Wien
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Ресторант Le Meridien EmptyНед Яну 06, 2013 6:16 pm by Дейвид Гордън

» Изоставеният цех
Ресторант Le Meridien EmptyЧет Дек 15, 2011 7:08 pm by Ник Даркъс

» Анита Блейк
Ресторант Le Meridien EmptyПон Дек 12, 2011 8:41 pm by Касиди Андрюс

» Промяна на лик
Ресторант Le Meridien EmptyНед Дек 11, 2011 7:52 pm by Freaky

» Спам Без Срам Vol. 2
Ресторант Le Meridien EmptyНед Ное 27, 2011 2:04 pm by Edvard Targaryen

» Алеята около гората
Ресторант Le Meridien EmptyВто Ное 22, 2011 5:24 pm by Edvard Targaryen

» ...другарче за РП
Ресторант Le Meridien EmptyПон Ное 14, 2011 1:12 pm by Freaky

» Кейти Фоус
Ресторант Le Meridien EmptyСъб Ное 12, 2011 9:52 pm by Freaky

» Да броим до.... Vol.1.
Ресторант Le Meridien EmptyСъб Ное 05, 2011 12:36 pm by Freaky

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 28, на Чет Ное 23, 2017 4:30 pm
Статистика
Имаме 149 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Ема Хънт

Нашите потребители са написали 7309 мнения in 364 subjects
Март 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Календар Календар

Победители от конкурси
Победителите от конкурса за модератори са : Макс Фрей (Глобален Модератор),Хелена Салвадор (Виена) и Ана Блейк (Всичко останало) ! Честито !
Affiliates
Ресторант Le Meridien Pageviews=1

Ресторант Le Meridien

4 posters

Go down

Ресторант Le Meridien Empty Ресторант Le Meridien

Писане by Катрин <3 Чет Май 26, 2011 7:30 pm

Ресторант Le Meridien 4839691_l
Катрин <3
Катрин <3

Posts : 30
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Ресторант Le Meridien Empty Re: Ресторант Le Meridien

Писане by Ромън Пиърс Нед Май 29, 2011 11:26 am

Бях леко огладнял. Запалих новия си Charger. Спрях пред ресторанта и подадох ключовете на пиколото. Влязох в ресторанта, облечен с костюм и седнах на една от масата. Огледах се и зачаках сервитьорката. Извадих си ключовете и телефона на масата и се заогледах..
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Ресторант Le Meridien Empty Re: Ресторант Le Meridien

Писане by Isabella Parker ♥ Нед Май 29, 2011 12:01 pm

Среща с Джон? Ами... Защо не. Набързо навлякох една рокля и... Я чакай малко... Рокля ли казах!? Аз и рокля!? Ето това си бе чудо. Малко хора можеха да ме накарат да сложа рокля. Е, то това не бе очакваното, но... Някакво подобие на "парцал". Все трябваше да става за нещо, нали така?
Качих се в Мустанга и тръгнах към ресторанта. Ахх... ресторант. Най-рядко посещаваното място в живота ми. Но все пак... Както казваше Джон - винаги трябва да опитваш нещо ново. И въпреки това не харесвах ресторантите особено много.
Паркирах. Е, разбира се не забравих да изплаша няколко загорели момичета с скъпия си Мустанг преди това. Поне малко си пооправих настроението.
Влязох. Джон все още го нямаше. Седнах на една свободна маса. Огледах се. Така и не го видях. Реших, че ще се постарая да го почакам, но старанието ми продължи точно седем минути. Какво!? Не издържах дълго време на едно място. Особено сама. Огледах се отново и се изправих, готова да тръгва. Дори не оправих стола си. Тогаваа съзрях един мъж. Усмихнах се широко. Видях, че беше сам и се настаних пред него, без да сядам(все още).
- Свободно ли е? - усмихнах му се и попитах.

Isabella Parker ♥
Isabella Parker ♥

Posts : 47
Join date : 29.05.2011

Върнете се в началото Go down

Ресторант Le Meridien Empty Re: Ресторант Le Meridien

Писане by Ромън Пиърс Нед Май 29, 2011 12:10 pm

Огледах я и казах:
-За момиче като теб.. винаги - след което захвърлих менюто.. когато сервитьора пристигна казах:
-Дай ми бира и картофи - след което погледнах момичето и допълних:
-А за дамата.. каквото си поиска.. - след това я загледах.. личеше си, че не е свикнала с тези места. Усмихнах се и попитах:
-Та.. защо избра точно тази маса?
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Ресторант Le Meridien Empty Re: Ресторант Le Meridien

Писане by Isabella Parker ♥ Нед Май 29, 2011 12:21 pm

- За мен текила. - поръчах си без да отделям погледа си от мъжа пред мен.
- Та... Защо избра точно тази маса? - попита ме.
Този кратък въпрос накара устните ми да се извият, като наподобят лека усмивка.
- Защо не? Очевидно си сам, а и... си секси. - повдигнах рамене.
Вероятно щеше да се изненада от начина, по който говорех, но... за мен бе обичайно да карам направо. Без заобикалки, без ангажименти... Това си бях аз. И мислех, че съм права. Доколкото знаех, по-добре да кажеш истината направо в лицето на човек, отколкото да говориш зад гърба му или в някои случаи - да таиш мислите в себе си.

Isabella Parker ♥
Isabella Parker ♥

Posts : 47
Join date : 29.05.2011

Върнете се в началото Go down

Ресторант Le Meridien Empty Re: Ресторант Le Meridien

Писане by Ромън Пиърс Нед Май 29, 2011 12:25 pm

Надигнах се лекичко и се доближих до нея. Усмивка на лицето ми се появи и я попитах тихичко на ушенце:
-И какво би искала този секси мъж да направи за теб? - след тези думи я погледнах и допълних:
-След вечеря може да правим каквото ти пожелаеш.. - доближих си устните до нейните и продължих:
-Все пак не съм само аз секси на тази маса.. Ти си адски секси.. и не бих пропуснал тази вечер..
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Ресторант Le Meridien Empty Re: Ресторант Le Meridien

Писане by Isabella Parker ♥ Нед Май 29, 2011 12:35 pm

Бройкаджия!? Супер! Точно това ми трябваше. Та нали и аз бях кучката на града. Какво по-хубаво от това? Можеш да имаш всеки когото поискаш, без каквито и да било срещи и прочее след това.
Спуснах ръка съвсем леко и нежно по лицето му. Усещах дъха му. Харесваше ми близостта, но въпреки това щях да разваля всичко.
- Кой е казал, че ще правим нещо? - усмихнах му се дяволито и го избутах с ръката, намираща се на лицето му.
Изведнъж се засмех и го погледнах.
- Шегувам се. Но преди това... Може ли да разбера името ти? - попитах и съвсем леко извих глава встрани.

Isabella Parker ♥
Isabella Parker ♥

Posts : 47
Join date : 29.05.2011

Върнете се в началото Go down

Ресторант Le Meridien Empty Re: Ресторант Le Meridien

Писане by Ромън Пиърс Нед Май 29, 2011 12:40 pm

Седнах си на мястото и се усмихнах. Погледнах към масата, след това бавно вдигнах поглед към нея. Физиономията ми стана малко по-сериозна и хванах нежно ръката й. Целунах я, като джентълмен и казах:
-Ромън Пиърс, приятно ми е - след тези думи реших да си поиграя леко с нея. Аз бях богът на любовта и можех да я накарам да се влюби, в когото поиска, но аз просто реших да използвам силите си и леко да я възбудя щом устните ми се докоснаха до ръката й. След това се отделих от нея и допълних:
-А по-късно мога и да ти кажа какво съм..
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Ресторант Le Meridien Empty Re: Ресторант Le Meridien

Писане by Isabella Parker ♥ Нед Май 29, 2011 12:49 pm

Да ми каже какво е!? Е, знаех, че определено не бе човек. Обикновен човек не можеше да ме накара да полудея от обикновена целувка по ръката.
- И ще ме държиш под напрежение!? - наклоних глава на страни и се засмях - Колко си лош само... - усмилих се.
Отпих от току-що пристигналото питие. Дали бе помислил, че съм забравила да кажа името си? Защото нямах намерението да го казвам скоро. Е, поне ако той не попита.
Това ме подсети... Обикновено мислите на хората сами идват в главата ми. Но неговите... Е, очевидно не бе човек. Не беше нито вещер, нито вампир. Какво бе тогава!?

Isabella Parker ♥
Isabella Parker ♥

Posts : 47
Join date : 29.05.2011

Върнете се в началото Go down

Ресторант Le Meridien Empty Re: Ресторант Le Meridien

Писане by Ромън Пиърс Нед Май 29, 2011 12:56 pm

Отпих си от бирата и казах:
-Еми.. ще те поизмъча малко.. нали и на мен трябва да ми е интересно..- след това се замислих.. щях да и кажа името, ако го знаех.. усмивката отново се появи и я погледнах:
-Е? Имаш ли намерение да казваш името си или ще искаш да ме поизмъчиш, като ме накараш да те търся след това.. или ще го оставиш за накрая.. ако ти хареса вечерта.. тогава ще получа името ти.. - тя забеляза как сините ми очи са се втренчили в нейните и накрая попитах:
-Ами.. къде ти е шофьора? Повечеето жени в този ресторант дори не знаят как да хванат волата. Ти от тях ли си?
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Ресторант Le Meridien Empty Re: Ресторант Le Meridien

Писане by Isabella Parker ♥ Нед Май 29, 2011 1:06 pm

Повдигнах вежди и се засмях.
- Е, може да се каже, че не съм като "повечето жени в този ресторант". - усмихнах се на една страна.
И как иначе... Справях се отлично зад волана. Все пак имах най-добрия учител.
Чак след минута едно изречение изкочи в ума ми.
- Я чакай малко... Ще ме търсиш? - засмях се - Значи по-добре да изчезвам преди да е късно. - продължих да се смея.
Точно в момента се надявах повече от всичко да се шегува. Мразех онези лигави, дълготрайни връзки. Либов и не знам какво още. Божичко... Всички знаеха, че любовта не съществува. Съществува само страстта, желанието, жаждата. Тези лигави любовни нещица не бяха за мен и очевидно никога нямаше да бъдат.

Isabella Parker ♥
Isabella Parker ♥

Posts : 47
Join date : 29.05.2011

Върнете се в началото Go down

Ресторант Le Meridien Empty Re: Ресторант Le Meridien

Писане by Ромън Пиърс Нед Май 29, 2011 1:14 pm

Засмях се и аз не знаех от къде ми дойде. Изведнъж се успокойх и казах:
-Знаеш ли.. май е време да ти кажа какво съм.. така де.. - след тези думи се огледах в ресторанта и казах:
-Аз съм бог... и да.. няма да те гоня от любов.. а може би само за да науча името ти, но.. и не си падам по любовта.. сега.. секса от време на време е велик.. и ако е с различни още по-добре.. а и мога да ти кажа, че ще те задоволя няколко пъти и след това може да не ме видиш скоро... - след тези думи я погледнах и допълних:
-Все пак.. аз съм богът на любота и я разнасям навсякъде.. но не стой в мен.. - след тези думи и намигнах и допълних:
-Представи си щом само от целувката по ръката ти стана хубаво.. какво може да е ако докосна други места от тялото ти? - и я загледах с леко по-различен и по-доволен поглед.
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Ресторант Le Meridien Empty Re: Ресторант Le Meridien

Писане by Isabella Parker ♥ Нед Май 29, 2011 1:22 pm

Прехапах леко устна и се ухилих.
- Знам ли... - погледнах го - Може би ще ми покажеш? - повдигнах вежди и се усмихнах дяволито. Отново.
Бог на любовта. Хмм... Вероятно беше дори по-добър, отколкото казваше.
- Момент... - прекъснах собствените си мисли. - За да сме квит... Изабела. - представих се направо и отново отпих от чашата, като след това поръчах нова.

Isabella Parker ♥
Isabella Parker ♥

Posts : 47
Join date : 29.05.2011

Върнете се в началото Go down

Ресторант Le Meridien Empty Re: Ресторант Le Meridien

Писане by Ромън Пиърс Нед Май 29, 2011 4:35 pm

Изпих си бирата и когато тя си поръча водка, аз си поръчах Уйски. Джак Даниелс с две бучки лед. След това я погледнах и казах:
-Еми.. ще ти покажа на какво съм способоен, Изи. - след тези думи я погледнах и допълних:
-Ако ми кажеш каква кола караш.. обещавам да ти доставя една незабравима вечер - след тези думи се усмихнах и допълних:
-Даже мога да я направя по-интересна. Ако се състезаваш с мен.. на една права отсечка.. печелившия ще спечели.. примерно.. да избере мястото и начина по който ще продължи вечерта.. как мислиш? - и я загледах любопитно.
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Ресторант Le Meridien Empty Re: Ресторант Le Meridien

Писане by Isabella Parker ♥ Нед Май 29, 2011 5:01 pm


Гонка. Супер! Явно си падаше и по коли. Хмм... харесваше ми все повече.
- Форд Мустанг. 1967-ма. - започнах бавно и изведнъж замлъкнах. След около минута проговорих - Ще те бия. - една самовлюбена усмивка се появи на лицето ми.
Бях напълно убедена, че ще победя. Въпреки че все още не знаех способностите на Ромън, бях сигурна. Все пак имах няй-добрия учител.
Изпих водката на екс, изправих се и го погледнах.
- Е, готов ли си? Или те е страх, да не би да те победи жена? - усмихнах се наперено и зачаках.

Isabella Parker ♥
Isabella Parker ♥

Posts : 47
Join date : 29.05.2011

Върнете се в началото Go down

Ресторант Le Meridien Empty Re: Ресторант Le Meridien

Писане by Ромън Пиърс Нед Май 29, 2011 5:06 pm

Глътнах си Уйскито на екс и казах:
-За да имаш успех.. - след това се изправих и казах:
-Само, че твоя Мустанг.. дори и да ми е от любимците в списъка не може да се сравни с моя американски мускул.. Чарджър 2011.. но мога да взема и 69.. защото числото ми е любимо, а колата ще е равна с твоята. - изправих се бавно и застанах пред нея. Усмихнах се и допълних:
-Да тръгваме, красавице - и оставих няколко 100$ банктноти, за да платя сметката.
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Ресторант Le Meridien Empty Re: Ресторант Le Meridien

Писане by Адриана Коул Пон Юли 04, 2011 5:58 pm

Адриана се усмихна щастлива и този път наистина щастлива като слязоха от колата. Ади си бе избрала сама този ресторант. Не бе идвала в никой друг освен в него, но наистина всичко там беше много хубаво. Не само стила на ресторанта но и ястията. леко притеснена че е облечена спортно хвана го за ръка и тръгнаха заедно към входа.
- Погледни колко зле съм облечена!- каза и се спря като видя през прозореца няколко дами, които бяха елегантно облечени.
- Ще ме помисляят за...!- не можа да намери дума за това спря и го погледна.
Адриана Коул
Адриана Коул

Posts : 577
Join date : 29.05.2011
Age : 35

Върнете се в началото Go down

Ресторант Le Meridien Empty Re: Ресторант Le Meridien

Писане by Ромън Пиърс Пон Юли 04, 2011 6:11 pm

Той я погледна и каза:
-Страхотна си.. - след това се усмихна и каза:
-Не.. сетих се.. - отиде до колата. Съблече си сакото, след това и ризата и остана само по панталон. Отиде до багажника, сабу си и панталона и извади едни дънки от там. Взе си само портофейла и даже обу и маратонки. Отиде до нея и каза:
-Така.. и двамата сме си супер - след това се усмихна и каза:
-Не ме интересува как изглеждаш и как си облечена.. аз пак си те обичам.. не искам да изглеждаш, като наконтените "бизнес" дами.. предпочитам си самата теб, но.. понеже те обичам ще ти купя няколко рокли.. ще довършим пазара, който не можахме.. - целуна я и попита:
-Така става ли? - след това тръгна към входа, като я хвана през кръстчето. Охраната ги спря, но щом си показа личната карта се извини и ги пусна. Влязоха и всички ги гледаха. Ромън се изнерви и каза:
-К'во зяпате.. хора ли не сте виждали - и поръча най-скъпата и най-изисканата маса. Отиде заедно с Ади. Помогна и джентълменски със сядането и седна срещу нея. Усмихна и се и каза:
-Скъпа, може да си избереш каквото пожелаеш..
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Ресторант Le Meridien Empty Re: Ресторант Le Meridien

Писане by Адриана Коул Пон Юли 04, 2011 6:22 pm

Ади следеше всяка от реакциите на момчето. Той се преоблече, а тя само се засмя и поклати глава в знак на съгласие за отговор. Заедно влязоха в рестоарнта, а там всички ги загледаха. Първоначално Ади искаше да излезе. Направих един опит да отвори вратата, но Ромън я дръшаше здраво за ръката и също така и вратата все едно знаеше че Ади ще се опита да избяга. Тя се обърна и заедно с него гледайки хората които ги зяпаха тръгна към една маса. В момента наистина не бе много гладна, но все пак дойдоха чак до тук. Само се усмихна и разгърна менюто. Хареса си на една от снимките едни спагети и реши да пие вино.
- Аз съм готова!- каза усмихнато и му показа картинките на нещата които искаше да яде и пие.
Адриана Коул
Адриана Коул

Posts : 577
Join date : 29.05.2011
Age : 35

Върнете се в началото Go down

Ресторант Le Meridien Empty Re: Ресторант Le Meridien

Писане by Ромън Пиърс Пон Юли 04, 2011 6:37 pm

Той се усмихна и, когато сервитьора дойде поръча два пъти спагетите и най-хубавото вино, което имат. Служителя го погледна, все едно е бедняк и Ромън каза:
-Донеси ги, веднага! - след което извади кредитната си карта. След това загледа Ади и каза:
-А сега не се питеснявай.. не гледай другите.. мисли само за заваното изживяване и разговорите - целуна я по ръцете и тогава донесоха спагетите. Облегна се на стола си, като се пусна и изчака сервитьорчето да си тръгне. Загледа я и попита:
-Та.. след това какво ти се прави? Дискотека или някой филм??
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Ресторант Le Meridien Empty Re: Ресторант Le Meridien

Писане by Адриана Коул Пон Юли 04, 2011 6:44 pm

Aди направо се разтапяше докато бе в неговата компания. За отрицателно време донесоха и поръчката им, а тя се отврати от погледа на сервитьора към нея. Поклати глава и погледна отново към него. Искаше да е насаме с него по-добре щеше да бъде ако гледаха някое филмче.
- Мисля си за филм!- каза усмихнато и нямаше намерение да гледа настрани към другите хора, които от време на време се обръщаха да ги гледат. Може би в ресторанта те бяха най-младите или Ади беше най-младата. На другите маси жените бяха около тридесет годишни.
- Ромън какво прави през тези два месеца?- попита любопитно и погледна към многото спагети, по които имаше подправки. Разбърка ги и започна да яде. Изобщо не се усети и изсмука и края на еднаа дълга спагета. Изгледаха я няколко души, а тя само се усмихна и се обърна към Ромън.
- Трябва да годя на уроци по държание в ресторант!- каза и се засмя тихичко.
Адриана Коул
Адриана Коул

Posts : 577
Join date : 29.05.2011
Age : 35

Върнете се в началото Go down

Ресторант Le Meridien Empty Re: Ресторант Le Meridien

Писане by Ромън Пиърс Пон Юли 04, 2011 6:53 pm

Той се засмя и каза:
-Защо - след което засмука спагета точно като нея. Огледа се и с пълно уста попита:
-К'о геате е?? - погледна Ади и се засмя. След това продължи да хапва, но отпи от виното, за да преглътне. Загледа я и каза:
-До-о-обре.. филм ще е.. даже.. ти ще избереш на кино или на двд-то... Ще избереш филма.. а аз.. аз ще взема пуканките..
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Ресторант Le Meridien Empty Re: Ресторант Le Meridien

Писане by Адриана Коул Пон Юли 04, 2011 6:59 pm

Ади само поклати глава в знак на съгласие и продължи със спагети като този път започна да се храни възпитано. Отпи от виното и преглътна като гледаше Ромън в очите. Кръстоса краката си изискано, но това и се стори доста мадамско за нея а и не и ходеше да се прави на елегантна. Ади усети как телефона и извибрира . Беше получила съобщения. Не беше важно за това просто прибра отново телефона в джоба си и го загледа.
- Ей искаш ли в други ден да отидем да вземим заедно Али от летището?- попита го и му се усмихна.
Адриана Коул
Адриана Коул

Posts : 577
Join date : 29.05.2011
Age : 35

Върнете се в началото Go down

Ресторант Le Meridien Empty Re: Ресторант Le Meridien

Писане by Ромън Пиърс Пон Юли 04, 2011 7:10 pm

Той се усмихна и каза:
-Разбира се.. - след което преглътна спагетите и каза:
-Даже... утре ще отидем да и купим някой подарък за добре дошла.. не съм я виждал толкова отдавна.. нямам търпение да я видя - след това с усмихна и каза:
-Но преди това.. ще гледаме филмче сгушени един в друг.. - усмихна се и каза:
-Така де.. като си готова и тръгваме..
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Ресторант Le Meridien Empty Re: Ресторант Le Meridien

Писане by Адриана Коул Пон Юли 04, 2011 7:16 pm

Ади отново поклати глава и му се усмихна. Погледна чинията си, от която бе изяла само половината, но наистина не можеше повече. Остави вилицата и отпи от виното. Преметна един кичур коса от лицето си и се огледа. В близките минути не се бе случило нищо и наколо покрай масите и се стори скучно. Отпи и последната глътка като забеляза, че и той е готов реши че трябва да тръгват.
- Готова съм!- каза щастлива като се усети че не е в нея якето и и портмонето и. Отново той трябваше да плати. Тя забеляза вече оставените пари на масата и заедно станаха. Той го хвана за ръката и излязоха от ресторанта.

п.п пиши направо в къщата
Адриана Коул
Адриана Коул

Posts : 577
Join date : 29.05.2011
Age : 35

Върнете се в началото Go down

Ресторант Le Meridien Empty Re: Ресторант Le Meridien

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите