Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Нед Яну 06, 2013 6:16 pm by Дейвид Гордън

» Изоставеният цех
Чет Дек 15, 2011 7:08 pm by Ник Даркъс

» Анита Блейк
Пон Дек 12, 2011 8:41 pm by Касиди Андрюс

» Промяна на лик
Нед Дек 11, 2011 7:52 pm by Freaky

» Спам Без Срам Vol. 2
Нед Ное 27, 2011 2:04 pm by Edvard Targaryen

» Алеята около гората
Вто Ное 22, 2011 5:24 pm by Edvard Targaryen

» ...другарче за РП
Пон Ное 14, 2011 1:12 pm by Freaky

» Кейти Фоус
Съб Ное 12, 2011 9:52 pm by Freaky

» Да броим до.... Vol.1.
Съб Ное 05, 2011 12:36 pm by Freaky

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 21, на Нед Юни 05, 2011 7:00 pm
Statistics
Имаме 149 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Ема Хънт

Нашите потребители са написали 7309 мнения in 364 subjects
Септември 2017
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar

Победители от конкурси
Победителите от конкурса за модератори са : Макс Фрей (Глобален Модератор),Хелена Салвадор (Виена) и Ана Блейк (Всичко останало) ! Честито !
Affiliates

Вековното дърво

Предишната тема Следващата тема Go down

Вековното дърво

Писане by Елена Гилбърт on Пет Юни 03, 2011 9:02 pm

Елена Гилбърт

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Вековното дърво

Писане by Елена Гилбърт on Пет Юни 03, 2011 9:03 pm

В главата ми беше каша!Исках да съм на някое тихо и спокойно,където мога да изчистя главата си.Реших,че най - удобното място е гората.Навлязох в гората.Държах дневникът си в едната си ръка.Времето беше хладно!Вървях,вървях,докато стигнах една огромно дърво.Седнах под него като извадих една химикалка и започнах да пиша в дневникът.'' Скъпо дневниче,
Не знам как още се държа след случката с родителите ми.А най - много се притеснявам за Джеръми.Той го приема най -тежко!Тръгна по лошия път,а аз няма как да го спра.Остана ми само Джена и Джеръми.Няма да мога да преживея,ако нещо им се случи!''
Елена Гилбърт

Писане by Крис Търнър on Пет Юни 03, 2011 9:12 pm

С годините бях успял да се науча да си подбирам жертвите правилно.Усетих някаква силна болка на някакъв човек,който беше на километри от мен.Нямах представа кой е и защо страда,но реших да хвърля око.Появих се,обгърнат от гъст черен дим,който се разсея след секунди.Бях пред някакво огромно дърво по средата на някаква гора.Огледах се,но беше пусто,макар,че продължавах да усещам силната болка много близо до мен.Бавно,внимавайки да не вдигам шум тръгнах наляво от огромното дърво и скоро,пред очите ми се появи красиво момиче.Лицето й,макар и красиво беше тъжно.Реших да се приближа,за да разбера какво прави тук.
-Здравей!-облегнах се на стеблото,на сантиметри от нея.-Не бих препоръчал на такова беззащитно създание като теб да седи само в такава опасна среда...-подхвърлих с полуотворена уста,оглеждайки се наоколо.
Крис Търнър

Писане by Елена Гилбърт on Пет Юни 03, 2011 9:22 pm

Докато пишех изведнъж,чех глас,който ме поздравява.Обърнах се и видях някакво момче.Усмихнах се леко и казах:
- Здравей.. - Стоях със същата дружелюбна усмивка и бързо затворих дневникът,като го прибрах в една малка чантичка,който минаваше през рамото ми.Той каза,че не би ми препоръчал да седя сама в такава опасна среда.Погледнах го и казах:
- От къде си сигурен,че съм беззащитна? - Повдигнах леко вежда и се засмях.
Елена Гилбърт

Писане by Крис Търнър on Пет Юни 03, 2011 9:32 pm

Смелостта й ме вдъхновяваше,но тя не знаеше с кого или по-точно с какво си има работа.Демоните като мен досега да я бяха убили,но аз не исках да я убивам,не дойдох тук с това намерение.Погледът й все още беше тъжен,но си личеше,че е самоуверена.Огледах се.Нямаше абсолютно никой в радиус от поне два километра.Знаейки какви същества бродят из тези места дори аз бих помислил преди да дойда на това от Бога забравено място.Беше сенчесто,понеже слънцето не успяваше да пробие гъстите клони на дърветата и лъчите му не достигаха до земята.Затова тя беше влажна и цапаше обувките на минувачите.Погледнах непознатата право в очите и леко подигравателно й се усмихнах.
-Ами от мен,дали би могла да се защитиш?-приближих се до нея,без да откъсвам поглед от очите й.
Крис Търнър

Писане by Елена Гилбърт on Пет Юни 03, 2011 9:41 pm

Погледнах нагоре.Виждах как слънцето се опитва да пробие гъстите клони на дърветата,но беше без успех и за това лъчите му не достигаха земята.Загледах се може би две или три секунди нагоре.Един лъч огря очите ми и това ме накара да примижа.После погледнах към момчето.Той ме попита дали от него бил могла да се защитя.Погледнах за момент надолу и казах:
- Хмм..вероятно бих могла. - Засмях се леко.
Елена Гилбърт

Писане by Крис Търнър on Нед Юни 05, 2011 3:13 pm

Забелязах изключителната смелост у нея.Очите й дори не потръпваха,както при повечето ми предишни жертви.Изневиделица се появи вятър,който развя косите й.Беше студен вятър,най-вероятно от север.
-Би било доста подло от твоя страна..-усетих намеренията й и потръпнах при мисълта.
Не разбирах какво би могло да сломи такова силно момиче като нея.Реших да не я тормозя повече и се отдръпнах назад.Бях се загледал в нея до толкова,че се спънах в един корен,изникнал над почвата и за малко да се сгромолясам.Успях да се заловя за един клон,минаващ ниско над главата ми.
Крис Търнър

Писане by Елена Гилбърт on Нед Юни 05, 2011 3:24 pm

Засмях се леко на думите му.Задуха вятър,който раздуха косите ми.Прекарах един кичур коса зад ухото си и го погледнах.Видях,че беше се загледал в мен,за това леко сведох поглед и се леко се усмихнах.Видях,че се спъна в един от корените на огромното дърво,който се подаваха от земята.Вдигнах погледът си и видях,че беше се хванал за един от клоните.Засмях се леко и казах:
- Добре ли си? - Казах с лек разтревожен тон.
Елена Гилбърт

Писане by Крис Търнър on Нед Юни 05, 2011 4:20 pm

-Да,така мисля...-залюлях се във въздуха и стъпих здраво на краката си.
Започваше да се свечерява.Слънцето бавно напускаше небето и лъчите му вече съвсем не успяваха да проникнат през дърветата.Беше мрачно и зловещо,както в повечето гори.Дърветата бяха изникнали толкова гъсто,почти едно до друго,за това не се виждаше надалече.Бяхме като в лабиринт и сякаш на където и да тръгнем,никога няма да излезем.Поогледах се,защото имах усещането,че някой ни наблюдава.Все пак на такива места кой знае какви същества могат да изскочат иззад дърветата.Трябваше да бъда сигурен,че е безопасно за мен,имах доста врагове,навсякъде.
-Така и не разбрах.-не бях забелязал присъствието на друг,освен нас и реших да се отпусна.-Какво правиш тук?И защо си толкова тъжна?-опитвах се да изглеждам загрижено,но не ми се получаваше особено добре.
Крис Търнър

Писане by Елена Гилбърт on Нед Юни 05, 2011 5:26 pm

Той потвърди,че е добре.Слънцето бавно залязваше и лъчите му едвам едвам се провирах през дърветата.Скоро слънцето се скри и само отражението му в небето се личеше.Станах доста зловещо!След малко,той ме попита какво правя тук и защо съм тъжна.Погледнах надолу,въздъхнах тежко и казах:
- Бягам от проблемите. - Вдигнах погледът си,като се насилих да се усмихна,но май не се получи.Погледнах за момент в страни и казах:
- Е така й не разбрах името ти? - Погледнах го и леко повдигнах вежда.
Елена Гилбърт

Писане by Крис Търнър on Нед Юни 05, 2011 7:02 pm

-Бал...-спрях и направих неразбираема физиономия.
Забелязах,че ме гледа странно и трябваше да оправя положението.Не исках да издавам истинската си същност...."Балтазар",хората нямат такива имена.
-Балет,обичаш ли балет?-усмихнах се,усещайки,че импровизацията ми не мина успешно.
Единственото,което постигнах е още по-странния й поглед и голямо учудване на лицето й.След секунди тя прекъсна глупавото ми усмихване,повтаряйки въпроса си.
-Крис Търнър.-поех си дълбоко въздух и се обърнах с гръб към нея.
Какво правех?Издавах прекалено много информация,оставях следи.Чрез нея,преследвачите ми можеха да ме намерят още по-лесно.Или трябваше да я убия или да си тръгна веднага...
Крис Търнър

Писане by Елена Гилбърт on Нед Юни 05, 2011 9:33 pm

Изведнъж той тръгна да казва нещо,но се спря на ''Бал''.Погледнах го любопитно и се почудих какво щеше да каже.Изведнъж,той ме попита,дали обичам балет.Погледах го изненадано,като още малко щях да избухна в смях.Засмях се леко и казах:
- Ъмм..не си падам много по балета. - Подсмихнах се и го погледнах.Той ми каза името си.Усмихнах се и казах:
- Аз съм Елена.. - Направих кратка пауза и допълних:
- Елена Гилбърт. - Станах от ствола на дървото и се усмихнах.
Елена Гилбърт

Писане by Крис Търнър on Пон Юни 06, 2011 3:58 pm

Елена Гилбърт?-погледнах с вдигнати вежди.-Звучи ми познато,от някъде.-рязко спрях да говоря и погледнах нагоре.
Чух някакъв шум,идващ над главата ми и се опитах да разбера какво е,хвърляйки един поглед.Е,идеята ми беше глупава,понеже имаше прекалено много клони,обсипани с листа и не можех да видя по-далеч от няколко сантиметра над собствената си височина.
-Да не сме се срещали някъде?-предположих,връщайки вниманието си върху нея.
Преди да дочуя отговора й,шумът се повтори отново,но този път беше по-силен и идваше към нас.Всеки момент щях да разбера какво е,ако не беше паднало върху нас.
-Внимавай!-извиках и бутнах момичето.
Паднахме върху влажната почва,изцапвайки дрехите си.Всъщност само аз се изцапах,тъй като тя падна върху мен...Погледнах към мястото,където Елена стоеше допреди няколко секунди-огромен клон,лежеше върху почвата и загрозяваше гледката.
-Е,дървото е старо...-изсмях се,гледайки изгнилия къс дърво.
Крис Търнър

Писане by Елена Гилбърт on Пон Юни 06, 2011 4:13 pm

Той повтори името ми.Повдигнах вежда и го погледна.Каза,че му било познато.Изведнъж той погледна нагоре,като няколко секунди не откъсваше поглед.Погледнах нагоре,но не видях нищо,защото имаше прекалено много клони,който пречеха.Крис ме попита дали сме се срещали някъде.Погледнах го и казах:
- Хмм..едва ли. - Погледнах за момент към влажната почва и допълних:
- Ако бяхме се срещали,щях да те запомня! - Засмях се леко.
Изведнъж се чу силен шум.Ослушах се и огледах мястото с крайчица на окото си.Той каза да внимавам и изведнъж нещо падна върху нас.Паднахме на мократа почва,като аз паднах върху него.Погледнах го за миг в очите,а след това станах.Поизтупах малко дрехите си,като го погледнах и видях,че той беше доста се изцапал.Погледнах към местото където до преди малко бях и видях един огромен клон.След малко Крис каза,че дървото е старо.Засмях се леко и казах:
- Наистина е така! - Подадох му рака да се изправи.
Елена Гилбърт

Писане by Крис Търнър on Вто Юни 07, 2011 3:46 pm

Поех ръката й,а тя ме издърпа.Беше доста силна,макар,че на пръв поглед не изглеждаше такава.Погледнах дънките си...Гадост!Бяха целите в кал,що за отношение.Веднъж да се хвърля върху майката Земя и тя да ме приеме по такъв мръсен начин.Изтупах си панталоните и блузата,надявайки се поне клончетата и листенцата по мен да паднат обратно,както направи току-що този клон.Елена не спираше да се усмихва и тази усмивка....Беше ми позната,със сигурност.Може би просто съм я срещал по улиците на градчето и за това имам такова чувство.
-Доста далеч си избягала от проблемите си...-казах през зъби,опитвайки се да се изчистя.
Нямаше никаква полза!Еднопосочен билет към кофата-това можех да предскажа на дрехите си.
-А тук е опасно,току-що успя да видиш със собствените си очи!-посочих огромния клон,лежащ неподвижно на няколко крачи от нас.-Според мен е по-добре да си решаваш проблемите веднага,на място!Така правя аз ама вие хората...-спрях да говоря и спрях да дишам.
Вие хората?Що за глупости ръся днес....Разкривам същността си на всеки срещнат...Останах да чакам реакцията й,надявайки се,че няма да се усети...
Крис Търнър

Писане by Елена Гилбърт on Вто Юни 07, 2011 4:12 pm

Той пое ръката ми,а аз го издърпах,като го огледах от глава до пети.Целият беше кален!А това ме накара да се засмея и след малко казах:
- Изглеждаш...малко кален! - Не можех да сдържа смехът си!Видях,че не му беше много смешно за това спрях.Крис каза,че доста далеч съм избягала от проблемите си.Подсмихнах се и казах:
- Колкото по - далеч,толкова по - добре! - Усмихнах се с лека крива усмивка.Той каза,че тук е опасно,како аз виждам.Погледнах към клона,който лежеше на мократа пръст,а след това върнах погледът си на него.Крис каза,че според него е по - добре да си решаваш проблемите веднага,на място.Така правел той,ама вие хората..Погледнах го подозрително.Не можех да пропусна частта''ама вие хората''.Дали не беше,като онова момче с кървясълите очи.
Елена Гилбърт

Писане by Крис Търнър on Сря Юни 08, 2011 7:31 pm

Беше настанало няколко минутно,неловко мълчание.Просто седяхме и се гледахме,стараейки се другия да не забележи как нахално прекарвахме погледи по телата си.Стоях и се чудех какво да кажа,нямах идеи,а и се притеснявах ако си отворя устата,от там можеше да излети секретна информация.
-За какво си мислиш?-застанах с гръб към нея,прошепвайки "Мамка му...".
Надявах се да не ме е чула,макар че дори и да беше,нямаше да има никакво значение за мен.Защо направо не й кажех....Човек който бяга от проблемите,явно наистина беше нещо сериозно....Скръстих ръце и се обърнах към нея,чакайки отговор на въпроса си...
Крис Търнър

Писане by Елена Гилбърт on Сря Юни 08, 2011 7:47 pm

Настана неловка минутно мълчание.След малко той ме попита за какво мисля.Погледнах за момент надолу,а след това го погледнах и казах:
- Хмм..за проблемите си. - Засмях се леко и се усмихнах,а след това казах:
- Ами ти? - Повдигнах вежда.
Елена Гилбърт

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото