Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Нед Яну 06, 2013 6:16 pm by Дейвид Гордън

» Изоставеният цех
Чет Дек 15, 2011 7:08 pm by Ник Даркъс

» Анита Блейк
Пон Дек 12, 2011 8:41 pm by Касиди Андрюс

» Промяна на лик
Нед Дек 11, 2011 7:52 pm by Freaky

» Спам Без Срам Vol. 2
Нед Ное 27, 2011 2:04 pm by Edvard Targaryen

» Алеята около гората
Вто Ное 22, 2011 5:24 pm by Edvard Targaryen

» ...другарче за РП
Пон Ное 14, 2011 1:12 pm by Freaky

» Кейти Фоус
Съб Ное 12, 2011 9:52 pm by Freaky

» Да броим до.... Vol.1.
Съб Ное 05, 2011 12:36 pm by Freaky

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 28, на Чет Ное 23, 2017 4:30 pm
Статистика
Имаме 149 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Ема Хънт

Нашите потребители са написали 7309 мнения in 364 subjects
Декември 2018
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Календар Календар

Победители от конкурси
Победителите от конкурса за модератори са : Макс Фрей (Глобален Модератор),Хелена Салвадор (Виена) и Ана Блейк (Всичко останало) ! Честито !
Affiliates

Къщата на Коул! ^^

Страница 8 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Re: Къщата на Коул! ^^

Писане by Ромън Пиърс on Сря Юли 13, 2011 5:53 pm

Той се почеса и каза:
-Ами .. не знам... тя сигурно няма да ме приеме като свой баща, а аз съм просто.. батко Ромън.. - след тези думи Ром се усмихна и каза:
-Но нищо.. да се надяваме да й хареса подаръка и да се зарадва на новините.. ако не... ще попитаме какви желания иска и ако ти искаш ще ги изпълним.
Ромън Пиърс

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Писане by Адриана Коул on Сря Юли 13, 2011 6:02 pm

Ади поклати глава в знак на съгласие и се усмихна. Това беше доста добра идея, а Али едва ли щеше да откаже на пианото.
- Да добре!- каза с усмивка и го прегърна като отново го целуна и реши че е добре да тръгват.
- Ще тръгваме ли?- попита и го загледа в очите.
Адриана Коул

Писане by Ромън Пиърс on Сря Юли 13, 2011 6:08 pm

Той я повдигна на ръце и тръгна към колата. Стигна извън къщата и каза
-Имам добра идея - бавно я спусна на ръце и я хвана за ръка, целуна я и каза:
-Хайде да повървим пеша - след тези думи се усмихна и попита:
-И да.. ти избираш къде отиваме.. защото не знам какво точно да купя и все още не знам любимите ви храни, цветове.. и... трябва ми списък.
Ромън Пиърс

Писане by Адриана Коул on Сря Юли 13, 2011 6:11 pm

Ади се засмя и тръгна по тротоара с Ромън като мислеше след като се преберат да поръчат пица, а сега да напазаруват малко дрешки за тримата.
- Към мола?- каза тя с въпросителен тон и държеше ръката му като от време на време му хвърляше по някой поглед.
Адриана Коул

Писане by Ромън Пиърс on Сря Юли 13, 2011 6:14 pm

Той я прегърна през кръстчето и я притисна до себе си. Вървеше заедно с нея и каза:
-Щом така казваш.. - след това загледа колите и попита:
-Първо ще минем през хранителния, а след това.. примерно нещо за дрешки или подаръче.. зависи.. чувала ли си се скоро с Али? Ако искаш може да и се обадиш... - след тези думи се усмихна и зачака да разбере отговора.
Ромън Пиърс

Писане by Адриана Коул on Сря Юли 13, 2011 6:26 pm

- Съгласна!- каза и се усмихна. Започна да търси чантата си, но явно не я бе взела. Там бяха парите и и сега всичко трябваше да е платено от Ромън. Извади телефона си който бе в джоба и и звънна на Али. Имаше телефон едва на четири години, но бързо схвана всичко и го пазеше. Обади се и от там се чу женски глас на голямо момиче.
Али започна да говори без да остави на майка си нищо да и каже.

- Аз съм вече голяма! Спокойно добре съм. В момента съм в един хотел и може би утре ще мина да ви видя. - Али изслуша всичко и само се усмихна.
- Добре съкровище имаме да ти предадем нещо!- каза като погледна Ромън.

- Добре ! Много поздрави на та , на Ромън!- каза гласът отсреща и затвори.
- Чу всичко?- каза защото беше нагласила телефона на високоговорител и се усмихна.
Адриана Коул

Писане by Ромън Пиърс on Сря Юли 13, 2011 6:40 pm

Ромън се почеса и каза:
-Тя.. такова.. щеше да каже татко вместо Ромън.. - след което загледа Ади и попита:
-Нали и ти го чу? - след което се почеса и попита:
-Дали ще ме приеме като баща? А дали ще се зарадва, че ще има сестричка или братче? Дали ще се зарадва на пияното? А сега като е голяма дали ще иска да живее с нас? - след тези думи поклати глава и каза:
-Извинявай.. просто... тя вече е голяма.. аз... аз трябва да я пазя... - след тези думи се усмихна и каза:
-Дали ще ни запознае с приятел, ако има такъв и.. - погледна Ади и допълни:
-Както и да е.. да отиваме да пазаруваме - хвана я за ръка и тръгнаха..

ПП: Ти пиши, ако искаш как сме обиколили мола и как сме се върнали.. а ако искаш пиши в мола :П
Ромън Пиърс

Писане by Адриана Коул on Сря Юли 13, 2011 6:47 pm

След около три часа бяха в къщата с доста чанти с дрехи. Реши спокойно да поговори с Ромън. Влязоха в къщата.
- Ще ги занеса горе!- усмихна се и взе чантите от ръцете му и тръгна да се качва на горе. Остави нещата в спалнята и отново слезе долу. Дръпна Ромън и той седна на дивана. Ади пусна телевизора и музикалния канал и го загледа. Седна до него и облегна главата си на рамото му.
- Ще е повече от перфектно ако те прееме като баща!- каза и се загледа в певицата което пееше.
Адриана Коул

Писане by Ромън Пиърс on Сря Юли 13, 2011 6:52 pm

Той я гушна и каза:
-Надявам се да не е порастнала много и да разчита на нас... да има нужда от родители и да.. ни приеме като приятели - след тези думи погледна Ади и попита:
-Дали ще е същата? - след което преглътна и попита:
-А ти как си? Добре ли си.. все пак е твоята дъщеря, не моята.. - засмя се и попита:
-Как го приемаш?
Ромън Пиърс

Писане by Адриана Коул on Сря Юли 13, 2011 6:59 pm

Ади се замисли. Тя също беше много притеснена от факта, че детето и е почти колкото нея на години и това я караше да се чувства зле, защото все някога щеше да се забърка в нещо. Може би просто трябваше да изчака сама с времето да си порасне. След малко това с постепенното порастване не бе възможно защото тя имаше демонски ген и много бързо се развива. Ади не събираш всичките си мисли в главата и след малко просто реши да не мисли а да говори.
- Ами чувствам се гадно, за реди това че... незнам. Някой едва ли ще повярва че е моя дъщеря. Все едно ние сме на едни години?- каза притеснена и се сгуши към Ромън.
Адриана Коул

Писане by Ромън Пиърс on Сря Юли 13, 2011 7:03 pm

Ромън я гушна и каза:
-Няма проблем.. ти си млада, а тя порастна ей така... аз знам че ти е дъщеря.. това не е проблем - след тези думи се усмихна и допълни:
-Вие сте семейство.. не се притеснявай за това.. ако я напътстваш правилно и тя ще се оправи.. все пак.. има най-великата майка на света - целуна я лекичко по устните и попита:
-Така де... дори не знаем кога ще ни посети. Дали тя ще ни изненада или ние нея?
Ромън Пиърс

Писане by Адриана Коул on Сря Юли 13, 2011 7:09 pm

Ади гледаше още към телевизора и след малко като той спомена кога ше ги посети тя Ади извърна рязко към него глава.
- Мисля че тя ще ни изненада а и познава много момичета и момчета! Може би ще живее при някой! Незнам!- каза и легна като сложи главата си на краката му и отново започна да го гледа като в момента имаше само едни думи:
- Обичам те!- каза тихичко и помилва лицето му с ръка и се усмихна.
Адриана Коул

Писане by Ромън Пиърс on Сря Юли 13, 2011 7:14 pm

Той се приведе и я целуна, като каза:
-И аз те обичам - след тези думи започна да я милва и да гали косите й, като каза:
-А сега си почини...Имаш нужда от дълга почивка... аз ще съм тук и ще те пазя. Затвори спокойно очи и се наслаждавай на почивката - след тези думи той се усмихна и допълни:
-Нямам търпение да си имаме бебче и да го гледаме.. да отидем на меден месец и... - след тези думи я целуна отново и каза:
-Да живеем заедно завинаги - след тези думи я погали по бузката и продължи:
-Така де.. ако ти искаш..
Ромън Пиърс

Писане by Адриана Коул on Сря Юли 13, 2011 7:17 pm

Усмихна се и погледна към корема си като сложи ръката си на него.
- Искам повече от всичко всичко да е наред и четиримата да сме заедно!- каза и го целуна нежно и седна като беше точно пред него.
Слушаше музиката и се усмихваше самодоволно.
Адриана Коул

Писане by Ромън Пиърс on Сря Юли 13, 2011 7:28 pm

Той я гушна и каза:
-И аз.. но едва ли ще е толкова лесно - след тези думи я целуна и каза:
-Какво ще кажеш да облечем неяо, което не покрива много телата ни.. - след което я целуна по вратлето и допълни:
-И да отидем да се гушнем в леглото, а Али.. да се прибира, когато иска.. все пак е голяма и свободна... - погледна я и попита:
-Аз ли го казах?
Ромън Пиърс

Писане by Адриана Коул on Сря Юли 13, 2011 9:05 pm

Ади се засмя отново и го погледна като се замисли за думите му и си ги повтори няколко пъти в главата. Може би тя наистина вече беше голямо и отговорно момиче, което трябваше да се грижи сама за себе си.
- Може и така да е!- каза и онтово се усмихна като реши, че и двамата са уморени и няма да е зле да се хвърлят на леглото и да заспят.
- Да се качваме горе?- попита и го целуна.
Адриана Коул

Писане by Ромън Пиърс on Сря Юли 13, 2011 9:30 pm

Той стана от дивана и веднага след това пое Ади в ръце. Тръгна по стълбите с момичето притиснато към тялото му. Качи се в спалнята и нежно и спокойно я постави на леглото. Ръцете му плавно свалиха дрехите й и я оставиха само по секси бельото. Боксерките и червения сутиен се отличаваха от чаршафите, а докато се усети и той беше само по долните си гащи. Излегна се бавно и гушна красавицата. Целуна я страстно и каза:
-Чудя се.. дали е добре да я оставим да научи всичко сама или да и кажем всичко преди да го е опитала? Примерно за алкохол, секс и т.н.
Ромън Пиърс

Писане by Адриана Коул on Сря Юли 13, 2011 10:32 pm

След малко и двамата бяха в стаята по бельо. Али отново потъна в мисли като гледаше Ромън. Ади стана и загаси лампата и виждаше идеално Ромън, защото лампите отвън светеха и осветяваха лицето му. Усмихна се и опъна на леглото като гушна Ромън.
- Може би се е поинтересувала и знае тези неща. За алкохола още като беше малка искаше!- каза и се засмя при спомените.
Адриана Коул

Писане by Ромън Пиърс on Чет Юли 14, 2011 6:43 am

Той отговори на целувката й и каза:
-Значи тя е порастнала много отдавна.. - след което се усмихна и допълни:
-Просто е оставало тялото й да порастне физически - след тези думи я целуна отново и попита:
-А сега какво ще правим?
Ромън Пиърс

Писане by Адриана Коул on Чет Юли 14, 2011 6:49 am

Може би наистина беше така. Али беше с акъл на голямо момиче, но с образ на малка и сладка принцеска каквато ще е всъщност сега, но голяма.
Засмя още веднаш и се сгуши във момчето като не успя до ри да се опита да заспи.
- Не знам! Не ми се спи!- каза и се усмихна като сви рамене и отново започна да го гледа.
Адриана Коул

Писане by Ромън Пиърс on Чет Юли 14, 2011 7:14 am

Той започна да я милва по гръбчето, а ръцете му плавно започнаха да местят крехкото й телце. След като тя усети как се повдига във въздуха той я постави върху своето тяло и нежно я гушна. Усмихна се и каза:
-Еми.. ще измислим нещо - след което я целуна страстно и допълни:
-Имаме всичкото време на света..
Ромън Пиърс

Писане by Адриана Коул on Чет Юли 14, 2011 7:25 am

Ади се озово върху тялото на Ромън и отвърна на целувката като сложи брадичката и го гледаше.
Надигна се и го целуна отново. С периферното си зрение забеляза един албум със снимки. Взе го и се усмихна като започна да го разгръща и реши да покаже снимките на момчето.
- Хайде да разгледаме!- каза усмихнато и започна да разгъща страниците. Там бяха само Али и Ади заедно, но на една снимка Ромън спря ръката и и се загледа в снимката. На нея беше Ади като малка.
- Не не ме гледай! Това съм аз!- каза и се надигна като направи опит да затвори албума и се смееше.
Адриана Коул

Писане by Ромън Пиърс on Чет Юли 14, 2011 7:28 am

Но Ром се съпротивляваше. Той взе албума от нея. Загледа снимката и каза:
-Колко си сладка... - след което я загледа и каза:
-Много си приличате с Али... направо.. така де.. тя прилича на теб, но.. - след това я погледна и каза:
-Имам идея - той извади снимката от албука и скочи от леглото. Усмихна се и каза:
-Искаш ли си снимката? Какво ще направиш за нея?
Ромън Пиърс

Писане by Адриана Коул on Чет Юли 14, 2011 7:34 am

Адриана се засмя и затвори албума като се приближи до Ромън с бавни крачки. Опита се да го вземе от ръката му, но той веднага я скри отзад. Ади започна да се смее. Ром вървеше назад докато след малко не се блъсна в гардероба. Ади се усмихна и се залепи за него като започна да го целува.
- Мили ми Ромън би ли ми дал снимката?- попита и хвана ръката му в която беше снимката. Прилепи я за гардероба и продължи да го целува, но не успя да я вземе.
Адриана Коул

Писане by Ромън Пиърс on Чет Юли 14, 2011 7:55 am

Той се усмихна и каза:
-Скъпа ми Ади... вземи си я сама - целуна я и потърка носле в нейното, като я погледна в очите. Ухили се самодоволно и допълни:
-Ако можеш.. - след тези думи премести снимката в другата си ръка. Изпъна я на високо и я качи на гардероба, докато целуваше Ади и я разсейваше от движенията си.
Ромън Пиърс

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 8 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите