Wien
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
/18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година. EmptyНед Яну 06, 2013 6:16 pm by Дейвид Гордън

» Изоставеният цех
/18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година. EmptyЧет Дек 15, 2011 7:08 pm by Ник Даркъс

» Анита Блейк
/18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година. EmptyПон Дек 12, 2011 8:41 pm by Касиди Андрюс

» Промяна на лик
/18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година. EmptyНед Дек 11, 2011 7:52 pm by Freaky

» Спам Без Срам Vol. 2
/18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година. EmptyНед Ное 27, 2011 2:04 pm by Edvard Targaryen

» Алеята около гората
/18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година. EmptyВто Ное 22, 2011 5:24 pm by Edvard Targaryen

» ...другарче за РП
/18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година. EmptyПон Ное 14, 2011 1:12 pm by Freaky

» Кейти Фоус
/18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година. EmptyСъб Ное 12, 2011 9:52 pm by Freaky

» Да броим до.... Vol.1.
/18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година. EmptyСъб Ное 05, 2011 12:36 pm by Freaky

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 28, на Чет Ное 23, 2017 4:30 pm
Статистика
Имаме 149 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Ема Хънт

Нашите потребители са написали 7309 мнения in 364 subjects
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Победители от конкурси
Победителите от конкурса за модератори са : Макс Фрей (Глобален Модератор),Хелена Салвадор (Виена) и Ана Блейк (Всичко останало) ! Честито !
Affiliates
/18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година. Pageviews=1

/18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година.

2 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

/18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година. Empty /18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година.

Писане by Ромън Пиърс Съб Май 28, 2011 9:58 pm

/18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година. Nyc_1969_flatiron_md


Годината.. 1969.. времето.. влажно.. настроението.. пълно със хора по улиците. Защо бях в тази година и какво правех.. Бях си купил чисто нов автомобил и го изпробвах. Карах със "невероятните" 60 мили в час моят Чарджър 69 Спрях пред един магазин и оставих колата паркирана отвън. Влязох и си взех сок.. излязох и се облехнах на предния капак. Отпих и започнах да оглеждам хората по улиците.
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

/18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година. Empty Re: /18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година.

Писане by Ашли Стоун Съб Май 28, 2011 10:02 pm

Реших да посетя Америка в миналото.Щеше да е интересно.Хората вървяха по улицие,а аз естествено носех със себе си чадър за да не се намокря.Не исках да се трансформирам пред сумати народ и да ме затворят в някаква лаборатория.Стигнах пред един магазин.Пред него стоеше някакво момче облегнато на колата си.И то доста хубава кола.
Обърнах се към него и го попитах:
-Здрасти.Да знеш колко е часа?Хубава кола.-усмихнах се и го погледнах.
Ашли Стоун
Ашли Стоун

Posts : 27
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

/18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година. Empty Re: /18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година.

Писане by Ромън Пиърс Съб Май 28, 2011 10:04 pm

Погледнах си часовника. Беше 14:35.. усмихнах се и казах:
-2 и 35 следобяд - след което отговорих на следващия и коментар:
-Това зверче е на няколко часа. Ако си падаш по американски мускули мога да те повозя в него.. - след тези думи се изправих и допълних:
-А и.. мога да ти покажа какво се крие под капака НИ... - и я погледнах любопитно.
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

/18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година. Empty Re: /18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година.

Писане by Ашли Стоун Съб Май 28, 2011 10:09 pm

Прехапах устан и го погледнах.Предложението си го биваше и то доста.Приближих се към него и казах:
-Добре.Нямам нищо против.-погледнах го в очите и се приближих към колата.Двамата влязохме вътре.Вътре беше страхотно.Явно доста разбираше от коли.Облегнах се назад и погледнах пред прозореца.Хората продължаваха да вървят и да си говорят.
Ашли Стоун
Ашли Стоун

Posts : 27
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

/18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година. Empty Re: /18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година.

Писане by Ромън Пиърс Съб Май 28, 2011 10:17 pm

Запалих двигателя и колата се разтресе. Не беше като тези от 2011, но беше кола. Потеглихме и след 15-тина минути стигнахме до един парк. Паркирах и вече бяхме осамотени. Погледнах я и попитах:
-Е? Как вози тя? или искаш да изпробваш и двама ни и след това да вземеш решение - след тези думи се усмихнах и зачаках да видя какво е решението й.
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

/18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година. Empty Re: /18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година.

Писане by Ашли Стоун Съб Май 28, 2011 10:20 pm

-Ще бъде супер-исмихнах се и свалих коженето си яке.Метнах го на задната седалка и оправих косата.Прокарах ръка по тялото си и го погледнах.Явно му харесваше.
Забелязах как изду панталоните.Приближих се към него и го хванах за мъжествеността му.
-Ще почваме ли?-попитах и докоснах с език устните му.
Ашли Стоун
Ашли Стоун

Posts : 27
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

/18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година. Empty Re: /18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година.

Писане by Ромън Пиърс Съб Май 28, 2011 10:24 pm

Възбуди ме и усетих ръката й на панталано си. Приближих се повече към нея и я хванах с две ръце. Тя усети как дупето й се отлепи от седалката и след секунда беше в скута ми. Ръцете ми нежно я държаха за дупето, а тялото й се доближи достатъчно до моето. Погледнах я в очите и казах:
-Зависи как и от къде искаш да почнем.. - тя усети как едната ми ръка се отлепи от тялото й и след това пръстите ми се плъзнаха по бедрото й, докоснах я между краката й погалих нежно клитора й, усмихнах се и казах:
-Ти мен, аз теб или двамата да се задоволим едновременно?
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

/18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година. Empty Re: /18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година.

Писане by Ашли Стоун Съб Май 28, 2011 10:31 pm

Той ме хвана и след около секунда се озовах в скута му.Соуснах ръце надолу и набързо откопчах дънките му.Махнах потника си и останах по сутиен.Хванах се за гърдите,а след това бавно плъзнах ръце надолу.Приближих глава към него и го целунах страстно с език.
-Харсва ли ти?-попитах и откопчах сутиена си.Не го махнах.Исках да оставя това на него.
Бръкнах в панталоните му и започнах с бавни движения да го задоволявам.Той изстена,а мен това ме възбуди още повече.
Ашли Стоун
Ашли Стоун

Posts : 27
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

/18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година. Empty Re: /18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година.

Писане by Ромън Пиърс Съб Май 28, 2011 10:34 pm

С зъби захапах сутиена й и го свалих, за да е по-интересно. Едната ми ръка я масажираше за дупето, а другата я галеше между краката. С два пръста я погалих по клитора и след това започнах да навлизам леко навътре през плата. Не можех да стигна много навътре, но усетих възбудата й от влажноста долу. Отговорих на целувката й с език и допълних:
-Харесва ми, колкото на теб - усещах ръката й в панталона си и го разкопчах. Тя видя как пениса ми се вирна между краката й и чакаше само нея.. тя щеше да си избере как и за какво да го използва.
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

/18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година. Empty Re: /18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година.

Писане by Ашли Стоун Съб Май 28, 2011 10:40 pm

Той откопча панталона си и изкара пениса си.Беше голям.И това направо ме влудяваше.Махнах тениската му и започнах да го целувам по врата като бавно слизах надолу.След около секунда вече бях долу при неговия приятел.Усетих го в устата си.Беше огромен.Започнах да го целувам леко и да си играя с език.Хванах го с ръка и с бавни двжения започнахда го задоволявам,а след това отново го поех с уста.След няколко минути се върнах горе и започнах да мачкам гърдите си.
Ашли Стоун
Ашли Стоун

Posts : 27
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

/18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година. Empty Re: /18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година.

Писане by Ромън Пиърс Съб Май 28, 2011 10:44 pm

Усещах че не издържам повече. Разкъсах гащичките й и казах:
-Искам те - тя усети болка от рязкото ми навлизане в нея, а й.. не беше малко навлизане. Устните ми се долепиха до гърдите й и злед това грубо захапах едното от зърната й. Започнах да я движа с ръце нагоре-надолу, а скороста не беше бавна и тя можеше да усети групоста при навлизането ми.. дори и болката, но скоро щеше да отмине и да я влуди задоволяването.
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

/18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година. Empty Re: /18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година.

Писане by Ашли Стоун Съб Май 28, 2011 10:49 pm

Усетих как го вкара рязко в мен.В началото ме заболя,но след това стана приятено и адски възбуждащо.Движенията му бяха бързи и груби,а на мен ми харесваше.Оправих косата си и го хванах за гърдите.Наведох леко глава и започнах да го целувам там.Обходих бавно с език гърдите му и стигнах до устните.Той вкара езика си в устата ми и започнахме да се целуваме страстно.
Ашли Стоун
Ашли Стоун

Posts : 27
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

/18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година. Empty Re: /18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година.

Писане by Ромън Пиърс Съб Май 28, 2011 10:58 pm

Продължавах с грубите движения, но не забравях да бъда и нежен. Целувка... страстна и след това езичето ми се спусна до вратлето й. Ръцете ми я галеха по гърба й, а аз навлизах на дълбоко в нея. Притиснах я до себе си и навлязох колкото мога. Може би бях в нея до край, но не исках и да идва края. Не исках да свършвам все още. Просто я целунах и казах:
-Невероятна си.. - сграбчих я за дупето със сила и си помогнах с движението на тялото й.
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

/18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година. Empty Re: /18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година.

Писане by Ашли Стоун Съб Май 28, 2011 11:03 pm

Беше невероятно.Не исках да свършва.Той ме хвана за дупето и ме контролираше.Това ми харесваше.Наведох глава назад и изстенах.Сложих ръката си долу и се задоволявах докато и той го правеше.Възбудата ми нарастна още повече.
-И ти си страхотен.-хванах с една рака бедроъо му и сложих глава на рамото му.
Продължавах дасе задоволявам едновременно с него.
Ашли Стоун
Ашли Стоун

Posts : 27
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

/18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година. Empty Re: /18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година.

Писане by Ромън Пиърс Съб Май 28, 2011 11:06 pm

Изведнъж тя усети влажна и топла течност в себе си. Бях свършил. Притиснах я надолу и тялото й залепна за моето. Отпуснах се леко назад и казах:
-Не искам да свършва.. - след тези думи я погледнах. Беше задоволена и изморена колкото мен. Никога не се бях изморявал толкова бързо. Трябваше ми лека почивка и за това попитах:
-Искаш ли да продължим на друго място? - загледах я любопитно и допълних:
-Или да изпробваме задната седалка?
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

/18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година. Empty Re: /18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година.

Писане by Ашли Стоун Съб Май 28, 2011 11:10 pm

-Ами ако искаш някъде другаде.-казах и се усмихнах.Доста се поизморих.Просто не можех дасе отлепя от него.Целунах го и си сложих сутиена.Нямах търпение за рунд две.Щеше да бъде още по-секси и възбуждащо.Сложох си прашките и седнах на седалката до него.
Погалих го по корема и му прошепнах.
-Беше страхотно.
Ашли Стоун
Ашли Стоун

Posts : 27
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

/18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година. Empty Re: /18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година.

Писане by Ромън Пиърс Съб Май 28, 2011 11:13 pm

Останах облегнат на седалката и казах:
-Да.. беше.. - след което погледнах пътя. Усмихнах се и попитах:
-Е? Къде искаш? В някой хотел? На задната седалка? На капака? - загледах я любопитно и допълних:
-Можем да отидем където пожелаеш.. цял Ню Йорк е наш.
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

/18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година. Empty Re: /18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година.

Писане by Ашли Стоун Нед Май 29, 2011 10:23 am

-Нямам претенций.Където ти поискаш.-усмихнах се и го погледнах.Молех да не е само на някое мокро място.Щеше да бъде много конфузно.Облегнах се назад и оправих косата си.
Определено го биваше с сеска.Кръстосах крака и зачаках отговорът му.
Никой не ми беше доставял такова удоволствие някога.И по този начин.
Ашли Стоун
Ашли Стоун

Posts : 27
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

/18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година. Empty Re: /18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година.

Писане by Ромън Пиърс Нед Май 29, 2011 10:30 am

Запалих двигателя и се усетиха вибрацийте от автомобила. Отворих си вратата и излязох. Притичах и джентълменски отворих нейната. Подадох и ръка и когато и двамата бяхме извън колата я хванах рязко и я повдигнах на ръце, като гърдите й бяха на нивото на вратът ми. Отидох до капака на колата и я поставих там. Тя усети как двигателя вибрира под нея, а аз започнах да разцелувам вратлето й. Погледнах я в очите и казах:
-Ще опиташ малко от мойте трикове. - отпуснах я назад и тя легна върхо големия капак на чарджъра... и усети как двичко под нея се тресе, а моето тяло се надвеси над нейното и я притисна нежно отгоре.
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

/18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година. Empty Re: /18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година.

Писане by Ашли Стоун Нед Май 29, 2011 10:38 am

Той запали двигателя и и излезе от колата.Дойде до моята страна и ми отвори вратата.Усмихнах му се,а той ме хвана и ме вдигна.Засенесе ме до капака и ме постави отгоре него.Легнах на капака,а неговото тяло се залепи за моето.Притиснах го към себе си.Е,явно беше време за рунд две.Нямах търпение.Целунах го и го погледнах в очите.
Ашли Стоун
Ашли Стоун

Posts : 27
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

/18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година. Empty Re: /18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година.

Писане by Ромън Пиърс Нед Май 29, 2011 10:42 am

Притиснах я към капака и започнах да я целувам и събличам. След като я оставих без дрехи бавно започнах да слизам надолу и да я целувам. Тя усещаше топлите ми устни как слизаха по гърдите й, по стомахчето и стигнаха до бедрата. Облизах я малко по-нагоре и достигнах желаното място. С пръсти леко го разтворих и навлязох в нея с език. Започнах да го движа лекичко навътре и да правя кръгови движения. Исках да ме усети, но и да ме иска да вляза още по-навътре..
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

/18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година. Empty Re: /18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година.

Писане by Ашли Стоун Нед Май 29, 2011 10:52 am

Удоволствието което ми доставяше беше неописуемо.Хванах леко главата му и придърпах леко към себе си.Исках да го усетя как влиза още по-навътре.Просто не можех да се мръдна,а и не исках да го правя.Стоях неподвижна и стенех от удоволствие.
Хванах се за гърдите и го погледнах.
Ашли Стоун
Ашли Стоун

Posts : 27
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

/18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година. Empty Re: /18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година.

Писане by Ромън Пиърс Нед Май 29, 2011 11:05 am

Продължавах движенията с езиче, а ръцете ми се плъзнаха по тялото й. Насочих се към дупето й и нежно го погалих с пръстче, а езичето ми бавно излезе от нея. Слязох налко надолу и започнах да я задоволявам анално с езиче. Облизах я и навлязох в нея от дупето, а пръстите ми нежно галеха клипора й и навлязоха в нея. Бях и в двете й дупки този път и удоволствието би трябвало да е двойно, но реших да я накарам да изпита десет пъти по-добро удоволствие. Използвах силите си и тя усети как вълна от удоволствие навлезе и се разнесе по цялото й тяло.. Надявах се да я накарам да свърши скоро, защото това.. това беше само началото..
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

/18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година. Empty Re: /18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година.

Писане by Ашли Стоун Нед Май 29, 2011 11:13 am

Усетих ти той ми направи нещо което накара удоволствието ми да нарастне.Сложих ръже на капака и изстенах.Беше невероятно.Боже беше невероятен.Явно на доста жени го беше правил.Преместих ръцете си на врата му и го притиснах леко към себе си.Нещо в мен ми подсказваше че той не беше човек.Не беше възможно един обикновен смъртен да докара една жена до това.
-Мммм супер си.-казах и затворих очи.
Ашли Стоун
Ашли Стоун

Posts : 27
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

/18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година. Empty Re: /18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година.

Писане by Ромън Пиърс Нед Май 29, 2011 11:31 am

Бавно започнах да се качвам нагоре и да я гала с ръце. Целунах я и казах:
-Аз още не съм започнах - след това тя усети как я притискам към вибрацийте и бавно започнах да навлизам в нея. Езичето ми се облете с нейното, а ръцете ми се спуснаха към дупето й. Започнах бавно да се движа и се надявах тя да го усети. Устните ми слязоха малко по-надолу към вратът й и казах:
-Нека хората ни чуят какво правим..
Ромън Пиърс
Ромън Пиърс

Posts : 413
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

/18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година. Empty Re: /18 FUCKING +/Ню Йорк, Северна Америка, 1969 година.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите