Wien
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 11 EmptyНед Яну 06, 2013 6:16 pm by Дейвид Гордън

» Изоставеният цех
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 11 EmptyЧет Дек 15, 2011 7:08 pm by Ник Даркъс

» Анита Блейк
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 11 EmptyПон Дек 12, 2011 8:41 pm by Касиди Андрюс

» Промяна на лик
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 11 EmptyНед Дек 11, 2011 7:52 pm by Freaky

» Спам Без Срам Vol. 2
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 11 EmptyНед Ное 27, 2011 2:04 pm by Edvard Targaryen

» Алеята около гората
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 11 EmptyВто Ное 22, 2011 5:24 pm by Edvard Targaryen

» ...другарче за РП
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 11 EmptyПон Ное 14, 2011 1:12 pm by Freaky

» Кейти Фоус
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 11 EmptyСъб Ное 12, 2011 9:52 pm by Freaky

» Да броим до.... Vol.1.
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 11 EmptyСъб Ное 05, 2011 12:36 pm by Freaky

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост :: 1 Bot

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 28, на Чет Ное 23, 2017 4:30 pm
Статистика
Имаме 149 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Ема Хънт

Нашите потребители са написали 7309 мнения in 364 subjects
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Победители от конкурси
Победителите от конкурса за модератори са : Макс Фрей (Глобален Модератор),Хелена Салвадор (Виена) и Ана Блейк (Всичко останало) ! Честито !
Affiliates
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 11 Pageviews=1

Спам Без Срам Vol. 2

+12
Анна дел Ла Вал
Лили Мюлер
Selena White
Доминик Уинтър
Джоузеф Шулц
Хелена Салвадор
Луциана-Мария Грайнер
Ана Уинтър
Владимир Корф
Джулиън Девънпорт
Helen Grave
Freaky
16 posters

Страница 11 от 27 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 19 ... 27  Next

Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 11 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Вто Авг 16, 2011 6:54 pm

Горкичката! Кажи ми на кой да извадя окото и ще го направя! Днес твоята обична майка е в много садистично настроение. Още се чувствам кривнала от правия път, така че без терзание съм готова на драстични мерки, за да защитя творческите дарби на дъщеря си!
Между другото, майка ти така и не получи муза, а се предполагаше да е на този ден. Но то е явно от липсата на сън и прекалено много нерви. Виж само, засенчиха ми великото вдъхновение!
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 11 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Вто Авг 16, 2011 7:10 pm

Мисля, че твоето вдъхновение се е преселило в моята глава. Днес смятах да си мързелувам цял ден, а ето че пиша разкази с неясна тематика. Кратки, но красиви.
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 11 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Вто Авг 16, 2011 7:17 pm

Сега като ме подсети(не знам как, но го направи)...Първата фентъзи българска книга ще бъде издадена скоро. Авторка: Александрина еди-коя-си. Успях да прочета резюмето и честно казано, не се впечатлих. Идеята копирана дословно от американските "бестселъри"(как започват да ме дразнят някои от тях...особено "Здрач". Вече като я чуя тази дума и се обривам). Никаква оригиналност, но поне не е включила и вампирите иначе щях да се разбеснея, а със сигурност това щеше да дойде твърде много на психичното ми здраве. Не смятам да си я купувам, ама изобщо. Аз съм се зарекла, че ще чакам нещо по-завладяващо, което ще ми завърти главата още докато преглеждам първия ред на анотацията.
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 11 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Вто Авг 16, 2011 7:37 pm

Аз дори не съм чула за тая книга, но отдавна не съм на вълна фентъзи, а за "Здрач" не ми говори. Прочела съм само първите две книги и май първата най ми хареса. Беше някак интересно отначало, но накрая стана такава пародия с различните митове, че не успях да го изтърпя. Аз в момента съм на вълна книги, които има дълбок смисъл. И същите тея книги редовно ме разплакват. Последната беше "Вероника решава да умре" на Паулу Коелю и сега мисля да си вземам "Единайсет минути" от същия автор, но съм отворена и за различни предложения. Също така все още продължавам да си търся книгата "Кръв и шоколад", по която е създаден филмът. Гледала съм го милиони пъти и така ми се иска да прочета книгата, ама никъде не мога да я намеря. Спирам, че вече започнах да се повтарям.
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 11 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Вто Авг 16, 2011 7:55 pm

А аз съм сложила пауза на четенето изобщо. Майка ми ми препоръчва философски книги с дълбок смисъл("Птиците умират сами", "На изток от рая"), но аз нещо поулегнах към края на лятната ваканция. А уж си обещавах, че цялата ще я прекарам забила глава в страниците и поемайки аромата на млада хартия и прясно мастило. Аххх... ;дд. От време на време намирам по нещо леко за четене, колкото да не ми се схване мозъка, но да, вече не е същата страст като преди.
А колкото до "Здрач"...Аз направих голямата грешка да КУПЯ(една книга двадесет лева - къде ми е била главата?) и прочета всичките четири книги. Е, няма такава глупост като тази на Стефани Майър! Протагонистка без характер, главен герой притежаващ крайно противно съвършенство и цяла рода еднорози, барабар със смъртните им врагове - представители на порода улична превъзходна(превод: и те се намират на улицата, ама превъзхождат останалите с размерите си). Кой знае, може би авторката се е опитвала да пародира свръхестествения свят, но вероятно опитът й ене е ударил правилното подсъзнание на тийнейджърките. Ах, колко мога да говоря на тема защо "Здрач" трябва да излезе от продажба. Както от книжарниците, така и от историята на киното(А филма...О, богове!).
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 11 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Вто Авг 16, 2011 8:11 pm

Да беше само тийейджърките. Даже майката на една приятелка я е чела и после цял век я одумва да ходели да гледат филма. Милата... Толкова трагично изглеждаха. Даже си мисля, че съм пропуснала много от киното, защото не бях с тях, а доколкото ми разказва е имало доста комични ситуации. Като не говоря комични ситуации във филма, а самото им представаление в киносалона. ;д
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 11 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Вто Авг 16, 2011 8:22 pm

Гледала съм първите три филма на кино и с четвъртия няма да си губя ценното време и пари. Не, в никакъв случай! Не ми трябва онова досадно "ъъъ" на главната героиня, която милата се нуждае от спешна помощ на логопед.
Между другото, докато най-спокойно си се рових из снимчици на Аманда Сейфрид, попаднах на един предстоящ филм(някъде по Октомври ще излиза). Тя е ще играе главната роля, но не това ме грабна единствено. По принцип филмът има прекрасен замисъл! Разказва се за бъдещето. В бъдещето всеки човек спира да расте на 25 години. За да придобие пълно безсмъртие обаче се плаща(до колкото разбрах...но не ми е известен начина), а който не си го издейства има само още една година живот. Друго интересно(и стряскащо) е, че времето е пари в буквален смисъл. Тъй като всеки живее по сумати години, не използват обикновените пари като начин за заплащане. Например: Чашка кафе е равна на четири минути чакане; такси - три месеца. Всичко се купува с време. Така де, провери трейлъра. Казва се "In Time". Наистина ме грабна и смятам да го проверя на кино. ^^
(участват още Джъстин Тимбърлейк, онзи от "Бяла яка", един от "Теорията за Големия Взрив", Оливия Уайлд...)
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 11 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Вто Авг 16, 2011 8:28 pm

Ама аз тоя филм май го знам. Мисля, че някъде бях чела точно за него или може и трейлъра да съм гледала, но все пак мерси за споделената информация. Аз сега точно от идеи за филми се нуждая. И то точно филм със смисъл, защото нещо ми е философска седмица и не мога да се задоволя с едни епизоди на "Шепот от отвъдното", с които и се преспивам. Просто в тоя сезон няма нищо интересно.
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 11 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Вто Авг 16, 2011 8:38 pm

Не казвам, че филма ще някакъв философски и притежаващ смисъла на живота, но...;дд Просто зрелищен и с наистина впечатляваща идея! Само не ми е известно дали ще е в 3D формат. Много ми се иска да е!(бай дъ уей, ще излезе в моя си месец. Точно като подарък за рождения ден, че цяла ваканция не съм стъпвала в Синема Ситито ;дд)
"Шепот от отвъдното" не следя. Харесвам я цялата история с мъртвите, но накрая винаги завършва лигаво и с отворена вратичка: "три дена яли, пили и се веселили". Поне на мен ми омръзва само докато го гледам по телевизията, без да знам дори кой сезон излъчват.
Изгледах "Цветок дьявола". Умопомрачителен главен герой, но филмът е бозав от където и да го погледна. Няма смисъл да го търсиш в торент сайтовете - явно в българските липсва, та затова го изгледах онлайн. Общо взето става за един път...Ама общо взето. ;дд
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 11 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Сря Авг 17, 2011 11:57 am

Семейство, семейство. Къде се изгубихте мили мои? Аз съм с нова муза и май ще си измислям нов герой за един форум, но как не знам какво да бъда. Толкова е трудно да решиш какво да си, когато искаше да е нещо интересно, а има толкова много неща, от които да си избереш.
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 11 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Сря Авг 17, 2011 12:04 pm

Мама е тука. Обаче дреме и няма представа в коя вселена се намира, с каква цел, под какво име се подвизава и как изглежда. Пълна мистерия, а от както разгледа няколко снимки на брутално убитата Елизабет Шорт започна да изпада в онази стоножена депресия. *хлъц-хлъц*
О щерко моя, по колко часа спиш, че да имаш енергия за нещо въобще? Аз клетата музата ще я чакам догодина. И най-лошото е не, че и сега не мога да си създам герой(имам горе-долу някаква идея), но какъв да му бъде лика? Дилема, огромна дилема...
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 11 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Джулиън Девънпорт Сря Авг 17, 2011 12:22 pm

Здравейте и от мен... аз съм труп. До сега се борих с разни кодове и кодове и кодове в metro' и сега ми се иска да умра.
И... отново, нямам муза. Никаква. Ще ми простите ли някога че не съм писала скоро в рп-тата ни?
Джулиън Девънпорт
Джулиън Девънпорт

Posts : 528
Join date : 26.06.2011
Age : 30

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 11 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Сря Авг 17, 2011 12:28 pm

Аз прощавам от части, защото и ти като мен , mon cher, олицетворяваш труп в момента. Считай си греха за опростен временно. ;дд
Леле, сама си правя мръсно на психиката като продължавам да се интересувам от смъртта на Черната далия(Елизабет Шорт). Явно имам някаква рождена болест да се привличам от неща, които съвсем не са чувствителни хорица кат мен. Ама не мога, любопитството убива! Самостоятелно си се самоубивам постепенно...Гомез, ти беше прав, имам някакви подсъзнателни мазохистични наклонности.

Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 11 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Сря Авг 17, 2011 12:29 pm

Аз в нашето чак днес писах, а ти бързаш в отговорите. Почивай си. Аз сега едвам смогвам с тия моите музи, но днес съм се отдала на търсене на снимки. Не знам защо, но си харесвам снимки на дрехи и буквално съм вглъбена в тази работа. Някой ще може ли някога да ми обясни защо се занимавам с това.
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 11 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Джулиън Девънпорт Сря Авг 17, 2011 12:38 pm

Уу, Черната Далия. Очарователно притеснително, Мортиша <3
Блерп, дъще, да не ставаш нормално същество? Мисля, че си... наказана.
Джулиън Девънпорт
Джулиън Девънпорт

Posts : 528
Join date : 26.06.2011
Age : 30

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 11 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Selena White Сря Авг 17, 2011 12:47 pm

Здравейте :д
Selena White
Selena White

Posts : 84
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 11 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Сря Авг 17, 2011 12:51 pm

Очарователно по някакъв много извратен, но изкушаващ начин. Брр...Даже премислям да гледам и филма, но ме съмнява, че той ще е съсредоточен изцяло върху убийството. А аз искам всичко да знам, всякакви мистериозни находки и предположения...В момента търся диво за всякакви статии. ;дд
Щерката сигурно е хванала някоя човешка настинка. Ще трябва да я лекуваме, защото може и да е нещо сериозно. ;дд
Поздрав(много харесвам тази версия на песента <3):
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 11 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Джулиън Девънпорт Сря Авг 17, 2011 12:54 pm

Здравей непознато лице :3

Ооо, Мортиша, любима, аз харесвам тази версия на песента:

Доста по-мрачна е <3
Джулиън Девънпорт
Джулиън Девънпорт

Posts : 528
Join date : 26.06.2011
Age : 30

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 11 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Selena White Сря Авг 17, 2011 1:00 pm

Как сте , какво си правите ?
Selena White
Selena White

Posts : 84
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 11 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Сря Авг 17, 2011 1:02 pm

В началото си помислих, че е някаква пародия, но после взе, че ми хареса. <3 Рамщайн доста плашат. ;дд
Здрасти(май ти помня името, но остава закодирано за пред членовете на семейството. Внимавай, те може и да хапят!). Иначе аз съм прилично добре и разглеждам обезобразените снимки на една клета жена резната наполовина. Искам да се скрия някъде, но ръката ми е залепнала за мишката. ;(
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 11 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Selena White Сря Авг 17, 2011 1:04 pm

ЙЕЙ някой МАЙ ми помни името :Д
Selena White
Selena White

Posts : 84
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 11 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Джулиън Девънпорт Сря Авг 17, 2011 1:04 pm

Не е пародия, официална песен си е; Тату и Рамщайн имат няколко подобно "смесвания" на песни, но този най ми допада <3
Аз... аз съм добре. Май. В момента пиша пост в друг форум, което е цяло чудо ._.
Джулиън Девънпорт
Джулиън Девънпорт

Posts : 528
Join date : 26.06.2011
Age : 30

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 11 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Freaky Сря Авг 17, 2011 1:06 pm

Стасииии! <3
Freaky
Freaky
One and only

Posts : 412
Join date : 25.05.2011
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 11 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Selena White Сря Авг 17, 2011 1:07 pm

КОСИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ <33333333
Как си бе любов моя ...
Selena White
Selena White

Posts : 84
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 11 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Сря Авг 17, 2011 1:10 pm

Аз помня не май, а април. ;дд
Ъм, колкото и зловещо да звучат заедно им отива да правят общи песни. Едните реват на немски, а другите пищят на руски.Резултатът е... да кажем много добър.;дд
А аз официално започвам да издирвам лик на предполагаем нов герой. И естествено, ще си го търся до догодина, когато се спомина.
Ау, здравей и на теб! Не е истина, докато си напиша мнението и темата се напълни със спамерчета. ;дд
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 11 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 11 от 27 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 19 ... 27  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите