Wien
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Имението на Даре мо Най - Page 3 EmptyНед Яну 06, 2013 6:16 pm by Дейвид Гордън

» Изоставеният цех
Имението на Даре мо Най - Page 3 EmptyЧет Дек 15, 2011 7:08 pm by Ник Даркъс

» Анита Блейк
Имението на Даре мо Най - Page 3 EmptyПон Дек 12, 2011 8:41 pm by Касиди Андрюс

» Промяна на лик
Имението на Даре мо Най - Page 3 EmptyНед Дек 11, 2011 7:52 pm by Freaky

» Спам Без Срам Vol. 2
Имението на Даре мо Най - Page 3 EmptyНед Ное 27, 2011 2:04 pm by Edvard Targaryen

» Алеята около гората
Имението на Даре мо Най - Page 3 EmptyВто Ное 22, 2011 5:24 pm by Edvard Targaryen

» ...другарче за РП
Имението на Даре мо Най - Page 3 EmptyПон Ное 14, 2011 1:12 pm by Freaky

» Кейти Фоус
Имението на Даре мо Най - Page 3 EmptyСъб Ное 12, 2011 9:52 pm by Freaky

» Да броим до.... Vol.1.
Имението на Даре мо Най - Page 3 EmptyСъб Ное 05, 2011 12:36 pm by Freaky

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 28, на Чет Ное 23, 2017 4:30 pm
Статистика
Имаме 149 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Ема Хънт

Нашите потребители са написали 7309 мнения in 364 subjects
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Победители от конкурси
Победителите от конкурса за модератори са : Макс Фрей (Глобален Модератор),Хелена Салвадор (Виена) и Ана Блейк (Всичко останало) ! Честито !
Affiliates
Имението на Даре мо Най - Page 3 Pageviews=1

Имението на Даре мо Най

2 posters

Страница 3 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Имението на Даре мо Най - Page 3 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Даре мо Най Чет Юни 16, 2011 6:35 pm

Те влязоха в банята и тя усети как пораства. Изведнъж изгуби съзнание. След около минута се съвзе и беше в ръцете на Даре. Той бавно се потопи я потопи във водата и влезе до нея във ваната. Имаше място да се излегнат и двамата. Той застана до нея и попита:
-А сега.. коя част искаш да сапонисам - и зве гъбичката с душ гела. Бавно я прокара по коремчето й и допълни:
-Или искаш да те насамонисам ужастно много и след това нежно да те измия??
Даре мо Най
Даре мо Най

Posts : 159
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 3 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Хайди Чет Юни 16, 2011 6:47 pm

За момент детето изгуби съзнание усещайки как бавно, но сигурно тялото му се променя.. Когато отвори очички се озова на съвсем сигурно в прегръдките на Даре.. Усмихна се леко и нежно целуна устните му.. Той побърза да потопи нежното й тяло в топлата вода създавайки й пълно удобство..
- Коя част ти харесва най много ? - попита момичето закачливо и бавно плъзна ръката си по неговата.. Взе гъбичката от ръцете му и нежно започва да почиства и без това чистото му тяло ..
Хайди
Хайди

Posts : 127
Join date : 08.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 3 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Даре мо Най Чет Юни 16, 2011 7:04 pm

Той бавно се надвеси над нея и се доближи. Усмихна се и й каза:
-Това, което най-много обичам са - целуна я страстно и езичето му се заигра с нейното. Отдръпна себавно и каза:
-Устните ти - загледа я и каза:
-Очите ти.. - после с ръка нежно я погали и отметна кичора й и допълни;
-Впрочем.. обичам всичко - и се усмихна. Доближи се и я попита на ушенце:
-А сега.. на голямата Хайди какво и се прави??
Даре мо Най
Даре мо Най

Posts : 159
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 3 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Хайди Чет Юни 16, 2011 7:16 pm

Хайди бе доволна от всяка една негова дума.. Обичаше ласкателството и особено ако е от човек на когото държи.. Даре бе именно такъв.. Тя не само държеше на него, но го и обичаше.. Беше повече от доволна, че реши да се отърве от мрачната обстановка на гората и да се разходи до реката.. Може би ако не бе отишла нямаше да го види и без да осъзнава щеше да е изгубила всичко..
- Всичко значи.. - ухили се момичето и отново го целуна с цялата страст, която можеше да има за тази кратка една годинка живот.. Недоверчиво се отпусна в него и внимателно се замисли над въпросът му.. Правеха й се много неща, но той имаше предвид нещо конкретно и тя го знаеше..
- Каквото и на теб.. - отвърна спокойно и съвсем искрено.. Щеше да е доволна да прави каквото и да е стига да е с него.. Не обичаше прекалената привързаност, но в него намираше нещо по-различно от останалите и дори не осъзнаваше какво..
Хайди
Хайди

Posts : 127
Join date : 08.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 3 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Даре мо Най Чет Юни 16, 2011 7:38 pm

Той нежно я целуна и каза:
-Еми.. в момента единственото, което искам е да съм с теб - остави я нежно да го сапонисва, а той.. той просто стоеше над нея и я гледаше. Усмихна се и каза:
-Ще е интересно да те дочакам да порастнеш, а тогава... да си направим една наша малка Хайди - усмихна се и попита:
-Какво мислиш?
Даре мо Най
Даре мо Най

Posts : 159
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 3 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Хайди Чет Юни 16, 2011 7:48 pm

Хайди надигна глава и го погледна с насмешка.. Не бе очаквала именно от него да иска това.. Тя нямаше нищо против беше способна да му угоди и никога нямаше да съжалява.. Харесваше и идеята за малко негово копие, но също така съзнаваше, че докато порасне щяха да минат поне две години..
- Не съм го очаквала от теб.. - приза момичето и нежно продължи да сапунисва тялото му.. Ръцете й се плъзгаха по всяка една част от него.. Харесваше й да го докосва и да се радва на тялото му, което може да й бъде отнето по всяко време..
- Щом искаш и аз го искам.. - усмихна се и нежно целуна врата му захапвайки го съвсем лекичко..
Хайди
Хайди

Posts : 127
Join date : 08.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 3 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Даре мо Най Чет Юни 16, 2011 7:54 pm

Той се отпусна над нея и я остави. Знаеше, че кръвта за вампирите е като афродизиак. Остави я да направи каквото иска, като отпусна леко ръцете си и я хвана за дупето. Притвори леко очи и каза:
-Обожавам твоята захапка - след това се усмихна и допълни:
-Дори и да е единствената, която ме е вкусла.. - после усети ръката й по тялото си. Усмихна се и каза:
-Защо не се завъртим. Ти да си отгоре, за да ти е по-удобно.. а и да ме почистиш на всяка част, която желаеш...
Даре мо Най
Даре мо Най

Posts : 159
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 3 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Хайди Чет Юни 16, 2011 8:04 pm

Хайди се поотпусна и стисна кожата му малко по силно без никакво желание да го наранява.. Кръвта му нахлу в устните й, а тя с изненада установи, че вкусва най-сладникавата кръв.. Кръвта на един от първите.. Беше като омагьосана.. Единствено думите му можеха да я откъснат от врата му.. Погледна го извинително и леко прокара пръста си през раната, която вече бе започнала да заздравява..
- Извинявай.. - измънка момичето и отново целуна врата му.. Завъртя се и пъргаво застана върху него.. Старателно започва да почиства всяка една част от тялото му.. Ръцете й биваха следвани от ситни целувчици..
Хайди
Хайди

Posts : 127
Join date : 08.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 3 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Даре мо Най Чет Юни 16, 2011 8:15 pm

Той се отпусна и каза:
-Понеже си моето послушно момиченце.. ти позволявам да пиеш колкото искаш - след тези думи се усмихна и каза:
-От където искаш.. - след това се исмихна и допълни:
-А след това.. аз..аз ще те наградя със страстни целувки, вечеря и романтика..
Даре мо Най
Даре мо Най

Posts : 159
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 3 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Хайди Чет Юни 16, 2011 8:38 pm

Хайди се засмя и срещна погледа му.. Игривите й очи се взираха в него с продължение на цели тридесет секунди..
- Няма да пия от теб.. - каза накрая и страстно целуна устните му.. Истината бе, че дори не искаше романтичната му вечеря.. Искаше само и единствено него.. Неин завинаги.. Отново го целуна и прокара ръката си по перфектното му тяло..
- Никога повече.. - прошепна в ухото му ..
Хайди
Хайди

Posts : 127
Join date : 08.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 3 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Даре мо Най Чет Юни 16, 2011 8:54 pm

Тя усети ръцете му. Нежно я галеха, докато не мина между краката й. Той се усмихна и каза:
-Защо... аз съм твой.. както ти си моя.. завинаги.. можеш да ме използваш както искаш.. дори и да е за това.. Знам че те възбужда и утолява жаждата ти. – след тези думи той я целуна страстно и каза:
-За това... ще направя каквото пожелаеш.. докато съм отдоло.. можеш да ме използваш както поискаш.. ако искаш да пиеш кръв от вратът ми.. от китката ми.. или дори от друго място - и погледна надоло... усмихна се и попита:
-Така де.. ако искаш може да опиташ да пиеш от всякъде - и се усмихна палаво..
Даре мо Най
Даре мо Най

Posts : 159
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 3 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Хайди Чет Юни 16, 2011 9:07 pm

Крехкото телце на Хайди изтръпна при докосването му.. Прехапа долната си устна и бавно проследи палавия му поглед.. Плъзна ръката си натам почти мигновено.. Нежно започна да го дарява с ласки докато устните й шареха по тялото му.. Водата й пречеше и това видимо я дразнеше, но се постара да не го показва особено много.. Беше й добре във ваната й нямаше особено голямо желание да се мести..
- Няма да пия, мили.. За днес ми стига.. подсмихна се и страстно вплете езика си в неговия.. Не можеше да се познае.. Имаше някакво друго чувство, което не бе изпитвала досега.. Това направо я подлудяваше.. Не се бе виждала в такава светлина и не очакваше да го направи толкова скоро..
Хайди
Хайди

Posts : 127
Join date : 08.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 3 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Даре мо Най Чет Юни 16, 2011 9:10 pm

Той отговори на целувката й и каза:
-Явно наистина сме влюбени - след тези думи повтори целувката и се заигра със езичето й. Отдръпна се леко и каза:
-Нарече ме "скъпи", скъпа моя.. това беше.. - целуна я отново и продължи:
-Това е голяма крачка.. за твоята възраст и... накара ме да се чувствам добре..
Даре мо Най
Даре мо Най

Posts : 159
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 3 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Хайди Чет Юни 16, 2011 9:17 pm

Хайди се усмихна леко и нежно погали бузката му. Смяташе, че Даре се напряга твърде много.. Знаеше, че беше прав във всяко отношение, но не искаше да мисли затова.. Дали щеше да се случи сега или след няколко години нямаше да има особено значение.. Така или иначе тя го обичаше и вероятно щеше да го обича когато и да се бяха срещнали..
- Аз те обичам.. Предполагам и ти ме обичаш.. Значи сме влюбени. - обобщи момичето и нежно целуна ръката му..
- Знаеш, че бих дала всичко, за да се чувстваш добре.. Колкото до възрастта ми.. Виж, голяма съм.. Достатъчно, за да те обичам както трябва.. - подсмихна се момичето ..
Хайди
Хайди

Posts : 127
Join date : 08.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 3 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Даре мо Най Чет Юни 16, 2011 9:25 pm

Той се усмихна и каза:
-Хайди.. Любов моя.. за мен твоят образ и възраст нямат значение.. За мен не си една секс играчка, а момичето което обичам. Искам да то гушкам, да те целувам, да... да съм до теб и да усещам топлината от тялото ти.. да усещам сърцето ти и любовта. Обичам те повече от всичко.. - той я целуна страстно и каза:
-Бих искал да станеш моя съпруга в бъдеще.. - и я погледна влюбено

ПП: Лека нощ.. Аз лягам
Даре мо Най
Даре мо Най

Posts : 159
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 3 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Хайди Чет Юни 16, 2011 9:36 pm

Тя се усмихна леко, а очичките й се просълзиха от щастие.. Тя знаеше, че я обича и не беше нужно да й го доказва.. Беше очарована от всяка една негова дума.. Сърчицето й щеше да се пръсне от вълнение.. Тя също го обожаваше и се надяваше той да го знае.. Нямаше да й стигнат думите, за да му опише какво чувства..
- Знаеш, че и аз те обичам, нали ? Нещо повече .. Обожавам те !.. За една нощ ти преобърна целият ми живот напълно.. От малко хлапе се превърнах в обичана жена.. Изпитах хиляди нови чувства.. И съм безумно щастлива, че ги изпитах с теб.. - шепнеше момичето.. Имаше да казва още много, но точно сега би предпочела да замълчи.. Да му се порадва..
- След време.. - продължи тя.. - Ще стана твоя съпруга.. Ще те радвам и дори ще се грижа за теб по-добре от всеки.. - подсмихна се осъзнавайки, че едва успява да се грижи за себе си..


ПП Лека и мека
Хайди
Хайди

Posts : 127
Join date : 08.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 3 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Даре мо Най Пет Юни 17, 2011 5:13 am

Той я целуна и каза:
-Не.. аз съм мъжа в семейството и ще се грижа за нас, а ти... - целуна я отново и каза:
-Ти ще си моята основа, която ми помага да продължа - прегърна я и каза:
-Знам че ме обожаваш... ти си първото същество, което ме кара да почувствам отново.. което ме кара да съм жив отново - усмихна се и я погали по гръбчето, като я притисна към себе си и каза:
-Никога няма да се разделяме.
Даре мо Най
Даре мо Най

Posts : 159
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 3 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Хайди Пет Юни 17, 2011 6:54 pm

Хайди се отпусна и бавно повдигна главичка, за да може да срещне погледа му.. Усмихна се топло и нежно целуна бузката му.. Тя отказваше да го затруднява с излишни грижи по нея.. Смяташе, че той има достатъчно проблеми за разрешаване и беше твърда в решението си да го държи далеч от нейните..
- Не говори така.. Винаги си бил жив, винаги си съществувал и чувствал.. - прошепна нежно и съвсем внимателно погали врата, гърдите и коремчето му..
- Точно както аз винаги ще съм до теб и ще те подкрепям.. - допълни също толкова тихо..
Хайди
Хайди

Posts : 127
Join date : 08.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 3 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Даре мо Най Пет Юни 17, 2011 7:05 pm

Той я целуна страстно и каза:
-Предпочитам да съм жив само с теб.. иначе... нямам смисъл за живеене - след тези думи се усмихна и попита:
-А сега.. понеже си толкова сладка в прегръдките ми.. ще кажеш какво ще правим.. ще изпъля всяко твое желание.. искам да те задоволя.. - и се усмихна миличко.
Даре мо Най
Даре мо Най

Posts : 159
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 3 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Хайди Пет Юни 17, 2011 7:35 pm

Хайди се ухили весело и направо замислена физиономия.. Нямаше си и на идея какво иска да прави.. Беше й все едно.. Чувстваше се някак важна докато е покрай него, но истината е, че бе зависима именно от присъствието й.. Той бе нейният наркотик и тя го ценеше изключително много..
- Защо не пийнем нещо.. - предложи тихичко целувайки го страстно.. Обожаваше устните както и тялото му, но най-вече огромното му сърце..
Хайди
Хайди

Posts : 127
Join date : 08.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 3 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Даре мо Най Пет Юни 17, 2011 7:42 pm

Той се засмя и каза:
-Каквото пожелаеш.. - бавно я погали по тялото и допълни:
–Сега само си избери какво ти се пие - целуна я страстно и допълни:
-И отивам да ти взема.... така де.. кажи какво искаш и съм тук, след секунда с него.. принцесо моя - и се усмихна
Даре мо Най
Даре мо Най

Posts : 159
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 3 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Хайди Пет Юни 17, 2011 7:56 pm

Очичките на Хайди светнаха.. Именно в това тяло можеше да опита от каквото си пожелае.. Нямаше да има граници между тялото й и алкохола.. Целуна бузката му и срамежливо положи пръст на устните си..
- Искам едно мръсно мартини.. - каза накрая и леко прехапа долната си устна.. Погледна го миличко и отново целуна устните му..
Хайди
Хайди

Posts : 127
Join date : 08.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 3 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Даре мо Най Пет Юни 17, 2011 8:28 pm

Тя усети как той изчезна и след секунда под нея той стоеше и държеше чашка с мартини. Усмихна се и каза:
-Това ли е вашето желание?? - засмя се и подаде питието на Хайди. Целуна я и каза:
-Това мръсно мартини е твое, колкото съм и аз - и я загледа с перверзен поглед.
Даре мо Най
Даре мо Най

Posts : 159
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 3 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Хайди Пет Юни 17, 2011 8:50 pm

Хайди му намигна палаво и лакомо взе мартинито от ръцете му.. Отпи малка глътка и с изненада установи , че епо-приятно отколкото е очаквала.. Питието пареше гърлото й по един нов и странно приятен начин..
- Благодаря.. - каза с тих глас и палаво взе маслинката от чашката.. Бавно я изяде и отново отпи от питието..
- Ти нищо ли няма да пиеш.. ? - попита разочаровано прокарвайки ръка по тялото му..
Хайди
Хайди

Posts : 127
Join date : 08.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 3 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Даре мо Най Пет Юни 17, 2011 8:54 pm

Той я целуна и каза:
-Ти си ми достатъчна - ръцете му се плъснаха по гръбчето й и я хванаха за дупето. Той я притисна към себе си и каза:
-Няма по-сладка напитка от твоята целувка - и след това попита:
-Май искаш да си пийнеш и от мен.. искаш ли да полееш тялото ми с мартини и да си поиграеш с него?? Хайде.. давам ти..
Даре мо Най
Даре мо Най

Posts : 159
Join date : 02.06.2011

Върнете се в началото Go down

Имението на Даре мо Най - Page 3 Empty Re: Имението на Даре мо Най

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите