Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Нед Яну 06, 2013 6:16 pm by Дейвид Гордън

» Изоставеният цех
Чет Дек 15, 2011 7:08 pm by Ник Даркъс

» Анита Блейк
Пон Дек 12, 2011 8:41 pm by Касиди Андрюс

» Промяна на лик
Нед Дек 11, 2011 7:52 pm by Freaky

» Спам Без Срам Vol. 2
Нед Ное 27, 2011 2:04 pm by Edvard Targaryen

» Алеята около гората
Вто Ное 22, 2011 5:24 pm by Edvard Targaryen

» ...другарче за РП
Пон Ное 14, 2011 1:12 pm by Freaky

» Кейти Фоус
Съб Ное 12, 2011 9:52 pm by Freaky

» Да броим до.... Vol.1.
Съб Ное 05, 2011 12:36 pm by Freaky

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 21, на Нед Юни 05, 2011 7:00 pm
Statistics
Имаме 149 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Ема Хънт

Нашите потребители са написали 7309 мнения in 364 subjects
Септември 2017
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar

Победители от конкурси
Победителите от конкурса за модератори са : Макс Фрей (Глобален Модератор),Хелена Салвадор (Виена) и Ана Блейк (Всичко останало) ! Честито !
Affiliates

Спам Без Срам Vol. 2

Страница 6 от 27 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 16 ... 27  Next

Предишната тема Следващата тема Go down

Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Джулиън Девънпорт on Съб Авг 13, 2011 6:38 pm

Не, не, не машина а малка бутка на колелца и много видове и фуниики и купички, но е нянакъв специален и примерно има "козе мляко" като вкус.
Между другото, аз МРАЗЯ сладолед, но днес ме накараха да изям един. Бляргх.
Е как какво съм правила; пих кафенце и пуших ;D И водех много философски разговори, които се въртяха около новото ми риалити "ЗЪЛ академи". Търсим хора с лоши погледи и възможността да убиват с ръце.
Обсъждахме и клуба, който ще ми построят някой хора с милиардите им и вътре ще е пълно с гумени патенца и ще се казва "Гуменото Патенце".

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
If you ever get close to a human
And human behaviour
Be ready, be ready to get confused

There's definitely, definitely, definitely no logic
To human behaviour
But yet so, yet so irresistible
Джулиън Девънпорт

Вижте профила на потребителя http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Писане by Хелена Салвадор on Съб Авг 13, 2011 6:41 pm

Колко сладко име... Искам и аз да имам пропуск за това място. Даже и мама Мортиша ще трябва да вземем. Нали сме семейство.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Хелена Салвадор

Вижте профила на потребителя http://followthelight.bulgarianforum.net/

Писане by Helen Grave on Съб Авг 13, 2011 6:43 pm

Последното ти изречение беше изненадващо логично. Клуб с гумени патенца се казва "Гумено патенце" - еврика! ;дд
Ама риалитито не ми звучи както трябва. Моя милост дебне за пропуск в "ГУД академи", където ще превръща хлебарки в зайчета и ще облича шарени роклички. Но не и розови! Не, само не и розови! *пада на земята и се гърчи на фона на кучешко кресчендо*
П.П. За патенцето съм с две ръце ЗА! ;дд
Helen Grave

Вижте профила на потребителя

Писане by Хелена Салвадор on Съб Авг 13, 2011 7:00 pm

Точно това изречение беше най-смисленото. Не мисля, че клуб с гумени патенца може да носи има като "Грижовно мече", въпреки че и това звучи точно толкова налудничево като "Гумено патенце". Край, спирам се. Вече не мога да свържа две думи в правилно изречение. Просто вижте каква логика имам в този момент, когато се чудя какво точно да правя.

Хелена Салвадор

Писане by Helen Grave on Съб Авг 13, 2011 7:02 pm

Не се безпокой, маминото. Майка ти от половин час е запила Аналгин и още не мисли трезво. Може да е ген, не обвинявай себе си. ;дд
Helen Grave

Писане by Джулиън Девънпорт on Съб Авг 13, 2011 7:09 pm

Пак съм тук, реших алкохолният проблем. С баща ми си поделихме бутилка бяло вино, но аз се изнесох преди да стигнем до втора.
Спазвам някаква идея за трезв ум, макар че проклетото бледо нещо се оказа по-силно. Кой да предположи, наистина.
Колко се радвам, че сте очаровани от идеята за клуба ми <3 Ще има дори стена за катерене, където вместо обичайните смешни камъни, за които да се захващаш ще има патенца.

And human behaviour

To human behaviour
Джулиън Девънпорт

Писане by Helen Grave on Съб Авг 13, 2011 7:12 pm

И тази логика цепи мрака! <3 А ние в патешки костюми ли ще бъдем облечени? Ах, колко сладко.. ;дд
Helen Grave

Писане by Джулиън Девънпорт on Съб Авг 13, 2011 7:13 pm

Не, стига да не сте сервитьорки. Все пак клуба ми ще е посещаван от извратени мафиоти и Крайно Мрачни Персони.

And human behaviour

To human behaviour
Джулиън Девънпорт

Писане by Хелена Салвадор on Съб Авг 13, 2011 7:18 pm

Аз съм сигурна, че е наследствено. Сигурно в рода ни това явление отдавна съществува. То си е и нормално като погледнеш само семейството ни отстрани... Всеки със своите странности. Така, че, мамо, приела съм всякакви вероятности още преди да са се появили.

Хелена Салвадор

Писане by Helen Grave on Съб Авг 13, 2011 7:21 pm

КМП в клуб "Гуменото патенце" ми звучи доста извратено... Обясни ми mon cher, какво всъщност е предназначението на мястото? Да се изтреби всичкия добър народ, докато си играе с плюшени патенца? Колко подло - дело на участниците в "Зъл Академи". ;дд
Helen Grave

Писане by Джулиън Девънпорт on Съб Авг 13, 2011 7:25 pm

Нее, нее, целта е да си има клуб с патенца. И да се радвам. Не ме интересуват теориите ви, искам си само моите патенца.

And human behaviour

To human behaviour
Джулиън Девънпорт

Писане by Хелена Салвадор on Съб Авг 13, 2011 7:25 pm

Не са плюшени, мамо, а гумени. И точно това е иронията. В клуб, който би отивал за събрание на членовете на сектата на бебета-гений от детската градина, се събират мафиоти, които членуват в "ЗЪЛ Академи". Сигурна съм, че бебетата-гений се събират в клуб "Ловна пушка", защото никой не би ги заподозрял. Вече наистина спирам с моите разсъждения, защото май съ твърде далеч от реалността. И определено не са от най-умните и философски такива.

Хелена Салвадор

Писане by Helen Grave on Съб Авг 13, 2011 7:29 pm

Да, йерархията на всичко зло се е обърнала с главата надолу. Няма ги старите "Грижовни мечета" и Малки понита", чиито членове бяха само и единствено опитомени мечки и сресани понита(а може и недоразвити кончета, няма голямо значение).
П.П. Докато аз най-спокойно си чатя с вас в този изпълнен с перушина флууд, точно под прозореца ми се извършва див котешки полов акт. Помилуй Господи, отново им е размножителния период! Не знаете какъв е бой, какво е клане, какви са провлачени песни...Все в мойта къща и под моя прозорец! Какво им пречи да си интимничат у комшиите!?
Helen Grave

Писане by Джулиън Девънпорт on Съб Авг 13, 2011 7:32 pm

Няхаха, дъще, всъщност добре си уловила тънката ирония и тъжното с моите КМП и тем подобни изчадия. Още сега ше ти издам ВИП карта, майка ти да се оправя. Ти си младото поколение, бъдещето и трябва да получаваш всичко, което ти трябва наистина.
И отново, майка ти да се оправя. Да си гледа там половите сношения между котки.
::вири нос и се обижда от това, че Мортиша никаква я няма в тяхното брачно ложе::

And human behaviour

To human behaviour
Джулиън Девънпорт

Писане by Helen Grave on Съб Авг 13, 2011 7:37 pm

Ха, че аз ако ги гледам наистина няма да живея още дълго. Достатъчно ми е да ги слушам, предостатъчно. :silent:
Как ще я има Мортиша след като брачното ложе е пълно с гумени патенца и тем подобни птичи артикули? Не съм еволюирала още в пернато, въпреки че толкова много ти се иска. ;дд
Helen Grave

Писане by Ана Уинтър on Съб Авг 13, 2011 7:37 pm

Здравейте, гумени патенца. Този клуб ми харесва и искам пропуск за него *заявява с мили очикчи*.
Пфу толкоз ми е скучно, че се лакирах в синьо О.о

:star:Желирани мечета!!!:star:

[Gale, Sid and Randy are looking at Billy's body] Careful. This is the moment when the supposedly dead killer comes back to life, for one last scare. - Scream xD jumphehe

Madness is not a state of mind. It's a place...

Суперската игра ^^ :star:.:star:
Ана Уинтър

Вижте профила на потребителя http://rpg-vampire-knight.forumotion.net/forum

Писане by Хелена Салвадор on Съб Авг 13, 2011 7:55 pm

А аз в петък от скука се лакирах като далматинец и тъкмо излизам и виждам един далматинец. Вече и по цвета на ноктите си ли ще срещам животни. Как не срещнах една зебра като бях на море, след като две седмици ходих лакирана като зебра.
Ех, тате, как се гордее с пропуска си. Направо ще започна да летя от щастие, а вие с мама се оправяйте с пернатите същества, които населяват брачното ложе.

Хелена Салвадор

Писане by Helen Grave on Съб Авг 13, 2011 8:06 pm

Баща ти да се оправя, ако иска отново да му правя компания. Все пак, той ме изгони от клуба, а сега се чуди как да ми напомня за него. ;дд
Междувременно аз продължавам с доглеждането на "Фантагиро". Само че превъртях към трета част, където се появява лошия пич, който обаче накрая няма да е с главната героиня. Защо дори и в приказките трябва да се нервирам за подобни неща, които по принцип се случват само в руските сериали!? ;дд
Helen Grave

Писане by Хелена Салвадор on Съб Авг 13, 2011 8:11 pm

Мисля, че нарочно измислят неща, които ще ти харесат като идеи и умишлено разделят главните герои. Това е една голяма и тайна конспирация срещу теб, сигурна съм, но не знам кой се крие зад нея и пъкления план, който тя изпълнява.

Хелена Салвадор

Писане by Helen Grave on Съб Авг 13, 2011 8:15 pm

Със сигурност! Краят винаги е нагласен да не ми се хареса, а ДЪ ХОТ ГАЙС или остават самотни с тъмнината и злото, или избират грешната блондинка. ;дд Толкова ли ме ненавиждат сценаристите, че ми причиняват такава болка? Може би, защото навремето исках да ставам филмов критик, та от сега са взели да ми правят мръсно. Подло, наистина подло!
Helen Grave

Писане by Хелена Салвадор on Съб Авг 13, 2011 8:33 pm

Нищо, аз искам да стана ресторантьорен критик. Толкова съм капризна относно това, което ми се поднася, че не е истина. Всяка хапка се оглежда едва ли не под лупа, за да се провери дали няма да се открие някоя велика находка. Сигурна съм, че ако се захвана с това, то сигурно ще има доста затворени ресторанти.

Хелена Салвадор

Писане by Helen Grave on Съб Авг 13, 2011 8:46 pm

Хмм, аз досега не съм намирала странни находки. Защо, щерке, трябва ли да се пазя? Та аз обичам ресторанти! Обикновено странностите откривам в на баба кулинарните "шедьоври". Винаги внимавам с нейния скрит талант да съсипва храната. Най-малкото може да не е видяла годността на продуктите в магазина. Може и да се намери някой неин косъм вътре или, не дай се Боже, клето насекомо(това се случи само един път, да отбележа. Просто се беше гонила с една муха точно над моята чиния). Бррр...;дд
Helen Grave

Писане by Хелена Салвадор on Съб Авг 13, 2011 8:49 pm

Милата... Аз съм откривала парченце метал в една пуйка. Като предполагам, че това не бе по нечия вина, а просто клетото създание бе изяло и него по погрешка. Иначе за мен е редовно да откривам някакви косми или пък различни части от кората на зеленчуци, след като изрично съм заявявала, че не харесвам подобни неща.

Хелена Салвадор

Писане by Helen Grave on Съб Авг 13, 2011 8:55 pm

Досега не ми се е случвало да попадам на толкова мазохистично настроена пуйка, но като малка съм яла варени мозъци на ярета(мм, вкусотия, въпреки че звучи ужасно). За щастие, в тях не съм откривала нищо нередно, което по случайност да са поели през уШото. ;дд Толкова ми липсват...Но от отдавна ги заклахме всичките, макар че аз не го осъзнавах. Ако го бях осъзнала навреме сигурно още щях да съм горда притежателка на посттравматичен стрес. Много ценях домашните животни като ДРУГАРЧЕТА!;дд
Helen Grave

Писане by Хелена Салвадор on Съб Авг 13, 2011 9:18 pm

Такова нещо никога няма да ям. Аз съм прекалено голям защитник на животните и ям единствено чисто месо и то най-вече пилешко или риба. А и като се има в предвид, че съм голям каприз относно месото, то за мен трябва да има единствено най-крехкото и чисто месо, иначе ще има хиляди протести, докато го изям. Случвало ми се е дори да стоя до 6 на масата, защото отказвах да си изям обяда и накрая пак не го изядох.

Хелена Салвадор

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 6 от 27 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 16 ... 27  Next

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото