Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Нед Яну 06, 2013 6:16 pm by Дейвид Гордън

» Изоставеният цех
Чет Дек 15, 2011 7:08 pm by Ник Даркъс

» Анита Блейк
Пон Дек 12, 2011 8:41 pm by Касиди Андрюс

» Промяна на лик
Нед Дек 11, 2011 7:52 pm by Freaky

» Спам Без Срам Vol. 2
Нед Ное 27, 2011 2:04 pm by Edvard Targaryen

» Алеята около гората
Вто Ное 22, 2011 5:24 pm by Edvard Targaryen

» ...другарче за РП
Пон Ное 14, 2011 1:12 pm by Freaky

» Кейти Фоус
Съб Ное 12, 2011 9:52 pm by Freaky

» Да броим до.... Vol.1.
Съб Ное 05, 2011 12:36 pm by Freaky

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 28, на Чет Ное 23, 2017 4:30 pm
Статистика
Имаме 149 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Ема Хънт

Нашите потребители са написали 7309 мнения in 364 subjects
Декември 2018
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Календар Календар

Победители от конкурси
Победителите от конкурса за модератори са : Макс Фрей (Глобален Модератор),Хелена Салвадор (Виена) и Ана Блейк (Всичко останало) ! Честито !
Affiliates

Александра Джеймс

Go down

Александра Джеймс

Писане by Александра Джеймс on Сря Юли 06, 2011 8:53 pm

*Име : Александра Джеймс

*Години : 21

*Раса : човек

*Външен вид : Александра е средна на височина...някъде около 165 см, но високите обувки променят всичко. Добре оформено тяло, което поддържа със фитнес, тревисто зелени очи, чип нос и не много плътни устни. Косата й е червеникаво- кафява и средна на дължина, малко под раменете. Когато е в естественото си състояние е леко начупена, но обича да експериментира с нея, затова можете да я видите във всякакъв вид. Симпатична натура.

*Характер :
Много положителна личност, но и много ината...какво друго да кажа за себе си? Убедена ли съм, че нещо е вярно държа на думата си до край и никога не отстъпвам. За девиз приех думите "никога не казвай не" още щом стъпих в колежа по право и до сега се развивам блестящо. Изключително упорита и много приказлива...това са някои от чертите ми, и може би затова станах адвокат. Мразя лъжата и противно на всякакви твърдения, че адвокатите са подкупни същества, готови да защитят всичко, срещу дадена сума пари аз защитавам само тези, които мисля за прави и в които виждам поне искрица доброта. Много обичам приятелите си и съм готова на всичко за тях, но само за тези, които знам, че ще са до мен винаги, дори и в най- трудните моменти. Обичам музиката и съм отворена към нови идеи. Но колкото и либерална да съм в живота, става ли дума за работа съм сто процента съсредоточена и сериозна. Мразя да оставям нещата недовършени. Въпреки всички предразсъдъци вярвам в истинската любов...това, че не съм я срещнала е отделен въпрос.

Обича: Да пазарувам...това ми е мания.
Мрази: Дрогата, цигарите и да се отказва.

*История :
Родена съм и израснала в Ню Йорк. Майка ми и баща ми бяха доста богати, така че живеех в Манхатън и до известна степен бях като всички разглезени богаташчета. Обичах среднощните купони, напиванията, секса с непознати, адреналина, спонтанността и рисковете, но когато бях на 18 майка ми умря в автомобилна катастрофа...след това пораснах. Разбрах, че живота не се върти около мен и ако искам нещо трябва да си го постигна с много упоритост и работа, и затова се съсредоточих върху това да си изградя перфектният живот. Никога не съм била сериозна в любовта, а сега не ми остава време. А ако ми остане предпочитам да го прекарам с колеги и приятели в някой готин клуб...Хей, все пак съм само на 21. И все пак разбрах, че факта, че си била капитан на мажоретките в гимназията не ти помага в колежа, нито в живота, затова го взех във свои ръце.
С малко помощ от баща ми съм горд собственик на свой голям апартамент с мезонет и за сега кариерата ми се развива страхотно, но да видим. Забравих да спомена, че имам по- голям брат. Той е единственият човек, на когото имам пълно и безрезервно доверие, но и често се караме.

*Името на човека който използвам за лик :
Sophia Bush

Александра Джеймс

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Александра Джеймс

Писане by Freaky on Чет Юли 07, 2011 6:06 am

Одобрена! ^^

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Freaky
One and only

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите