Wien
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 14 EmptyНед Яну 06, 2013 6:16 pm by Дейвид Гордън

» Изоставеният цех
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 14 EmptyЧет Дек 15, 2011 7:08 pm by Ник Даркъс

» Анита Блейк
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 14 EmptyПон Дек 12, 2011 8:41 pm by Касиди Андрюс

» Промяна на лик
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 14 EmptyНед Дек 11, 2011 7:52 pm by Freaky

» Спам Без Срам Vol. 2
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 14 EmptyНед Ное 27, 2011 2:04 pm by Edvard Targaryen

» Алеята около гората
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 14 EmptyВто Ное 22, 2011 5:24 pm by Edvard Targaryen

» ...другарче за РП
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 14 EmptyПон Ное 14, 2011 1:12 pm by Freaky

» Кейти Фоус
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 14 EmptyСъб Ное 12, 2011 9:52 pm by Freaky

» Да броим до.... Vol.1.
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 14 EmptyСъб Ное 05, 2011 12:36 pm by Freaky

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 28, на Чет Ное 23, 2017 4:30 pm
Статистика
Имаме 149 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Ема Хънт

Нашите потребители са написали 7309 мнения in 364 subjects
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Победители от конкурси
Победителите от конкурса за модератори са : Макс Фрей (Глобален Модератор),Хелена Салвадор (Виена) и Ана Блейк (Всичко останало) ! Честито !
Affiliates
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 14 Pageviews=1

Спам Без Срам Vol. 2

+12
Анна дел Ла Вал
Лили Мюлер
Selena White
Доминик Уинтър
Джоузеф Шулц
Хелена Салвадор
Луциана-Мария Грайнер
Ана Уинтър
Владимир Корф
Джулиън Девънпорт
Helen Grave
Freaky
16 posters

Страница 14 от 27 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Next

Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 14 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Чет Авг 18, 2011 5:05 pm

Милата... И какво очаква да научи като подслушва? Аз такива проблеми нямам, въпреки че винаги искат да чуват какво точно казвам, когато ще говоря с някой, на който са ми казали да се обадя, сякаш аз не знам какво да кажа и кога как да отговоря. Все още се боря за тази си свобода, но най-често просто се изнасям от стаята и никой не ме следи, слава Богу. То само и това оставаше. Ох, някой да има идеи какво може да бъде героинята ми след като е загинала... Единият вариант е да се възвърне по някаква чиста случайност и да бъде човек с дарба, но някак ми се иска да има друг вариант. ;д
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 14 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Чет Авг 18, 2011 5:13 pm

Аз не се сещам за нищо оригинално. Моята си я знам бъдещата: има лик, (не)предполагаема история и почти уточнена свръхестествана раса. Но ще е различна, в смисъл...както и да е, и аз не знам със сигурност.

А по въпроса със заклинанието, с което да извикаш въпросния македонски войн Джулиън...Няма такова, просто ти трябва вълшебната книга,в която е затворен. А думите, които да призинесеш включват следното:
Spoiler:
Повтаряш три пъти името му и е твой за цял един месец. Къде е проклетата книга, когато я желаеш толкова силно!?

При мен такова нещо като спокойствие няма. По-лицемерно и подло същество от баба ми едва ли съществува. Тя наистина е ужасна(колкото и мъчно ми е да го кажа) и ПОСТОЯННО слухти, следи ме, лъже, клюкарства и любопитства...Не знам от коя планета е паднала, но със сигурност там от където идва са живели само баби Яги.
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 14 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Чет Авг 18, 2011 5:35 pm

Направо ти съчувствам. Как може да си под такова напрежение. Направо чувствам как аз ще полудея сред такива хора. Аз без свобода не мога да дишам.

Аз вече също съм наясно в свръхестествената форма на героинята си. Това е добре, защото сега ме очаква една километрична история, която не знам как ще напиша днес, но мисля първо да се навечерям, за да събера сили, а след това започвам да я измислям.
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 14 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Чет Авг 18, 2011 5:48 pm

Аз утре заминавам за Пловдив и ще се връщам тук чак в Неделя. Не че там няма да имам компютър, но...Ще се разплача! не искам да ходя някъде по нежелание. А съм задължена от досадната ми майка, която прави отчаяни опити да ме изкара извън "хралупата". И да, за втори път това лято ще излизам НАВЪН. Последната дума ми причини болка дори докато я писах. Ако ми хареса въпросното 'навън' ще се хвърля в някой канал. Не искам да губя сегашната си същност, но и другата ме изкушава...Не можеш ли от Северна България да се телепортираш в Пловдив!? В противен случай ще се разхождам с майка си. Кое може да бъде по-унизително?

Домашна свобода, мила е термин, който не може да просъществува в семейния речник(не на нашето сплотено семейство, а на онова - отровното). Тук през пет минути се тропа по вратата; когато в 3 часа през нощта ставаш, за да си налееш вода в тъмното се появява силуета на баба в бяла нощница, която въпреки че е в сънено състояние продължава да настоява за отговор какво, аджеба, правиш по това време. Кой знае, според нея винаги съм крила тайни любовници из къщата, дрогирам се в стаята си и организирам купони докато тя е на църква....И още куп други неща, които като прочета по лицето й ми идва да я прасна с някой солиден тиган по мазната физиономия.

Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 14 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Чет Авг 18, 2011 6:34 pm

Аз вярвам в теб. Ще се справиш с тези три дни, пък и няма да има такава нахална баба, която да те тормози. Аз има шанс да ходя при братовчедка ми, която живее някъде между София и Пловдив, но не е съвсем сигурно, защото няма как сама да хвана автобуса до там, пък и не е сигурно дали тя ще си е там. Така, че в скоро време може и да не ме видиш телепортирана някъде наоколо.
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 14 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Чет Авг 18, 2011 7:17 pm

О, баба ми е повече от тормозеща! Искам да й отнеса главата вече на тази жена, наистина! До преди малко се разправях с нея и сега съм извън кожата си.

За да се успокоя отивам да чета за Джулиън от Македония, но ти не се притеснявай дъще, междувременно ще блуждая с едното си око и във форума. ;дд
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 14 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Чет Авг 18, 2011 7:35 pm

О, аз бях толкова запленена от историята на героинята си, че забравих за тази тема. Май вече ми става навик това забравяне. Та, такива драми никога не съм писала. Направо да се чудиш как е запазила добрия си характер след такъв семеен тормоз.
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 14 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Ана Уинтър Чет Авг 18, 2011 7:38 pm

Здравейте, мили народе! ^^ *говори отвеяно, докато се радва на новите си Ray ban очила - със сгъващи се през средата дръжки и през средата между стъклата ^^*
Ана Уинтър
Ана Уинтър

Posts : 166
Join date : 26.05.2011
Age : 28
Location : In the Hell xD ^^

http://rpg-vampire-knight.forumotion.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 14 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Чет Авг 18, 2011 8:07 pm

Здравей и на теб. Честито за очилата. А аз предчувствам как ми идват идеи за още занимания. Например сега ще си обновя темата с няколко нови графики. Защо, за Бога, винаги имам толкова творчески идеи след 10.30?
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 14 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Лили Мюлер Чет Авг 18, 2011 8:31 pm

Хмм, дъще, вчера ли обясняваше нещо за името Прасковка? Сега чета един персонаж, който има котка с това име...
::гледа подозрително да не би това да е дъщерята под прикритие::

Ох, труп съм. Да живее... най-после вдигналото ми се кръвно и предстоящото безсъние. И утре трябва да правя сума ти неща, но поне ми се размина тази нощ да дундуркам разни хора вкъщи. И утре е ден. Или нощ.
Лили Мюлер
Лили Мюлер

Posts : 27
Join date : 17.08.2011

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 14 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Чет Авг 18, 2011 8:46 pm

Защо винаги ме разкриват... На прав път си, тате. Това си е моята котка, с моето име Прасковка, а защо си жив труп, след като кръвното ти най-сетне е дорбе? Аз пък имах голяма муза, но направих един подпис и ми се доспа, но утре бащата си е вкъщи и имам повод да се извиня и да не излизам за щяло и нещяло, така че ще си имам цял един ден, в който да си допиша един разказ. Евентуално да ви ги дам двата да ги прочетете и вероятно да си довърша замислените графики, които после също да споделя.
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 14 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Лили Мюлер Чет Авг 18, 2011 8:56 pm

Няхаха, баща ти все още си го бива, въпреки че го пенсионираха отдавна от Тайните Служби.
А по въпроса защо съм труп... не знам, прекалено много изразходени нерви днес за да е всичко наред. Някой хора просто обичат да ме ядосват и да са ми родители и да си мислят, че могат да ме метнат с моите си честно изкарани пари и да ми ограничат щастието да съм на места с хиляди километри далеч от тях. Много ги обичам, но от разстояние.
Лили Мюлер
Лили Мюлер

Posts : 27
Join date : 17.08.2011

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 14 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Чет Авг 18, 2011 9:16 pm

О, любими мои, Мортиша е тук радостна, че е попаднала на достатъчно дълга и завладяваща поредица, която да компенсира препълненото й с кавги ежедневие(баба е виновна, тази вещица непоносима! Насъскала е мама против мен и сега ме гонят от къщата). Ах, точно в мой стил книги - еротика и свръхестествено(гръцки божества, спартански войни и т.н). Алелуя, не е философска! А главният герой...Ах, Джулиън от Македония, да можех само да те призова...

Та, настрана от превъзбуденото ми подсъзнание...Как е семейството? Справя ли се в мое отсъствие? ;дд
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 14 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Лили Мюлер Чет Авг 18, 2011 9:20 pm

Ще оцелеем, перверзна съпруго.
Лили Мюлер
Лили Мюлер

Posts : 27
Join date : 17.08.2011

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 14 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Чет Авг 18, 2011 9:29 pm

Не съм се и съмнявала във вас, та вие сте Адамс! И между другото, може би утре Мортиша ще гледа филм...на ужасите. Пожелайте й успех, защото определено ще й трябва. Разчитам на всеобщото мнение, че руснаците не могат да правят подобни неща, но едно досадно и изпатило си от всякакви стоножки гласче продължава да ми повтаря, че българите са долни лъжци що се отнася до коментиране на кино изкуството.

А на вас, мили мои, каква ви е програмата за утрешния ден?(на мен ми се очертава първия от тридневното изгнание)
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 14 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Лили Мюлер Чет Авг 18, 2011 9:33 pm

Трябва да излизам, да виждам някакви хора и вероятно да имам компания за цялата нощ. Нищо ново.

Ох, Мортишо, ще си лягам. Ти си въздишай по твоят Джулиън, ще си пусна нещо за гледане и няма да страдам по липсата ти в семейното ложе. Лека!
Лили Мюлер
Лили Мюлер

Posts : 27
Join date : 17.08.2011

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 14 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Чет Авг 18, 2011 9:43 pm

Не знам дали да те определя като нощна птица или дневна купонджийка. Затова за мен си денонощно кълбо от енергия. ;дд

Лека нощ, Гомез, спи спокойно! По някое време ме очаквай най-нахално да се настаня под завивките, за да сложа край на страданията ти. Джулиън все пак е въображаем, а знам кой не е... ;дд
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 14 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Пет Авг 19, 2011 2:19 pm

Завърнах се! Току-що дори май имах среща с още някой от нашата скромна фамилия, а точно онази вещица. Сигурна съм, че тази жена щеше да е префектното копие за новото поколение на семейство Адамс. Караше бивша катафалка, имаше буйна и бухнала коса и то суха като слама, пресъхнала ръка, с която ми даде път и затъмнено лице. Не е ли очарователно?
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 14 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Пет Авг 19, 2011 9:01 pm

Със сигруност е било доста очаровотелна среща. Съдбата е виновна. ;дд
Мортиша най-сетне е тук. Скапана, с напълнен тумбак, отекли крака и мускулна треска на гърба(това е от един тежък товар). Това е резултатът от контакта ми с околната среда. Първата ми разходка от доста време. Беше...прилично приятно. ;дд В момента се намирам в Пловдив и хващам клаустрофобия. Не съм свикнала в квартира, почитателка съм на къщите. ;дд

Защо винаги я чета тая тема като "Срам без спам",а не обратното? ;дд
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 14 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Пет Авг 19, 2011 9:43 pm

Такава беше, а утре усещам как пак ще се става рано. Ще си имаме гости, което означава, че вечерта ще съм свежа и ранобудна до късни нощи. А ти защо не си харесваш квартирата? Все пак можеше и да е по-зле. Да си сама в тая квартира, а аз сама не мога да живея. Аз в един супермаркет от сорта на Била мога да се изгубя, ако ми дадат списък и трябва да пазарувам, а какво остава да живея сама. Направо се чудя как така след 12 клас ще ме гонят в някой университет, след като едва ли дотогава ще съм се научила да се оправям сама...

Не те знам защо я четеш тая тема така, но аз днес я прочетох "спам и срам". Странно, нали?
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 14 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Съб Авг 20, 2011 4:34 am

Да, странно е. В тая тема сме най-срамежливите сбрани на едно място. ;дд

Точно като мен. И аз не мога да се оправям сама. На два пъти опитвах да излезна на главната и на двата пъти се залутах в някакви малки капанчета и звънях на майка си да ме упътва. Но как се упътва муха без глава? Да се загубиш на главната е срам и позор. А колкото до квартирата...Ако наистина съм сама ще умра от глад. Мен ми трябва някой да ме храни, защото не мога да готвя. Изобщо. ;дд

Между другото, това трябва да се отбележи! Станала съм в 7ч., а съм легнала в 1. И всичко, защото в 9:30 ще ходя на фрзьор. Нечовешко е! И как само ни са разредени постовете...;дд
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 14 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Съб Авг 20, 2011 8:04 am

Това е по твоя вина, мамо. Ти все някъде изчезваш и винаги когато аз съм тук, теб те няма, а скъпия Гомез не се надявай скоро да го видим, защото има велика муза за нов герой в друг форум и май съвсем забрави за нашето така сплотено семейство. Предчувствам как ще ни сполети онази зла чума, която ще ни превърне в едно обикновено семейство, но ние не трябва да го допускаме... Боже, защот още спа, а станах преди час и то насилствено ме измъкнаха от леглото.
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 14 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Лили Мюлер Съб Авг 20, 2011 8:56 am

Гомез наистина се извинява за отсъствието си, виновен е представител на расата "Стари познати" и именно те подхранват е момента музата му.
::нахлузва бронежилетката и се покрива от очите на семейството, за да не го нападнат::
Лили Мюлер
Лили Мюлер

Posts : 27
Join date : 17.08.2011

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 14 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Съб Авг 20, 2011 9:19 am

Не се крий.. Аз няма да нападам. Вчера ми беше нервния ден, а и все още съм заспала. Въпреки че не знам как в това заспало състояние най-сетне успях да си отхвърля всички поръчки и да си направя нови графики, за да си обновя малко темата. Чувствам се толкова горда от себе си.
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 14 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Лили Мюлер Съб Авг 20, 2011 9:24 am

Нямам търпение да видя <3
Мен ме гони криза в графиките, не съм доволна от скорошните си постижения, освен може би сета на Лили. Ще се гръмна.
Искаш ли да ме гръмнеш като се събудиш?
Лили Мюлер
Лили Мюлер

Posts : 27
Join date : 17.08.2011

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 14 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 14 от 27 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите