Wien
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Киното EmptyНед Яну 06, 2013 6:16 pm by Дейвид Гордън

» Изоставеният цех
Киното EmptyЧет Дек 15, 2011 7:08 pm by Ник Даркъс

» Анита Блейк
Киното EmptyПон Дек 12, 2011 8:41 pm by Касиди Андрюс

» Промяна на лик
Киното EmptyНед Дек 11, 2011 7:52 pm by Freaky

» Спам Без Срам Vol. 2
Киното EmptyНед Ное 27, 2011 2:04 pm by Edvard Targaryen

» Алеята около гората
Киното EmptyВто Ное 22, 2011 5:24 pm by Edvard Targaryen

» ...другарче за РП
Киното EmptyПон Ное 14, 2011 1:12 pm by Freaky

» Кейти Фоус
Киното EmptyСъб Ное 12, 2011 9:52 pm by Freaky

» Да броим до.... Vol.1.
Киното EmptyСъб Ное 05, 2011 12:36 pm by Freaky

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 28, на Чет Ное 23, 2017 4:30 pm
Статистика
Имаме 149 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Ема Хънт

Нашите потребители са написали 7309 мнения in 364 subjects
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Победители от конкурси
Победителите от конкурса за модератори са : Макс Фрей (Глобален Модератор),Хелена Салвадор (Виена) и Ана Блейк (Всичко останало) ! Честито !
Affiliates
Киното Pageviews=1

Киното

2 posters

Go down

Киното Empty Киното

Писане by Freaky Нед Юни 05, 2011 11:58 am



Киното Robert-majkut-design-cinema-multikino-premiere-hall


Последната промяна е направена от Freaky на Пон Юли 11, 2011 10:08 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Freaky
Freaky
One and only

Posts : 412
Join date : 25.05.2011
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Киното Empty Re: Киното

Писане by Xavier Deveraux Нед Юни 05, 2011 12:14 pm

След безбройните кашони, внесени в иначе тесния мансарден апартамент, който гледаше към един от прекрасните виенски паркове, Завиер се бе отдал на заслужена почивка.
От цялата сграда се бе намерило единствено едно отзивчиво и мило момиче, което му бе помогнало с цялата какафония с пренасянето на всички онези вещи - някои от съществено значение, други, напълно безполезни и тяхното настаняване по места.
Завиер беше възпитан като кавалер и въпреки ексцентричната си натура, той се придържаше към етикета. Ето защо най-малкото, което можеше да стори за своята помощничка беше да я заведе на кино.
Бе избрал мястото много внимателно, тъй като той, по принцип имаше алергия от съвременните филмови бози и трудно можеше да се намери нов филм, който да задържи вниманието му за повече от пет минути. И именно затова бе избрал киносалон, който предлага прожекции на стари ленти на класически филмови шедьоври.
Беше осем без десет и двамата с Фрийки стояха на опашката пред гишето за билети, чудейки се кой филм да изберат.
Xavier Deveraux
Xavier Deveraux

Posts : 35
Join date : 04.06.2011

Върнете се в началото Go down

Киното Empty Re: Киното

Писане by Freaky Нед Юни 05, 2011 1:00 pm

В последно време бях в много добро настроение. Всичко се нареждаше идеално не се налагаше да си мърдам пръста. Явно беше истина че съм родена с късмет.
До нас се бе настанил един симпатяга, и реших да му помогна с багажа. Няколко кашона- нищо работа. Свършихме всичко, подредихме някой неща, и всичко беше окей! Реших да си тръгна, но на него му хрумна да се прави на джентълмен, и ме покани на "среща". Нямах други планове затова приех.
Облякох едни протрити сиви дънки и метнах една туника. Сложих тънка очна линия и черен молив, гарнирах с лек малинов гланц и изрядна прическа. Нахлузих сандалите на висок ток, точно когато Завиер звънна на вратата. Пъхнах всички необходими боклуци в една чанта и излязохме.
Не бързахме за никъде, нямахме запазени билети. Времето беше хладно, и подухваше лек ветрец. Стигнахме бързо и се наредихме на опашката за билети. Разглеждах заглавията на филмите, когато мярнах нещо познато. Потупах Завиер по рамото за да му привлека вниманието:
- Какво ще кажеш за "Гордост и Предразсъдъци"?- той кимна и взехме места по средата на салона.
Взехме пуканки и кола, и седнахме един до друг на горните редове.


Последната промяна е направена от Freaky на Сря Юни 08, 2011 8:09 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Freaky
Freaky
One and only

Posts : 412
Join date : 25.05.2011
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Киното Empty Re: Киното

Писане by Xavier Deveraux Нед Юни 05, 2011 1:08 pm

Ако трябваше да бъде честен, Завиер щеше да предпочете филм като " Полет над кукувиче гнездо", но все пак с него имаше и придружаваща го женска компания, което означаваше, че трябва да се съобрази с този факт.
Киносалонът беше малък, уютен и почти празен, явно все пак, нямаше особено много желаещи за именно този филм. И все пак колкото по-малко хора имаше, толкова по-добре. Въпреки, че беше театрален актьор и на сцената бе стоял както пред пет, така пред петстотин и хиляда и петстотин души, Завиер мразеше претъпканите места, наличието на много хора на едно място, задръстванията и тем подобни други неща, включващи в себе си свръхнатовареност и много, ама много голямо наличие на търпение.
Единственото, за което съжаляваше сега бе, че в салона не можеше да се пуши, защото той предпочиташе този вреден навик пред храненето по време на прожекция. Да не говорим, че той беше и заклет пушач, който прекарваше двадесет будни часа в денонощието, осемнадесет от тях с цигара в ръка.
Xavier Deveraux
Xavier Deveraux

Posts : 35
Join date : 04.06.2011

Върнете се в началото Go down

Киното Empty Re: Киното

Писане by Freaky Вто Юни 07, 2011 9:08 am

Заехме местата си и филма започна. Бях го гледала милиони пъти, затова не гледах особено старателно. Все същия сюжет, все същите актьори. Поне можеше да се случи нещо интересно на края на филма.
Усетих жажда, и отпих голяма глътка от колата си. Все още изпитвах жажда. Още една глътка. Не. Още една. Още една, поредната -НЕ. Жаждата не се утоляваше, а чашата се бе изпразнила.
Трябваше да се сетя че това бе никотиновия глад, който прегаряше гърлото ми. В кината нямаше антракт, за което съжалявах. Искрено ми се искаше да отиде да дръпна поне един фас, и след това да захвърля угарката настрани. Филма още не бе на половината, а аз не знаех колко можех да издържа още без цигара.
Продължавах да седя на мястото си, опитвайки да мисля за нещо друго, каквото и да било. Нищо не помагаше. Накрая се предадох. Обърнах се към Завиер.
- Ще ме извиниш ли, имам отчаяна нужда от никотин?
Freaky
Freaky
One and only

Posts : 412
Join date : 25.05.2011
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Киното Empty Re: Киното

Писане by Xavier Deveraux Вто Юни 07, 2011 9:21 am

- Ще дойда с теб. - Завиер не правеше само от чисто кавалерство, но и защото той също имаше смъртоносно желание да запали цигара преди да е умрял от нуждата за никотин...или някакво друго вещество, завършващо на -ин, което не беше толкова слабо.
Двамата с Фрийки се измъкнаха от киносалона безшумно и незабелязано и излязоха през задния вход на киното, който водеше до тясна и тъмна задънена уличка, където човек преспокойно можеше да бъде убит и никой нямаше да разбере.
Завиер извади от джоба на дънките си една сребърна запалка, с гравиран в на нея някакъв символ, приличен на герб, а след това измъкна и кутията с цигари.
- Как жена като теб притежава такова странно име? - попита той с интерес, докато поднасяше към нея кутията. Телата им бяха толкова близо, че той имаше чувството, че нейната кръв пулсира в неговите отдавна мъртви вени.
Xavier Deveraux
Xavier Deveraux

Posts : 35
Join date : 04.06.2011

Върнете се в началото Go down

Киното Empty Re: Киното

Писане by Freaky Вто Юни 07, 2011 7:41 pm

Завиер ми предложи цигара, и аз бързо измъкнах една от кутията. Той подложи сребърна запалка с инициали, под цигарата ми и я запалва. Засмях се леко.
- На какво палиш? На кучка, на к*рва или на добра е*ачка....?
Поех дълбоко въздух и усетих как никотина утолява ужасната жажда... Колко приятно бе само. На вън не духаше, и успях да направя няколко кръгчета.. Цигарата беше хубава, трябваше да питам за марка по късно..
Той ми напомни за името.. Сама се чудех как съм, или са ми го избрали..
- Цялото ми име е Фрейда - усмихнах се аз. Сама не знам от къде тръгна Фрийки... но сама свикнах така.. фамилията нямах намерение да му я кажа, поне не още..
Докато се отърся от блуждаещите ми мисли, цигарата ми почти бе догоряла. Дръпнах за последно и хвърлих угарката в улицата, приличаща на излязла от филм на Спилбърг.
- Ще се връщаме ли изобщо вътре? - попитах тъй като той не изглеждаше особено впечатлен от филма, а аз вече го бях гледала.
Freaky
Freaky
One and only

Posts : 412
Join date : 25.05.2011
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Киното Empty Re: Киното

Писане by Xavier Deveraux Сря Юни 08, 2011 5:03 am

Завиер я погледна с ококорени очи след нейния нецензурен въпрос, предполагайки, че това е някакъв местен жаргон, тъй като до сега не беше чувал подобна реплика. Реши, че ще я третира като риторично запитване и просто не отговори.
- Интересно. Е, не бях очаквал да се казваш Фрийки наистина. Просто ми беше много любопитно от къде си получила това прозвище. Но не мисля, че аз съм човекът, който трябва да съди имената на хората. Дори аз все още не знам как правилно се произнася моето собствено - Завиер? Ксавиер? Екзавиер? Както и да е. - след кратък размисъл, Завиер реши, че няма смисъл да влизат отново в киното, все пак и двамата изглеждаха достатъчно отегчени от филма, че да се измъчват още.
- Е, някакви предложения за продължение на вечерта?
Xavier Deveraux
Xavier Deveraux

Posts : 35
Join date : 04.06.2011

Върнете се в началото Go down

Киното Empty Re: Киното

Писане by Freaky Сря Юни 08, 2011 9:03 pm

Зачудих се къде може да има нещо интересно в делнична вечер, все още беше рано за да се прибираме.. Радвах се че имам готин съсед. Зави, или поне аз така го наричах, беше много симпатичен. Радвах се на факта че можеше да станем приятели. В последно време беше доста трудно да намериш някой, който да не иска само секс от теб...
Докато се осъзнавах, усетих как косъмчетата по ръцете ми са настръхнали. Нямаше да е зле да си взема якето.
Хванах Завиер под ръка, надявайки се той да няма нищо против, и тръгнах по улицата. Продължавах да мисля, но явно не ми се получаваше..
- Не знам..- отвърнах. В момента в който го изрекох ми светна крушката!
Бившата ми съквартирантка ходеше на късни литературни сбирки в една кафе-книжарница наблизо. Имаше и хубаво кафе и хубави книги за четене.
- Хрумна ми нещо! - оповестих радостно аз. Срещнах любопитния му поглед. - Изненада е!
Нямах намерение да му казвам каква е, но се надявах да я хареса.
Freaky
Freaky
One and only

Posts : 412
Join date : 25.05.2011
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Киното Empty Re: Киното

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите