Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Нед Яну 06, 2013 6:16 pm by Дейвид Гордън

» Изоставеният цех
Чет Дек 15, 2011 7:08 pm by Ник Даркъс

» Анита Блейк
Пон Дек 12, 2011 8:41 pm by Касиди Андрюс

» Промяна на лик
Нед Дек 11, 2011 7:52 pm by Freaky

» Спам Без Срам Vol. 2
Нед Ное 27, 2011 2:04 pm by Edvard Targaryen

» Алеята около гората
Вто Ное 22, 2011 5:24 pm by Edvard Targaryen

» ...другарче за РП
Пон Ное 14, 2011 1:12 pm by Freaky

» Кейти Фоус
Съб Ное 12, 2011 9:52 pm by Freaky

» Да броим до.... Vol.1.
Съб Ное 05, 2011 12:36 pm by Freaky

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 28, на Чет Ное 23, 2017 4:30 pm
Статистика
Имаме 149 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Ема Хънт

Нашите потребители са написали 7309 мнения in 364 subjects
Декември 2018
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Календар Календар

Победители от конкурси
Победителите от конкурса за модератори са : Макс Фрей (Глобален Модератор),Хелена Салвадор (Виена) и Ана Блейк (Всичко останало) ! Честито !
Affiliates

Лиса Еванс

Go down

Лиса Еванс

Писане by Лиса Евънс on Съб Май 28, 2011 9:09 am

*Име :Лиса Еванс

*Години :17

*Външен вид :Лиса има дълга руса коса,но често си я прави кафява с безредните шампоани които премахват цветът си след няколко къпания.Висока е 1.70 см със среден бюст.Има красиви кафеви очи и дълги мигли.Сочни устни често покрити с гланц.Тялото и е страхотно като на модел-със страхотни извивки,но и атлетично и е доста добра в битките.Ноктите и са дълги и красиви и почти винаги са покрити с лак.Има обеца на корема и татоировка на кръста.

*Характер :Попринцип е мила душа,но се държи гадно с доста хора.Усмихва се често,но малко от тези усмивки са истински.Когато се ядоса се опитва да се сдържа,но ако не усее си го изкарва на който и скимне и доста честоя наричат-истеричка.Настроението и се мени бързо и понякога е доста загадачна.Мрази лъжците,използвачите,предателите и сякакви подобни.Когато срещне някой такъв рядко го оставя жив.Попринцип не се влюбва трудно,но има мъж който е обсебил сърцето и.

*История :Малко хора вярват във вампири.Истината е,че Те се криеят в сенките на ноща.Те се движим по нощното разписание.Вампирите-митове и легенди за кръвопиещи същества криещи се в мрака,неможещи да излизат на слънчева светлика.Убийци.Е здравейте тогава.Аз съм едно от тези същества.Името ми е Лиса.На 17 години съм и има едно нещо което искам да кажа.Ние можем да излизаме на слънце,но това само отлабва силите ни.И така..родена съм в Маями(Флорида).Ха и още нещо за мен аз съм вампир ламя-така наричаме вампирите които са родени вампири.Живота ми е като на всички други като изключим,че пия кръв.Всичко друго е нормално-дишам,ям,спя,хода,обичам и всичко останало като хората.Обичам да се забърквам в неприятности.Имам много приятели-хора и вампири както и най-различки магически същества.Хората нямат и ни най-малка представа,че магическите същества съществуват и ме приемат като обикновен човек..макар и понякога да се държа по-страно.Детството ми е било нормално..ходела съм на ясна и децка градина.Родителите ми почти като на всички за работохолици,но ме обичат..е макар и да не се виждам много с тях.Любовния ми живот е пълна трагедия.Харесвам момче на 19 което обаче май не се интересува от мен.Се пак кой би се интересувал от енда непълнолетна кучка.Ерик е момчето на мечтите ми.Е не само на мойте,а на всяко момиче.Красива усимвка,висок,мусколест..и май се отплеснах от темата за моя живот.Хората ме смятат за злобна кучка явно защото дори с момчето което харесвам се държа гадно.Е какво да се прави..немога да се размеквам при всяка ситуация.Та аз съм вампир-дяволско изчадие както няоки хора казват.Иначе съм добра душа!

*Името на човека който използвам за лик :Джесика Алба

Снимка
Лиса Евънс

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Лиса Еванс

Писане by Alex McNamara on Съб Май 28, 2011 12:13 pm

Раса ?

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Alex McNamara
.-.
.-.

Писане by Лиса Евънс on Съб Май 28, 2011 12:51 pm

Вампир.
Лиса Евънс

Писане by Freaky on Съб Май 28, 2011 2:20 pm

Одобрена си! (:

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Freaky
One and only

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите