Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Нед Яну 06, 2013 6:16 pm by Дейвид Гордън

» Изоставеният цех
Чет Дек 15, 2011 7:08 pm by Ник Даркъс

» Анита Блейк
Пон Дек 12, 2011 8:41 pm by Касиди Андрюс

» Промяна на лик
Нед Дек 11, 2011 7:52 pm by Freaky

» Спам Без Срам Vol. 2
Нед Ное 27, 2011 2:04 pm by Edvard Targaryen

» Алеята около гората
Вто Ное 22, 2011 5:24 pm by Edvard Targaryen

» ...другарче за РП
Пон Ное 14, 2011 1:12 pm by Freaky

» Кейти Фоус
Съб Ное 12, 2011 9:52 pm by Freaky

» Да броим до.... Vol.1.
Съб Ное 05, 2011 12:36 pm by Freaky

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 21, на Нед Юни 05, 2011 7:00 pm
Statistics
Имаме 149 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Ема Хънт

Нашите потребители са написали 7309 мнения in 364 subjects
Ноември 2017
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Calendar Calendar

Победители от конкурси
Победителите от конкурса за модератори са : Макс Фрей (Глобален Модератор),Хелена Салвадор (Виена) и Ана Блейк (Всичко останало) ! Честито !
Affiliates

Пещерата

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Предишната тема Следващата тема Go down

Пещерата

Писане by Елена Гилбърт on Съб Май 28, 2011 6:39 pm

Елена Гилбърт

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Пещерата

Писане by Елена Гилбърт on Съб Май 28, 2011 6:48 pm

Реших да се разходя малко из гората.Вече се стъмваше..времето беше хладно,като подухваше лек ветрец.Изведнъж се озовах пред някаква пещера.Реших да я разгледам отвътре.Влязох навътре.Стъпвах леко,защото вътре беше доста влажно и със сигурна щях да се подхлъзна.Изведнъж покрай мен мина нещо бързо.Ококорих се..Преглътнах шумно и казах:
- Ехо..
- Има ли някой?
Елена Гилбърт

Писане by Тейлър Милър on Съб Май 28, 2011 7:12 pm

Излязох от нас и веднага тръгнах из гората.Бях си пуснал любимата музика,и си бях сложил слушалките.По едно време попаднах в някаква пещера.В началото ми се прииска да се обърна и да си изляза,но нещо в тази пещера ме накара да вляза навътре.
Исках бързо да прекося пещерата,затова се затичах,като свалих слушалките си,за да не се оплета в тях.Докато тичах,май подминах нещо или някого.Спрях се и се подпрях на една скала.
-Здравей. - казах аз,и се загледах.Сега,когато се огледах,установих,че в пещерата беше наистина доста светло.Приближих се до малкото езерце или някакво подобие на езеро,потопих ръцете си и грабнах малко вода.Нямах намерение да пия,просто я подуших,приличаше ми на нормална вода,но все пак не се знае каква може да е,а след това я изсипах отново в езерото.Изправих се и изтръсках ръцете си,приближих се към момичето и се подсмихнах. - Аз съм Тейлър. - след което подадох полу - мократа си ръка.Погледнах ръката си и се усмихнах.
Тейлър Милър

Писане by Елена Гилбърт on Съб Май 28, 2011 8:00 pm

Изведнъж зад мен се чу глас.Обърнах се и видях едно момче.То ме поздрави..Погледнах го леко уплашено,като направих крачка назад.Приближи се до едно оформящото се от водата езерце и потопи ръцете си във водата като я грабна в шепи.След малко я изсипа обратно,застана пред мен и се представи.Гледах го все така шокирано и след малко казах:
- Аз съм Елена.
И хванах ръката му за да се здрависаме.
Елена Гилбърт

Писане by Тейлър Милър on Нед Май 29, 2011 7:10 pm

-Приятно ми е Елена. - усмихнах се и направих няколко крачки назад.Отново се подпрях на скалата и се загледах напред.
Усмихнах се и отново погледнах към нея,надявах се да остане,за да можем да си поговорим.
-Какво правиш тук,съвсем самичка? - попитах я се огледах.Все пак исках да се уверя,че наистина е сама,преди да кажа нещо такова.Направих няколко крачки и се услушах,не чувах нищо друго лекото вълнение на езерцето.
Направих още една крачка към нея,стъпките ми кънтяха из цялата пещера.
Тейлър Милър

Писане by Елена Гилбърт on Нед Май 29, 2011 8:49 pm

Той ме попита какво правя тук сама.Честно казано и аз не знаех!Погледнах за момент в страни и казах:
- Ами разхождам се..
Извъртях очи и съвсем леко се усмихнах.Направих крачка назад.Имаше нещо в него,което ме караше да се страхувам.Огледах пещерата за миг и казах:
- Ами ти?
Елена Гилбърт

Писане by Тейлър Милър on Пон Май 30, 2011 11:09 am

След като ми отговори,тя ме попита същото.
-Исках да се разходя малко,и докато си обикалях попаднах в пещерата. - усмихнах се и погледнах към момичето.
Изглеждаше ми много напрегната,сигурно си има проблеми,затова не възнамерявах да я питам каквото и да е,просто щях да си говоря с нея,пък ако тя иска може да ми каже нещо. - Не те ли е страх да си тук,все пак си момиче? - попитах я.
В интерес на истината,всъщност ти изглеждаше много борбена,и ако се наложи,ще се справи с някакъв проблем,но нищо не се знае.
Тейлър Милър

Писане by Елена Гилбърт on Пон Май 30, 2011 11:51 am

Той отговори на въпроса ми.Наистина малко ме плашеше с тази усмивка!Сякаш щеше да ме убие на място.Направих няколко крачки назад.Идваше ми всеки момент да се обърна и да започна да бягам с всички сили.След това ме попита не ме ли е страх.Погледнах го и казах:
- Мога да се грижа за себе си!
Казах остро,но в гласът ми имаше и нотка на страх,която усещах,че се усеща.
Елена Гилбърт

Писане by Тейлър Милър on Пон Май 30, 2011 4:05 pm

Имах чувството,че я плаша или нещо такова,защото имаше вид на много изплашено момиче.Но защо да се плаши от мен?
Всъщност наистина трябва да се плаши от мен,аз съм вампир,убиец.Факта,че не пия човешка кръв нямаше никакъв смисъл...важното беше,как изглеждам пред другите.
-Добре ли си? - попитах я с загадъчно изражение и тръгнах с бавни крачки към нея,нямах намерение да я плаша,а просто исках да се приближа малко.
Тейлър Милър

Писане by Елена Гилбърт on Пон Май 30, 2011 4:09 pm

Той ме попита дали съм добре.Гледах го все така уплашено.Изведнъж той тръгна към мен.Направих крачка назад и казах:
- Д-да добре съм..
Опитах се да се усмихна,но нямаше успех.
Елена Гилбърт

Писане by Тейлър Милър on Пон Май 30, 2011 4:14 pm

Сега,когато тя вече започна да показва страха си,започна да ми става интересно.Исках да си играя с нея,исках да видя,дали ще успея да се справя с нея,дали все още съм във форма,или просто ми е минало времето за такива неща.
Тогава се затичах към нея.Тя започна да тича нанякъде,а аз тръгнах след нея.Нямах намерение да я убивам,дори да пия от нея,но все пак исках да се позабавлявам.
-Не бягай,нищо няма да ти сторя. - засмях се и продължих да тичам след нея,като се смеех,а смеха ми огласяваше цялата пещера.
Тейлър Милър

Писане by Елена Гилбърт on Пон Май 30, 2011 4:21 pm

Изведнъж той тръгна да тича към мен,а аз побягнах назад.Не знаех на къде вървя,но исках по - скоро да се махна от тази пещера.Чувах гласът му след мен,който казваше,че нищо няма да ми направи.Знаех,че сигурно ще се загубя,но трябваше да избягам.Спрях се за момент.Огледах мястото на,което се намирах.Определено щях да се загубя!Изведнъж чух стъпките да се чуват по - близо.Сърцето ми започна да бие по - силно.Тръгнах отново на някъде,като стъпките ми отекваха в пещерата.
Елена Гилбърт

Писане by Тейлър Милър on Пон Май 30, 2011 4:33 pm

Тя продължаваше да тича.
Надявах се най - накрая да стигне до някоя скала,която да `и препречи пътя,защото вече не ми се тичаше.
И точно както си мислех това,тя се озова в "задънена улица".Усмихнах се и бавно се приближих.
Тя се бе подпряла на една скала и ме гледаше уплашено.
Сложих лявата си ръка на скалата и леко се надевох към нея,с самодоволна усмивка.
-Ако исках,щях да те убия по - рано,но не съм такъв,така че няма за какво да се плашиш.
Тейлър Милър

Писане by Елена Гилбърт on Пон Май 30, 2011 4:39 pm

Изведнъж се озовах в "задънена улица".Отдръпнах се назад и казах:
- Мамка му!
Тръгнах да вървя назад,но стъпките му се чуваха вси по - близо и по - близо.След малко той се появи.Тръгнах да вървя назад,но се опрях в студената стена.Той се приближаваше с една самодоволна усмивка,която ме плашеше до смърт.Приближи се към мен и ми каза,че можел ако искал да ме убие и по - рано,но не бил такъв.
Елена Гилбърт

Писане by Тейлър Милър on Пон Май 30, 2011 4:44 pm

Наведох се още съвсем малко към нея.
Лицата ни бяха на сантиметри,носовете ни леко се допряха.Погледнах право в кафевите `и очи.Светлината не беше много хубава,но успях да погледна в тях.За момент видях в очите `и нещо много познато,сякаш съм я виждал преди..определено щях да запомня,ако я бях видял преди.
Усетих кръвта `и.Толкова приятната миризма,ме накара да потръпна.Бях забравил миризмата на човешката кръв.Всъщност може би щях да пия от нея.Погледнах нагоре,след което усетих как очите ми се разширяват,погледнах към нея и се засмях.
-Май ще ми станеш вечеря. - наведох се леко към врата `и.Не я захапах веднага.Дъха ми галеше нежната `и кожа.Надигнах се и отново се наведох.
Тейлър Милър

Писане by Елена Гилбърт on Пон Май 30, 2011 9:15 pm

Той се наведе към мен.Лицата ни бяха на сантиметри.Усещах сърцето ми да бие по - бързо и по - бързо.Изведнъж очите му се промениха.Изтръпнах в ужас.Какво по - дяволите е той? - казах на ум.Каза,че ще стана неговата вечеря.Преглътнах шумно,като усещах,че още малко сърцето ми ще се пръсне.Той се наведе към вратът ми.Усещах диханието му по шията ми.Погледнах го за момент и го блъснах в страни.Тръгнах да бягам с всички сили.Прескачах даже образуванията от капещата та вода,локви.В движението извадих един ластик от джоба си и бързо вързах косата си.
Елена Гилбърт

Писане by Тейлър Милър on Сря Юни 01, 2011 12:04 pm

Вече ми омръзна да се гоним,затова се обърнах и си тръгнах.
Може би това изглеждаше много тъпо и един вампир никога няма да остави жертвата си да избяга,но явно аз бях по - различен.
Някъде в далечината чух стъпки.Сигурно тя също си тръгваше.Огледах се за последно преди да напусна пещерата.
Сега възнамерявах да намеря някое животно и да се нахраня с него,защото това момиче ме накара да огладнея.
Тейлър Милър

Писане by Корийн Фенел on Сря Юни 08, 2011 2:59 pm

Кориийн Фенел беше решила да се разходи. Облече си една ежедневна рокля, любимите си кецове и излезе навън...
Времето беше хубаво. Слънцето грееше на небето. Лек топъл вятър подухваше и "размяташе" косата на вампирката... Кори реши да се поразходи из околностите...Докато се разхождаше, видя една пещера. Тя беше много голяма и красива отвън. Чудеше се каква е от вътре и затова влезе вътре...Вътре беше много по-красива, отколкото отвън. Имаше много зеленина. Един дълъг каменен мост се простираше от единия край до другия край на пещерата. Имаше и няколко ниски дървета, които също бяха красиви. Фенел пристъпи по навътре в пещерата и осети как една капка вода се стече по рамото `и. Тя се намръщи и погледна нагоре. От горе течеше нещо като малко водопадче. Тя побърза да се махне от там и отиде на по-сухо място, откъдето можеше да види пещерата по-добре...
Както си се разхождаше в нея, чу стъпки...
Корийн Фенел

Писане by Ariadne Bloodrose on Сря Юни 08, 2011 3:15 pm

Привечер реших да изляза от къщи за да се разходя. Облякох си една обикновена черна рокля и набързо излязох. Не бях виждала Ник от доста време,но това си беше напълно нормално състояние. Озовах се до една пещера.. защо винаги се озовавах на подобни места?
Влязох вътре,а погледа ми веднага попадна на някакво нечовешко момиче. Изглеждаше красива.
Пристъпих до нея,оглеждайки пещерата :
- Не е ли странно място за мотаене? - попитах а след това я погледнах :
- С кого ми се пада честта да разговарям?
Ariadne Bloodrose

Писане by Корийн Фенел on Сря Юни 08, 2011 3:20 pm

В пещерата влезе някакво момиче. Кори се опита да определи какво същество е момичето, защото със сигурност не беше човек. Беше много красива за човек, но не беше и вампир. Корийн още малко се почуди, но най-накрая се отказа...Когато чу въпроса на непознатото момиче, вампирката се засмя.
-Точно за мен не.- отговори тя и се усмихна.
Дойде близо до момичето.
-Имаш честа да разговаряш с вампирката Корийн Фенел.- представи се Кори.
Попринцип Фенел не казваше на всеки срещнат каква е, но момичето също не беше човек, затова си позволи да каже каква е всъщност...
-Ами твоето име?- попита Фенел.
Корийн Фенел

Писане by Ariadne Bloodrose on Сря Юни 08, 2011 3:35 pm

Усмихнах се широко и подадох ръката си,за да се здрависаме. Как ли не се досетих че е вампир? Красотата го издаваше.
- Наричат ме Ариадне.. или Богинята на Войната. - намигнах й,а след като се здрависахме казах :
- Разкажи ми за себе си.. - сядайки на една скала. Обичах когато разговарям с някого да знам какво е преживял или какъв характер е.
Винаги трябваше да знам как да подхождам към всеки.
Ariadne Bloodrose

Писане by Корийн Фенел on Сря Юни 08, 2011 3:48 pm

Кори буквално се опули. Никога не беше виждала богиня. Мислеше, че те не съществуват...Двете момичета се здрависаха.
-Приятно ми е да се запознаем.- каза Кори учтиво.
Все още държеше на старите си маниери, както когато преди векове всички "хора" ги "използваха"... Ари каза на вампирката да разкаже нещо за себе си. Преди да `и отговори, тя също седна на скалата до богинята.
-Ами...- започна тя.- както знаеш вече съм вампир. За хората съм на седемнадесет години, но истинските ми години са деветстотин и двайсе. Аз съм от добрите вампири. Не убивам хората. Пия животинска кръв. Държа се с хората и съществата мило и дружелюбно, а не надменно и арогантно. Не мразя другите свръхестествени същества, освен върколаците. Тях не ги обичам особено много...Родена съм в Англия. Когато бях на петнадесет години майка ми уби баща ми, защото беше под умствен контрол от един вампир. След това се самоуби... Мен ме превърнаха във вампир...Отидох в Париж и там вампира, който ме превърна, ме обучаваше как да се бия и как да живея. След това го убих и дойдох да живея тук. Сама...
Фенел въздъхна и погледна Ариадне...
Корийн Фенел

Писане by Ariadne Bloodrose on Сря Юни 08, 2011 4:36 pm

Красавицата започна да разказва за живота си. Определено е бил по-тежък от моя. Въпреки че не познавах майка си и не съм живяла на земята,определено й е било трудно.
- Хубав избор си направила.. но все пак винаги ми е било чудно как се справяте? - погледнах я - Имам в предвид в природата ви е да пиете човешка кръв. Както в моята природа е да зараждам конфликти,да причинявам войни. Но всеки случай изборът е хубав за човешките същества. - усмихнах й се в знак на възхищение. Определено такива същества,опитващи се да помогнат на друг вид,пренебрегвайки собствената си природа бяха за похвала.
- Аз съм израснала в Асгард. Това е небесен град,обитаван от боговете Аси. Скандинавските народи знаят повече за това място. Баща ми е Тор,богът на гръмотевиците. А майка ми е била смъртна. На скоро намерих сестра си.. Която се оказа вампир. - на бързо разказах живота си.
Ariadne Bloodrose

Писане by Корийн Фенел on Сря Юни 08, 2011 4:45 pm

Кори въздъхна.
-Трудно е, но се свиква, макар, че като пиеш животинска кръв ставаш по-слаб...
Богинята започна да разказва историята си. Корийн я гледаше с интерес и от време на време кимаше леко...когато тя свърши, Фенел каза:
-Често казано досега не съм срещала богове и богини.
Стана от скалата и започна да върви напред-назад, защото Кори не можеше дълго да стои на едно място...
-Искаш ли да отидем някъде другаде?- попита тя.
Усмихна се и зачака отговор.
Корийн Фенел

Писане by Ariadne Bloodrose on Сря Юни 08, 2011 5:08 pm

- Ами.. може да идем в някой клуб? - предложих. Вече си беше съвсем време за това.
- Не съм си изпила дозата за днес. - казах на шега,а след това се засмях.
Тръгнах напред,разглеждайки красивата пещера.
- В същност ти избери къде да идем. Все ще ми е приятно. - намигнах й.
- Ти.. как се справи след като загуби родители те си? - попитах я. Аз нямах майка и дори да я срещнех едва ли щях да я чувствам като такава.
Ако загубя баща си ще ми е трудно без него,ще ми липсва,но някак ще се справя,или просто така си мисля?
Ariadne Bloodrose

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото