Wien
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
/16+/ Гората - Page 2 EmptyНед Яну 06, 2013 6:16 pm by Дейвид Гордън

» Изоставеният цех
/16+/ Гората - Page 2 EmptyЧет Дек 15, 2011 7:08 pm by Ник Даркъс

» Анита Блейк
/16+/ Гората - Page 2 EmptyПон Дек 12, 2011 8:41 pm by Касиди Андрюс

» Промяна на лик
/16+/ Гората - Page 2 EmptyНед Дек 11, 2011 7:52 pm by Freaky

» Спам Без Срам Vol. 2
/16+/ Гората - Page 2 EmptyНед Ное 27, 2011 2:04 pm by Edvard Targaryen

» Алеята около гората
/16+/ Гората - Page 2 EmptyВто Ное 22, 2011 5:24 pm by Edvard Targaryen

» ...другарче за РП
/16+/ Гората - Page 2 EmptyПон Ное 14, 2011 1:12 pm by Freaky

» Кейти Фоус
/16+/ Гората - Page 2 EmptyСъб Ное 12, 2011 9:52 pm by Freaky

» Да броим до.... Vol.1.
/16+/ Гората - Page 2 EmptyСъб Ное 05, 2011 12:36 pm by Freaky

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 28, на Чет Ное 23, 2017 4:30 pm
Статистика
Имаме 149 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Ема Хънт

Нашите потребители са написали 7309 мнения in 364 subjects
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Победители от конкурси
Победителите от конкурса за модератори са : Макс Фрей (Глобален Модератор),Хелена Салвадор (Виена) и Ана Блейк (Всичко останало) ! Честито !
Affiliates
/16+/ Гората - Page 2 Pageviews=1

/16+/ Гората

5 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

/16+/ Гората - Page 2 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Selena White Чет Май 26, 2011 10:43 pm

Виках от удоволствие и се кривях в дъга легнах на плочкитему и след това започнах да ги облизвам се езичето си.Станах и поех члена му в устата си беше огромен започнах да се движда нагоре и надоло като въртях езичето си около него.А с едната ръка той проникваше в мен.ИЗвиках от удоволствие когато добави и трети пръст.
Selena White
Selena White

Posts : 84
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

/16+/ Гората - Page 2 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Стефан Найт Чет Май 26, 2011 10:47 pm

Езика й правеше така че да се втвърдявам още повече.
Движех го в устните й,а аз добавих и третия си пръст. Тя изстена,а аз се усмихнах и езика ми отново започна да си играе с клитора й. Пръстите ми се движеха бързо.
Изкарах достойнството си от устните й и го вкарах отзад внимателно,но после забързах,кога усетих че болката вече я няма.
- Харесва ли ти? - попитах,а след това я целунах.
Стефан Найт
Стефан Найт

Posts : 29
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

/16+/ Гората - Page 2 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Selena White Чет Май 26, 2011 10:56 pm

ИЗвиках когато отй проникна отзад.Но посел ме попита дали ми харесва?
-Ами..да.-Казах и се усмихнах а посел го целунах страстно хванах го за лицето и го целунах.
Легнах на гърдите му и му позволих да прави каквото иска толкова ми беше хубаво.
-Трябва да знаеш,че аз съм си човек.-КАзах докато лежах.
Selena White
Selena White

Posts : 84
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

/16+/ Гората - Page 2 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Стефан Найт Чет Май 26, 2011 10:58 pm

Започнах леко да забавям. Гушнах я и се усмихнах :
- Знам.. Кръвта ти ми го подсказва. - казах усмихнато,а след това преместих достойнството си.
Забързвах и забавях,а след това спрях,легнах до нея и я наметнах с якето си.
- Много си красива.. наистина. - целунах челото й.
Стефан Найт
Стефан Найт

Posts : 29
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

/16+/ Гората - Page 2 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Selena White Чет Май 26, 2011 11:07 pm

-Благодаря и ти си много красив.-целунах го беше прелестен.
-Стефан беше уникално дори не усетих болка когато нали се сещаш?-КАзах и се засмях целунах го още веднъж.
Сега ми се искаше да повтори всичко още веднъж.Но бях изморена събрах сили да стана и да се облеча тялото ми пулсираше от случилоот сепреди малко.
Selena White
Selena White

Posts : 84
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

/16+/ Гората - Page 2 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Стефан Найт Пет Май 27, 2011 9:37 am

Усмихнах се. Станах и се облякох. Радвах се че не е боляло.
- Сега нека си вървим от тук.. да намерим къде да отидем - хванах ръката й и се усмихнах.
Вдигнах я на ръце :
- Ще ми казваш на къде да ходя красавице - след това я целунах.
Стефан Найт
Стефан Найт

Posts : 29
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

/16+/ Гората - Page 2 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Selena White Пет Май 27, 2011 9:43 am

-Самата аз не знам на къде красавецо.-УСмихнах се и след това обвих ръце около врата му.И след това тръгнахме на накъде.
-Може да отидеме до бара.-ЗАсмях се и го целунах страстно.
-Беше страхотно Стефан.
Selena White
Selena White

Posts : 84
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

/16+/ Гората - Page 2 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Стефан Найт Пет Май 27, 2011 9:46 am

Засмях се и отново я целунах :
- Миличка.. сутрин е.. трябва да отидем някъде за да поспиш. - засмях се леко и я гушнах.
- На мен също ми хареса.. - намигнах й.
- Какво ще кажеш да си ми момиче? - попитах докато я носех на някъде.
Стефан Найт
Стефан Найт

Posts : 29
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

/16+/ Гората - Page 2 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Selena White Пет Май 27, 2011 9:56 am

-Да с удоволствие.А как да ти казвам на кратко?-Засмях се и след това му лепнах една целувка.
Бше толкова сладък но беше вампир но беше мил забавен и страшно секси.Явно това беше моята нова любов.
Подсмихнах се при мисълта.След това го погледнах той все още ме държеше на ръце а аз го глдах не свалях поглед от него.
Selena White
Selena White

Posts : 84
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

/16+/ Гората - Page 2 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Стефан Найт Пет Май 27, 2011 8:47 pm

- Ами.. може би Стеф? - започнах да предполагам. Засмях се.
- Ами на теб? Сладурана,Красавица? - намигнах й и се усмихнах. Както и да й виках щеше да й отива.
Очите ми бяха приковани за нейните. Имаше прекрасни очи..
- Красавица..
Стефан Найт
Стефан Найт

Posts : 29
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

/16+/ Гората - Page 2 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Selena White Съб Май 28, 2011 9:54 am

-Не съм чак толкова красива..може да ми казваш ами Сел или Сели.-Усмихнах се.
Погледнах го в очите и след това го целунах обичах да усещам устните му.
БЯха толкова красиви,също като него.Погалих бузата му и прокарах ръка през косата си.
-Прекрасен си,не мога да повярвам,че си мой.
Selena White
Selena White

Posts : 84
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

/16+/ Гората - Page 2 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Стефан Найт Съб Май 28, 2011 10:20 am

Усмихнах се и целунах бузата й..
- Красива си Сел. - намигнах й.
Седнахме на тревата,понеже скоро слънцето щеше да изгрее и ми се стори добра идейка да погледаме.
Придърпах я към себе си усмихнато,а след това целунах бузата й.
Стефан Найт
Стефан Найт

Posts : 29
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

/16+/ Гората - Page 2 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Selena White Съб Май 28, 2011 10:27 am

-Благодаря ти Стефан....обичам да произнасям името ти.-Целунах го по бузата.
Когато най-сетне слънцето започна да изгрява започнах да пея своята сиренска песен.
Не беше нужно да съм в водата и да имам опашка за да мога да използвам силата си .Но в момента не целях да го контролирам.Исках само да се насладим на изгрева.
-Харесва ли ти?-Попитах.
Selena White
Selena White

Posts : 84
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

/16+/ Гората - Page 2 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Стефан Найт Съб Май 28, 2011 11:46 am

Кимнах и се усмихнах.
- Харесва ми.. Хубаво пееш. - целунах я и я притиснах към себе си.
- Скоро ще трябва да се прибереш за да си починеш.. а после отново ще се видим. - усмихнах й се.
Знаех че всичко това е изморително,пък и тя трябваше да хапне все нещо.
Стефан Найт
Стефан Найт

Posts : 29
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

/16+/ Гората - Page 2 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Selena White Съб Май 28, 2011 12:29 pm

-Благодаря.-Казах и го целунах,слънцето вече беше достигнало върховата си точка и аз го гледах,изведнъ слънцето започна да дразни носа ми и аз кихнах.
Повалих Стефан на земята и след това се качих отгоре му.Целунах го страстно и след това прехапах долната си устна.
-Стефан спи ми се аз май ще вървя.-КАзах беше ми толкова хубаво с него,че не исках да се прибирам.
Selena White
Selena White

Posts : 84
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

/16+/ Гората - Page 2 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Стефан Найт Съб Май 28, 2011 6:41 pm

Целунах я по-нежно и продължително :
- Няма проблем.. аз също ще трябва да вървя. - погалих главата й леко,а след това й помогнах да стане.
- Пак ще се видим красавице. - гушнах я силно.
- И се пази,моля те. - целунах челото й и изчезнах.
Стефан Найт
Стефан Найт

Posts : 29
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

/16+/ Гората - Page 2 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Джейсън Чет Юни 02, 2011 8:39 am

исках да подишам чист въздух, и може би да се поразсея от всички мисли нападнали главата ми през последните няколко седмици.Май трябваше да взема само малко...или...не, не нямаше да взимам нищо.Щях да се оправя и така...нали?По дяволите защо винаги обръщах нещата към тази тема?
Накрая се реших и изкарах една собственоръчно свита цигара с марихуана и запалих.Седнах под едно дърво със сравнително гъста шума и ззапочнах да дръпвам от този толкова жадуван дим.Още веднъж и още веднъж и цигарата почти свърши.По дяволите защо не я бях направил по-голяма?!погледа ми зашари по листата на дървото под което бях седнал и изведнъж чух нечии стъпки.обърнах се по посака на звука и зазяпах очаквайки човека...или съшеството да приближи че да го различа.
Джейсън
Джейсън

Posts : 164
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

/16+/ Гората - Page 2 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Alex Stewart Чет Юни 02, 2011 8:51 am

Реших да отида в гората и малко да се разсея.Видях някакво момче да стои под някакво дърво и да пуши.Беше доста секси.Отидох до него и му казах:
-Здрасти.Искаш ли компания ? - усмихнах се сладко и го погледнах.
Явно града почваше да се пълни с доста хубави момчета.Оправих леко косата си и зачаках отговора му.
Alex Stewart
Alex Stewart

Posts : 133
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

/16+/ Гората - Page 2 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Джейсън Чет Юни 02, 2011 9:09 am

една брюнетка се приближи до мен и попита дали си търся компания.всъщност не не исках да ме безпокоят, но тя можеше да бъде изключение.изглеждаше доста секси и не бих отказал да постои при мен, не че исках само да стой но...ох май ми трябва нещо по силно от марихуаната, а?засмях се горчиво на ум и й се усмихнах, като не спирах да изучавам всяка подробност от нея с очи.ухилих се доволно и кимнах с глава към мястото до себе си.не че беше единственото, но предпочитах да е по-близо до мен...ако нещо стане, исках да имам време да реагирам.хах, не беше ли обратното?Да стои по-далеч че ако ме нападне да имам време да реагирам?Е, аз нямах предвид нападение, по скоро...абе и аз не знам какво говоря вече.Марихуаната не ми попрече да мисля, но определено много ми разбута мислите.те и без това си бяха не много наред но..Май прекалих с размислите и за момент забравих че до мен бе седнало момичето.
-Ъъъ, здравей.-измънках накрая аз и отново дръпнах от цигарата.Ръката ми поднесе марихуаната към нея и я загледах въпросително.Дали не иска да си дръпне?хах, аз определено исках пак.
-Искаш ли?Този път ще минеш гратис.-засмях се за кратко и отново я погледнах.определено ми харесвашее какво виждах и този път бях сигурен че не е от марихуаната.
Джейсън
Джейсън

Posts : 164
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

/16+/ Гората - Page 2 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Alex Stewart Чет Юни 02, 2011 2:02 pm

Седнах до него,а той ми подаде цигарата си и ме попита дали искамПо-скоро беше трева.И без това ми беше тъпо затова приех.Взех я и дръпнах.Задържах дима и издишах бавно.Не ми беше за първи път да пуша такова нещо.Подадох му я и го огледах.За първи път виждах върколак от както пристигнах.Даже изобщо за първи път се запознавах с такъв.
-Какво те води насам.-казах и се усмихнах.Беше ми топло.Затова махнах тениската си и останах по потник.Оправих косата си и се облегнах назад.Момчето имаше хубаво стегнато тяло.Определено ми харесваше.
-Аз съм Бела.-усмихнах се и подадох.Марихуаната май ме беше хванала.Стана ми малко забавно.
Alex Stewart
Alex Stewart

Posts : 133
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

/16+/ Гората - Page 2 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Джейсън Чет Юни 02, 2011 4:14 pm

Поех цигарата и дръпнах от нея.издишах бавно дима по посока лицето й.Усмихнах се арогантно и погледа ми се зареа по листата над нас.Лекият ветрец който подухваше смени мастата им и сега бяха образували интересни фигурки.Или може би само аз ги виждах...засмях се гледайки на горе и отново се върнах на новата си позната.
-Джейс, името ми е Джейс.-поредната арогантна усмивка и отново дръпнах от сигарата.колко добре ми действаше това нещо.вече не ми се мислеше, но пък май не само марихуаната беше виновна за това.момичето до мен...Бела...изглеждаше доста секси и...ами и това до голяма степен размути мислите нападнали главата ми.
-исках да попуша без да никой да ми свие марихуаната, но май и тук ме намериха.-засмях се на шегата си и отново протегнах ръката с цигарата към нея.Не че не исках да ми пуши от нея, все пак така се пуши най добре, нали...в компания?а нейната със сигурност не бих отказал.
Джейсън
Джейсън

Posts : 164
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

/16+/ Гората - Page 2 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Alex Stewart Чет Юни 02, 2011 4:25 pm

Явно Джейс не обичаше да си дава марихуаната на други.Засмях се на ум и му се усмихнах.
-Не благодаря.-казах и го погледнах.Не бих отказала компанията му.Стига той да искаше моята.Обърнах се към него и казах:
-Еее аз не съм дошла да ти свивам марихуаната.-засмях се леко и го погледнах.
Кръстосах леко крака вигнах глава към небето.Беше много красиво.Тревата малко ми пречеше на мисленето,но не много.
Alex Stewart
Alex Stewart

Posts : 133
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

/16+/ Гората - Page 2 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Джейсън Чет Юни 02, 2011 4:54 pm

Тяда не помисли, че не си давам марихуаната?ха смешно, нямаше да се бия със зъби и нокти за нея, не ми бе толкова жизнено важна.
-Аз само се шегувах.-започнах да се смея аз и я погледнах, имаше красиво лице...но, май прекалено младо...а?
-Не ми изглеждаш възрастна достатъчно, че се страхувам, че ще ми изпушиш марихуаната.-ухилих се широко аз.
-На колко си?-казах с насмешка аз, не ми се вярваше да е на повече от 19.Някъде там...или поне се надявах...Не изглеждаше възрастна, но сега може би не бях в най-доброто си време за отсъждане на години...Хах, това ми звучи малко като на съд.Смешно, нали?!Започнах да се хиля и не усетих, че смеха от ума ми се е пренесъл и на вън и огласяше околността.Май марихуаната си я биваше, трябваше да си купя още...
Джейсън
Джейсън

Posts : 164
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

/16+/ Гората - Page 2 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Alex Stewart Чет Юни 02, 2011 5:07 pm

-На 18.А ти?-усмихнах се и го погледнах.Марихуаната ме отпусна.Даже можеше да се каже че вече не бях напушена,но това не можеше да се каже за него.Засмях се на ум.
Даже вече и аз не знаех на колко.Тази година като вампир ми се струваше като цял век.
Но и това време щешеда дойде.Просто не можехда си представя че никога няма да умра.
Светът щеше да се промени,а аз не.Взех едно камъче и го метнах.Започнах да си играя с косата.Беше ми нещо като навик.Просто не можех да се отърва от него.
Alex Stewart
Alex Stewart

Posts : 133
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

/16+/ Гората - Page 2 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Джейсън Чет Юни 02, 2011 5:51 pm

-Много ти е интересна, а?-попитах накрая аз.Заигра се с косата си сякаж бе малко дете в забавачката...ох тези мои сравнения.Не бяха само от марихуаната, някой си ги измислям сам...Започнах да сец хиля а тя ме погледна объркано...или само така ми се стори.
-Косата.Много ли ти е интересна?-поясних аз и станах от земята.Отидох до мястото където хвърли камъка и го вдигнах.тръгнах към нея и се изправих насреща й.Погледнах я от високо и се ухилих.След това се обърнах и хвърлих камъка на доста по далечно място.Пак я погледнах и фаса последва камъка.ухилих се и седнах на известно разстояние от нея.
-не мислиш ли че си малко малка за да ми пушиш от цигарата, а?-захилих се аз, тя беше вампир, а тези същества винаги са били стари колкото света.направих си шега с нея и не подозирах дали може да ми се обиди
Джейсън
Джейсън

Posts : 164
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

/16+/ Гората - Page 2 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите