Wien
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Флууууууд ;рр - Page 16 EmptyНед Яну 06, 2013 6:16 pm by Дейвид Гордън

» Изоставеният цех
Флууууууд ;рр - Page 16 EmptyЧет Дек 15, 2011 7:08 pm by Ник Даркъс

» Анита Блейк
Флууууууд ;рр - Page 16 EmptyПон Дек 12, 2011 8:41 pm by Касиди Андрюс

» Промяна на лик
Флууууууд ;рр - Page 16 EmptyНед Дек 11, 2011 7:52 pm by Freaky

» Спам Без Срам Vol. 2
Флууууууд ;рр - Page 16 EmptyНед Ное 27, 2011 2:04 pm by Edvard Targaryen

» Алеята около гората
Флууууууд ;рр - Page 16 EmptyВто Ное 22, 2011 5:24 pm by Edvard Targaryen

» ...другарче за РП
Флууууууд ;рр - Page 16 EmptyПон Ное 14, 2011 1:12 pm by Freaky

» Кейти Фоус
Флууууууд ;рр - Page 16 EmptyСъб Ное 12, 2011 9:52 pm by Freaky

» Да броим до.... Vol.1.
Флууууууд ;рр - Page 16 EmptyСъб Ное 05, 2011 12:36 pm by Freaky

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 28, на Чет Ное 23, 2017 4:30 pm
Статистика
Имаме 149 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Ема Хънт

Нашите потребители са написали 7309 мнения in 364 subjects
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Победители от конкурси
Победителите от конкурса за модератори са : Макс Фрей (Глобален Модератор),Хелена Салвадор (Виена) и Ана Блейк (Всичко останало) ! Честито !
Affiliates
Флууууууд ;рр - Page 16 Pageviews=1

Флууууууд ;рр

+27
Анна дел Ла Вал
Дориан Рейд
Джоузеф Шулц
Вентиш
Ник Даркъс
Елизабет Морган
Джейсън Милър
Джулиън Девънпорт
Сюзан
Effy Stomen
Крис Търнър
Даре мо Най
Хенри Фицрой
Адриана Коул
Елена Гилбърт
Лиам Блейс
Карина Деймос
Доминик Уинтър
Helen Grave
Хелена Салвадор
Морийн Клоук
Ана Уинтър
Alex Stewart
Selena White
Ромън Пиърс
Тейлър Милър
Freaky
31 posters

Страница 16 от 40 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next

Go down

Флууууууд ;рр - Page 16 Empty Re: Флууууууд ;рр

Писане by Джоузеф Шулц Съб Юли 30, 2011 8:18 pm

Аз също рядко се усмихвам и то само в отбрана компания. Може би не си била сред нейната отбрана компания. Иначе ако искаш да накараш един лъв да се усмихне го засипвай с комплименти и усмивката ти е в кърпа вързана. Няма лъв, който да не обича да говори за себе си :!:
Джоузеф Шулц
Джоузеф Шулц

Posts : 88
Join date : 19.07.2011
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Флууууууд ;рр - Page 16 Empty Re: Флууууууд ;рр

Писане by Helen Grave Съб Юли 30, 2011 8:21 pm

Тука идва другия проблем, че аз като представителка на Везни също ОБОЖАВАМ да говоря за себе си, да се възхвалявам прикрито, да контролирам, да изтъквам свои качества, да изнасям лични лекции, да критикувам(МНОГО)...Не понасям когато трябва да обръщам внимание на нечии други качества. Става ми скучно направо. Затова сигурно сме мълчали през цялото време с въпросното момиче. рофл
П.П. А също много обичам да ми правят комплименти, но рядко правя на някой друг. Просто не ми идва от вътре. ;дд
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Флууууууд ;рр - Page 16 Empty Re: Флууууууд ;рр

Писане by Джоузеф Шулц Съб Юли 30, 2011 8:24 pm

Аз лично съм се убедил, че мога да правя комплименти, но не ги правя напразно. И обикновено трябва да съм сигурен, че другия си ги заслужава. :lol:
Джоузеф Шулц
Джоузеф Шулц

Posts : 88
Join date : 19.07.2011
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Флууууууд ;рр - Page 16 Empty Re: Флууууууд ;рр

Писане by Helen Grave Съб Юли 30, 2011 8:27 pm

А аз като се замисля не си спомням да съм правила комплименти някога. Боже, наистина е нямало в случай, в който да изтъкна на някого хубаво качество или т.н. Май трябва да започна тренировки, въпреки че със сигурност сърцето ще ме заболи. ;дд
П.П. Всъщност, правила съм, но не на качества, а на умения. Това вече мога да си позволя.
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Флууууууд ;рр - Page 16 Empty Re: Флууууууд ;рр

Писане by Джоузеф Шулц Съб Юли 30, 2011 8:50 pm

Сега проверих във фб и се оказа, че нямам някой познат, с който да имаме добри отношения и да е везни. :shock:
Джоузеф Шулц
Джоузеф Шулц

Posts : 88
Join date : 19.07.2011
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Флууууууд ;рр - Page 16 Empty Re: Флууууууд ;рр

Писане by Helen Grave Съб Юли 30, 2011 8:57 pm

Хах, както казвам: ако една зодия има поне едно общо качество с друга, добри отношения са невъзможни. Най-вероятно се разбираш с Водолеи, защото сте като плюс и минус. Права ли съм?(но си и зависи от самата дата(на мен ми оказва ОГРОМНО влияние) асцедента, разположението на планетите и т.н.(звуча като Алена ;дд)
Аз се разбирам чудесно с Овен(пълни противоположности) и Скорпион(мноооого зависи). Какво съвпадение и двете зодии са с планета Марс, а моята Венера. Очаквано. ;дд
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Флууууууд ;рр - Page 16 Empty Re: Флууууууд ;рр

Писане by Джоузеф Шулц Съб Юли 30, 2011 9:04 pm

С водолей започвам винаги добре, но винаги завършваме с брутален скандал :D Най-добре се разбирам за сега със Стрелци, Деви, Лъвове, Риби и Близнаци.
П.П. Асцедента ми е също подобен на лъв :D Стрелец е.
Джоузеф Шулц
Джоузеф Шулц

Posts : 88
Join date : 19.07.2011
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Флууууууд ;рр - Page 16 Empty Re: Флууууууд ;рр

Писане by Helen Grave Съб Юли 30, 2011 9:12 pm

Леле, всички зодии, които изброи гледам на криво. ;дд Мога да изброя хиляди примера, поради които не се разбирам с тях, но ако случайно някой техен представител прочете поста ще трябва да се извинявам после. ;дд
Моя асцедент е Телец. Нямам впечатления за зодията, но знам, че и тяхната планета е Венера, защото всички чеда на богинята на красотата и любовта са все мирни хора с добри сърца. Ето, почнаха хвалбите и трябва да се спирам, че ще наспамя темата само с неща засягащи мен. ;дд
А моите впечатления за Водолей...не ми се говори. Не започваме добре и не свършваме, защото се избиваме безмълвно още на думата "здравей". ;дд
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Флууууууд ;рр - Page 16 Empty Re: Флууууууд ;рр

Писане by Хелена Салвадор Нед Юли 31, 2011 6:54 am

Какво сте се разговорили за мен? Аз пък като съм Телец уж не трябва да се разбирам със Скорпиони, а при мен е точно обратното. Най-добрата ми приятелка е Скорпион и досега нито веднъж не сме се карали, а да не говорим, че с всеки друг Скорпион също се разбирам, колкото и странно да е. Само че с Лъвове хич не се разбирам, дядо ми е такъв и няма ден, в който да не започнем да спорим за нещо и взаимно да се дразним.
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Флууууууд ;рр - Page 16 Empty Re: Флууууууд ;рр

Писане by Анна дел Ла Вал Нед Юли 31, 2011 7:57 am

Точно, защото си Телец се разбираш със Скорпион. Двете зодии са пълни противоположности. :)
Иначе изгледах "Булката труп"... Така хубавичко си поплаках(още смъркам ;дд). Горката, толкова я харесвам тая булка...
Анна дел Ла Вал
Анна дел Ла Вал

Posts : 146
Join date : 29.07.2011

Върнете се в началото Go down

Флууууууд ;рр - Page 16 Empty Re: Флууууууд ;рр

Писане by Хелена Салвадор Нед Юли 31, 2011 8:08 am

Добре дошла в нашия клуб! Аз пък най-сетне съм се хванала да си отхвърлям някой неща, които толкова отдавна съм запланувала, но чак сега не ме мързи да ги направя.
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Флууууууд ;рр - Page 16 Empty Re: Флууууууд ;рр

Писане by Анна дел Ла Вал Нед Юли 31, 2011 8:16 am

Аз пък колко неща имам да върша...Обещах на една приятелка да прочета поне една глава от втората книга на Хари Потър, а така ме мързи...Въпросното другарче жива ще ме разфасова. Все се каня да го направя, но все нещо друго ми идва на ума и така и не съм пипнала книгата(в електронен вариант). Никога не съм била голяма почитателка на тая поредица(само филмите съм гледала), защото аз по принцип не чета книги, в които любовта не е главната идея. Когато тя е на заден план, или изобщо не е включена, зарязвам четивото. ;дд
Анна дел Ла Вал
Анна дел Ла Вал

Posts : 146
Join date : 29.07.2011

Върнете се в началото Go down

Флууууууд ;рр - Page 16 Empty Re: Флууууууд ;рр

Писане by Ник Даркъс Нед Юли 31, 2011 8:21 am

Добро утро, хора! ^^ Иха, много интресно как от филми сте скочили на зодиакални знаци. Впрочем, това за Водолеите не е съвсем вярно (добре де, може и да не съм истерично ревала на Титаник, а блажено да съм спала и да им съм се хилила като ряпа, но това е друг въпрос... xD xD xD). И ние сме чувствителни натури. Например вземете някои от филмите "The Crow" и ще видите след секунди сълзи и сополи... sickk
Ник Даркъс
Ник Даркъс

Posts : 103
Join date : 18.06.2011
Location : In the Hell xD ^^ ... with Ana Blake

http://rpg-vampire-knight.forumotion.net/forum

Върнете се в началото Go down

Флууууууд ;рр - Page 16 Empty Re: Флууууууд ;рр

Писане by Анна дел Ла Вал Нед Юли 31, 2011 8:26 am

Добро утро! ^^
Не знам, но Водолеите, които познавам(най-вече скъпата ми майчица) са камък и стомана. Никога не съм виждала една сълза да им капне от окото. Явно си изключение.;дд(чакай малко, смееш се на "Титаник"!? Моля ви хора, ще ми докарате нервна криза... ;дд)
Как сте, между другото?
Анна дел Ла Вал
Анна дел Ла Вал

Posts : 146
Join date : 29.07.2011

Върнете се в началото Go down

Флууууууд ;рр - Page 16 Empty Re: Флууууууд ;рр

Писане by Ана Уинтър Нед Юли 31, 2011 8:29 am

Ми добре сме, слушам един виц на Славито и се превивам от смях.
Е, вярно, че не може да спечели оскар за най-смешен филм, но на Титаник винаги се смея. yeeey
Ана Уинтър
Ана Уинтър

Posts : 166
Join date : 26.05.2011
Age : 28
Location : In the Hell xD ^^

http://rpg-vampire-knight.forumotion.net/forum

Върнете се в началото Go down

Флууууууд ;рр - Page 16 Empty Re: Флууууууд ;рр

Писане by Анна дел Ла Вал Нед Юли 31, 2011 8:34 am

Има ли човек в залата, който за това лято да е излизал само един път, а през останалата част от годината да е ходил само до киното и то по принуда? Много е важно за мен да знам. ;дд
Анна дел Ла Вал
Анна дел Ла Вал

Posts : 146
Join date : 29.07.2011

Върнете се в началото Go down

Флууууууд ;рр - Page 16 Empty Re: Флууууууд ;рр

Писане by Хелена Салвадор Нед Юли 31, 2011 8:47 am

Аз май не спадам в тая категория, защото освен в събота и неделя, когато по принцип съм си само в нас, все съм навън не зависимо дали за час или целия ден.
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Флууууууд ;рр - Page 16 Empty Re: Флууууууд ;рр

Писане by Анна дел Ла Вал Нед Юли 31, 2011 8:55 am

Блазе ти! Аз и да искам да изляза(много зависи от компанията, а такава никога не е имало, защото всичките ми познати са от различни градове) няма къде, защото живея, така да се каже, посред нищото. Много забутано градче си имам за дом. ;дд Даже половината котешко население се изнесе навън. Улиците са толкова чисти, че е невъзможно да си намерят храна и бездомните животни дори. То просто няма достатъчно хора, които да я изхвърлят. ;дд
Анна дел Ла Вал
Анна дел Ла Вал

Posts : 146
Join date : 29.07.2011

Върнете се в началото Go down

Флууууууд ;рр - Page 16 Empty Re: Флууууууд ;рр

Писане by Хелена Салвадор Нед Юли 31, 2011 9:02 am

Милата... И кое е това забутано градче, че така си скучаеш. То не, че аз имам много с кой да излизам, защото много рядко откривам някой, но поне си се размотавам из града без посока, когато нямам какво да правя.
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Флууууууд ;рр - Page 16 Empty Re: Флууууууд ;рр

Писане by Анна дел Ла Вал Нед Юли 31, 2011 9:10 am

Въпросното градче е Перущица(някъде в подножието на Родопите). Прекрасна природа, чист въздух, красота и т.н., ама живите хора вече емигрираха. ;дд А скъпите ми приятелки, с които отраснах ги е погнал нагона и единствените теми, които мога да провеждам тях са за някакви си идиоти от Пловдив(с които се зарибяват) и новите песни на еди-коя-си чалга певица. Тц тц, не ти пожелавам някога да стигнеш до там, че да се принудиш да излизаш с подобни хора. И с тези въпросни девойчета се предполагаше заедно да гледаме прословутата "Човешка стоножка"(заради, която още спя с придружител), ама ме оставиха сама, докато те се размотаваха из къщата ми и се цапотиха с гримовете ми.
Ами ти от къде си? От истински град, предполагам...;дд
Анна дел Ла Вал
Анна дел Ла Вал

Posts : 146
Join date : 29.07.2011

Върнете се в началото Go down

Флууууууд ;рр - Page 16 Empty Re: Флууууууд ;рр

Писане by Хелена Салвадор Нед Юли 31, 2011 9:25 am

Пак съм някъде из провинцията... От Разград съм, малко градче до Русе и напоследък стана най-известно с футболния отбор Лудогорец, защото сме били в А група. Ама мен какво ме интересува това като това сигурно е спортта, който най-много не понасям. Даже да заспя не мога... Прекалено ме дразни, че да изтърпя и две минути, но вече май се отплеснах от главната тема.. А иначе спокойно, и при мен има такива хора. Двете ми най-добри приятелки вече даже не си говорят с мен, откакто се разделихме заради някаква нова тяхна дружка, която спечели някакъв мис конкурс.
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Флууууууд ;рр - Page 16 Empty Re: Флууууууд ;рр

Писане by Анна дел Ла Вал Нед Юли 31, 2011 9:36 am

Интересно, значи съм единствения човек, който не може да се скара като истински такъв. Колкото и пъти явно да гоня въпросните кокошчици от вкъщи, те винаги ме взимат на шега и продължават да ме търсят. Заради гласа ми ли, заради излъчването, заради характера...Скандалите никога не ми се получават и често не мога да се измъкна от нечие присъствие, защото няма човек, който да ми повярва, че в действителност съм ядосана или нещо подобно. Трябва май да поработя върху тъмната страна от себе си, че иначе вечно ще оставам с пръст в устата. ;дд(аз като се замисля и във виртуалния свят никога не съм си правила герой демон, вампир или т.н. Сбъркано дете съм.)
Малко да се отклоня от темата...Ако някога пожелаеш да гледаш стойностен психарски филм без скрити, садистични подтекстове и, който да не е дело на болен мозък, то това е "Паранормална активност". Първите нощи няма да спиш нормално, защото ще трепериш от страх, но пък за този жанр си струва. ;дд
Анна дел Ла Вал
Анна дел Ла Вал

Posts : 146
Join date : 29.07.2011

Върнете се в началото Go down

Флууууууд ;рр - Page 16 Empty Re: Флууууууд ;рр

Писане by Джоузеф Шулц Нед Юли 31, 2011 11:13 am

Добро утро и от мен. Станах преди малко. Аз също съм от забутан град - Габрово, ако някой не знае къде да се седи къде е Шипка. Иначе града ми е тъп и скучен и няма място, където да отидеш и да се забавляваш, но за сметка на това компаниите са уникални. Особено, ако можеш да завържеш контакт с някои е просто не ти трябва друго. Аз като една от личностите, които смея да твърдя внасят настроение в една компания - рядко тъпея. Дори когато нямам компания стоя на пейка на центъра и воайорствам минаващите хора и се опитвам да сглобя историите им от дребни детайли.
Джоузеф Шулц
Джоузеф Шулц

Posts : 88
Join date : 19.07.2011
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Флууууууд ;рр - Page 16 Empty Re: Флууууууд ;рр

Писане by Helen Grave Нед Юли 31, 2011 11:45 am

Блазе ти и на теб! Моята единствена компания(представлява само едно момиче, което стои на чина до мен и може би още две пред мен ;дд) се събира на едно място единствено на 15 Септември. Да вярно, наистина сме малко, ама пък по-захилени от нас няма в цялото даскало. ;дд А сега си тъпея от скука насред пустошта и си се смея на себе си, че няма какво друго да правя. ;дд
Иначе, как си, какво правиш? :)

П.П. Аз съм Анна дел Ла Вал между другото(не се чуди), просто си смених героите, че да поразтъпча и другата. ;дд
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Флууууууд ;рр - Page 16 Empty Re: Флууууууд ;рр

Писане by Джоузеф Шулц Нед Юли 31, 2011 12:02 pm

Аз закусвам (ама не следобедна закуска, а още ям първото си ядене за деня :D) и след около половин час ще изляза с приятелки да отразят моята неотразимост. Ще си изкараме приятно и ще се прибера по някое време. Това са ми краткосрочните планове. Ами ти?
Джоузеф Шулц
Джоузеф Шулц

Posts : 88
Join date : 19.07.2011
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Флууууууд ;рр - Page 16 Empty Re: Флууууууд ;рр

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 16 от 40 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите