Wien
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Гусин Кафе. EmptyНед Яну 06, 2013 6:16 pm by Дейвид Гордън

» Изоставеният цех
Гусин Кафе. EmptyЧет Дек 15, 2011 7:08 pm by Ник Даркъс

» Анита Блейк
Гусин Кафе. EmptyПон Дек 12, 2011 8:41 pm by Касиди Андрюс

» Промяна на лик
Гусин Кафе. EmptyНед Дек 11, 2011 7:52 pm by Freaky

» Спам Без Срам Vol. 2
Гусин Кафе. EmptyНед Ное 27, 2011 2:04 pm by Edvard Targaryen

» Алеята около гората
Гусин Кафе. EmptyВто Ное 22, 2011 5:24 pm by Edvard Targaryen

» ...другарче за РП
Гусин Кафе. EmptyПон Ное 14, 2011 1:12 pm by Freaky

» Кейти Фоус
Гусин Кафе. EmptyСъб Ное 12, 2011 9:52 pm by Freaky

» Да броим до.... Vol.1.
Гусин Кафе. EmptyСъб Ное 05, 2011 12:36 pm by Freaky

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 28, на Чет Ное 23, 2017 4:30 pm
Статистика
Имаме 149 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Ема Хънт

Нашите потребители са написали 7309 мнения in 364 subjects
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Победители от конкурси
Победителите от конкурса за модератори са : Макс Фрей (Глобален Модератор),Хелена Салвадор (Виена) и Ана Блейк (Всичко останало) ! Честито !
Affiliates
Гусин Кафе. Pageviews=1

Гусин Кафе.

3 posters

Go down

Гусин Кафе. Empty Гусин Кафе.

Писане by Джулиън Девънпорт Пон Авг 08, 2011 9:47 pm

Реших, че пост-алкохолното ми състояние в момента заслужава подобна тема, която да обезнаследя и ненавиждам.
И понеже ме мързи, няма да кажа повече. Въпросите са от вас, аз ще си клатя краката в страни и всичко ще е красиво. Най-вече... нищо няма да причинява болка, поне не и много.

Mr. Coffee, over and out.
Гусин Кафе. Cz47
Джулиън Девънпорт
Джулиън Девънпорт

Posts : 528
Join date : 26.06.2011
Age : 30

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Гусин Кафе. Empty Re: Гусин Кафе.

Писане by Helen Grave Вто Авг 09, 2011 9:36 am

Кхъм, жената ти първа ще поквари девствената темичка. хи-хи

1. Зодия!
2. Фамилия!(свикнала съм да викам хората по фамилли, но ти така или иначе ще си останеш Гомез за мен <3)
3. Най-ценното ти качество?
4. Най-големия ти недостатък?
5. Какво искаш от живота?
6. Какво мислиш, че в крайна сметка ще ти донесе той?
7. За какво живееш?(отговорът позволява само една дума!)
8. След смъртта ти има два варианта: или да те погребат в ковчег, или да те кремират? Кое ще избереш в предсмъртните си слова?
9. Гледала ли си "Човешка стоножка"?
10. Не я гледай!
11. Умолявам те!
12. Чу ли ме!?
13. Използвай си ушите както трябва!
14. Никога не я прави тая глупост!
15. Никога!
16. Дори и датата да е 21 Декември 2012 година!
17. Сега остава да не ме послушаш и....
18. Височина?(в сантиметри или метри ;дд)
19. Цвят на косата?
20. Дължина?
21. Чуплива?
22. Права?
23. Къдрава?(да живеят къдриците, защото са си мои! ;дд)
24. Кой период от живота е най-хубав?
25. Пубертетът е най-гаден, нали?
26. Мразиш тийнейджъри и тийнеджърки!(въпреки че самата аз съм, а най-вероятно и ти)
27. Обичаш ме! ;дд
28. Обичаш Даниил Страхов!
29. Но ще си преотстъпиш любовта на мен, защото ще те беся!
30. Расистка ли си?
31. С какви зодии си съжителстваш?
32. Любима свръхестествена раса?
33. Кхъм-кхъм
34. кхъъъъъъъъм
35. ......
36. Амиииии
37. Забравих си въпроса, ама си спомням, че беше неприличен, което е нормално за човек като мен.
38. Някой ден трябва да ти покажа една снимка...ох, да да трябва!
39. От всичките ти герои(във всички форуми) кой ти е любимец? Най-свиден? Един трябва да е!
40. От трите мои героя кой най-много ти харесва и кой най-много ти лази по нервите(не се притеснявай да отговориш, аз ежедневно ги хокам за нещо, защото са частично некадърни)
41. Как изглежда стаята ти: подредена или разхвърляна?
42. На кой от седемте смъртни гряха се поддаваш най-често?(а може и на всички, като мен muxaxa ;d)
43. Обещай ми, че ще горим заедно в Ада!
44. Любима книга(о, моля те, да не е някоя от философиите на Паулу Коелю...не че съм ги чела, но ме дразнят от разстояние. Аз съм фен на еротиката и любовта, все пак, така че не ме разочаровай!)
45. Чао за сега, mon cher! Ако ме залее още една вълна от любопитство ще се захвана отново да опаразитявам темата.
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Гусин Кафе. Empty Re: Гусин Кафе.

Писане by Джулиън Девънпорт Вто Авг 09, 2011 11:03 am

Helen Grave написа:Кхъм, жената ти първа ще поквари девствената темичка. хи-хи

1. Зодия!
2. Фамилия!(свикнала съм да викам хората по фамилли, но ти така или иначе ще си останеш Гомез за мен <3)
3. Най-ценното ти качество?
4. Най-големия ти недостатък?
5. Какво искаш от живота?
6. Какво мислиш, че в крайна сметка ще ти донесе той?
7. За какво живееш?(отговорът позволява само една дума!)
8. След смъртта ти има два варианта: или да те погребат в ковчег, или да те кремират? Кое ще избереш в предсмъртните си слова?
9. Гледала ли си "Човешка стоножка"?
10. Не я гледай!
11. Умолявам те!
12. Чу ли ме!?
13. Използвай си ушите както трябва!
14. Никога не я прави тая глупост!
15. Никога!
16. Дори и датата да е 21 Декември 2012 година!
17. Сега остава да не ме послушаш и....
18. Височина?(в сантиметри или метри ;дд)
19. Цвят на косата?
20. Дължина?
21. Чуплива?
22. Права?
23. Къдрава?(да живеят къдриците, защото са си мои! ;дд)
24. Кой период от живота е най-хубав?
25. Пубертетът е най-гаден, нали?
26. Мразиш тийнейджъри и тийнеджърки!(въпреки че самата аз съм, а най-вероятно и ти)
27. Обичаш ме! ;дд
28. Обичаш Даниил Страхов!
29. Но ще си преотстъпиш любовта на мен, защото ще те беся!
30. Расистка ли си?
31. С какви зодии си съжителстваш?
32. Любима свръхестествена раса?
33. Кхъм-кхъм
34. кхъъъъъъъъм
35. ......
36. Амиииии
37. Забравих си въпроса, ама си спомням, че беше неприличен, което е нормално за човек като мен.
38. Някой ден трябва да ти покажа една снимка...ох, да да трябва!
39. От всичките ти герои(във всички форуми) кой ти е любимец? Най-свиден? Един трябва да е!
40. От трите мои героя кой най-много ти харесва и кой най-много ти лази по нервите(не се притеснявай да отговориш, аз ежедневно ги хокам за нещо, защото са частично некадърни)
41. Как изглежда стаята ти: подредена или разхвърляна?
42. На кой от седемте смъртни гряха се поддаваш най-често?(а може и на всички, като мен muxaxa ;d)
43. Обещай ми, че ще горим заедно в Ада!
44. Любима книга(о, моля те, да не е някоя от философиите на Паулу Коелю...не че съм ги чела, но ме дразнят от разстояние. Аз съм фен на еротиката и любовта, все пак, така че не ме разочаровай!)
45. Чао за сега, mon cher! Ако ме залее още една вълна от любопитство ще се захвана отново да опаразитявам темата.

Ти си отвратителен човек, нали знаеш? Това са 45 въпроса, а дори не съм пушила и нервите ми не са особено крехки. Добре, ,че сме женени и мога да те убия, когато си искам.

1. Скорпион. Ако много настояваш, асцедента ми е овен.
2. Няма пък да ти кажа, тайните служби ме наблюдават. За теб си е Гомез и Гомез да си остане, така че всичко да е розово. ::страда от параноя::
3. Що за въпроси са тва уа, не съм попълвала лексикон от пети клас... май. Добре, на този въпрос ще се разминеш само с отговора, че според мен това е непрестанното досаждане на разни хора по социални и развратни теми. Някой ден ще си имам собствена армия от подръжници и те ще са навсякъде!
4. Нервите и низките щастия като ревност и злокобност, особено второто. Няхаха, семейството ми се подиграва, че съм взела всички лоши черти и от двата рода, но поне съм очарователна. Нали? НАЛИ?
5. Не знам, може би по-малко въпроси като тези, на които ТРЯБВА да отговарям в момента? Добре де, може би достатъчно пространство да правя каквото си искам, доживотен запас от водка и пари, които обаче сама да съм си изкарала. Мразя да ми идва всичко наготово, колкото и да е приятно.
6. Публична екзекуция.
7. Храната. Ето, искаше една дума ;D И дори не се шегувам.
8. Ковчег, разбира се. Искам да помена да ми се възхищават за последно колко млада съм си отишла и колко прекрасна. А последни думи, последни думи.. сигурно ще е някоя псувня или заповедат да ми палнат цигара. Познавам се, нещо такова ще да е.
9. Не, разказаха ми я в един час по илюстрация.
10. Нямам намерението ;D
11. Моли ме, доставя ми удоволствие... хъ хъ хъ. ::pedobear face::
12. Стига уа, писна ми от тебе. Имаме сделка, но за да сме доволни всички, ще трябва да ми платиш за нея.
13. Вече искам да те удуша.
14. Не, сега не искам, ще си омърся ръцете. Ще платя на личната си мафия да го направи.
15. И ще го направя много скоро. Пуши ми се.
16. Днес кой ден сме?
17. Вече дори забравих за какво говорим...
18. 1,73... ти избери мерната единица ;D
19. Своенравно мрачен. Трябва да е тъмно кестеняв, но или сам изсветлява или променя нюанси... имах дори рус кичур, който сам си се появи, но това беше много отдавна. Все пак съм се родила руса.
20. Вратна, обичам го късо. Изключение прави миниатюрна плитка, която в момента ми е до под пъпа. Преди си пусках коса до толкова, но никога повече.
21. МНОГО, особено ако е къса.
22. Беше, нявга. С годините става все по-своенравна.
23. Ще стане, но след години. //физическа характеристика на дамите в семейството, започва се от право и свършваш като овца//
24. Пълнолетието, duh. Моето идва само след няколко месеца <3
25. Пропих моя, беше добре.
26. Мразя стандартният пакет- малоумни, необразовани, селяни... и така нататък. Нищо безопасно.
27. Оставяш ли ми избор? ;D
28. Само в ролята на Влад :3333
29. Може ли гилотина вместо бесило?
30. Не. Не съм и хомофоб, което също знаеш ;D
31. По-малко от всичко, но лъвовете преобладават.
32. Не смятам, че дори се водят раса.. но най-обичам митичните демони и зверове... особено тези от японската митология <333
33. Знам, че си губиш мисълта от самото ми присъствие тук, така че ти прощавам.
34. И ти прощавам, защото знам, че съм всичко за теб.
35. ::ВМЪКНИ МНОГО ГОЛЯМО ЕГО::
36. Може пак да го вмъкнеш, макар, че то е навсякъде.
37. О, о, о! Как можа, сега как ще си говорим мръсно? Трябва да чакаме друг повод...
38. Мръсна снимка е, нали?
39. Труден въпрос, всички са ми като деца... но фаворит може би е Неро; той е моят демон в онази двойка, за която ти споменах. Нали се сещаш, за която сега всичко ще се нареди след драмата и писанията от Коледа насам.
40. Знаеш ли, само с този, от който ме разпитваш не съм се запознала... но за сега личен фаворит ми е Анна, защото е много сладка. Влад ми допада по други, чисто перверзни релси, така че нека не говорим за това.
41. В момента е подредена, но това е принудително. Обикновенно има дрехи и чанти в излишък и адски много хартия и материали за рисуване... всъщност и сега има много буркани боя, но са струпани на едно място.
42. Червоугодничеството го споменах, но най се поддавам на господин Гордост.
43. Имам запазен час там, как ще се изпуснем>
44. Не ме обиждай, моля, това нещо дори не бих посмяла да разлистя изцяло. Една страница ми стига. А в отговор на въпроса ти ще кажа, че нямам една единствена любима книга. Но нека си говорим за автори... тръгни през Юго, Мопасан, Дюма-баща (и синът, но само за "Дамата с камелиите", още не съм чела друго негово), Толстой; след това ще се видим при английските забавници като Джеръм К. Джеръм, Уудхаус и още няколко младежа, които в момента ме мързи да изброя; а после имаме среща при Толкин, Пратчет, Зелазни, Ф.Хърбърт и де що ми е допаднало нещо друго фентъзи или научна фантастика. Доволна?
45. Сбогом, Мортиша!
Джулиън Девънпорт
Джулиън Девънпорт

Posts : 528
Join date : 26.06.2011
Age : 30

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Гусин Кафе. Empty Re: Гусин Кафе.

Писане by Анна дел Ла Вал Вто Авг 09, 2011 11:27 am

Скорпион с асцедент Овен? о.0 Не знам дали ти е ясно, но ние, Гомез, сме създадени един за друг. Аз съм Везни с асцедент Телец. Надявам се си наясно с планетите,противоположностите и магнитите. ;дд
От всички автори, които изброи не съм чела произведение на нито един. От една година се напъвам да чета нещо на Пратчет, а мама специално ми е купила от антикварна книжарница "На изток от Рая" и "Птиците умират сами". Много умствен напън ще изисква подобно четиво. Не си давам, за щастие, все още живите клетки.
Съгласна за Анна(и на мен ми е любимка. Надявам се другите ми чеда да не слушат в момента. После с часове ще трябва да ги успокоявам), но още ли перверзничиш по Володка? Ах, за съжаление, нищо не мога да направя по въпроса. Оставям те да точиш лиги на спокойствие. Между другото, не ти трябва да се запознаваш с Еленка(Helen). Тя е твърде депресирана, дрогирана, отчаяна и готова на самоубийствени действия..Все още се чудя от къде ми дойде това уродливо вдъхновение, за да я създам.
Да да, снимката е ...хммм, не е чаааак толкова показна, но на въпросния модел "лекичко" му се изхлузват панталонките и загатват за една много приятна гледка(да не говорим и за другите части от тялото. Кара ме да си мисля само за едно, но форумът не позволява да кажа какво е то).
Аз, любими, ще бъда кремирана. Не ми е приятно като се сетя как ще се разлагам и ще ме ядат червеи под земята. Имам ранен стадий на клаустрофобия, няма да си го причинявам на безценното тяло. ;дд
Мхм, не ти оставям избор. Обичаш ме! <3 ;дд
Спирам с флууда, спирам, спирам и продължавам да спирам и да си вярвам...
П.П. 45 въпроса са нищо, драга. Аз дори се съобразих с махмурлука ти. Колко добра и предвидлива съпруга съм само...
Анна дел Ла Вал
Анна дел Ла Вал

Posts : 146
Join date : 29.07.2011

Върнете се в началото Go down

Гусин Кафе. Empty Re: Гусин Кафе.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите