Wien
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Къщата на Изабел EmptyНед Яну 06, 2013 6:16 pm by Дейвид Гордън

» Изоставеният цех
Къщата на Изабел EmptyЧет Дек 15, 2011 7:08 pm by Ник Даркъс

» Анита Блейк
Къщата на Изабел EmptyПон Дек 12, 2011 8:41 pm by Касиди Андрюс

» Промяна на лик
Къщата на Изабел EmptyНед Дек 11, 2011 7:52 pm by Freaky

» Спам Без Срам Vol. 2
Къщата на Изабел EmptyНед Ное 27, 2011 2:04 pm by Edvard Targaryen

» Алеята около гората
Къщата на Изабел EmptyВто Ное 22, 2011 5:24 pm by Edvard Targaryen

» ...другарче за РП
Къщата на Изабел EmptyПон Ное 14, 2011 1:12 pm by Freaky

» Кейти Фоус
Къщата на Изабел EmptyСъб Ное 12, 2011 9:52 pm by Freaky

» Да броим до.... Vol.1.
Къщата на Изабел EmptyСъб Ное 05, 2011 12:36 pm by Freaky

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 28, на Чет Ное 23, 2017 4:30 pm
Статистика
Имаме 149 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Ема Хънт

Нашите потребители са написали 7309 мнения in 364 subjects
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Победители от конкурси
Победителите от конкурса за модератори са : Макс Фрей (Глобален Модератор),Хелена Салвадор (Виена) и Ана Блейк (Всичко останало) ! Честито !
Affiliates
Къщата на Изабел Pageviews=1

Къщата на Изабел

2 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Къщата на Изабел Empty Къщата на Изабел

Писане by Изабел Монтагю Чет Юли 07, 2011 3:14 pm

Къщата на Изабел Essex_luxury_house-Rear
Изабел Монтагю
Изабел Монтагю

Posts : 73
Join date : 30.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Изабел Empty Re: Къщата на Изабел

Писане by Джейсън Пет Юли 08, 2011 12:32 pm

Още щом влязохме в таксито я придърпах към себе си и впих устни в нейните, като пуснах "палавите" си ръце по тялото й.Онези погледи хвърляни ни от шофьора ме караха да мисля че заслужава по голям бакшиш и когато колата спря пред къщата й, лично му оставих няколко банкноти отгоре.
Тръгнахме към сградата, като я оставях да върви напред защото исках да се насладя на тази секси походка, която ме възбуждаше още повече...Когато чух че завъртя ключа в ключалката се приближих към нея и притиснах тялото й в рамката на вратата.
-Надявам се вътре да имаш алкохол...-прошепнах в ухото й и отърках тяло в нейното, карайки я да усети ерекцията ми и спуснах ръцете си към дупето й което сега ми се струваше още по стегнато...Не знам какво ми имаше, но сега не мислех за нищо друго освен за това как по бързо да се отърва от тези панталонки, които започваха да ме дразнят все повече и повече.
Джейсън
Джейсън

Posts : 164
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Изабел Empty Re: Къщата на Изабел

Писане by Изабел Монтагю Пет Юли 08, 2011 1:10 pm

- Имам, но не знам дали бих издържала алкохола да бъде първото забавление- прошепна сладострастно Изи.- Не би искал да се измъчваме, нали?
Чувстваше се толкова възбудена, желаеща да бъде обладана, че краката й вече трепереха. Придърпа Джейсън към себе си, впила нокти в тениската му. Бутна вратата с дупе и го въведе вътре. В момента не й пукаше на какво прилича дома й. Изабел не обичаше да чисти и това занимание само я измъчваше. Но дори за нейна изненада, навсякъде бе чисто и лъснато до блясък, но може би щеше да го забележи, ако не бе по- заета да се освобождава от блузата си, а после и от сутиена, панталонките, докато не остана единствено по сандалите на висок ток, но нима едни сандали биха прикрили някоя прелестна част от тялото й?
Отдръпна се от Джейсън и се завъртя на пръсти, сякаш само, за да му покаже тялото й. Беше нисичка без високите обувки, които още не бе свалила, ала тялото й бе стройно и слабо като на манекенка. Гърдите й бяха стегнати и изглеждаха къде къде по- добре без да бъдат придържани от сутиен. Дупето и бедрата й изглеждаха толкова изкусително, сякаш го подканваха да ги докосне.
Изабел Монтагю
Изабел Монтагю

Posts : 73
Join date : 30.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Изабел Empty Re: Къщата на Изабел

Писане by Джейсън Пет Юли 08, 2011 3:26 pm

Усмихнах се на гледката, която ме остави замаян за момент и след като отново се усетих, успях да сваля блузата и панталоните си, като за малко да се спъна в дънките около глезените си.Засмях се шумно и захвърлих и боксерките си като се приближих до нея и скоро я бях повалил на дивана, жадно целувайки устните й, докато притисках таза си към корема й.Бавно минавах надолу и скоро повдигнах краката й грубо впивайки пръсти в бедрата й и проникнах нетърпеливо в нея, издавайки лек стон.Може би беше права, алкохола не бе толкова важен, но определено бях много по доволен на това което имах в момента на разположение, а именно Изи.
Тласъците ми се забързаха и усещах как бедрата ми се удряха силно в нейните, когато устните ми отново се впиха в нейните, прекратявайки стоновете ми.
Ръцете ми се покачиха по тялото й и за момент усещах как масажирах грубо гърдите й, които сега ми харесваха дори още повече.По принцип не отделях толкова внимание на гърдите в мислите си, особено когато бях зает с друго далеч по интересно занимание, но пък да си призная бях сравнително чист от доста време и просто нямах с какво да си запълвам дупките, които обикновено бяха пълни с някое опияняващо вещество, от онези които аз толкова обичах...
Джейсън
Джейсън

Posts : 164
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Изабел Empty Re: Къщата на Изабел

Писане by Изабел Монтагю Пон Юли 11, 2011 8:19 am

Изабел вкопчи нокти в гърба на Джейсън. Спусна ги до задника му, като гледаше да не наранява много партньора си, червени следи от ноктите й останаха по кожатта му, белявайки го като нейн тази нощ, само само нейн... поне за известно време, което бяха почнали да прекарват по изключително приятен начин, каращ Изи да прехапва устните си сладко. В главата й се въртяха безброй мръсни мисли, достатъчно свързани, за да се препокриват с реалността, която я караше да стене.
Ръцете й го хванаха за задника, Из натисна таза си надолу, което направи проникването по- дълбоко. Усети как члена му навлезе до край в нея. Донесе й съвем малко болка и много удоволствие. Долепи устни до ухото на Джейсън и изстена сладострастно, захапа меката му възглавничка и я засмука. Спусна устните си по врата му, а из между устните й се сипеха куп мръснишки думи, които иначе не биха й подхождали, но днес сякаш й бе напълно простено. Притисна се плътно в тялото му, търсеща ласките на Джейсън. Близостта му я побъркваше по всякакъв начин..

off: Извинявай, че е толкова бемислен пост, музата ми е изчезнала
Изабел Монтагю
Изабел Монтагю

Posts : 73
Join date : 30.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Изабел Empty Re: Къщата на Изабел

Писане by Джейсън Пон Юли 11, 2011 4:59 pm

Ръцете ми се плъзнаха по кръста й, минавайки надолу и се спряха на дупето й като го повдигнаха леко и притиснаха още повече към мен.Усещах как навлизах в нея до край и това ме караше да се усмихвам доволно...Исках тялото й, харесваше ми толкова много...Определено бях избрал добра "стока" и сега се наслаждавах до край на консумацията...Ама сериозно ли?Сравнявах я със стока от хранителен магазин?!Хъм определено трябваше да се надрусам скоро, защото мислите ми бяха толкова объркани че не исках да се заемам да ги оправям.Може би малко...не, нали щях да съм чист...няма да взимам, не и сега.Не ми трябваха...нали?Бях чист и щях да си остана такъв за още дълго време...
Тласъците ми се засилиха максимално и силен стон се измъкна от устните ми, като след малко пръстите ми се впиха в гърба й, минавайки надолу към дупето й и се вкопчиха в него, повдигайки цялото й тяло и го преместих така ме аз да стоя изправен, а тя да седне.
- Може би не е най-подходящия момент да питам на колко си...-казах аз и я загледах в очите, като не спирах да движа тялото си в синхрон с нейното.
Джейсън
Джейсън

Posts : 164
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Изабел Empty Re: Къщата на Изабел

Писане by Изабел Монтагю Вто Юли 12, 2011 8:36 pm

Изабел бе вперила поглед в неговия, жадна да вижда очите, лицето му. Макар да не се познаваха съвсем, намираше такива неща за специални в някои моменти и изключително приятни за наблюдения. Виждаше как по изражението му пробягваше страст, възбуда и удовлетворение от ставащото. А това сякаш повишаваше възбудата й, карайки я да притваря очи от време на време и да хапе устни, за да не изпищи от удоволствие. Леката болка, която изпитваше от дълбоките му прониквания съвсем бе отшумяла и сега бе останало единствено приятното усещане, че е изпълнена до край.
Понадигна се, обвивайки кръста му с крака и притискайки тяло изцяло към неговото. Настръхналите й зърна се опряха в неговите гърди и това сякаш наелектризира Изи, карайки я да измърка напълно доволно. Впи устни в неговите и го зацелува жадно, преди да му отговори. Беше задъхана и думите просто не идваха лесно в главата й, а мозъка й ги обработваше и свързваше прекалено бавно в изречения.
- Двадесет и... пет- успя да каже накрая.- Но всъщност...давам си...едва... четиринадесет... аз... развивам се по-... бързо.
Силно стенание се отдели между устните й, демонстриращо колко много наслада получаваше от Джейсън. Затвори очи. Доближи устни до ухото му. Не знаеше как би искал от нея да говори в момента, но нямаше нищо против той да го прави.
-Говори ми... сподели ми най- мръснишката си мисъл... да я изпълним...а?
Изабел Монтагю
Изабел Монтагю

Posts : 73
Join date : 30.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Изабел Empty Re: Къщата на Изабел

Писане by Джейсън Пет Юли 15, 2011 2:22 pm

Най мръсната ми мисъл?В момента мозъка ми бе изключил тотално и не бе в състояние да мисли, но преди да усетя в съзнанието ми изплува една идея...Садо мазо...Хъм перфектното развитие на вечерта, нали?
-Искам...искам го грубо.-едва казах аз като не спирах с тласъците си, които ставаха все по дълбоки и настойчиви...
Сетих се за последният път когато правех подобен секс...хъм момичето бе напълно откачено.Спомням си че имаше прекалено много садо мазо играчки, но да си призная доста от тях ми харесаха.Аз най си падах по металните пръчки и тока, така че тайничко, пък май и не толкова тайничко исках Изи да има нещо подобно.Ръцете ми се плъзнаха по тялото й и се впиха в дупето й, притискайки го към тялото ми, правейки навлизанията още по дълбоки, а след момент започнаха да стават по резки и бързи.телата ни се движеха в синхрон, а очите ми не се отделяха от нейните.Харесвах ги, бяха толкова дълбоки...май не очите трябваше да ме интересуват сега, а?Погледа ми се спусна към гърдите й, и устните ми ги последваха, придвижвайки се към тях.
Устните ми зацелуваха гърдата й спирайки с ена зърното и леко се разтвориха, като прокарах езика си по настръхналият връх на зърното й...


П.П.Ужасно много съжалявам че не съм писала по рано.Бях изключила за това....извинявай
Джейсън
Джейсън

Posts : 164
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Изабел Empty Re: Къщата на Изабел

Писане by Изабел Монтагю Пет Юли 15, 2011 5:10 pm

Изабел пропусна силен стон между устните си, който заплашваше, че ако не
бъде пуснат, ще раздере гръдния й кош. Всяко движение на Джейсън в нея я
приближаваше към оргазма и й напомняше за първи път от много време
какво бе удоволствието на секса. Определено се чувстваше на седмото небе
до този мъж, който познаваше изключително бегло и въпреки това нямаше
против да стане негова. Единственият, доставял й подобно първично
удоволствие през последните няколко години бе Ромън, ала той съвсем бе
спрял да я търси и Изи се бе върнала към интензивната си работа, почти
зарязвайки робството си при него.
Думите на Джейсън достигнаха бързо слуха й, но мозъка й сякаш се
нуждаеше от повече време да ги осмисли, а когато това се случи, идеята
му бе напълно и добре обмислена и приета на драго сърце под влиянието на
силното желание да му достави пълно удоволствие. Изабел кимна едва
забележимо. Извъртя се с гръб към него по такъв начин, че да не излиза
от нея. Вкопчи се в облегалката на дивана и изви гръб, карайки члена му
да излезе бавно от нея. Направи това с огромно нежелание. Изправи се на
крака върху дивана и прекрачи облегалката стъпвайки на пода. Задвижи се
към стълбите нагоре към втория етаж и по- точно към стаята й.
-Съгласна съм да правиш с мен каквото поискаш, ела.- изкикоти се Изабел и
се обърна само, за да го повика с пръстче и да прокара език по устните
си предизвикателно.

P.S: няма проблем ^^
Изабел Монтагю
Изабел Монтагю

Posts : 73
Join date : 30.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Изабел Empty Re: Къщата на Изабел

Писане by Джейсън Пет Юли 15, 2011 10:35 pm

Изи се извъртя с гръб към мен,а аз не спирах ласките си.Вкопчи се в облегалката на дивана и изви гръб,карайки члена ми да излезе бавно от нея,а след това скочи на крака върху дивана и прекрачи облегалката стъпвайки на пода.Тръгна към стъпалата за втория етаж и каза,че е съгласна да правя каквото поискам с нея,а след това да дойда,като ме подкани с кикотенето си и повикването с пръстче.Да,само това и чаках!Наистина тази жена ми харесваше и то доста!Веднага отидох при нея,като я опрях на парапета и започнах жадно да търся устните й по - цялото й тяло.Да,тази жена ме възбуждаше и то много!Прокарах ръцете си през гърбът й,като се спрях на стегнатото й дупе и го стиснах.Скоро стигнах устните й и започнах да ги целувам жадно,като бавно се придвижвахме нагоре към стаята й.Щом застанахме пред вратата,бързо я отворих,като и двамата влязохме вътре,без да отделям тялото си от нейното.Вдигнах я на ръце,като я понесох към леглото и бавно я оставих на него,а след това легнах върху нея,като прокарах ръцете си надолу към бедрата й и силно ги стиснах.

Джейсън
Джейсън

Posts : 164
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Изабел Empty Re: Къщата на Изабел

Писане by Изабел Монтагю Съб Юли 16, 2011 6:09 am

Изабел прехапа устни и затвори очи. По- грубото отношение към бедрата й й донесе известна болка, но определено не чак толкова много. Вече веднъж бе позволила да си играят с тялото й по този начин и покапването с горещ восък бе определено по- болезнено от това. Смътно си спомняше, че колкото и да болеше удоволствието й бе гарантирано и нямаше как да не се усмихне от този факт.
Отново впи поглед в този на Джейсън. Изви ръце назад, плъзвайки ги под възглавницата си. Не се бе прибирала от доста време в това легло, но си спомняше къде държеше някои от атрибутите си, които все пак щяха да им свършат работа. Напипа кожата и студения метал. Измъкна ги изпод възглавницата и се ухили на Джейсън, завъртайки белезниците на единия си пръст. Предизвикателството се бе наместило в очите й, демонстрирайки на Джейсън,че Изи просто няма търпение за малката им мръсна игра.
-Може би съм била лоша и трябва да ми сложиш белезници и да ми дадеш хубав урок.
Изабел хвърли поглед към камшика, който също бе измъкнала от там, но бе оставила да лежи до тялото й.
Изабел Монтагю
Изабел Монтагю

Posts : 73
Join date : 30.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Изабел Empty Re: Къщата на Изабел

Писане by Джейсън Пон Юли 18, 2011 6:28 pm

Ухилих се и поех белезниците от ръцете й.Наведох се напред и излязох от нея бавно, като хванах ръцете й и ги вдигнах над главата закопчавайки ги с белезниците за рамката на леглото.Ръцете ми се спуснаха по тялото й, опипвайки го грубо и накрая пръстите ми отново се върнаха на бедрата й, разтваряйки ги грубо.Погледа ми се спусна по бедрото на единия й крак изкачвайки се нагоре към клитора й и устните ми се свиха в подобно на усмивка, докато взимах камшика...
Дръпнах леко тялото й надолу към мен, а после го повдигнах така че свитите ми в коленете крака да минат под нейните.Главата ми се намести между краката й и езика ми се заигра с клитора й засмуквайки го силно и след минутка се покатери нагоре към корема й.Следващата му спирка бяха гърдите и по специално зърната на които отделих повече внимание.Зъбите ми стиснаха едното толкова че то почервеня и настръхна още повече.Тази жена определено ме караше да се забавлявам и изпитвах ужасно удоволствие докато усещах че бе под, на или до мен...просто стига да бе точно толкова възбудена както бе сега...а аз?Аз нямаше начин да не бъда ако това божествено тяло бе до мен....
Джейсън
Джейсън

Posts : 164
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Изабел Empty Re: Къщата на Изабел

Писане by Изабел Монтагю Пон Юли 18, 2011 8:58 pm

Дишането на Изабел се учести, сочните й устни бяха леко отворени, готови да пропуснат отново стон, ала на мястото на този стон, от гърдите й се откъсна тих вик, подобен на изпискване, известяващ леката болка в тялото й. Искаше й се да разходи пръстите си по ухапаното си зърно, за да разкара сладката болка от там, но уви, вече бе дала да бъде окована с белезниците, от които не можеше да се измъкне без ключа. Лошото беше, че вече бе забравила къде е ключа, а и бяха едва в началото на самата игра. Знаеше, че Джейсън тепърва започва да я наранява и да й доставя удоволствие в същото време.
Надигна таза си, което накараслабините й да се отъкрат в неговите, а Изи да измърка съвсем доволно от усещането, което й действаше някак наелектризиращо. Въпреки леката болка, тялото й бе готово на драго сърце да поеме още от въпросните ласки, желаещо ги почти неистово. Изабел впи поглед в този на Джейсън предизвикателно, сякаш го питаше "само това ли можеш".. Знаеше, че Джей е способен на още, а Изабел с нейната отдаденост към много видове удоволствия, нямаше нищо против да опита още какво ли не с него.
Изабел Монтагю
Изабел Монтагю

Posts : 73
Join date : 30.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Изабел Empty Re: Къщата на Изабел

Писане by Джейсън Вто Юли 19, 2011 6:08 pm

Щом усетих тялото й да се отърква в моето изпитах същото онова желание да се усетя в нея, че почти незабавно оставих играта настрани.Щях да се върна към нея след момент...сега исках само да я усетя отново...
Ръцете ми я придърпаха надолу, карайки китките й да усетят триенето на желязото и плътта й.Таза й се приближи и аз се повдигнах като навлязох рязко и на дълбоко в нея...Усетих как лек стон се разнесе из стаята и чак след като той отекна разбрах че бе от мен.Макар да не си падах толкова по грубите ласки, това определено ми харесваше...
Тялото ми направи няколко резки движения и аз долепих гърдите си към нейните усещайки топлината на тялото й...Беше приятна, макар да знаех че навярно бях далеч по топъл...Все едно, сега не това ме интересуваше, погледа ми се плъзна по завивките намирайки камшика и скоро ой подскачаше в ръката ми.Усмихнах се предизвикателно и впих устни в нейните, захапвайки долната...
-Искаш ли това?-ухилих се доволно и следващия ми тласък бе нещо като причина за това.Усещах че прониквах надълбоко и това ми доставяше удоволствие...
-Жалко че не можеш да го вземеш в ръце...-прошепнах аз и доволната усмивка се преобрази в надменна такава...Макар да не правех често така, трябва да призная че ми харесваше...
Джейсън
Джейсън

Posts : 164
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Изабел Empty Re: Къщата на Изабел

Писане by Изабел Монтагю Вто Юли 19, 2011 6:30 pm

Болката в китките й не бе лека. Кожата й пареше на местата, на които стоманата раздра леко нежната й кожа, а точно там тя бе необичайно тънка и лесно ранима. Предчувстваше как скоро ще се стигне до появата на рани от стегнатите белезници. Тази идея не й харесваше, защото най- вероятно щяха да й останат белези за известно време, но в момента не мислеше никак трезво и предпочиташе да усеща онова дълбоко проникване, което я караше да стене с всеки тласък удоволствие. Можеше да се закълне, че в момента члена му в нея й се струваше като най- прекрасното усещане, получавала последно време от света.
Прехапа устни и се дръпна, за да освободи китките си от неприятното търкане, но бе силно притисната от тялото на Джейсън и мисията й беше почти невъзможна. Силният му тласък я накара отново да се отпусне надолу и да извие гръб, стенеща от удоволствие. Отвори очи, зениците й се бяха разширили неимоверно много. Впи влажния си поглед в Джейс и облиза долната си устна.
- Мога да го усетя и в устата си..- измърка мръснишки Изабел.
Изабел Монтагю
Изабел Монтагю

Posts : 73
Join date : 30.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Изабел Empty Re: Къщата на Изабел

Писане by Джейсън Чет Юли 21, 2011 12:03 am

Да го усети в устата си?Хъм аз определено не бих отказал...само че ако не камшика бе там, а по скоро пенисът ми...Това би ми харесало повече, но ако толкова си настояваше...може би щяхме да измислим нещо.
-Кое искаш да усетиш в устат си?-попитах аз и перверзна усмивка се изписа на лицето ми, като бързо излязох от нея и след това отново рязко навлязох като сега преместих ръцете си като ги плъзнах по нейните и се спрях на китките й.Те бяха зачервени и леко ги погалих с два пръста, когато отново се усмихнах...
-Отиват ти...-прошепнах аз и езика ми се плъзна по червените й китките като след момент се спря на устните й и я целунах грубо...Погледа ми се плъзна по тялото й и осъзнах че колкото й да ми харесваше всичко това, все пак не исках да й докарвам каквито и да е белези и просто повдигнах тялото й надоре, така че хватката на белезниците да се отхлаби, но те все още бяха на китките й...

P.P.нещо много почнах да се бавя и съжалявам много...
Джейсън
Джейсън

Posts : 164
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Изабел Empty Re: Къщата на Изабел

Писане by Изабел Монтагю Чет Юли 21, 2011 4:21 am

- Искам пениса и в устата си.- мръснишки изръси Изабел, притворила очи.
Езика на Джейсън по китките й я накара да измърка доволно... сякаш беше лек за рзранилата се кожа там, карайки я да се чувства поне малко облекчена, което може би бе само мисъл в главата на Изи, караща я да въздъхне блажено.
Отново надигна тялото си доколкото това бе възможно и го отърка в това на Джей, сякаш нямаше търпние... просто искаше да бъде милвана, докосвана, дори и от друбата кожа на камшика, макар да предпочиташе ръцете му, сякаш просто имаше нужда да бъде обладана и това се явяваше като нейното спасение. Уви, едва ли бе спасение за нея, но поне за тялото й можеше и да се окаже точно това.
- Щом ти харесвам така, нека остана с тях още доста време- задъхано успя да каже Изабел.
off: Не се притеснявай ((:
Изабел Монтагю
Изабел Монтагю

Posts : 73
Join date : 30.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Изабел Empty Re: Къщата на Изабел

Писане by Джейсън Чет Юли 21, 2011 10:04 am

Щом чух думите й, на лицето ми се изписа доволна усмивка и бавно приближих таза си към лицето й...Исках да усетя ласките на устните й върху члена си тръпнех в очакване това да стане.Когато я видях в бара не ми изглеждаше като мръсницата която сега виждах, но това определено ми харесваше...промяната...на мнението ми?Може и така да бе, но нямах право на мнение когато не я познавах...И като се замисля май често ми се случваше да налитам на момичета чиито имена единствено знаех...е и годините....
И все пак, може би трябваше да мисля малко следващия път...макар че сега определено не бях сгрешил...
Мислите ми бяха прекъснати когато усетих устните й по члена си и за момент затворих очи и отпуснах главата си назад...исках да усетя всяко едно движение, защото то ме подлудяваше и исках още и още...не знам как но тази жена ме караше да се чувствам толкова добре когато съм с нея, че въобще не съжалявах че я заговорих в бара...може би трябваше само да съкратим още повече всичко това със запознанството и по бързо да се бяхме захванали с това...колкото и да се опитвах да съсредоточа мислите си, те се разбиваха на парчета и се разпръскваха из главата ми, като колкото и да исках да ги събера не ставаше...просто не можех да мисля когато до мен бе това нейно изкусително тяло и тези устни които ме караха да се разтапям отгоре й, само и само да бъда колкото се може по близо...
Джейсън
Джейсън

Posts : 164
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Изабел Empty Re: Къщата на Изабел

Писане by Изабел Монтагю Пет Юли 22, 2011 8:33 pm

Устните й обходиха члена му обстойно, до където можеше без да си помага с ръце, обсипвайки го с малки, ефирни целувки, които можеха единствено да го накарат да тръпне в очакване на нещо повече, но все пак да не го получава... можеше да го докара до това да разходи камшика по тялото й, напомняйки й какво точно трябва да прави, но Изабел сякаш не се притесняваше от подобни неща. Смяташе, че Джейсън би имал достатъчно търпение, за да я остави да действа както само тя си знае. Езика й рисуваше неопределени форми на всякъде по пениса на Джейсън, не оставяйки не нарисувано, не нацелувано място.
Погледа й попадна върху изражението му, което издаваше колко много му харесваше дейността й, обаче Изи знаеше, че може да стане и още по- хубаво за нейния партньор, който очевидно й доставяше удоволствие. Пое члена му между устните си, задвижвайки ги, карайки мъжеството му да влиза навътре в устата й и да излиза по същия път, докато в същото време разхождаше езика си по дължината му.
Тихите й стенания, сякаш допълваха цялостната картинка на жена с маниерите на мръсница и ореола на светица.
Изабел Монтагю
Изабел Монтагю

Posts : 73
Join date : 30.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Изабел Empty Re: Къщата на Изабел

Писане by Джейсън Съб Юли 23, 2011 5:27 pm

Устните й ме караха да се чувствам уникално докато движех члена си съвсем леко влизайки навътре в устата й, карайки всеки мускул да настръхне и да стане дори още по чувствителен за езика й, който сега исках да не спира с това което правеше.
Може би Изи бе най-доброто което ми се бе случило в рамките на тази седмица и нямаше начин да не се възползвам от този шанс...просто златна мина в задния ми двор и сега трябваше да я разкопая...
Ласките й ме караха да се отпусна до толкова че дори не усетих как свършвах в устата й, но движенията ми само намаляха като бързина и сила, но не спряха...не исках да спирам за нищо на света...напротив трябваше ми само малко време...съвсем малко време и щях да бъда готов за още...
Не можех да си позволя това да бе края, защото наистина ужасно много харесвах всичко което правеше, а и...тези белезници наистина й отиваха...дори прекалено много бих казал...Члена ми излезе бавно от устата й като отново спуснах тялото си надолу по нейното и очите ми се изравниха с нейните и за момент просто я гледах внимателно, по след само минутка устните ми отново се впиха в нейните облизвайки ги жадно, сякаш по тях бяха останали последните капки вода които можех да изпия...Сега не бях сигурен какво точно означаваха тези "капки" но определено метафората ми се свързваше пряко с нея...
Джейсън
Джейсън

Posts : 164
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Изабел Empty Re: Къщата на Изабел

Писане by Изабел Монтагю Нед Юли 24, 2011 8:08 am

Топлата течност от пениса на Джейсън се разля в нея, изпълвайки устата й. Изи сякаш нямаше нищо против, не се опита да се отдръпне от Джей, остави го да продължи с движенията си, поглъщайки бялатъ течност, опитваща се да се разлее извън устата й, което в момента сякаш не бе позволено. Из прокара език по устните си, събирайки и последните капки от бялата течност. Затвори очи, наслаждаваща се на вкуса. Можеше да се закълне, че за първи път й харесваше толкова много. Просто наелектризира тялото й и го накара да се възбуди още повече, увеличавайки влажността между бедрата й.
Езика й се заигра с този на Джейсън, чиите устни бързо бяха намерили път към нейните. Страстта на целувката я накара да надигне тяло, опирайки го в това на Джейсън. Набъбналите й зърна се притиснаха в кожата на гърдите му. Изабел просто имаше нужда... нужда да свърши, да бъде обладана или прост погалена, но факта, че Джей сякаш я измъчваше й хареса и щеше да й хареса да не й се даде това, което иска още време. Наказана като прегрешила ученичка. Може би в момента една униформа също би й отивала толкова, но съблечена бе дори по- красива... мъничка и крехка.
Изабел Монтагю
Изабел Монтагю

Posts : 73
Join date : 30.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Изабел Empty Re: Къщата на Изабел

Писане by Джейсън Вто Юли 26, 2011 4:54 pm

усетих тялото й допряно до своето и ръцете ми сякаш мигновено потърсиха някакъв контакт с тялото й.Едната се качи нагоре, масажирайки грубо едната й гърда, а другата слезе надолу...бавно си проправи път от корема й към интимните й части, но за момент минаха още надолу хващайки бедрата й.Може би не исках да й дам това което очакваше...не й сега...Но изкушението бе прекалено голямо и за мен, така че накрая не усетих как навлизах в нея с два пръста.усещах всяка една част от нея и пръстите ми започваха да се движат хаотично, но запазвайки определено темпо...Не бе достатъчно бързо, но не и прекалено бавно..просто ми харесваше да си играя с нея...с тялото й...Това бе едно много крехко и нежно на вид тяло, но всъщност толкова мръснишки секси че бих дал всичко за да мога да я запазя и да я ползвам когато си пожелая...това ми прозвуча малко...ами малко странно...да определено странно и то много!усмихнах се леко и устните ми отново я целунаха жадно, като забързах темпото на ръката си и след момент я замених с члена си, като преместих ръката си под нея, плъзвайки я по гръбнака й...кожата й бе толкова мека и нежна че имах чувството че галя коприна...може би в момента не можех да се сетя за по приятно на допир нещо, от това нейно изкусително тяло...възбуждаше ме наистина много и не исках и да го прикривам...
Джейсън
Джейсън

Posts : 164
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Изабел Empty Re: Къщата на Изабел

Писане by Изабел Монтагю Вто Юли 26, 2011 5:24 pm

Изабел изстена удовлетворено, когато пръстите му започнаха да навлизат в нея, това бе най- прекрасното усещане в момента, струваше й се толкова желано и невъзможно прекрасно, че не бе реално. Ако можеше щеше да впие устни в неговите, дори се опита... надигна се, но белезниците я опънаха назад и не й позволиха да шава много много, ограничавайки я от всякъде. А устните й бяха така близко до неговите, че чак я хвана яд и изписка съвсем тихичко и много недоволно, но в този момент го усети.
Члена му бе навлязъл в нея, което й даде онова, от което имаше нужда. Тялото й се стегна от преминаващите през него конвулсии, известяващи залелия я оргазъм, който бе чакала последните минути, но който отново не я удовлетвори съвсем. Почувства се толкова ненаситна, толкова искаща още от Джейсън и определено нямаща намерения да го пуска. От устните й се бе откъснал тих вик, а може би хич не толкова тих, колкото й се стори или по- скоро колкото искаше. Ноктите й се забива в кожата на китките й, понеже само до там се добраха, оставяйки червени следи по кожата й. Изви гръб на дъга, а дишането й остана някак забързано и въпреки че преди секунди бе получила оргазъм тя отново беше притисната към Джейсън, плъзгайки също толкова желаещ поглед по тялото му, спря го именно на очите му, сякаш просто за да му покаже, че иска много повече.
Изабел Монтагю
Изабел Монтагю

Posts : 73
Join date : 30.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Изабел Empty Re: Къщата на Изабел

Писане by Джейсън Сря Юли 27, 2011 11:35 am

Тя получи това което искаше и което заслужаваше но очевидно не й бе достатъчно..а за мен в това нямаше ни най малък проблем...Дори напротив, исках я точно толкова колкото и тя, но определено и двамата се нуждаехме от минутка почивка...Погледа ми се плъзна по ръцете й и тези разранени китки вече не ми допадаха така както преди малко...Бавно излязох от нея и придвижих тялото си нагоре по нейното, докосвайки го съвсем леко...Ръцете и повдигнаха тялото й така че да намаля напрежението в китките й и езика ми бавно мина по раните...Да си призная, колкото и странно да звучи си падах по това...все пак бях вълк, а облизването на рани особено по китките на такава жена като нея бе просто черешката на тортата...Потърсих с поглед ключа, но след малко осъзнах че не го получих в началото и се усмихнах леко, като изравних лицето си с нейното...
-Ключа?-попитах аз като очите ми шареха по лицето й...Сега изглеждаше дори по секси и може би почивката щеше да почака малко...не исках да отделям тяло от нейното и затова го стоварих отгоре й, усещайки всяка една от онези толкова изкусителни части на тялото й със своето...Харесваше ми да я чувствам до себе си...или май по точно би звучало под мен...но няма да протестирам ако е и над...стига ми само да мога да продължа с всички онези неща които се въртяха в главата ми и биваха подхранвани от самата нея...И все пак, бях извинен до някаква степен, нали?как да не си мислиш подобни неща когато в леглото окована стои тя...?!
Джейсън
Джейсън

Posts : 164
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Изабел Empty Re: Къщата на Изабел

Писане by Изабел Монтагю Чет Юли 28, 2011 4:01 pm

- Някъде там... - каза Изабел, докато още успокояваше дишането си.- .. на шкафчето..
Вглеждаше се в очите на Джейсън и разбираше колко много не й се иска да се отделя от нея и го иска до себе си поне за още малко.
Не си спомняше скоро да е желала така мъж. Имаше чувството, че ако я попитат с кой би избрала да бъде отново щеше да предпочете Джейсън... самото внимание, с което се отнасяше към нея я възбуждаше още повече и я караше да се чувства някак специална, макар да нямаше ясна причина да е специална. Все пак, Джей не й бе длъжен за нищо и дори нямаше защо да се държи така с нея, но просто й харесваше дори за една вечер, няколко часа да се чувства поне мъничко специална за някого.
Потръпна, когато езика му мина по раните й, дъха му я опари, а езика му се движеше така лекичко и нежно по разранената й кожа, сякаш докосването му бе лековито и след малко щеше да затвори раните й.. Не можеше да отдели погледа си от този на Джейсън... действаше й като дрога... силен опиат.
Изабел Монтагю
Изабел Монтагю

Posts : 73
Join date : 30.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Изабел Empty Re: Къщата на Изабел

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите