Wien
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Бразилия 2010,На плажа - Page 2 EmptyНед Яну 06, 2013 6:16 pm by Дейвид Гордън

» Изоставеният цех
Бразилия 2010,На плажа - Page 2 EmptyЧет Дек 15, 2011 7:08 pm by Ник Даркъс

» Анита Блейк
Бразилия 2010,На плажа - Page 2 EmptyПон Дек 12, 2011 8:41 pm by Касиди Андрюс

» Промяна на лик
Бразилия 2010,На плажа - Page 2 EmptyНед Дек 11, 2011 7:52 pm by Freaky

» Спам Без Срам Vol. 2
Бразилия 2010,На плажа - Page 2 EmptyНед Ное 27, 2011 2:04 pm by Edvard Targaryen

» Алеята около гората
Бразилия 2010,На плажа - Page 2 EmptyВто Ное 22, 2011 5:24 pm by Edvard Targaryen

» ...другарче за РП
Бразилия 2010,На плажа - Page 2 EmptyПон Ное 14, 2011 1:12 pm by Freaky

» Кейти Фоус
Бразилия 2010,На плажа - Page 2 EmptyСъб Ное 12, 2011 9:52 pm by Freaky

» Да броим до.... Vol.1.
Бразилия 2010,На плажа - Page 2 EmptyСъб Ное 05, 2011 12:36 pm by Freaky

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 28, на Чет Ное 23, 2017 4:30 pm
Статистика
Имаме 149 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Ема Хънт

Нашите потребители са написали 7309 мнения in 364 subjects
Март 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Календар Календар

Победители от конкурси
Победителите от конкурса за модератори са : Макс Фрей (Глобален Модератор),Хелена Салвадор (Виена) и Ана Блейк (Всичко останало) ! Честито !
Affiliates
Бразилия 2010,На плажа - Page 2 Pageviews=1

Бразилия 2010,На плажа

2 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Бразилия 2010,На плажа - Page 2 Empty Re: Бразилия 2010,На плажа

Писане by Джейсън Пон Юни 20, 2011 2:01 pm

Не усетих как се озовахме във водата и може би ми се яви акто някаква изненада, но не бих отказал да се разхладя...особено ако с мен е момиче като нея за компания.
Усмихнах й се когато разбрах какво точно правеше с водата и леко извърнах глава, за да не ми влезе в очите.Засмях се на идеята й, сякаш ми четеше мислите...Като върколак понякога исках да правя неща присъщи на кутрета и това с водата ми се струваше много забавно.Когато се осъзнах, бяхме съвсем на плитко и водата стигаше до кръста ми.направих няколко крачки към нея и когато спря да плиска водата, ръцете ми я повдигнаха и се обърнах носейки я към водата.
-Сега ти нямаш право на отказ..-казах аз като отново се засмях, заради цитирането й и скоро навлязохме надълбоко във водата.Ръцете ми я вдигнаха съвсем малко нагоре и я хвърлиха на няколко сантиметра от мен.
-дано можеш да плуваш.-захилих се и бавно се потопих във водата като след момент изплувах нагоре и косата ми се полепи влажна по лицето ми, като ми закри част от гледката.нацупих се когато не успях да помръдна мократа си коса...
Джейсън
Джейсън

Posts : 164
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Бразилия 2010,На плажа - Page 2 Empty Re: Бразилия 2010,На плажа

Писане by Ariadne Bloodrose Пон Юни 20, 2011 2:50 pm

Не можех да спра смехът си. Беше неочаквано това което направи,но все пак много се забавлявах.
Изправих се и се затичах към него,той ме улови,а след това нарочно се наклоних надолу и паднахме. Той беше върху мен,а аз се смеех като малко дете. От отдавна не се бях забавлявала така.
- Определено ще те търся когато искам да се забавлявам. - усмихнах се,а след това отново избухнах в смях.
Водата беше топла,дори доста,но това не ми пречеше.
Ariadne Bloodrose
Ariadne Bloodrose

Posts : 96
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Бразилия 2010,На плажа - Page 2 Empty Re: Бразилия 2010,На плажа

Писане by Джейсън Пон Юни 20, 2011 3:20 pm

Всичко това ме караше да се чувствам толкова...толкова...сякаш си бях у дома, с всички познати и приятели.Чувствах че смеха ми не бе престорен, наистина се забавлявах и макар да бе с напълно непозната в този момент я чувствах близка.Не знам какво ме караше да се отпусна, но сега бях просто малкото кутре което винаги се е криело в мен.Може би амлко по пораснало и с по-красиво момиче за компания, но игрите и удоволствието от тях беше точно като в детските ми години.
спомените ме връхлитаха един по един и преди да се усетя се намирах върху нея, а тя се смееше гръмогласно.Явно и тя се забавляваше...
погледа ми се спусна по тялото й, което сякаш не бе в него.бавно я повдигнах и скоро се бяхме изправили на крака един до друг.Ръцете ми нежно я обърнаха с гръб към тялото ми и пръста ми посочи една шамандура в далечината.
-Там...да се състезаваме до там.-усмивка се появи на лицето ми и преди да се усетя се гмърнах и тръгнах към далечината.
-Ще те бия, ако стоиш там...-извиках аз когато чух плясък след себе си...
Джейсън
Джейсън

Posts : 164
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Бразилия 2010,На плажа - Page 2 Empty Re: Бразилия 2010,На плажа

Писане by Ariadne Bloodrose Пон Юни 20, 2011 3:42 pm

Не бях плувала от доста години,но когато бях малка в Асгард имаше едно езеро,наречено езерото на мечтите.Говореше се че които го преплуваше щял да бъде най-щастливия.
Естествено много пъти се бях опитвала да го преплувам,но някъде точно след средата нещо ме дърпаше. И до ден днешен не си го обяснявах.
-Ще те бия, ако стоиш там.. - извика той а аз го погледнах и се засмях. Започнах във водата и започнах да плувам без да си поемам въздух,по някой път не ми бе нужен.
Когато бях малко пред него казах :
- А сега кой ще бие? - засмях се и продължих да плувам,но усещах че той ме настига.
И все пак за малко не избухнах в смях под водата.
Ariadne Bloodrose
Ariadne Bloodrose

Posts : 96
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Бразилия 2010,На плажа - Page 2 Empty Re: Бразилия 2010,На плажа

Писане by Джейсън Пон Юни 20, 2011 3:52 pm

Тя започна да набира изестна преднина, но не й се дадох лесно, ръката ми се плъзна по крака й и малко под колатото я сграбчи и дръпна назад към мен.
тялото й се озова здраво хванато от ръцете ми, а усмивката не слизаше от лицето ми.
-не мисля да си ти.-зсмях се отново и бавно се завъртях пускайки тялото й във водата, като го преместих изестно разстояние назад.Може би нямаше да си спечеля време, но определено ми хареса.
Може би не бе чак толкова зле да остана тук за няколко дни и да се позабавлявам, виж на какво попаднах все пак...Може би тази почивка с надзирател брат ми нямаше да е ролкова лоша, смао се надявах да не си остана само с този ден с нея.определено исках да я видя и друг път...
Джейсън
Джейсън

Posts : 164
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Бразилия 2010,На плажа - Page 2 Empty Re: Бразилия 2010,На плажа

Писане by Ariadne Bloodrose Пон Юни 20, 2011 4:19 pm

Засмях се и както бях зад него скочих върху гърбът му,закрепвайки се много здраво. След като отново паднахме във водата казах :
- Все още не сме свършили! - засмях се и продължих с надбягването. Когато той отново се опита да ме спре се засмях. Хванах го леко за бузите и целунах устните му,след което го бутнах във водата,смеейки се.
- Хайде вълчо,давам ти преднина. - намигнах му и го изчаках да се изправи.
Беше ми много приятно с него.
Ariadne Bloodrose
Ariadne Bloodrose

Posts : 96
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Бразилия 2010,На плажа - Page 2 Empty Re: Бразилия 2010,На плажа

Писане by Джейсън Пон Юни 20, 2011 4:51 pm

Устните й се докоснаха до моите и за миг останах без думи и просто стоях и я гледах, но когато отново чух гласа й подканващ ме да тръгвам всичко изчезна и аз отново се втурнах към нея.ръцете ми отново я задържаха и когато я придърпах към себе си очите ми се загледаха в нейните, търсейки нещо, което сам не знаех какво е.
Ръцете ми се отпуснаха без да разбера и тялото й отново се раздвижи като аз останах леко вцепенен.Не знаех дали това беше заради онази целувчица, но определено не ми се бе случвало.по принцип не са ми правили такова впечатление толкова малки жестове, но май за мен това не бе подобен жест.
успях да се усмихна накрая и отново се гмурнах под водата, като се опитвах да изпълня предизвикателството поставено от самия мен и усетих как дори под водата усмивката ми на слизаше.Какво по дяволите бе това?не разбирах какво ми ставаше...
Джейсън
Джейсън

Posts : 164
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Бразилия 2010,На плажа - Page 2 Empty Re: Бразилия 2010,На плажа

Писане by Ariadne Bloodrose Пон Юни 20, 2011 5:29 pm

Знаех че той ще ме победи,но това съвсем не ми пречеше. когато вече беше стигнал до шамандурата,аз просто си плувах най-спокойно,защото вече бях победена.
- Браво сладки вълчо,победи ме. - засмях се и се опрях на шамандурата.
След известно време отидох до него и казах :
- Но това не значи че няма да те пръскам.. - а след това продължих с начинанието си което бях започнала преди състезанието.
Пръсках предимно корема му,за да не влезе в очите му,а след това се разсмях още по-гръмко.
Ariadne Bloodrose
Ariadne Bloodrose

Posts : 96
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Бразилия 2010,На плажа - Page 2 Empty Re: Бразилия 2010,На плажа

Писане by Джейсън Пон Юни 20, 2011 6:51 pm

сграбчих я и започнах да се въртя в кръг.бях щастлив от победата си, винаги съм се радвал на незначителните неща в живота си, а не на наистина важните...
-Знаеш ли, струваш ми се прекалено лека, може би ще успея да те занеса до брега?-поставих още едно предизвикателство по скоро към себе си, отколкото към нея, но все пак очаквах отгорова й.
Усмихнах се широка и загледах тялото вигнато от ръцете ми, покрито до половината с вода.капките стиащи се по кожата й бяха неуписуемо секси, но в момента не исках да развалям момента с някакви тъпи подмятания, затова просто върнах погледа си на лицето й, което сега ми се стори още по красиво.по дяволите какво толкова ми имаше?просто жена...нали?не, не просто жена, богиня!Ох, хайде стига, сега няма да мисля за това,..нали?искам просто да се забавлявам, без отново да налетя на някой.Вълка си харесваше клетката и смятах да го държа там дълго време...

П.П.Съжалявам че толкова късно;)
Джейсън
Джейсън

Posts : 164
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Бразилия 2010,На плажа - Page 2 Empty Re: Бразилия 2010,На плажа

Писане by Ariadne Bloodrose Пон Юни 20, 2011 8:20 pm

Усмихнах се. Леко се сгуших в хладкия сладък вълк.
- Ще ми е много приятно вълчо.. - казах на галено и се усмихнах. Харесваше ми това че можехме просто да се забавляваме без повече и без по-малко.
- Но дано не съм ти тежка.. - казах леко притеснено. Отпуснах се съвсем леко,за да му е по-удобно да ме носи.
Подпрях леко главата си върху рамото му.
- Като се замисля.. на такова силно момче едва ли ще съм проблем.. - подсмихнах се леко и се загледах напред,просто за да спра един първичен порив.

П.п - Ноу проблемс ;д Бът аз ще си лягам.. Хайде до утре -мечка-
Ariadne Bloodrose
Ariadne Bloodrose

Posts : 96
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Бразилия 2010,На плажа - Page 2 Empty Re: Бразилия 2010,На плажа

Писане by Джейсън Пон Юни 20, 2011 9:33 pm

Усмихнах се веднага щом каза, че е съгласна и когато свърши и се намести удобно започнах да се придвижвам към брега.Струваше ми се съвсем бързо, но поради съпротивлението на водата не бе толкова колкото си го представях.
-Знаеш ли, може би наистина си прекалено тежка.-засмях се аз, а ръцете ми я хвърлиха наголе, но само след момент отново я уловиха.от устата ми с еразнесе смях и точно стигайки го плитчините в близост до бреда оплетох краката си и се стоварихме на земята.тялото ми се намираше върху нейното и побързах да се изправя, защото не исках да лежа на нея и тя да усеща тежестта ми.Вдигнах се на ръце, като не станах напълно, но вече не бях допрял тяло до нейното.умсихнах се малко престорено, тъй катотази малка "катастрофа" бе причинена от мен, а аз я накарах да се "качи на борда".
-май вълка си оплете краката.-казах аз и се засмях съвсем леко все още гледайки я в очите.после погледа ми се измести оглеждайки тялото й з анаранявания.
-Добре ли си?Май наитсина последните мили са най-трудни, а?-подхвърлих аз и започнах бавно да се изправям на крака...
Джейсън
Джейсън

Posts : 164
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Бразилия 2010,На плажа - Page 2 Empty Re: Бразилия 2010,На плажа

Писане by Ariadne Bloodrose Вто Юни 21, 2011 5:37 pm

Предлагах му да сляза,защото наистина ми беше неудобно че ме носи,но той беше толкова упорит,че не бях сигурна дали ме чуваше.
След "малката "катастрофа се засмях,едвам можех да спра да се смея.
- Добре ли си? - погледнах го вече малко по-сериозно. Не ми се искаше да му се беше случило нещо.
- Поръчай си още нещо.. Честно сега ти дължа още едно питие. - намигнах му и повиках бармана,поръчвайки си коктейл.
- Определено си най-интересното момче което съм срещала.
Ariadne Bloodrose
Ariadne Bloodrose

Posts : 96
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Бразилия 2010,На плажа - Page 2 Empty Re: Бразилия 2010,На плажа

Писане by Джейсън Вто Юни 21, 2011 8:39 pm

изправих се засмян и й подадох ръка като й помогнах да стане от пясъка.поръчах си същото като преди и отново се върнахме на кърпите като се хвърлих върху своята без да се замислям.бях уморен и исках да полегна за момент преди да продължим с изморяващите забавления, които знаех, че ще следват...
-аз съм напълно перфектно, но определено имам нужда от малко почивка...ами ти?-попитах аз като я погледнах с периферното си зрение, зашото в момента главата ми бе на страни върху кърпата, а тялото ми легнало по корем.
-надявам се да е било удобно возенето.-казах аз и се засмях гръмко, като видях как няколко учудени погледи се забиха в нас.не че ми пукаше, но може би не бе най-прекрасната възможност за нея.Може би бе малко странно да виждаш красиво момиче с хилещ се без причина върколак, изпроснал се на пясъка.Може би малко драматизирах с тази умора, все пак не бе кой знае какво.изправих се леко и я загледах лщбопитно.иксах да разбера какво мисли в момента, но тъй като не ме биваше в телепатията, не успях много, но се обзалагам, че съм изглеждал странно, дори смешно накланяйки глава и гледайки в очите й.
Джейсън
Джейсън

Posts : 164
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Бразилия 2010,На плажа - Page 2 Empty Re: Бразилия 2010,На плажа

Писане by Ariadne Bloodrose Чет Юни 23, 2011 10:26 am

Вече определено ставаше късно,но какво пък можеше да остана още малко.
Извадих едно листче и бързо надрасках номера си :
- Когато ти трябва партньор за лудории ми се обаждаш и идвам. - засмях се. Вече беше късния обяд,на плажа все още идваха хора,но се бях уговорила с баща си за по едно кафе.
- Аз ще тръгвам,защото Тор сигурно ме чака вече,беше ми приятно да се запознаем. И също така ще чакам някой път да ме нарисуваш. - намигнах му. целунах бузата му. Оправих нещата си и се запътих към джипа си.
Ariadne Bloodrose
Ariadne Bloodrose

Posts : 96
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Бразилия 2010,На плажа - Page 2 Empty Re: Бразилия 2010,На плажа

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите