Wien
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
+18 Виена, 2009 година - Page 2 EmptyНед Яну 06, 2013 6:16 pm by Дейвид Гордън

» Изоставеният цех
+18 Виена, 2009 година - Page 2 EmptyЧет Дек 15, 2011 7:08 pm by Ник Даркъс

» Анита Блейк
+18 Виена, 2009 година - Page 2 EmptyПон Дек 12, 2011 8:41 pm by Касиди Андрюс

» Промяна на лик
+18 Виена, 2009 година - Page 2 EmptyНед Дек 11, 2011 7:52 pm by Freaky

» Спам Без Срам Vol. 2
+18 Виена, 2009 година - Page 2 EmptyНед Ное 27, 2011 2:04 pm by Edvard Targaryen

» Алеята около гората
+18 Виена, 2009 година - Page 2 EmptyВто Ное 22, 2011 5:24 pm by Edvard Targaryen

» ...другарче за РП
+18 Виена, 2009 година - Page 2 EmptyПон Ное 14, 2011 1:12 pm by Freaky

» Кейти Фоус
+18 Виена, 2009 година - Page 2 EmptyСъб Ное 12, 2011 9:52 pm by Freaky

» Да броим до.... Vol.1.
+18 Виена, 2009 година - Page 2 EmptyСъб Ное 05, 2011 12:36 pm by Freaky

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост :: 1 Bot

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 28, на Чет Ное 23, 2017 4:30 pm
Статистика
Имаме 149 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Ема Хънт

Нашите потребители са написали 7309 мнения in 364 subjects
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Победители от конкурси
Победителите от конкурса за модератори са : Макс Фрей (Глобален Модератор),Хелена Салвадор (Виена) и Ана Блейк (Всичко останало) ! Честито !
Affiliates
+18 Виена, 2009 година - Page 2 Pageviews=1

+18 Виена, 2009 година

2 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

+18 Виена, 2009 година - Page 2 Empty Re: +18 Виена, 2009 година

Писане by Ромън Пиърс Пон Май 30, 2011 4:37 pm

Той разпра кавко иска тя, но искаш още малко да я подлуди. Да я накара сама да го поиска. Бавно извади езика си от нея и устните му се допелиха до тялото й. Нежно засмука и започна да движи езичето си по клитора й. Пръстчето му бавно излезе и се плъзна по тялото й. Тъкмо се беше отказал от това, да я измори когато се усмихна. Захапа леко клитора й, най-чувствително място и я измъчи като прокара по него огромно количество възбуждаща енергия. Нямаше търпени след тази "атака" тя да свърши и да продължат към следващия рунд, но искаше да види дали тя ще остане в съзнание след това огромно количество на адреналин в нея. Отвори устата си и зачака тя да свърши, за да поеме малко от нейната енергия, която може да му даде.
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

+18 Виена, 2009 година - Page 2 Empty Re: +18 Виена, 2009 година

Писане by Изабел Монтагю Пон Май 30, 2011 4:56 pm

Тялото й се разтресе от мощния оргазъм, който я заля само от тези удоволствия, които сякаш бяха просто обещание за още. Силния й стон огласи помещението, а усещането бе толкова силно, че я накара да забие нокти в килима и почти да легне върху Ромън. Накрая се предаде и отпусна тялото си върху неговото, неспособна да си поеме дъх и да отвори очи без да й се завие свят от удоволствие.
- Побъркваш ме- прошепна съвсем тихо Изабел, положила глава леко в скута му и отпусната напълно.
Имаше чувството, че всеки път преди да свърши я заливаше някаква прекалено мощна вълна удоволствие, просто необикновена, но ако я усещаше винаги толкова сладострастно- нямаше нищо против.
Изабел Монтагю
Изабел Монтагю

Posts : 73
Join date : 30.05.2011

Върнете се в началото Go down

+18 Виена, 2009 година - Page 2 Empty Re: +18 Виена, 2009 година

Писане by Ромън Пиърс Пон Май 30, 2011 5:02 pm

Тя усети как тялото й леко се надига и беше в ръцете на Ромън. Той отново я постави на килима и се надвеси над нея. Целуна я страстно с език, а непочиналото й тяло усети още възбуда.. Дори в повече. Той я прекрачи и още по-гадното, което направи беше да отърка пениса си между краката й. Тя усети не възбуда, а може би щеше да получи още един оргазъм без дори да е почнал. Той я погледна и каза:
-Така е, когато си с богър на любовта в леглото - след тези думи тя видя само как отваря бутилка вино за някакви си 5000 $ и започна да я полива с него, а езика му да следва стрията. Накрая струята се смеси на устните й и те се целунаха. Той я погледна и каза:
-А сега.. ще те накарам да получееш - тя усети как той навлезе рязко в нея, но този път той наистина използва силите си и енергийните вълни плъзнаха навсякъде по тялото й. Нямаше да я остави да си поеме дъх. Целуна я и допълни:
-Ти си моята богиня - след тези думи Постави ягодка на устните й, започна да целува гърдите й и много бързо да навлиза в нея.
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

+18 Виена, 2009 година - Page 2 Empty Re: +18 Виена, 2009 година

Писане by Изабел Монтагю Пон Май 30, 2011 6:22 pm

В момента, в който ягодката си намери място между устните й, Изабела отново получи оргазъм. Тялото й се стегна, а всичко пред погледа й премина в тъмни цветове, съзнанието й не издържа, но в последния момент успя да удържи и да не припадне. Ромън не спираше да се движи в нея и не я оставяше да си почине поне малко, което я доведе до нова доза неописуемо удоволствие, съпроводено с вик, който сякаш огласи целия етаж на хотела.
Обви ръце около раменете му и се притисна в него като се опита да се измъкне поне за мъничко от хватката му, но не успя и отново бе започнала да изкачва стълбичката към върховното удоволствие, което сякаш заливаше тялото й постоянно.
Изабел Монтагю
Изабел Монтагю

Posts : 73
Join date : 30.05.2011

Върнете се в началото Go down

+18 Виена, 2009 година - Page 2 Empty Re: +18 Виена, 2009 година

Писане by Ромън Пиърс Пон Май 30, 2011 6:34 pm

Той я целуваше страстно, а пениса му навлизаше в нея, но.. явно беше недостатъчно. Усмихна се самодоволно и захапа ендото и зърно. Дръпна го лекичко и каза:
-Това е....още малко и ще се сгушим и ще заспим - след тези думи движенията му започнаха леко да се забавят. Той я целуна и езика му се вплете в нейния.. тогава тя усети как отново свърши и то в нея. Прегърна я и й каза:
-Отпусни се Изи. Сега ще поспим на килима и ще черпим енергия за другия път..
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

+18 Виена, 2009 година - Page 2 Empty Re: +18 Виена, 2009 година

Писане by Изабел Монтагю Пон Май 30, 2011 7:02 pm

Изабел усети как тялото му се отпуска до нейното, а той за пореден път бе свършил в нея и това бе предизвикало поредния оргазъм, който сякаш бе дошъл много в повече на тялото й и го бе изтощил съвсем. Не мислеше, че може да получи толкова много удоволствие и да иска още, но просто възможностите не й позволяваха. Отпусна се напълно на килима и се сгуши в топлата му прегръдка..

Не успя да спи много, въпреки че бе уморена. Няколко часа след като бе затворила очи, отново ги бе отворила широко и се взираше в тавана, докато тялото й бе обгърнато от мускулестата ръка на Ромън, не искаше да го буди, затова бе останала в тази поза.
Изабел Монтагю
Изабел Монтагю

Posts : 73
Join date : 30.05.2011

Върнете се в началото Go down

+18 Виена, 2009 година - Page 2 Empty Re: +18 Виена, 2009 година

Писане by Ромън Пиърс Пон Май 30, 2011 7:08 pm

Ромън от своя страна спеше сладко, докато по едно време леко не се размърда. Тя получи възможност да се отдели от него, но си беше изцяло нейно решение. Просто.. Той спеше и нищо не казваше. Можеше да се всираш в него с часове. Разликата беше, че ако го събудиш нямаш да циври като малко бебе, а щеше да поговори кротко с теб. Устните му се усещаха, защото когато издишваше топлия въздух се простираше по гърдите й.
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

+18 Виена, 2009 година - Page 2 Empty Re: +18 Виена, 2009 година

Писане by Изабел Монтагю Пон Май 30, 2011 7:14 pm

Остави го така, положил глава върху гърдите й и спящ дълбоко. Нямаше намерениет да става, пък и нямаше къде да отиде, така че можеше да си полежи още така. По едно време усети как се унася отново в сън и скоро затвори очи, но съня й бе някак неспокоен, беше прекалено превъзбудена от изживяното, за да заспи хубаво и да се отдаде на здрав сън.
По едно време не издържа и беше на косъм да събуди Ромън, но все още бе на ръба и не бе сигурна да го прави или да не го прави. Пръста й погали гърба му нежно, стигна до дупето му и се върна нагоре до врата му.
Изабел Монтагю
Изабел Монтагю

Posts : 73
Join date : 30.05.2011

Върнете се в началото Go down

+18 Виена, 2009 година - Page 2 Empty Re: +18 Виена, 2009 година

Писане by Ромън Пиърс Пон Май 30, 2011 7:24 pm

Толкова му се спеше. Той се беше отпуснал, изведнъж нещо лекичко го разсъни. Той бавно отвори очи и погледна към Изи. Усмихна се и каза:
-Май сме заспали не където трябва - после я целуна по тялото и попита;
-А ти? Можеш ли да заспиш?
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

+18 Виена, 2009 година - Page 2 Empty Re: +18 Виена, 2009 година

Писане by Изабел Монтагю Пон Май 30, 2011 7:36 pm

Изабел се стрестна и едва не подскочи, когато Ромън отвори очи и проговори. Не очакваше, че ще се събуди толкова лесно и в момента беше някак стресирана. Погледа го извинително и се поизправи до седнало положение.
- Поспах малко, но не мога повече.- лицето й изведнъж грейна, но после отново помръкна, когато се сети какво бе направила- Толкова много съжалявам, че те събудих.
Наведе се и разцелува лицето му нежно с малки, ефирни целувчици, сякаш бяха полъх на вятъра.
Изабел Монтагю
Изабел Монтагю

Posts : 73
Join date : 30.05.2011

Върнете се в началото Go down

+18 Виена, 2009 година - Page 2 Empty Re: +18 Виена, 2009 година

Писане by Ромън Пиърс Пон Май 30, 2011 7:40 pm

Той се усмихна и каза:
-Знаеш ли какво.. малко съм изморен, но.. ако се сетиш как да ме събудиш.. аз ще ти направя закуска... - след това я погледна в очите и каза:
-На обяд имам среща, така че.. днес може би ще се разделим, но това не значи че не можеш да правиш каквото искаш.. Просто.. нека до към 10:00 ни бъде интересно - след тези думи той я погледна и попита:
-Сети ли се как да прелееш тази енергия в мен? - и я загледа любопитно.
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

+18 Виена, 2009 година - Page 2 Empty Re: +18 Виена, 2009 година

Писане by Изабел Монтагю Пон Май 30, 2011 7:47 pm

-Ммм- измърка недоволно Изабела и се намръщи съвсем.- Значи ще ме оставяш?!!
Вирна брадичка лекичко, но бързичко й мина. Не беше много сигурна, но се чувстваше някак гадно като знаеше, че ще я изоставят. Обичаше чуждата компания и страха да остане сама се връщаше бързо обратно, обгръщайки цялото й същество.
- Не съм се сетила, подскажи ми- разкикоти се Изи и разходи пръсчетата си по гърдите му, до брадичката. Изгледа го с любопитство, наистина не се бе сетила и искаше да знае, за да изпробва времето до десет по най- прекрасния начин. В един момент усети колко пристрастена се почувства към докосването на любовния бог.
Изабел Монтагю
Изабел Монтагю

Posts : 73
Join date : 30.05.2011

Върнете се в началото Go down

+18 Виена, 2009 година - Page 2 Empty Re: +18 Виена, 2009 година

Писане by Ромън Пиърс Пон Май 30, 2011 7:52 pm

Той се отпусна и каза:
-В момента не ми се мисли.. започна да ми се доспива.. по-добре измисли нещо бързичко, че направо ще се приспя. - след тези думи той се отпусна на килима и бавно започна да затваря очи. Загледа се в тавана и допълни:
-Покажи най-доброто си събуждане до сега.. или няма да има какво да правиш в следващите часове.. - и се усмихна затваряйки очите си.
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

+18 Виена, 2009 година - Page 2 Empty Re: +18 Виена, 2009 година

Писане by Изабел Монтагю Пон Май 30, 2011 8:05 pm

Изи се смръщи ядосано и скръсти ръце пред гърдите си. Как я изнудваше самоо. Може би трябваше да го оставида поспи, но тя щеше да умре от скука пък и имаше нужда от ласките му. Ръцете й се отпуснаха до тялото. Възкачи бога и седна на гърдите му. Спусна се надолу, отърка обстойно слабини в неговите, докато целувките й се разхождаха по гръдния му кош, а на места, Изабел засмукваше кожата му или я захапваше.
-Хайдее, ставай, аз бях по- изтощена, пък виж колко бързо се наспах.. Поспаланкоо!!
Прошепваше му всичко нажно, закачливо, но и настоятелно, за да го отърве от доспиването. Как можеше да спи толкова? Всъщност, ненормално спалата би Изи, но в момента й се струваше, че той е спал повече от нормалното.
Изабел Монтагю
Изабел Монтагю

Posts : 73
Join date : 30.05.2011

Върнете се в началото Go down

+18 Виена, 2009 година - Page 2 Empty Re: +18 Виена, 2009 година

Писане by Ромън Пиърс Пон Май 30, 2011 8:15 pm

Той се завъртя върху нея и застана отгоре й, като я притисна. Усмихна се и каза:
-А защо не се опиташ по-старателно - след тези думи той отново се завъртя и Изито беше отгоре му. Той затвори очи и остави Бела да прави каквото си иска с него, за да го събуди. Дали щеше да и е интересно тази вечер?
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

+18 Виена, 2009 година - Page 2 Empty Re: +18 Виена, 2009 година

Писане by Изабел Монтагю Пон Май 30, 2011 8:22 pm

Из се поядоса мъничко, но това сякаш я нахъса още повече да го разбуди и като че знаеше точно как. Спусна се надолу, така че гърдите й да бъдат на нивото на члена му. Отърка ги в него и го лизна закачливо, но нейния поспаливко явно нямаше намерения да става.
Ръцете й си намериха място на гърдите й, обви члена му с тях и се задвижи, докато езика й се разхождаше по главичката. На лицето на жената се появи усмивка. Нейния бог наистина беше поспалив, но това трябваше да го поразбуди.
-Хайде, поспаланкооо!! Сигурно съм, че Сънчо не може такива неща.
Изабел Монтагю
Изабел Монтагю

Posts : 73
Join date : 30.05.2011

Върнете се в началото Go down

+18 Виена, 2009 година - Page 2 Empty Re: +18 Виена, 2009 година

Писане by Ромън Пиърс Вто Май 31, 2011 9:28 am

Тя видя че се събудиха.. и двамата. Богът и малкия му приятел. Той се усмихна и каза:
-Не знам за сънчо но в момента на мен си ми е супер добре - след тези думи я погледа и допълни;
–Е? Какво да направя за теб, след като започна да ме събуждаш толкова.. готино? - захледа я любопитно и зачака отговора й.
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

+18 Виена, 2009 година - Page 2 Empty Re: +18 Виена, 2009 година

Писане by Изабел Монтагю Вто Май 31, 2011 7:13 pm

- Поглези мее.- понацупи се Изабел и се изкачи нагоре по тялото му с целувки.- Какво беше това, което ми причини снощи?
Беше
доста любопитна към станалото и към онова наелектризиращо усещане,
което я заливаше всеки път преди оргазъм. Вплете пръсти в косата на
Ромън и зачака отговора му, докато целуваше меките му устни леко и някак
отвеяно, ефирно. Отъркваше тялото си в неговото бавно и така, че да
доставя и на себе си удоволствие. Члена му минаваше по срамните й устни и
ги дразнеше, сякаш им обещава още удоволствие.
Изабел Монтагю
Изабел Монтагю

Posts : 73
Join date : 30.05.2011

Върнете се в началото Go down

+18 Виена, 2009 година - Page 2 Empty Re: +18 Виена, 2009 година

Писане by Ромън Пиърс Вто Май 31, 2011 7:53 pm

Той я погали леко по тялото и каза:
-Еми.. не беше нищо особенно.. просто.. ти показах мойте умения, като бог на любовта - след тези думи се усмихна и каза:
-Но.. енергията ми се изчерпи, а и.. ако продължа може да навредя на целия хотел с нея.. и да им я прехвърля.. Така навсякъде ще се прави секс и.. няма да е добра картинка за боговете.. Може да ме.. понакажат - и се усмихна
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

+18 Виена, 2009 година - Page 2 Empty Re: +18 Виена, 2009 година

Писане by Изабел Монтагю Сря Юли 06, 2011 6:05 am

- Тогава нека закусим някъде- прредложи Изабел, сякаш отказваща да пусне бога на любовта, но и някак доволна, че може да бъде просто около нея.- Някъде навън...
Тя го погледна въпросително и сви рамене, за да му подскаже, че няма претенции какво точно ще правят, стига да правят нещо и то да е извън хотелската стая. Изи не обичаше да стои затворена, винаги бе предпочитала да търчи някъде навън, съвсем фриволно.
Изабел Монтагю
Изабел Монтагю

Posts : 73
Join date : 30.05.2011

Върнете се в началото Go down

+18 Виена, 2009 година - Page 2 Empty Re: +18 Виена, 2009 година

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите