Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Нед Яну 06, 2013 6:16 pm by Дейвид Гордън

» Изоставеният цех
Чет Дек 15, 2011 7:08 pm by Ник Даркъс

» Анита Блейк
Пон Дек 12, 2011 8:41 pm by Касиди Андрюс

» Промяна на лик
Нед Дек 11, 2011 7:52 pm by Freaky

» Спам Без Срам Vol. 2
Нед Ное 27, 2011 2:04 pm by Edvard Targaryen

» Алеята около гората
Вто Ное 22, 2011 5:24 pm by Edvard Targaryen

» ...другарче за РП
Пон Ное 14, 2011 1:12 pm by Freaky

» Кейти Фоус
Съб Ное 12, 2011 9:52 pm by Freaky

» Да броим до.... Vol.1.
Съб Ное 05, 2011 12:36 pm by Freaky

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 28, на Чет Ное 23, 2017 4:30 pm
Статистика
Имаме 149 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Ема Хънт

Нашите потребители са написали 7309 мнения in 364 subjects
Декември 2018
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Календар Календар

Победители от конкурси
Победителите от конкурса за модератори са : Макс Фрей (Глобален Модератор),Хелена Салвадор (Виена) и Ана Блейк (Всичко останало) ! Честито !
Affiliates

Домът на Смирнов

Go down

Домът на Смирнов

Писане by Ивайло Смирнов on Чет Юли 14, 2011 6:54 am

Ивайло Смирнов

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Домът на Смирнов

Писане by Ивайло Смирнов on Чет Юли 14, 2011 7:12 am

Ивайло паркира пред скромната си къщурка. Той определено имаше преклено голямо разбиране за скромно. Отново по доста нелегален път се бе сдобил с голямата си къща, която за разлика от тези на колегите му, бе една от малките. Притежаваше два етажа с по няколко големи стаи. Изключи двигателя на колата и извади ключовете от стартер. Излезе, отново се придвижи по изключително бърз начин до вратата на Алисия. Отвори я и се засмя.
- Госпожице Коул, моля заповядайте в новият си скъп дом с две коли отпред.
Поклони се лекичко и й подаде ръка, за да й помогне да излезе. Погледа му неволно попадна на бедрата й и в главата му се развихриха няколко неприлични фантазии.
Ивайло Смирнов

Писане by Алисия on Чет Юли 14, 2011 7:20 am

След около пет минутки Иво паркира колата пред една огромна къща. С помоща му Али излезе от колата и забеляза погледът, който беше спрял на кръката и.
- Благодаря ти! Ти си моя ангел спасител!- засмя се и излезе като взе и телефона си който по навик бе оставила до седалката. Прибра го в джоба си и усети как той хвана ръката и, а тя отново само се усмихна. Леко затвори врата след себе си и чу как той заключи вратите. Алисия се обърна към голяма къща и забеляза и другата кола, която бе пред гаража. Погледна го като отново се замисли от къде пари за всичко това, но не каза нищо. Огледа всеки един детайл от къщата и накрая след като разгледа с поглед всяко едно местенце се обърна към Иво и се усмихна.
- Изглежда уютно от пръв поглед!- отново се появи усмивка на лицето и.
Алисия

Писане by Ивайло Смирнов on Чет Юли 14, 2011 7:30 am

- Надявам се да се чувстваш също толкова уютно, колкото ти изглежда. На втория етаж са спалните. Преконструирах малко къщата и реших, че така е най- добре, а на първият етаж са кухнята, всекидневната, стаята за медитация и останалите стаи.- обясни Ивайло.
въпросната медитационна зала си беше чиста прищявка, която обаче му вършеше работа от време на време. Честичко изпадаше в крайни състояния, в които се нуждаеше от също толкова крайно спокойствие, осигурено му от малко мириз на марихуана и четири часа размисъл в една и съща поза, най- често лотос.
- Ей тази спалня там, на втория етаж с остъклената стена е свободна. Има прекрасна гледка към двора и сутрин към слънцето- отново заобяснява Иво, докато я водеше към входната врата.
Ивайло Смирнов

Писане by Алисия on Чет Юли 14, 2011 7:40 am

Али го изслуша внимателно като погледна прозорците на втория етаж. Бяха лъснати и светеха от чистота. Може би той обичаше да му е чисто, но тя се чудеше дали сам чисти. Тихо се засмя и след малко вече бяха пред вратата. Али погледна назад след като чу звук от мотор, който с бясна скорост отмина. Той отключи вратата и влезе като след себе си покани и Али. Светна лампите, а тя остана без думи от коридорчето. Беше в свеж цвят. До нея бе закачалката. Той помогна джентълменски да свали якето и и го закачи там. Имаше картини на природа, а Али гледаше с възхищение.
- Уау чувствам че ще ми е уютно само като погледнах коридора!- каза и се засмя като събу кецовете си и остана по розовите чорапки.
Алисия

Писане by Ивайло Смирнов on Чет Юли 14, 2011 9:01 am

-Мила Али, така се радвам, че ти харесва.- въодушевено каза
Ивайло, без да иска изричайки една- две думи на руски, но после бързо се
поправи така, че Алисия да го разбере.- Сам си поддържам всичко- не можа да не
се похвали.- Не мога да готвя много добре, но определено самичък си чистя.
Обожаваше този факт, не мислеше, че е нещо, което трябва да бъде крито, особено
от гостите и съквартирантите му. В интерес на истината, Иво имаше достатъчно
време вкъщи, за да се грижи за всичко и то без да бърза. Обожаваше си
домакинската работа, просто бе домошар и се грижеше за почти всичко вкъщи.
Загледа се в Алисия, докато я развеждаше из къщата. Тя определено не беше
малката Али, която се хвърляше в прегръдките му по съвсем невинен начин.

off: извинявай, че се забавих, нета ми прекъсна ((:
Ивайло Смирнов

Писане by Алисия on Чет Юли 14, 2011 8:24 pm

Aли го изслуша като само се усмихваше. И тя обичаше да и е чисто. Не бе от онези разхвърляни тинейджърки, които не могат да си намерят дрехите разхвърляни из цялта стая дори и в бюрата. Засмя се на това сръвнение и след малко се усети, че бе разгледала целия апартамент. Стигнаха и до нейната стая. Нямаше търпение да види обзаведеното месенце. Той отвори врата, а пред Али се показа една голяма стая с светло розови и лилави стени. Усмихна се като го погледна и го целуна по бузата. Влезе в стаята и огледа всичко. Седна на леглото.
- Това е много сладурско! Любимите ми цветове! Мерси, че ме приемаш в доама си!- каза с усмивка и легна назад като се загледа в тавана и лампата.

П.П и аз се извинявам! цял ден бях навън
Алисия

Писане by Ивайло Смирнов on Пет Юли 15, 2011 5:25 pm

Ивайло се разхили неудържимо, щастлив от факта, че очевидно неговата нова съквартирантка бе харесала нелегалното му местенце. Алисия от малка си бе любопитна и обичаше да разглежда насам- натам. Добре, че бърлогата на Иво не се намираше в къщата и не се налагаше да я предупреждава да стои далеч от мазето на пример, за да не разкрие бизнеса му с документите. Всъщност, беше си цяло чудо, че никой още не го е открил, макар да не се криеше по стандарт и достатъчно умело. Или виенските власти намираха правенето на фалшиви документи за напълно законно, или просто го подминаваха като пътен знак.
-Явно съм направил стаята по вкуса ти.- доволно кимна Ивайло. Прилижи се до леглото и се излегна на края до Али, слагайки ръце зад тила си и въздъхвайки блажено.- Яко, а? Пак ще сме си двамата.
Ивайло Смирнов

Писане by Алисия on Пет Юли 15, 2011 8:54 pm

Али му се усмихна и извъртя глава като го погледна. Започна да гледа очите му и след малко се засмя при всички спомени с него. Алисия започна да си мисли за това, че ако си намери приятел и наистина го харесва и обича може би ще поискат да живеят заедно. Замисли се и за това и се сети за момчето, което бе видяла днес до училището. Беше доста красив и мил по външност.
- Ей ще се разсърдиш ли ако заживея някъде другаде. Имам предвид ако си намеря приятел и живея с него?- попита и го погледна миличко като наистина не искаше да го оставя, но беше сигурна че ще останат много добри приятели.
Алисия

Писане by Ивайло Смирнов on Нед Юли 17, 2011 10:40 am

Ивайло я придърпа близо към себе си, обгръщайки раменете й с ръка. Загледа се в тавана, за да обмисли добре въпроса й. Всъщност, алисия не му бе задължена, така че... ами, просто нямаше как да се сърди. Не, че нямаше, просто нямаше да е правилно и щеше да е изключително глупаво от негова страна да се сърди за подобни неща като това, че би искала да живее с друг. Иво и Али бяха просто приятели, нали? Доста близки приятели, а руснака дълго време бе играл ролята на нейна бавачка, но все пак не беше длъжна да остава цял живот при него.
- Разбира се, че не, сладка Али, ти не си задължена винаги да живееш при мен, не мога да ти се сърдя за подобно нещо.
Отмести един кичур коса от лицето й и я целуна по челото нежно, за да потвърди думите си.
Ивайло Смирнов

Писане by Алисия on Пон Юли 18, 2011 12:21 pm

Обмисли думите му добре и наистина не бе задължена дори той в повечето време от ненйия живот да е бил бавачката и тя си живееше своя живот и трябваше да е свободна и да има свое пространство. Усмихна му се след като я целуна нежно и отново се вгледа в очите му. Сгуши се в него и облегна главата си на рамото му като започна да гледа лицето му. Той и се усмихна, а тя тихичко се засмя.
- Ей усмивке ти не си ли намерил сродната си душа?- попита и го загледа като отново се засмя като си мислеше че отговора ще е не, защото той наистина не си го представяше с някоя хубава жена и покрай тях деца макара че той може да се гриже за тях както бе постъпил с Али.
Алисия

Писане by Ивайло Смирнов on Сря Юли 20, 2011 7:35 pm

- Не съм- отговори замислено Ивайло Смирнов, наистина размишлявайки върху думите на Алисия. Наистина трябваше да се замисли за намирането на някоя жена, която да разведри ежедневието му и да го накара да се чувства влюбен до уши, но такава още нямаше.- Може би ще ми помогнеш да си намеря- засмя се Ива и въздъхна отново.- Сигурен съм, че имаш някоя секси какичка приятелка, която да върже на детегледачката ти поне за една нощ.
Не му липсваше женско внимание, но пък и нищо не хващаше окото му. За него тя просто трябваше да бъде специална, а не поредната.
Ивайло Смирнов

Писане by Алисия on Сря Юли 20, 2011 7:43 pm

Али се засмя, а след това се замисли за думите му и започна да напряга мислите си с цел да се сети за някое момиче, което е красиво, секси и мило и също така да е не обвързана. Като си каза това в ума се сети за себе си и отново се засмя. Алисия наистина имаше голямо самочувствие, но това на никого не пречеше просто тя вярваше в себе си.
- Аз!- каза и се засмя, а след това отново започна да мисли като очите и шареха по лицето му. Спомни си за майка си. Тя беше много красива и бе само на двадесет и три, но е сгодена. Дали онзи мъж е за нея?- започна да мисли и си спомняше хунави и мили прекари дни заедно. Усмихна се и го погледна.
- Ей ако мама не беше сгодена щях да ти я предложа!- каза и отново лъчезарна усмивка се изписа на лицето и.
Алисия

Писане by Ивайло Смирнов on Сря Юли 20, 2011 8:14 pm

- Остави я мама, аз и на теб съм съгласен- засмя се Ивайло.
Надигна се леко и се извъртя на страни, ръката му се обви около кръста на Алисия и я придърпа по- близо до себе си. Пръстите му галеха нежната кожа под ръба на горната й дреха, която се бе вдигнала леко, когато я придърпа към себе си. Усети как настръхва лекичко. Наведе се напред, опирайки чело о нейното, което приблии устните им на милиметри.
-Обаче не може, нали?- усмихна се Иво, съсредоточил поглед върху устните й.- Няма да е никак редно.
Ивайло Смирнов

Писане by Алисия on Чет Юли 21, 2011 8:32 am

Той придърпа Али максимално до тялото си и допря чело в нейното. Алисия се усмихна и усети как кожата и настръхна леко от допира на Иво по голото и кръстче. Потника и се бе надигнал и той имаше достъп до голата дори и малка част от тялото и. Погледна надолу и се замисли дали това е правилно, но пък не и се струваше нещо странно. Погледна го отново и сериозно изражение се изписа на лицето и.
- Аз съм на седемнадесет, не мисля че е нередно, но не искам да съм поредната ти!- каза и най-накрая успя да се усмихне. Говореше наистина като зряло момиче. Усещаше дъха на момчето в лицето си, който имаше вкус на дъвки. Обгърна с ръце врата му и леко с плавни движение масажираше гърбът му.
Алисия

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите