Wien
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Имението на Изабела Паркър EmptyНед Яну 06, 2013 6:16 pm by Дейвид Гордън

» Изоставеният цех
Имението на Изабела Паркър EmptyЧет Дек 15, 2011 7:08 pm by Ник Даркъс

» Анита Блейк
Имението на Изабела Паркър EmptyПон Дек 12, 2011 8:41 pm by Касиди Андрюс

» Промяна на лик
Имението на Изабела Паркър EmptyНед Дек 11, 2011 7:52 pm by Freaky

» Спам Без Срам Vol. 2
Имението на Изабела Паркър EmptyНед Ное 27, 2011 2:04 pm by Edvard Targaryen

» Алеята около гората
Имението на Изабела Паркър EmptyВто Ное 22, 2011 5:24 pm by Edvard Targaryen

» ...другарче за РП
Имението на Изабела Паркър EmptyПон Ное 14, 2011 1:12 pm by Freaky

» Кейти Фоус
Имението на Изабела Паркър EmptyСъб Ное 12, 2011 9:52 pm by Freaky

» Да броим до.... Vol.1.
Имението на Изабела Паркър EmptyСъб Ное 05, 2011 12:36 pm by Freaky

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 28, на Чет Ное 23, 2017 4:30 pm
Статистика
Имаме 149 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Ема Хънт

Нашите потребители са написали 7309 мнения in 364 subjects
Март 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Календар Календар

Победители от конкурси
Победителите от конкурса за модератори са : Макс Фрей (Глобален Модератор),Хелена Салвадор (Виена) и Ана Блейк (Всичко останало) ! Честито !
Affiliates
Имението на Изабела Паркър Pageviews=1

Имението на Изабела Паркър

2 posters

Go down

Имението на Изабела Паркър Empty Имението на Изабела Паркър

Писане by Isabella Parker ♥ Нед Май 29, 2011 7:04 pm

Имението на Изабела Паркър Cayman%20Islands%20Homes
Spoiler:

Спалнята на Изабела:
Имението на Изабела Паркър ASID09bed_lg
Имението на Изабела Паркър ASID09desk_lg
Имението на Изабела Паркър Genuine-style-bathroom




*****
Заключи колата си и тръгнахме. След няколко минути стигнахме до нас. Спрях колата пред портата и го погледнах.
- Виж, знам, че обикновено мъжът води жената в тях, но ти си си виновен. Да не ме беше оставял да победя. - ухилих се и паркирах колата до гаража.
Слязох и тръгнах към вкъщи, като от време навреме се обръщах, за да видя дали ме следва.
- Настанявай се. - поканих го и хвърлих ключовете на масата. Отидох в кухнята и си налях водка.
- Нещо за пиене...? - провикнах се и бързо се показах обратно в хола. - Или направо към същинската част? - усмихнах се дяволито.
Isabella Parker ♥
Isabella Parker ♥

Posts : 47
Join date : 29.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Изабела Паркър Empty Re: Имението на Изабела Паркър

Писане by Ромън Пиърс Нед Май 29, 2011 7:08 pm

Свалих си якето и останах само по потник. Забеляза се разлика, защото мускулите ми изпъкнаха. Тя попита дали искам нещо за пиене и тъкмо щях да откажа, когато се показа и попита дали направо да не прескачаме към същинската част. Усмихнах се и казах:
-Еми.. не съм жаден, така че.. ти избери какво и как ще го правим - след тези думи се огледах и казах:
-Леле че хубава къщичка си имаш.. голяма.. има ли място на което да не си правила секс?
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Изабела Паркър Empty Re: Имението на Изабела Паркър

Писане by Isabella Parker ♥ Нед Май 29, 2011 7:17 pm

Засмях се.
- Всъщност са доста. - приближих се.
Погалих с крайчеца на пръстите си тялото му, след което го погледнах в очите и се усмихнах. Доближих устните си на милиметър.
- Надявам се, че след тази вечер няма да има такива. - прошепнах.
Е, успях някак да премахна този милиметър разтояние, като долепих устни до неговите. Целунах го бавно и нежно. Знаех, че ще го накарам да иска следваща. Винаги се получаваше така. Целувките ми бяха като дрога. Страст, нужда...
- А сега... би ли ми показъл какво може един бог на любовта? - усмихнах се и отново го целунах.

Isabella Parker ♥
Isabella Parker ♥

Posts : 47
Join date : 29.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Изабела Паркър Empty Re: Имението на Изабела Паркър

Писане by Ромън Пиърс Нед Май 29, 2011 7:21 pm

Погледнах я в очите и казах:
-Еми.. ще видим - след тези думи я целунах и възбуждащата енергия се разпространи по цялото й тяло. Тя усети топлина отвътре и желание за любов. Но не любов към някого ами любов в леглото.. направо секс.. Отлепих устните си и тя усети края на тази възбуда. Стоях леко отлепен от нея и попитах:
-А сега.. нека поиграем. Аз ще целувам.. а ти ще казваш коя част от твоето тяло да целуна... Искаш ли?
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Изабела Паркър Empty Re: Имението на Изабела Паркър

Писане by Isabella Parker ♥ Нед Май 29, 2011 7:30 pm

- Хмм... Изненадай ме. - засмях се и го целунах. Отново.
Е, нямаше място за спор. Беше си Бог и това е!
Внезапно се обърнах и хванах ръката му. Поведох го нагоре по стълбите. Така де... към стаята си.
Отворих вратата, а след влизането отново започнах да го целувам. С всяка целувка страстта в мен нарастваше. Харесваше ми. Но дали беше само заради способностите му като бог? Вероятно. Невъзможно беше някой да ме накара да изпитам подобно нещо, освен ако няма способности, или ако не го обичам, което пък се случваше повече от рядко.

Isabella Parker ♥
Isabella Parker ♥

Posts : 47
Join date : 29.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Изабела Паркър Empty Re: Имението на Изабела Паркър

Писане by Ромън Пиърс Нед Май 29, 2011 7:35 pm

Ръцете ми се плъзнаха по тялото й и тя усети как пръстите ми я караха да изтръпва при всяко докосване. Плъзнах се надолу и я хванах за дупето. Повдигнах я и я понесох към леглото. Бавно я поставих, а тялото ми се надвеси над нейното. Погледнах я в очите и казах:
-Тогава да прескочим целувките и после изненадите. - бавно започнах да я събличам. Пръстите ми се плъснаха по крачетата й и започнаха да свалят рокличката й. Тогава тя усети как устните ми последваха платът. Там където се разговаше аз го целувах. Накрая свалих роклята и я целунах страстно с език, продължих с целувки надолу, по гърдите, по стомахчето и след това започнах да свалям гащичките й. Щях да я подготвя за началото и за това езика ми се заигра с клитора й, а пръстите ми нежно я погалиха. След като чух първото й стенание навлязох в нея с език. Започнах да правя движения и нежно да облизвам. Устните ми се залепиха за тялото й и лекичко засмуках, а езика ми се движеше навътре и в кръгови движения.
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Изабела Паркър Empty Re: Имението на Изабела Паркър

Писане by Isabella Parker ♥ Нед Май 29, 2011 7:59 pm

Добре, трябваше да му се признае, че беше добър. Страстта, стенанията ми се усилваха.
Спуснах ръце надолу и вплетох пръсти в косата му. Докосванията му меко казано ме влудяваха. Рядко се случваше. Минаваше минута след минута.
Накрая нежно хванах брадичката му и го придърпах нагоре при себе си. Целунах го и прокарах ръце по тялото му. Набрах потника му нагоре и го свалих, като след това се окоза при моите дрехи някъде на земята. Застанах над него и го огледах. Прехапах устни. Имаше невероятно тяло. Наведох се и го целунах, а ръцете ми откриха колана му и започнаха да го разкопчават.

Isabella Parker ♥
Isabella Parker ♥

Posts : 47
Join date : 29.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Изабела Паркър Empty Re: Имението на Изабела Паркър

Писане by Ромън Пиърс Нед Май 29, 2011 8:03 pm

Отпуснах се на леглото. Ръцете се вплетоха във завивките й, а тялото ми кипеше от възбуда, която се пръскаше из стаята. Преглътнах и я загледах. Освен възбудата на тялото ми и възбудата в панталоните ми беше огромна и тя можеше да я усети. Нямах търпение да ме освободи, но едва ли щеше да е от тези момичета, който ще го направят бързо. Усещах че тя иска да ме поизпита и да си поиграе с мен. Оставих се в нейните ръце... и устни.
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Изабела Паркър Empty Re: Имението на Изабела Паркър

Писане by Isabella Parker ♥ Нед Май 29, 2011 8:20 pm

Разкопчах колана. Ципа на дънките му също. Внезапно се усмихнах широко и го целунах за пореден път, като същевременно пъхнах ръце в боксерките му. Започнах да правя движения, наподобяващи масаж, с ръцете си. Отлепих устни от неговите и ги проместих на врата му. Бавно го обходих с нежни целувки. Плавно започнах да слизам и надолу. По стегнатите му гърди, корем... Накрая се сещате къде стигнах. Свалих боксерките му и продължих с така наречения "масаж" по слабините му, като постепенно добавих и устните си.
Isabella Parker ♥
Isabella Parker ♥

Posts : 47
Join date : 29.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Изабела Паркър Empty Re: Имението на Изабела Паркър

Писане by Ромън Пиърс Нед Май 29, 2011 8:23 pm

Тогава тя видя как той се надига пред лицето й. Уголемяваше се в ръцете й и я чакаше. Отпуснах глава назад и казах:
-Ще умра от кеф - след тези думи я погледнах и попитах:
-Ще прескачаме ли целувките или искаш да ме поизмъчиш? - и се усмихнах дяволито. Щях да я хвана и да я преместя нагоре, но реших да я оставя тя да решава.. решенията бяха нейни и аз щях да я оставя да си поиграе с мен.
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Изабела Паркър Empty Re: Имението на Изабела Паркър

Писане by Isabella Parker ♥ Нед Май 29, 2011 8:33 pm

Внезапно се надигнах и го погледнах.
- Да те измъчвам!? Мислех, че ти харесва. - засмях се и с едно движение се озовах върху него.
Устните ми се впиваха в неговите, езикът ми се вплиташе в неговия. Позволих на ръцете си да се движат съвсем свободно по тялото му.
Изведнъж жаждата ми се отвори. Вампирските зъби започнаха бавно да се показват. Прекъснаха целувката, като пробиха съвсем леко устната му. Не се сдържах и облизах кръвта. После се насочих към врата му. Забих зъби и започнах да пия. Боже! Кръвта на боговете винаги ли бе толкова вкусна!? Накрая се осъзнах и се изпарих от него. Застанах на другия край на леглото.
- Аз... Извинявай за това. - присвих вежди и сведох поглед.

Isabella Parker ♥
Isabella Parker ♥

Posts : 47
Join date : 29.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Изабела Паркър Empty Re: Имението на Изабела Паркър

Писане by Ромън Пиърс Нед Май 29, 2011 8:43 pm

Надвесих се над нея и казах:
-Какво? Нима не ти хареса? - след това я целунах и облизах кръвта от устните й. Усмихнах се и казах:
-Защо не си пийнеш още? Вкрай си зъбките в нем, както аз ще вкарам нещо в теб.. - тогава тя усети как езичето му навлезе в нейните устни и се заигра с нейното. Усмихнах се и казах:
-Така де... освен ако не искаш да вкарам друго? - и я загледах любопитно.
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Изабела Паркър Empty Re: Имението на Изабела Паркър

Писане by Isabella Parker ♥ Нед Май 29, 2011 8:49 pm

Погледнах го и леко се отдръпнах назад.
- Който и да било нормален бог би ме убил затова. - поставих ръка на гърдите му и го избутах назад, за да легне отново. Настаних се върху него, а бедрата ми обвиха корема му. Надвесих се над него. Понечих да го целуна, но спрях и отново се повдугнах лекичко.
- Ами ти? Защо не го правиш? Заради секса или защото си прекалено добър да убиеш? - засмях се.

Isabella Parker ♥
Isabella Parker ♥

Posts : 47
Join date : 29.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Изабела Паркър Empty Re: Имението на Изабела Паркър

Писане by Ромън Пиърс Нед Май 29, 2011 8:53 pm

Целунах я и казах:
-Заради любовта. Аз обичам, но и искам да обичат. Ти обичаш да пиеш кръв и това ти доставя удоволствие.. Аз... аз съм безсмъртен и това не е проблем за мен.. Дори и да съм твоя кръвна банка снам че ти харесва и дори малко те възбужда - хванах я отново за дупето и допълних:
-Ако те убия.. ще убия толкова красиво създание.. не си струва.. предпочитам да умра, от колкото да те погубя. А и.. едно ухапване за спомен.. кой не би го искал от вампирка като теб - след тези думи я целунах отново и попитах:
-Защо? Да не би да мислиш че съм влюбен? или пък искаш да съм?
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Изабела Паркър Empty Re: Имението на Изабела Паркър

Писане by Isabella Parker ♥ Нед Май 29, 2011 9:03 pm

- Не, не си го и помислям. - засмях се.
- Напртив. Мислех, че ме използваш за секс. Мислех, че след това или ще ме убиеш, или ще си тръгнеш без какъвто и да било проблем. - целунах го леко.
- Е, на това се надявам. - повдигнах рамене.
- Нищо лично. Харесваш ми, но... така е с всички. Просто мисля, че ако ще е секс за една нощ, по-добре да бъде само това. Без срещи след това, без телефонни разговори... Знаеш. Никаква връзка. Просто секс. - отново се наведох и го целунах. Изведнъж се засмях.
- Добре, ще си губим времесто в разговори, или? - засмях се.

Isabella Parker ♥
Isabella Parker ♥

Posts : 47
Join date : 29.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Изабела Паркър Empty Re: Имението на Изабела Паркър

Писане by Ромън Пиърс Нед Май 29, 2011 9:09 pm

Целунах я и казах:
-Еми.. то ти говориш - след това се усмихнах и допълних:
-А и.. до сега тези с който съм правил секс не са ме виждали от години.. или по-скоро.. не са ме виждали скоро и няма да ме видят - след тези думи я загледах и попитах:
-Така де.. на теб какво ти се прави.. Говори ли ти се или нещо друго?
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Изабела Паркър Empty Re: Имението на Изабела Паркър

Писане by Isabella Parker ♥ Нед Май 29, 2011 9:19 pm

Какво ми се прави!? Това въпрос ли беше? Мисля, че си беше пределно ясно - исках да бъде в мен. Ето какво исках.
Засмях се.
- Познай от три пъти. - продължих да се смея и отново го целунах.
Притиснах тялото си към неговото. Беше толкова топло. А моето отдавна бе изгубило човешката си топлина. Толкова ми липсваше. Да усещам кръвта във вените си, топлината, да чувствам болка. Е, нямаше как да върна всичко. За моя жалост...

Isabella Parker ♥
Isabella Parker ♥

Posts : 47
Join date : 29.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Изабела Паркър Empty Re: Имението на Изабела Паркър

Писане by Ромън Пиърс Нед Май 29, 2011 9:24 pm

Притиснах я и се усмихнах с думите:
-Досетих се - тогава тя усети как навлязох в нея. Защо ли? Защото използвах силите си за да почувства това и за да прокарам вълна от удоволствие в нея. Целунах я и започнах да се движа. Ръцете ми сграбчиха дупето й и ми помагаха с движеието, а тялото ми се сля с нейното. Топлината ми се смеси с нейната и двамата бяхме едно..
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Изабела Паркър Empty Re: Имението на Изабела Паркър

Писане by Isabella Parker ♥ Пон Май 30, 2011 5:09 pm

Най-после! Предусещах, че щеше да е страхотно. Е, не оправда очакванията ми. Беше невероятно! Прокара огромна вълна от удоволствие в мен. Караше ме едновременно да стена и да се усмихвам от удоволствие. Е, не че имах много време за усмивки де - така и не отлепих устните си от неговите. Целувах го, обхождах с ръце тялото му, темпото ставаше все по-бурно.
Доближих устни бавно до ухото му.
- Невероятен си... - прошепнах, след което леко го захапах, но този път без да накарам кръвта му да потече.
Е, то това си беше чиста превилегия. Казвах подобни неща на изключително малко хора. Да не кажа николко.

Isabella Parker ♥
Isabella Parker ♥

Posts : 47
Join date : 29.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Изабела Паркър Empty Re: Имението на Изабела Паркър

Писане by Ромън Пиърс Пон Май 30, 2011 5:37 pm

Проблема беше, че той не беше човек. Просто.. тя усещаше все повече и повече възбуда със всяко движение. Целувките му я затопляха и изпълваха с хормони. Единственото по-различмо беше, че забързваше скороста. След тези думи той прокара пръсти по тялот й и тя усети невероятния му допир. Захапката й беше възбуждаща, но по-хубавото беше, когато той я стисна за дупето и започна да я притиска по-силно за да навлезе по на дълбоко.

След време и доста яко преживяване те бяха заспали. Ромън се събуди от вибрацята на телефона си. Взе го и разбра, че има работа. Стана, направи закуска и си замина, като остави бележка "Беше невероятно"
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Изабела Паркър Empty Re: Имението на Изабела Паркър

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите