Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Нед Яну 06, 2013 6:16 pm by Дейвид Гордън

» Изоставеният цех
Чет Дек 15, 2011 7:08 pm by Ник Даркъс

» Анита Блейк
Пон Дек 12, 2011 8:41 pm by Касиди Андрюс

» Промяна на лик
Нед Дек 11, 2011 7:52 pm by Freaky

» Спам Без Срам Vol. 2
Нед Ное 27, 2011 2:04 pm by Edvard Targaryen

» Алеята около гората
Вто Ное 22, 2011 5:24 pm by Edvard Targaryen

» ...другарче за РП
Пон Ное 14, 2011 1:12 pm by Freaky

» Кейти Фоус
Съб Ное 12, 2011 9:52 pm by Freaky

» Да броим до.... Vol.1.
Съб Ное 05, 2011 12:36 pm by Freaky

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 28, на Чет Ное 23, 2017 4:30 pm
Статистика
Имаме 149 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Ема Хънт

Нашите потребители са написали 7309 мнения in 364 subjects
Декември 2018
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Календар Календар

Победители от конкурси
Победителите от конкурса за модератори са : Макс Фрей (Глобален Модератор),Хелена Салвадор (Виена) и Ана Блейк (Всичко останало) ! Честито !
Affiliates

Имението на Даре мо Най

Страница 2 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Хайди on Нед Юни 12, 2011 4:38 pm

Хайди вдигна глава и го погледна право в очите.. Не й се мислеше как може да реагира Даре от това, което смяташе да му каже.. Надигна се леко подпирайки се на един лакът и въздъхна тихо затваряйки очи..
- Даре, аз .. Не искам да оставам в тази форма.. Ще се връщам в нея само вечер.. Заради теб.. - обясни момичето и нежно целуна бузката му.. Не искаше да го приема лично, но тя имаше много за вършене и то именно като дете.. Трябваше да открие родителите си, да се запознае с толкова много хора..
Хайди

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Писане by Даре мо Най on Нед Юни 12, 2011 5:16 pm

Той я целуна и каза:
-Няма нищо - след това тя усети как започна да се смалява. Голичката Хайди стоеше върху Даре, но... този път тя беше толкова по-малка. Той я прегърна и каза:
-Не се притеснявай.. Аз ще те обичам във всяка една форма.. - след тези думи тя усети топлината, която я обгърна от ръцете му и той попита:
-А сега.. какво ти се прави?
Даре мо Най

Писане by Хайди on Нед Юни 12, 2011 5:28 pm

Още преди да реагира телцето й се смали отново.. Беше толкова мъничка в обятията му, че едва се виждаше.. Сгуши се по-плътно в него и затвори очички..
- А на теб ? - попита тя на свой ред.. Той бе изпълнил желанието й, сега и тя искаше да изпълни неговото.. Щеше да направи всичко, което той пожелае само и само да заслужи любовта му..
- Ще правим каквото кажеш.. - обясни тя и леко целуна врата му.
Хайди

Писане by Даре мо Най on Нед Юни 12, 2011 6:06 pm

Той я погали по бузката и каза:
-Единственото нещо, което искам е да съм с теб - след тези думи тя усети той си я гушна, като плюшена играчка и се завъртя на страни. Тя се намираше между дивана и него. Той се усмихна и я погледна в очите. Целуна я нежно по устните и каза:
-Ще се постарая да сме заедно и добра двойка... независимо от разликата ни. - след което се усмихна и допълни:
-Ле-ле.. колко си сладка в момента.
Даре мо Най

Писане by Хайди on Нед Юни 12, 2011 6:19 pm

Хайди се усмихна и хвана ръката му съвсем внимателно.. Притисна я по-силно към себе си и се отпусна.. Той я гушна силно и се загледа в малките й сини очички.. Тя също се взираше в неговите..
- Аз също, Даре.. - изписука момичето и нежно погали лицето му.. Нямаше търпение да порасне наистина.. Без помощта на Даре.. Да са заедно завинаги или поне докато на Даре не му омръзне да е с нея.. Тя знаеше, че той ще е първата и може би последната й любов и не се притесняваше от това..
- Няма винаги да съм малка.. След една две години ще съм като теб.. Голяма и силна.. - ухили се и бавно прокара ръка по бузката му..
- Ти също си сладък.. Дори прекалено.. - изкикоти се и внимателно премести ръчичката си върху косата му..
Хайди

Писане by Даре мо Най on Нед Юни 12, 2011 6:24 pm

Той се усмихна и каза:
-За мен си достатъчно голяма.. Ти си моята сладурана - след тези думи тя усети как той изчезна.. Видя го как подскача на пръсти голичък и отиде до една стая. Върна се със едно юрганче със орелчета на него. Захвърхи го и покри нежното тяло на Хайди, излегна се отново до нея и я гушна. Притисна малкото й тяло до своето и каза:
-Обещавам ти никога да не те оставя.. - и се усмихна, като каза:
-Дори и да ми коства живота ще те пазя - и след това я загледа в красивите очички.
Даре мо Най

Писане by Хайди on Нед Юни 12, 2011 6:39 pm

Даре изчезна от погледа на Хайди за секунди.. Потърси го с поглед и видя как подскача на пръсти.. Беше гол.. Изчезна в някоя от стаите.. Хайди се изкикоти тихичко и леко протегна телцето си.. Миг по-късно го видя отново.. Той я зави с някакво одеяло и отново се настани до нея..Момичето се усмихна топло и отново се сгуши в него без дори да се замисля..
- Не ! - изписка момичето и леко заби нокти в кожата му съвсем инстинктивно без никакво намерение да го нарани.. Поклати възмутено главичката си и отново се притисна в него.. Никога нямаше да му позволи да жертва живота си за нея каквото и да ставаше..
- Мога и сама да се грижа за себе си.. Не е нужно да правиш каквото и да е.. - продължи да писка сочейки пръст пред лицето му така сякаш се опитваше да го поучава..
Хайди

Писане by Даре мо Най on Нед Юни 12, 2011 6:50 pm

Той се засмя и каза:
-Ей.. сладур.. това не го решаваш ти... ако сега се появи майка ти и те вземе, какво ще направиш.. ако тя не позволи да сме заедно? - след тези думи той я погледна и каза:
-Искаш ли да видиш, че ми пука... Сега ще ти го докажа - след тези думи той свали огърлицата си. Беше красива огърлица с орел Той бавно я постави на вратлето на Хайди и каза:
-Ето.. аз винаги ще съм с теб.. било е на майка ми, тя ми го е сложила преди да издижа и го е поставила с цел да съм вечен и да ме пази.. Сега аз го давам на теб.. с цел да те пази, както е пазило мен.. - след тези думи се усмихна и допълни:
-Така аз винаги ще съм с теб - и я целуна

ПП: Може ако искаш да има малко драма, като отвличане на Хайди от демони или Ангели.. а Даре да я търси в Ада или Рая.. ^^
Даре мо Най

Писане by Хайди on Нед Юни 12, 2011 7:00 pm

Хайди направи замислено изражение и леко почеса главичката си.. Знаеше какво щеше да направо ако майка й и забранеше точно това..
- Ще я накарам да стои далеч от мен.. Никой не може да ни раздели.. - обясни тя и внимателно се вслуша в думите му.. Погледна огърлицата, която Даре махна от вратът си.. Постави го на нейният и обясни историята му.. Хайди поклати неодобрително главичка.. Не искаше да взима спомена от майка му.. Не беше нужно Даре да й доказва нищо.. Тя беше наясно, че я обичаше и че би я защитил..
- Даре.. Аз.. Не мога.. Това е спомен от майка ти, защо да ти го отнемам.. Аз ще съм в безопасност.. - увери го момиченцето и нежно отвърна на целувката му.. Докосна медальона и понечи да го махне..

Хайди

Писане by Даре мо Най on Нед Юни 12, 2011 7:22 pm

Ръцете му го притиснаха и той каза:
-Виж.. искам да ти го дам, защото той е част от мен.. вече ще съм част от теб.. Искам да е с теб, защото аз вече съм свикнал с него.. - погледна я в очите и каза:
-Моята майка е тук - и посочи сърцето си:
-И тук - и посочи главата си. Усмихна се и допълни:
-Никога няма да я забравя.. знам че вече нямам нужда от него да ме пази, за това.. вземи го ти.. Той ще те пази - след тези думи я притиснах лекичко към мен и допълних:
-Така ще съм сигурен, че си в безопастност - и се усмихнах.
Даре мо Най

Писане by Хайди on Нед Юни 12, 2011 7:46 pm

Хайди кимна примирително и допря красивата огърлица до сърчицето си.. Усмихна се лекичко и започна да говори тихо и нежно :
- Сега ти ще си винаги до мен.. - повтори, за да види дали е разбрала правилно.. Погали лицето му отново..
- Разкажи ми повече за себе си.. Почти не те познавам, а те чувствам толкова близък.. - призна Хайди и любопитно се вгледа в красивото му лице.. Усмихна се широко показвайки редичка бели зъбки ..
Хайди

Писане by Даре мо Най on Нед Юни 12, 2011 8:23 pm

Той се усмихна и каза:
-Еми.. няколко хилядолетия съм бил в Ада. Там майка ми е робувала на баща ми и аз съм оцеляк заради защитата на медальона. Изведнъж на мама и писнало и избягала с мен. Бил съм горе долу в образ като твоя и на твоята възраст. Изведнъж легион от демони ни нападна в пустинята. Спомням си как един демон ме захвърли някъде и изгубих съзнание, когато се съвзех мама беше разпорена, а аз.. аз лежах в средата на един черен кръг и не знаех как съм оживял.. Скитах се в пустинята, стигнах до едно градче и започнах да се сприателявам с хората. Защитата на медальона прикриваше местоположението ми. Свалих го за един ден и те вече разбраха къде съм. От тогава е са спрели да ме гонят. За това си направих печат.. Татуйровка на орел на гърба с магия, която прикрива къде съм. От тогава живея в различни градове и бягам от демони..
Даре мо Най

Писане by Хайди on Нед Юни 12, 2011 8:34 pm

Хайди слушаше внимателно.. Историята му не бе една от най-веселите които някога е чувала.. Не й харесваше и фактът, че майка му е убита по-толкова брутален начин.. Момиченцето беше меко казано възмутено.. Гневът навлезе в съзнанието й.. Искаше да ги убие макари да не беше способна на това.. Преглътна сухо и се обърна към Даре с извинително изражение..
- Извинявай.. Не трябваше да питам.. - прошепна и сведе поглед надолу.. Не биваше да пита затова също така както не биваше да пита и за майка му на реката..

ПП : Понеже нещо не се получава да ти пратя ЛС хДД Ще те питам тук хДД

Така .. имам няколко въпроса .. всъщност май е само един ;дд

Да накарам някой демон, който наистина има герой във форума да ме отвлече или просто да ме отвлече някой пасивен хДД Малко е объркано, но дано да разбереш ;дд
Хайди

Писане by Даре мо Най on Нед Юни 12, 2011 8:46 pm

Той я погали и каза:
–Спокойно.. свикнал съм с факта и.. спомените ме правят по-силен.. Както ти казах.. не си виновна ти и няма защо да се извиняваш.. По-добре е да свикеш с това, че си има хора, който да ми се извинят и да не се чувстваш виновна, защото искаш да ме опознаеш.. - целунах я и казах:
-Ако имаше нещо, което не искам да споделям просто щях да ти кажа, но.. не ме притеснява да знаеш всичко за мен.. - след тези думи той се усмихна и каза:
-По-добре да знаеш всичко

ПП: Разбрах те, но.. мен не ме бърка. То ще е за теб.. ако е демон от форума то ще имаш с кого да водиш РП, ако е пасивен.. ще си пишеш сама така че.. ти си избери ^^
Даре мо Най

Писане by Хайди on Нед Юни 12, 2011 9:00 pm

Тя поклати главичката си без да вдига погледа си към него.. Чувстваше се виновно въпреки думите му.. Не го познаваше много добре и все пак предпочиташе да не знае всичко и по-точно ужасяващите сценки от живота му.. Въпреки това отвърна на целувката му затваряйки очичките си.. Не срещна погледа му и след това..
- Не искам да знам всичко.. - призна тя и едва след една дълга за нея секунда вдигна погледа си и видя усмивката на лицето му.. Очакваше съвсем друго нещо, но това определено бе една приятна изненада..
- На колко години си.. ?
Хайди

Писане by Даре мо Най on Нед Юни 12, 2011 9:15 pm

Той се замисли и каза:
-Човешки.. не знам.. иначе съм създаден преди много векове... Още преди човека да въде създаден, когато властваха само динозаврите.. - след тези думи той я погледна и каза:
-Демоните се появиха.. Тогава първият паднал ангел изби всички динозаври.. Луцифер.. И след това.. той създал баща ми.. а майка ми.. майка ми била обикновен човек, но.. не човек създаден от Господ.. още преди Ева да се появи.. душите на опитните зайчета.. на опитите за хора отишли в ада.. там баща ми е използвал Майка ми.. тя е била опитно зайче за бог и робиня за баща ми.. Като дойдохме на земята имаше само първобитни хора.. Последва и Адам и Ева и.. развитието на човешкия род.. така.. и аз започнах да се развивам..
Даре мо Най

Писане by Хайди on Пон Юни 13, 2011 5:16 pm

Момичето преглътна шумно.. Не очакваше Даре да е толкова стар.. Знаеше, че е един от древните, но не бе предполагала нищо за произхода му.. Само при мисълта, че е в обятията на демон по-стар от света цялото й тяло настръхваше..
- Значи ти си.. Един от първите .. - каза момичето съвсем плахо сякаш говореше на себе си.. Сгуши се по-плътно в него и бавно затвори очи.. Не искаше да си представя какъв е баща му щом все още не бе успял да го убие..
- Ако мама се появи определено няма да одобри.. - изкикоти се детето отваряйки рязко очички..
Хайди

Писане by Даре мо Най on Пон Юни 13, 2011 5:28 pm

Той се усмихна и каза:
-Да.. тъщата ще ме изрита... така де.. не че ми е тъща и че сме се сключили брак, а просто.. абе.. разбираш ме - след тези думи той се замисли и каза:
-Не знаеш какво е да си от първите... никак не е готино... - след тези думи се усмихна и каза:
–Но пък е яко, че можем да защитаваме другите.. по-слабите - след тези думи той я погледна в очите и каза:
-Надявам се майка ти да не се ядоса много, защото е много трудно да я укротиш... за сега само аз и баща ти сме го правили - и се усмихна.
Даре мо Най

Писане by Хайди on Пон Юни 13, 2011 5:38 pm

Хайди се засмя тихо на заплетеното му изречение.. Намираше Даре за изключително забавен..
- Аз бих искала да съм на твое място.. - призна момичето и бавно плъзна поглед по тялото му.. Тя искаше да е силна повече от всичко.. Искаше да притежава и неговата дарба макар и да не разбираше как действа..
- Аз се надявам да я открия по-бързо.. Баща ми също.. Не познавам нито един от двамата и странното е , че не ми липсват.. - ухили се и отпусна малкото си телце върху това на Даре завивайки го с част от одеялцето.. Въпреки, че мислеше за тях покрай него не й липсваха.. Имаше чувството, че има всичко, което някога е искала въпреки, че не беше точно така..
- Защо не се сдобриш с баща ти ? Може би вече се е разкаял за постъпката си.. - предложи Хайди и плахо го погледна в очите..
Хайди

Писане by Даре мо Най on Пон Юни 13, 2011 6:19 pm

Той изви очи на страни и направи смешна физиономойка с присвити устни. После каза:
-Ако се беше разкаял нямаше да праща ловци да ме търсят, а щеше да ме остави да живея нормален живот - след това я погледна и я целуна страстно с език. Усмихна се и каза:
-Но за това пък.. ти си тук... - усмихна се и каза:
-Друго не ми трябва - гушна я и попита:
-Странно ли ти е че съм в този образ в момента или не те притеснява, че някой неща са доста големи за теб - усмихна се и каза:
-Примерно като... ръцете ми - и я гушна:
-Или пък устните ми - и отново я целуна..
Даре мо Най

Писане by Хайди on Пон Юни 13, 2011 6:28 pm

Хайди отново се засмя, но този път на физиономията му.. Побутна го леко и се вслуша в думите му.. Тя имаше и друго обяснение за баща му, но предпочете да си замълчи.. Вместо това се наслади на страстната целувка.. Личицето й почервеня веднага щом Даре спомена за големите неща по тялото си.. Още преди да е казал каквото й да е Хайди плъзна скришом погледа си по перфектното му тяло.. Когато той посочи ръцете си и устните си бузките й пламнаха още повече.. Почувства се глупаво, че дори си го е помислила..
- Да.. Странно е, но не ме притеснява особено.. - обясни тя и отново го целуна.. За нея беше извратено да прави това с него докато е малка и въпреки всичко и харесваше и нямаше нищо против..
Хайди

Писане by Даре мо Най on Пон Юни 13, 2011 9:40 pm

Той я гушна и каза:
-За мен не е важно как изглеждаш от вън, а как изглежда душата ти.. и твоята е толкова тъмна и мистична от една страна, а от друга толкова ярка, красива и светла... не мога да я опиша, но съм влюбен в нея... което води до извода, че те обичам - целуна я отново и каза:
-Какво ли биха си помислили другите, ако ни видят - и й се усмихна, като я прегърна и тя усети топлината на ръцете и тялото му, около себе си.
Даре мо Най

Писане by Хайди on Вто Юни 14, 2011 5:08 pm

Тя се отпусна в прегръдките му и се заигра с ръбчето на одеялото.. Заслуша се в красивите му думи.. Хайди не смяташе, че има и светла страна.. Може би само към него, но не и към другите.. Детето отлично знаеше, че е инатлива и коравосърдечна.. Нямаше нищо светло в нея, но явно той го откриваше и това и се харесваше.. С него не се опитваше да оцелее.. Беше спокойна и отпусната.. Нямаше нужда да стои на щрек, за да се защити..
- Аз също те обичам и ти го знаеш.. - усмихна се лекичко и целуна вратлето му.. Не й се мислеше как изглежда отстрани.. Толкова извратено и нереално.. Навярно в очите на останалите Даре би бил най-големият извратеняк, но Хайди знаеше, че той я обича и не би направил нещо против волята й..
- Биха ни помислили за извратени.. - призна Хайди тихичко след което побърза да се изкикоти.. Може би беше по-добре да си остане голяма преди някой да ги завари заедно
Хайди

Писане by Даре мо Най on Чет Юни 16, 2011 6:01 pm

Той погали косата й и каза:
-Не ме интересува какво мислят другите.. ти си първия демон, който... не знам защо, но... е можах да те атакувам.. усетих нещо от вътре - след тези думи се огледа и каза:
-А и... ние не правим нищо.. освен да се гушкаме.. едва ли изглежда толкова перверзно.. - след тези думи се усмихна и каза:
-Искаш ли да се изкъпем? Имам огроомна вана.. ще седнеш в мен и ще те изкъпя с голямо внимение. - погледна я любопитно и зачака отговора й.
Даре мо Най

Писане by Хайди on Чет Юни 16, 2011 6:20 pm

Хайди се усмихна доволно и бавно извърна главичката си към него, за да може да вижда очите му..
- Ти си първият демон от когото не се страхувам.. - ухили се детето и леко изви телцето си, за да се изправи.. Беше й хубаво да стои под завивките, но осъзнаваше, че беше редно да вземат душ.. Подсмихна се леко и хвана ръката му..
- Не правим нищи.. Само се гушкаме голи.. - обясни ухилено и леко го дръпна към една малка стая, която все пак се очертаваше да е баня..
- Нека не сме извратени.. Направи ме голяма.. - прошепна момичето осъзнавайки, че започва да мени мнението си твърде често..
Хайди

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 2 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите