Wien
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 12 EmptyНед Яну 06, 2013 6:16 pm by Дейвид Гордън

» Изоставеният цех
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 12 EmptyЧет Дек 15, 2011 7:08 pm by Ник Даркъс

» Анита Блейк
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 12 EmptyПон Дек 12, 2011 8:41 pm by Касиди Андрюс

» Промяна на лик
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 12 EmptyНед Дек 11, 2011 7:52 pm by Freaky

» Спам Без Срам Vol. 2
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 12 EmptyНед Ное 27, 2011 2:04 pm by Edvard Targaryen

» Алеята около гората
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 12 EmptyВто Ное 22, 2011 5:24 pm by Edvard Targaryen

» ...другарче за РП
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 12 EmptyПон Ное 14, 2011 1:12 pm by Freaky

» Кейти Фоус
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 12 EmptyСъб Ное 12, 2011 9:52 pm by Freaky

» Да броим до.... Vol.1.
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 12 EmptyСъб Ное 05, 2011 12:36 pm by Freaky

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости :: 1 Bot

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 28, на Чет Ное 23, 2017 4:30 pm
Статистика
Имаме 149 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Ема Хънт

Нашите потребители са написали 7309 мнения in 364 subjects
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Победители от конкурси
Победителите от конкурса за модератори са : Макс Фрей (Глобален Модератор),Хелена Салвадор (Виена) и Ана Блейк (Всичко останало) ! Честито !
Affiliates
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 12 Pageviews=1

Спам Без Срам Vol. 2

+12
Анна дел Ла Вал
Лили Мюлер
Selena White
Доминик Уинтър
Джоузеф Шулц
Хелена Салвадор
Луциана-Мария Грайнер
Ана Уинтър
Владимир Корф
Джулиън Девънпорт
Helen Grave
Freaky
16 posters

Страница 12 от 27 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 19 ... 27  Next

Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 12 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Selena White Сря Авг 17, 2011 1:24 pm

Някой знае ли момичето което е с лика на Диана Агрон как и е името в форума
Selena White
Selena White

Posts : 84
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 12 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Сря Авг 17, 2011 2:29 pm

Ахааа, оставям ви, мили мои!(не че съм била във флууда физически, но духовно сте ме усещали. Няма как, аурата ми е мощна.)Намерих си лик за новия герой и дори имам бледа идея за история и т.н. Ето затова ми се отвори апетита и сега отивам да ям щастлива! yeeey
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 12 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Джулиън Девънпорт Сря Авг 17, 2011 2:38 pm

::маха с кърпичка::
Сбогом, съпруго. Аз пък излизам, което значи, че ще съм тук довечера :3
Джулиън Девънпорт
Джулиън Девънпорт

Posts : 528
Join date : 26.06.2011
Age : 30

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 12 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Сря Авг 17, 2011 2:53 pm

Съпругата е официално наядена и сега с пълен стомах подскача и тя с бяла кърпичка в ръка. Дано ме видиш, защото явно поговорката за гладни мечки важи и когато не са такива. ;дд
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 12 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Сря Авг 17, 2011 3:26 pm

Дъщерята се завръща в родния дом. Вече официално смятам тази тема за мой втори дом. Ох, все още се чудя какво да бъда. Хем искам човек, хем искам нещо не толкова човешко като например човек с дарба или нещо си от сорта, но категорично избягвам баналните същества. Някой да помага... Мамо, на теб ти пожелавам скоростна муза, а аз усещам как също огладнявам.
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 12 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Ана Уинтър Сря Авг 17, 2011 3:28 pm

Ох остави се, вашия косач пък го бе хванала музата д аправи клип, започна донякъде и вече хем не й се довършва, хем пък иска... О.о
Ана Уинтър
Ана Уинтър

Posts : 166
Join date : 26.05.2011
Age : 28
Location : In the Hell xD ^^

http://rpg-vampire-knight.forumotion.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 12 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Сря Авг 17, 2011 3:35 pm

Майка ти вече има почти качествена муза. И само след малко почва голямото МИСЛЕНЕ! И аз не съм се насочила към обикновен човек. Премислях за такъв с дарба, но има толкова много клишета, а на мен ми се иска нещо наистина оригинално. Затова се насочвам към вещици, духове, души и т.н. пък каквото ми хареса в движение. ;дд В интерес на истината, вдъхновението ми е един филм, така че мога да взема идеята от там...Важното е, че имам лик на героинята! Йей, йей, йей!
Яж дете мое. Баща ти те наказа май, но съм сигурна, че имаш право на храна... ;дд
О о, здравей! Аз отдавна спрях да се занимавам с всякакви клипове. Не обичам да завися от каквито и да било програми. Предпочитам творение на мозъка в чист вариант като разказ или ново попълнение сред роул плей чадата. ;дд
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 12 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Сря Авг 17, 2011 3:56 pm

Аз така и не разбрах какво ми е наказанието, така че не го спазвам, мамо. Вероятно и татко вече е забравил за него. Аз пак се отдала на моята дилема, но реших, че в процес на измислянето на историята ще реша какво да е. Иначе и аз си имам лик и що-годе измислен характер.
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 12 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Сря Авг 17, 2011 4:07 pm

Ако въобще го е измислил, го е забравил. Ти не се притеснявай, в краен случай в рамките на един ден ще ти забраним да правиш опити да убиеш съседското дете.;дд

Само не ми говори за характери! Не, не! А описване на външен вид...Зарекла съм се - в никой форум повече няма да предоставям подробен външен вид. Правя една графа: Очи, коса, дължина на краката, обиколка на талията, на задника, наличие на наследствени заболявания и т.н. Всичко по две думи, дори несвързани в изречения. Ако има по-омразна част от създаването на героя, то това е тя! *клати се напред-назад като побъркана и си бие шамари, за да излезе от шока*
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 12 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Сря Авг 17, 2011 4:44 pm

Ох, аз най-обичам характери и външни видове. Уж имам дар слово, но в историите съвсем не ме бива, но съм си обещала, че за тази ще се постарая. Няма си на представа как ще я започна, но наистина искам да си е уникална, а не да я претупам, колкото да има нещо там. Отдавна не съм имала чак такава муза за герои.
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 12 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Сря Авг 17, 2011 5:00 pm

А аз от характери и външни видове не намирам смисъл и има очевидни причини за това. Един умен човек може да си направи извод за характера от историята(зависи по какъв начин е описана), а външният вид преспокойно може да се представи само чрез снимки. Слепи хора по форумите няма, надявам се. ;дд
Прасковка? Имам чувството, че за втори път те "черпя" с такава, но в нашата къща друго не се предлага. ;дд
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 12 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Сря Авг 17, 2011 6:06 pm

Не, мерси. Току-що изядох една, но току-що ми даде велика идея. Мислех си героинята ми да си има котка и се чудех какво да е името, а ти каза прасковка. Пък вчера гледах Ледена Епоха 3 и там нали кръщават малкото мамутче точно Прасковка и аз реших, че котката ще се казва така. Не е ли сладко?
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 12 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Сря Авг 17, 2011 6:12 pm

Хах да, сладко е!
А аз съм се побъркала тотално. От четене на статии за Черната Далия, отидох до човека кръстител на садизма: Маркиз дьо Сад. Интересно ми е да чета разни криминални истории, но това беше повече от кошмарно. Не мисля че някога е съществувал по-луд перверзник от този. Бррр...
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 12 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Джулиън Девънпорт Сря Авг 17, 2011 6:28 pm

Здравейте, деца! Вашият не изцяло трезв баща/съпруг се прибра и при това взел решението да си вкара един от старите герой във форума. И преди Мортиша да каже каквото и да е... женски е. И е много сладка госпожица макар и да умира (болна е от левкимия, ако помня правилно).
Някой да я иска за любовен интерес на свой герой?
Джулиън Девънпорт
Джулиън Девънпорт

Posts : 528
Join date : 26.06.2011
Age : 30

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 12 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Сря Авг 17, 2011 6:57 pm

Аз не проявявам интерес... А защо ли не се сещам коя е тази героиня? Май съм пропуснала нейната история. Ах, какъв пропуск съм направила. А от моята нищо не излезе. Утре ще се мисли, това вече е решено, защото сега ме тормозят с хиляди неща, за които нямам желание. Защо просто не те питат преди да ти кажат нещо? Също така вече реших, че и на кучето ми ще викам прасковка, въпреки че с това неговото безспирно ядене повече ще му върви топчица или бухтичка. ;д
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 12 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Ана Уинтър Сря Авг 17, 2011 7:02 pm

Аз, Аз!
Ана Уинтър
Ана Уинтър

Posts : 166
Join date : 26.05.2011
Age : 28
Location : In the Hell xD ^^

http://rpg-vampire-knight.forumotion.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 12 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Лили Мюлер Сря Авг 17, 2011 7:12 pm

:: Гомез се разхожда мазно с новият си герой::

Ня, дъще, Прасковка ми харесва като име. Най-сполучливото кучешко име, което съм давала е "Сирене" и то на едно смешно и русо същество, което живота си дава за малка бучка. Казвам ти, нелепа история. Всъщност кръщаването стана адски нелепо; обядо-вечеряхме миналото лято на вило-къщето на която бяхме (и за която заминавам на 5-ти) ии аз обяснявах как кучето наистина е чудовищен фен на сиренето, след това изкрещях "СИРЕНЕ" И заявих, че няма да се обърне... но то направо изприпка и ми легна в краката мятайки влажен и любовен поглед. От тогава е... Сирене.
Отива му.

Ана, за какво гласуваш? Май изпуснах нещо..
Лили Мюлер
Лили Мюлер

Posts : 27
Join date : 17.08.2011

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 12 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Сря Авг 17, 2011 7:19 pm

Мортиша се завръща с изпоцапани в кръв ръце...Разтече ми се от носа. Леле, обиколила съм цялата къща, блъснала съм си главата във всяка една мебел и бутнах всеки един изпречил ми се на пътя кош...Всичко това, за да достигна бабиното скривалище където се съхраняват салфетките, а през цялото време лицето ми гледаше към тавана. Как не съм паднала докато се придвижвах към свещените попиватели, не знам. ;дд
А, Гомез реши да постне ново чадо! Много ми харесва името Лили, между другото!(открадна ми го от в момента създаващия ми се герой, нали? Ах ти, мазен телепатично надарен съпруже!)
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 12 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Лили Мюлер Сря Авг 17, 2011 7:23 pm

О, милата ми Мортиша... пак лееш кръв по грешни поводи. Следващият път просто хвани една лъжица и си отрежи крайник, така ще си спестиш мъките.

Няхахаха, о, това е то семейната телепатия. Чувствам се Зл-а.
Лили Мюлер
Лили Мюлер

Posts : 27
Join date : 17.08.2011

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 12 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Сря Авг 17, 2011 7:35 pm

Да си режа крайник с лъжица...О, mon cher, това спестяване на мъките ли е? Но в интерес на истината, тъй като съм пълноправен член на семейство Адамс, това ще да е приятно занимание, стига накрая оная бабка с вещерски способности(не съм сигурна каква ми се падаше - свекърва или майка, ама я има във филмите ;дд) да ми върне крайника отново на място.

В нашия случай семейната телепатия опря до кражба на авторското право, но ти прощавам, любими, защото героинята ти(без ти да знаеш) е копие на Анита Блейк, само че с руса коса. ;дд
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 12 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Лили Мюлер Сря Авг 17, 2011 7:45 pm

Моля моля, Лили е рижаво-руса. И наистина ли? Сега наистина се отказвам да чета тези книги ;D
Лили Мюлер
Лили Мюлер

Posts : 27
Join date : 17.08.2011

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 12 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Сря Авг 17, 2011 7:47 pm

А аз се успокоих, защото си открих песента, която бях решила че съм изтрила, но се оказа, че съм била леко сляпа и не съм я видяла... ;д Няма нищо лошо в семейната телепатия... Пък и отде знаеш, че татко е крал, а не са крали от него. Може неговата си идея да датира още от векове. Относно онази вещерка, тя май ти се падаше майка, но нещо не разбрах, кой ти даде тази великолепна идея за забавно занимание, мамо.
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 12 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Сря Авг 17, 2011 7:58 pm

Не, не, не, не се отказвай! Направи го заради Жан-Клод! Как можеш дори да си помислиш да пропуснеш магнетичната му външност, френския му акцент, неустоимия му чар, среднощно сините очи, остроумието му, енигматичната част от характера му(той е самата мистерия, доста дразни Анитка понякога)....И още толкова много неща. Ще ти се иска да си продадеш душата на дявола, само за да докоснеш Господоря(да, той е вампирския господар на Сейнт...ъм май Луис. И да, знам, че това последното прозвуча доста двузначно за незапознати с ранга му хора като тебе). И между другото, героинята ти не е едно към едно с Анита Блейк. Онази е "леко" дива, дразнещо ината и с немско-мексиканска жилка в кръвта.

Мортиша ще гори на клада! Отново й се иска да се поддаде на изкушението да смени лика на героинята си. Защо когато тамън си улегна с едно девойче, си харесам и някое друго? Господ Бог ще ме накаже, че не мога да устоявам. Но засега държа фронта...

Дъще, баща ти беше! Той иска да си резна някой крайник! Майка ти не е виновна, тя е просто клета жертва на садистичните му хрумвания.
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 12 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Сря Авг 17, 2011 8:02 pm

Тази идея я бях пропуснала. Мисля, че той има леки неуспешни опити в сферата на хирургията. Сигурно преди да се присъедини към семейството е мечтал да бъде хирург като след време са му се появили леко садистични наклонности и никой е нямала да го приеме да следва точно това и сега има моменти, в които се изживява като хирург. Малко странна логика, но доста логична. Край, вече ме хваща липсата на смисъл в думите. То логиката нали трябва да е логична... ;д
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 12 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Сря Авг 17, 2011 8:06 pm

Неееее! Защо го каза!? Онзи от "Човешка стоножка" беше хирург със садистични наклонности! Какво направи, дъще!? Майка ти сега пак няма да заспи. 😢
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 12 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 12 от 27 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 19 ... 27  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите