Wien
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
/16+/ Гората - Page 3 EmptyНед Яну 06, 2013 6:16 pm by Дейвид Гордън

» Изоставеният цех
/16+/ Гората - Page 3 EmptyЧет Дек 15, 2011 7:08 pm by Ник Даркъс

» Анита Блейк
/16+/ Гората - Page 3 EmptyПон Дек 12, 2011 8:41 pm by Касиди Андрюс

» Промяна на лик
/16+/ Гората - Page 3 EmptyНед Дек 11, 2011 7:52 pm by Freaky

» Спам Без Срам Vol. 2
/16+/ Гората - Page 3 EmptyНед Ное 27, 2011 2:04 pm by Edvard Targaryen

» Алеята около гората
/16+/ Гората - Page 3 EmptyВто Ное 22, 2011 5:24 pm by Edvard Targaryen

» ...другарче за РП
/16+/ Гората - Page 3 EmptyПон Ное 14, 2011 1:12 pm by Freaky

» Кейти Фоус
/16+/ Гората - Page 3 EmptyСъб Ное 12, 2011 9:52 pm by Freaky

» Да броим до.... Vol.1.
/16+/ Гората - Page 3 EmptyСъб Ное 05, 2011 12:36 pm by Freaky

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости :: 1 Bot

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 28, на Чет Ное 23, 2017 4:30 pm
Статистика
Имаме 149 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Ема Хънт

Нашите потребители са написали 7309 мнения in 364 subjects
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Победители от конкурси
Победителите от конкурса за модератори са : Макс Фрей (Глобален Модератор),Хелена Салвадор (Виена) и Ана Блейк (Всичко останало) ! Честито !
Affiliates
/16+/ Гората - Page 3 Pageviews=1

/16+/ Гората

5 posters

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Go down

/16+/ Гората - Page 3 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Alex Stewart Чет Юни 02, 2011 5:57 pm

-Ммм нещо като навик ми е.-засмях се и го погледнах.
Спрях да си играя с нея и се фокусирах върху него.Той стана от мястото си и отиде до мястото където вхърлих камъка.Върна се и го хвърли на някъде,а след това хвърли и фаса си.

-Не мислиш ли че си малко малка за да ми пушиш от цигарата, а?-попита ме той.
Погледнах го усмихната и се изправих леко.Присвих леко очи и казах:
-Аз пуша всякакви цигари.Ми според мен не съм малка.-засмях се.
Alex Stewart
Alex Stewart

Posts : 133
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

/16+/ Гората - Page 3 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Джейсън Чет Юни 02, 2011 6:32 pm

-Да ти вярвам ли?-попитах аз и се засмях леко.Все пак бе вампир, какво очаквах.Изправи се до мен и аз отстъпих крачка назад.не че се страхувах или нещо, но...винаги съм имал едно на ум когато говоря с вампири.Имах едни много не приятни "приятелчета" и ако не беше глутницата, нямаше да се справя...сега нея я нямаше и трябваше поне да съм предпазлив.Но какво може да ми направи 18 годишен вампир?какво по дяволите можеше да ми причини?аз бях по опасен от нея,...нали?
Приближих се за да не показвам тези свои въттрешни конфликти и се ухилих арогантно.
-и все пак, за мен си много по-малка.Или не...?Обикновенно вампирите не ми казват такива малки цифри.-засмях се аз и я загледах в очите.исках да разбера всяка нейна реакция преди да я е прикрила...
Джейсън
Джейсън

Posts : 164
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

/16+/ Гората - Page 3 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Alex Stewart Чет Юни 02, 2011 6:37 pm

Веднага разбрах каква е тактиката му.Трябваше да бъда спокойна и да не изразявам никакви емоцих.Нямаше да му се дам.Не бях тъпа.Затворих очи и си представих как затварям всичко в една празна кутия.И явно подейства.Погледнах го и казах:
-Ти се страхуваш да не те нападна.Пък и си сам.Няма ги другите кученца.-усмихнах се.
Облегнах се най-спокойно назад и започнах даси играя с едно камъче.
Alex Stewart
Alex Stewart

Posts : 133
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

/16+/ Гората - Page 3 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Джейсън Чет Юни 02, 2011 6:47 pm

ама тя сериозно ли?Кученца?1Е това не беше много мило!Не че обожавах върколаците, но това не ми хареса особено.Все пак и аз бях от тези така наречени "кученца"...аз всъщност бих казал кутрета, но това е друга история.
-кукло, не аз съм този със страховете.Знаеш че мога да те убия по лесно от колкото ти мен.-ухилих се арогантно аз.пак си придавах важности.
-И все пак, не трябва да се пахабява такава...ъм..стока.-не намерих друга дума, но това наистина събираше мнението ми за нея.За нея и за всяка друга на нейното място.приближих се към нея и хванах кичура с който си играеше, усмихнах се и започнах да го увивам около пръста си.
-Май наистина е интересно, чакай да опитам и аз.-засмях се леко и отново я погледнах в очите.Не искаше да разбрера какво крие там.Чувствата си?Ами всеки го прави, но реакциите ти са различни и интересни, когато не знаеш че те гледат, ...а тя определено го знаеше.
Джейсън
Джейсън

Posts : 164
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

/16+/ Гората - Page 3 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Alex Stewart Чет Юни 02, 2011 6:53 pm

Ммм просот не знаеше с кой си има работа.Бутнах го за дървото и го вдигна във въздухас дна ръка.Засмях се и казах:
-По-добре не подценявай кукличката-усмихнах се и го пуснах.Нямаше да му се дам.
Беше толкова напушен че сигурно нямаше да може да се трансформира.Седнах отново на земята,а той се приближи към мен и хвана кичура с който си играех.Нави си го на пръста и каза че е интересно.Приближих се към лицето му и казах тихо:
-Колкото и да се опитваш.Няма да ми бръкнеш в мозъка.-усмихнах се леко и пак се облегнах назад.
Alex Stewart
Alex Stewart

Posts : 133
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

/16+/ Гората - Page 3 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Джейсън Чет Юни 02, 2011 7:00 pm

-да ти бъркам в мозъка ли?-изкисках се аз-Другаде май искам да влезна...но не и в мозъка ти.-поредния истеричен смях и когато тя се облегна към дървото, аз се приближих още повече.тялоото ми притисна нейното и се ухилих арогантно като едната ми ръка, онази играеща си с кичура й, се спусна по лицето й, галейки бузата й.
-Не ми хареса онова което направи преди малко,..кукло!-казах аз сякаш я предупреждавах, но само след момент се дръпнах назад и избухнах в смях.Колко канфузна и объркана ситуация само!Да се смееш ли или да плачеш ли..от смях...По дявлоте дори усетих сълзи стичащи се по лицето ми.толкова ли се бях напушил, че плача от смях!?Знаех че мерихуаната ще ми повдигне духа, но това май не беше като тази която обикновенно пушех...
Джейсън
Джейсън

Posts : 164
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

/16+/ Гората - Page 3 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Alex Stewart Чет Юни 02, 2011 7:07 pm

За части от секундата се приближих към него и го хванах за пакета.Усмихнах се и казах:
-Не ме наривай кукло.-пуснах го се облегнах на дървото.Отметнах косата си назад и погледнах към небето.Явно му беше доста забавно щом се бе просълзил от смях.
Явно доста често обичаше да си пуши.Но това не беше моя работа.Огледах го,а той
стоеше на мястото си и ме гледаше.Какво ли щеше да бъде следващото му действие?Можех само да чакам и да разбера.
Alex Stewart
Alex Stewart

Posts : 133
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

/16+/ Гората - Page 3 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Джейсън Чет Юни 02, 2011 7:24 pm

-Е хареса ли ти какво си намери там?-попитах аз все още кискай се.Май марихуаната беше прекалено добра и не ми се отрази както исках.спрях з момент и прокарах бавно езика си по зъбките които усмивката ми открояваше.По лицето ми се разля перверзно задоволство и очите ми зашариха по тялото й.
-Сега аз какво да опипам?-захилих се леко и сложих ръка под брадичката си все едно мисля нещо изключително важно...а всъщност бе къде да си навра ръцете.Е за мен бе голям въпрос..все пак тя задоволи любопитството си, сега бе мой ред.Но можеби моето бе по-голямо и просто направих крачка напред към нея.
-Избирам си...-пръсна ми започна да шари по корема и, докато накрая не се спусна бавно надолу.устните ми се свиха в поредната перверзна усмивка и леко подръпнах панталона й.сякаш исках да надникна вътре и да разгледам, а после да се махна щом задоволя любопитството си.
Джейсън
Джейсън

Posts : 164
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

/16+/ Гората - Page 3 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Alex Stewart Чет Юни 02, 2011 7:31 pm

-Явно ти е доста интересно.-усмихнах се отместих леко ръката му.
Вдигнах леко тениската му нагоре и го хванах за колана.Пуснах го и седнах на земята.Писна ми да седя права.Оправих дънките си и леко навих потника си нагоре.
усмихнах се дяволито и го погледнах.Повиках го с пръст да седне до мен.

П.п сорри че пиша толкова малко.Просто музата ми е под морското равнище ;д

Alex Stewart
Alex Stewart

Posts : 133
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

/16+/ Гората - Page 3 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Джейсън Чет Юни 02, 2011 7:40 pm

Клекнах до нея, но не пожелах да седна.Сега не ми ссе седеше, по скоро ми се бягаше наоколо.Прииска ми се тук да беше глутницата и да не надпреварваме заедно из горите...Ох сега носталгия ли ме налегна?преди малко смях, сега носталгия...май тази марихуана не бе толкова лоша, колкото ми казаха.
-Може и да ми е интересно.Но преди това да е сигурно...-започнах аз, но не продължих, а спусха ръката си по блузата й, заглаждайки неравенствата която тя направи преди момент.Повдигнах вежди и се усмихнах арогантно.Много ми харесваше май...
-трябва да видя за какво точно става дума.-засмях се за момент и я притиснах към дървото, на което се бе облегнала.Ръката ми се спусна под блузката й, опипвайки гърдите й грубо.Ухилих се доволно и се притиснах в нея още повече.устните ми се задвижиха по врата й, като само леко го докосваха и само след минутка станах и се завъртях с гръб към нея.
-Да ти кажа честно...не беше толкова интересно, за колкото го смяташ.-ухилих се аз.иксах да я накарам да се подразни, не мислех наистина това което казах.Дори да си призная много ми хареса, но повече предпочитах игричките...

П..Няма проблем, аз пък много се бавя;d
Джейсън
Джейсън

Posts : 164
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

/16+/ Гората - Page 3 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Alex Stewart Чет Юни 02, 2011 7:52 pm

Засмях се и казах:
-Ако се мъчиш да ме дразниш.Няма да успееш.-пуснах в действие сладкото си изражение.
Всички се разтапяха по него.Погледнах го мило.Беше ми толкова забавно.Знаех че няма да издържи.Станах бързо и след секунда вече бях седнала върху едно паднало дърво.
Кръстосах крака и прокарах ръка по тялото си.Чак до долу.Явно си падаше по игричките.Щом това искаше.
Alex Stewart
Alex Stewart

Posts : 133
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

/16+/ Гората - Page 3 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Джейсън Чет Юни 02, 2011 8:37 pm

ухилих й се.Приятно беше да я гледам, но не исках да държа ръцете си в джобовете, ако ме разбирате...Приближих се с една крачка към нея и хванах с ръце краката й и леко ги разтворих, като наместих тялото си между тях.Усмихнах се отново и ръцете ми с еплъзнаха по ханша й, към гърдите, а после пак слезнаха надолу.придърпах я към себе си и проговорих арогантно:
-Я виж ти, забравил съм си нещо...-започнах и впих устни в нейните.След страстната ни целувка отплетох език от нейния и се отдръпнах, като седнах до нея.
-очаквах да се представиш по-добре.-продължих да я дразня аз и зареях пиглед в природата наоколо, исках да тичам и да се надпреварвам, но сега май енергията ми щеше да отиде другаде.
Джейсън
Джейсън

Posts : 164
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

/16+/ Гората - Page 3 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Alex Stewart Пет Юни 03, 2011 6:07 pm

Станах бавно и се приближих към него.
-Значи искаш да си играем,а?Тогава ме хвани.-усмихнах се леко.И докато той се усети вече тичах навътре в гората.Това беше предимство да си вампир.Бърз си като светкавица.Качих се на едно дърво и зачаках да дойде.нарочно оставих следи след себе си.Седнах удобно на един клон.Щяхда го усетя ако на наближеше.Оправих косата си и погледнах небето.Беше прекрасно.
Alex Stewart
Alex Stewart

Posts : 133
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

/16+/ Гората - Page 3 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Джейсън Пет Юни 03, 2011 7:03 pm

Хах, харесваше ми че иска да си играем.Щом побягна, веднага се преобразих и тръгнах по нея.Оставяше следи, но те не ми бяха нужни.Бързо я видях да седи на едно дърво и се покатерих за няма и секунда.ухилих се когато видях че ме чакаше, май наистина знаеше че съм бил близо.Седнах до нея и за момент настъпи тишина.
-И сега?Каква ми е наградата?-попитах накрая аз като наруших появилата се тишина.
като се замисля, ние седяхме на някакви дърво, на сравнително високо място, а аз бях достатъчно напушен, че да падна в истеричен смях.Ха, щеше да се получи смешно, ако сега се преобърнех и се озовех долу.засмях се на мислите си и отново смеха ни не се задържа само в главата ми.
П.П.Съжалявам, но сега не мога да пиша.Ще ти отговоря утре.;)
Джейсън
Джейсън

Posts : 164
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

/16+/ Гората - Page 3 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Alex Stewart Съб Юни 04, 2011 8:39 am

-Ти каква награда искаш?-попитах и го погледнах.Щеше да бъде много забавно ако паднеше долу.Беше толкова напушен.Не спирах да го изучавам с поглед.Пак започнах да си играя с косата и кръстосах крака.Нямах проблем с височините.Пък и без това бях безсмъртна така че...Той стоеше и едва се сдържаше да не се засмее силни.
Тревата си казваше думата.Подсмихнах се леко и се облегнах назад.
Alex Stewart
Alex Stewart

Posts : 133
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

/16+/ Гората - Page 3 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Джейсън Съб Юни 04, 2011 9:19 am

ухилих се и за пореден път белите ми зъби отразиха светлината.Тя пак кръстоса крака и се заигра с косата си, това вече започваше да ме изнервя.И все пак...тя си играеше с косата аз постоянно се хилех, май бяхме квит,а?
-Ти какво ще ми предложиш?Нали това е твоята игра и твоите правила.-отново се усмихнах до уши и краката ми се увиха около клона на който бяхме седнали и провесих тялото си надолу.започнах да се хиля когато косата ми също се провеси надолу.Беше ми забавно и не само заради марихуаната от по-рано.Ръцете ми започнаха да търсят къде да се хванат че да изтеглят тялото ми и отново да го качат на клона.изправих се само след минутка и пак я загледах.
-Сега май е твой ред, а?-ухилих се и ръката ми я бутна напред.другата я хвана за крака и тя също увисна а аз се разсмях още повече.дали щях да я изпусна?...Не мисля, не би трябвало...нали?Още една вълна от смях и започнах да я издърпвам нагоре.
Джейсън
Джейсън

Posts : 164
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

/16+/ Гората - Page 3 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Alex Stewart Съб Юни 04, 2011 9:27 am

Когато се изправи се приближих към него,а устните ни бяха на сантиметри.Леко докоснах с език устните му и казах:
-Зависи ти на какво обичаш да си играеш.-засмех се леко,а той ме бутна с ръка и увиснах с главата надолу.Само да беше посмял да ме изпусне.Хванах се за клина и се изправих.Разтърсих леко глава и зачаках отговорът му.Не знам защо,но от това висене с главата надолу ми стана ужасно горещо.Махнах потника си и осттанах по сутиен.Засмях се само при вида на физиономията му.
Alex Stewart
Alex Stewart

Posts : 133
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

/16+/ Гората - Page 3 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Джейсън Съб Юни 04, 2011 9:37 am

-Ами ако питаш мен, може да махнеш още някоя друга дрешка.-засмях се аз и се приближих към нея като плъзнах ръката си по гърба й.Устните ми се извиха в нещо като перверзно арогантна усмивка и пръста ми се заигра със закопчалката на сутиена й.не го свалих, напротив, отдръпнах се малко и я загледах.Дали наистина би се съблякла?Нямаше да откажа до погледам..или пък не само да гледам, но...това е друг въпрос.Както и да е, не можех да мисля правилно сега и тъй като всичко в главата ми беше каша, реших да изчакам поне да изстине и тогава да си я ям.Огледах се наоколо, беше толкова спокойно о толкова приятно...
Джейсън
Джейсън

Posts : 164
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

/16+/ Гората - Page 3 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Alex Stewart Съб Юни 04, 2011 3:53 pm

-Мммм ще видим.Защо ти не махнеш нещо?-усмихнах се леко и го погледнах.
Оправих презрамките на сутиена си и приближих леко към него.За няма и секунда махнах колана му и започнах да си играя с него.Облегнах се погледнах небето.Беше красиво.
Отдавна не бях излизала навън в гората.Само докато си мислех затова се сетих за приятелите си.Толкова ми липсваха,а не можех да ги видя.Всички знаеха че съм мъртва.Щеше да бъде малко неудобно да им се изтърся и да кажа "Жива съм!".
Alex Stewart
Alex Stewart

Posts : 133
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

/16+/ Гората - Page 3 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Джейсън Съб Юни 04, 2011 6:22 pm

Тя май се унесе в мисли и забрави за присъствието ми.ръката ми започна да се разхожда по рамото й и очевидно се стресна, когато я извадих от мислите й.
-Защо ти не си избереш какво да сваля?-попитах я аз като свалих бавно презрамката на сутиена й.За момент спрях и я погледнах въпросително, тук не беше най-перфектното място да свалям каквото й да е от себе си...или пък нея.Отместих се леко и започнах да слизам.
-не ми харесва там горе.-измънках аз като оправдание да слезна и паднах от известно разстояние на земята, но не ме заболя толкова колкото ми бе смешно.Започнах да се кискам и дори не забелязах дали ме бе последвала.
Джейсън
Джейсън

Posts : 164
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

/16+/ Гората - Page 3 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Alex Stewart Нед Юни 05, 2011 2:47 pm

Той слезна от дървото,а аз го последвах със скок.Обикновен човек би си счупил краката при такова падане,но не и вампир.Оставих презрамката както той я беше свалил.Направих същото и с другата.Погледнах го и седнах на един дънер.Кръстосах крака и казах:
-Е,сваляй нещо.както виждаш аз съм полу-гола.Не е честно.-засмях се и зачаках отговорът му.
Alex Stewart
Alex Stewart

Posts : 133
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

/16+/ Гората - Page 3 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Джейсън Пон Юни 06, 2011 5:27 am

Ухилих се отново и бързо свалих потника си.навих го на топка и го хвърлих някъде зад мен.дори не видях къде, а в момента не ме и интересуваше.Започнах да се приближавам към нея и скоро отново се бях изправил пред нея.ръцете ми се плъзнаха по бедрата й и хванаха горната част на панталона й, като го дръпнаха към мен, а следователно и самата нея.тя се изправи до мен, а аз отново се усмихнах самонадеяно и доста доволно.устните ми се доближиха до врата й като само леко го докосваха, а ръцете ми започнаха да откопчават дънките й.
-не че нещо, но предпочитам аз да си сваля каквото искам.-усмихнах се перверзно и когато откопчах копчето, едната ми ръка се спусна под панталона й, играейки с детайлите на гащичките й.другата ми ръка мина по тила й и я придърпа към мен още само милиметър.
Джейсън
Джейсън

Posts : 164
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

/16+/ Гората - Page 3 Empty Re: /16+/ Гората

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите