Wien
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 25 EmptyНед Яну 06, 2013 6:16 pm by Дейвид Гордън

» Изоставеният цех
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 25 EmptyЧет Дек 15, 2011 7:08 pm by Ник Даркъс

» Анита Блейк
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 25 EmptyПон Дек 12, 2011 8:41 pm by Касиди Андрюс

» Промяна на лик
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 25 EmptyНед Дек 11, 2011 7:52 pm by Freaky

» Спам Без Срам Vol. 2
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 25 EmptyНед Ное 27, 2011 2:04 pm by Edvard Targaryen

» Алеята около гората
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 25 EmptyВто Ное 22, 2011 5:24 pm by Edvard Targaryen

» ...другарче за РП
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 25 EmptyПон Ное 14, 2011 1:12 pm by Freaky

» Кейти Фоус
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 25 EmptyСъб Ное 12, 2011 9:52 pm by Freaky

» Да броим до.... Vol.1.
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 25 EmptyСъб Ное 05, 2011 12:36 pm by Freaky

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 28, на Чет Ное 23, 2017 4:30 pm
Статистика
Имаме 149 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Ема Хънт

Нашите потребители са написали 7309 мнения in 364 subjects
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Победители от конкурси
Победителите от конкурса за модератори са : Макс Фрей (Глобален Модератор),Хелена Салвадор (Виена) и Ана Блейк (Всичко останало) ! Честито !
Affiliates
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 25 Pageviews=1

Спам Без Срам Vol. 2

+12
Анна дел Ла Вал
Лили Мюлер
Selena White
Доминик Уинтър
Джоузеф Шулц
Хелена Салвадор
Луциана-Мария Грайнер
Ана Уинтър
Владимир Корф
Джулиън Девънпорт
Helen Grave
Freaky
16 posters

Страница 25 от 27 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27  Next

Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 25 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Джулиън Девънпорт Вто Авг 30, 2011 9:36 am

O, Мортишо, дано го завършиш тоя герой най-сетне. Нетърпението с което очакваш героите ви, на теб и на щерката, отиде на ваканция и сега предстои само пенсионирането ми.
Аз се опитвам да се събудя но ще ми трябват още доста часове. За сега ми се пуши а нямам и пукната стотинка... о, къде е проклетата заплата?
Поне ми опекоха сладкиш с ябълки и след малко отивам да го обичам с мляко или кафе. Животът може би ще е добър временно днес. И о, май няма да излизам <3
Знаеш ли, пише ми се. Ще пиша... не знам къде още, но ще пиша.
Джулиън Девънпорт
Джулиън Девънпорт

Posts : 528
Join date : 26.06.2011
Age : 30

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 25 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Анна дел Ла Вал Вто Авг 30, 2011 9:45 am

О, mon cher, в първоначално вместо "пише ми се" прочетох същото, само че подсъзнателно явно съм заместила 'ш' с 'к'. И като не знаеш къде още...Припаднах да се хиля! :lol: :lol: :lol: О, Боже, о не, нека си поема въздух! Ами, нали се сещаш, има много подходящи места...Където ти сърце и душа искат. ;дд

Аз пък ще ям сочни принцески за мозък, нали трябва да имам почва за музата...Но като каза сладкиш и това взе, че ми се прияде.

Не отговарям за щерката. Достатъчно ми са собствените ролеви проблеми на главата...За това пих Аналгин, че и моята пенсия ще наближи, а дори не съм започнала да работя. Поне не със заплащане...
Анна дел Ла Вал
Анна дел Ла Вал

Posts : 146
Join date : 29.07.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 25 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Джулиън Девънпорт Вто Авг 30, 2011 9:53 am

Да видим тогава днеска колко работа ще свършиш ;D
Дните до пенсията намаляват, не забравяй, че на възраст съм по-голяма. За мен ще е още по-скоро...
Джулиън Девънпорт
Джулиън Девънпорт

Posts : 528
Join date : 26.06.2011
Age : 30

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 25 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Анна дел Ла Вал Вто Авг 30, 2011 10:08 am

О, не се отчайвай, ще се опитам да свършва възможно повече работа, за да сме прилично щастливи преди пенсия! ^^

Ох, снощи бях труп към 3, но тъй като това е психарски час("леко" се филмирвам понякога) съм чакала пред компютъра до 4, а в последствие очите ми бяха две червени репи, изпулени няколко сантиметра навън. И после когато най-сетне настъпи легендарното лягане 'чупих лампата, но това е отделна тема...Та, когато легнах и блажено затворих очи(спокойна, че часът на демоните е минал и няма да бъда обладана от никакви зли сили)бюрото започна да издава странни шумове, а през уж затворения ми поглед('затворен' поглед...какви глупости говоря само) премина светлина. И тогава си казах: "Край, това са извънземни и са дошли да ме отвлекат, а аз дори няма да разбера за това"(ако си гледала "Четвъртият вид"..). Може и да съм била отвлечена, не мога да бъда сигурна. По принцип умишлено ти изтриват спомените(;дд). Но тъй като е било късно, а аз съм била dead man walking(falling), е съвсем възможно просто да съм си изгубила разсъдъка. Но(едно голямо НО)не съм била отваряла прозореца, а въпреки всичко дясната ръка(само тя)ми изтръпваше,а дори не ми беше студено. Или напълно съм психясала, или наистина домашните духчета съществуват...Нали ти си отглеждаш такива? Имат ли някакъв режим на хранене или ходене до тоалетна? ;д

Анна дел Ла Вал
Анна дел Ла Вал

Posts : 146
Join date : 29.07.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 25 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Джулиън Девънпорт Вто Авг 30, 2011 4:18 pm

О, жено психясала, всеки ден ме изумяваш с разказите си. Притеснявам се за теб, да знаеш, но малко. Все пак сме Адамс.
Ех, а твой Гомез е доволен. Един от администраторите на metro' се завърна след много дълго отсъствие. Повторното обединение е много приятно нещо, чувствам се доста позитивно.
::пръска позитивна енергия към милата Мортиша::
Джулиън Девънпорт
Джулиън Девънпорт

Posts : 528
Join date : 26.06.2011
Age : 30

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 25 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Анна дел Ла Вал Вто Авг 30, 2011 4:46 pm

Честито да ти е новото старо попълнение, Гомез! Такива хубави работи се случват, защото форумът усеща приближаването на жена ти. Още малко, само още малко...Ако остана будна до сутринта всичко ще е готово за показ. И между другото, не мога да си завърша историята, защото се търкалям на земята от смях. Просто обожавам демона, дето се е вселил в героинята ми! Той си заслужава всичкия труд. *хилочка се неудържимо над собственото си творение* ;дд

Мерси за енергията, току що се наядох и се надявам да ме съживи - мен и препълнения ми тумбак. *Мортиша праща събраната енергия от вечерята на мъжа си, за да си има още за всеки случай*

Ау, Гомез, докато рязах един домат намерих в него гъсеница! Това ще го помня вечно, покъртително е! Онази дърта вещица иска да ме отрови. Не стига че съм си психясала по принцип, ами тя е решила да ме довърши.
Анна дел Ла Вал
Анна дел Ла Вал

Posts : 146
Join date : 29.07.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 25 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Джулиън Девънпорт Вто Авг 30, 2011 4:53 pm

Ох, добре, отново се върна нетърпението ми да видя проклетият ти шедьовър. Мисли му ако не си заслужава... мисли му.

Хахаха, да запзнаем гъсеницата с килото ябълки с мравки, които си седят в кухнята. Те са в малък ров и всяка мравка се дави ако тръгне да си ходи, доста садистично изобретение е... а ябълките са за онзи велик сладкиш, за който май мрънках. Днес пак имаше от него и пак ометох много <3
Джулиън Девънпорт
Джулиън Девънпорт

Posts : 528
Join date : 26.06.2011
Age : 30

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 25 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Анна дел Ла Вал Вто Авг 30, 2011 5:04 pm

И не ми даде нито едно парченце да опитам!? Ще се разправяме с тебе, мъжо! Трябва да храниш съпругата си и да я поддържаш в идеална здравословна форма!

Ааа, току що ми хрумна още едно нещо с мойта героиня. Толкова е лудо и объркано, че заподскачах на едно място от щастие! Ама, mon cher, тя заветната цел е много хубава, но не гарантирам дали ще изглежда така. Моля те, не ме разстройвай, ще ме депресираш излишно и ще взема да зарежа творението си. ;( *Мортиша се тръшка на земята от страх, че на съпруга няма да му хареса*

Само не разбрах...във въпросния сладкиш и мравки ли има? Затова ли ги държиш в затвор, да ги охранваш и после да ги ядеш по-тлъстички? Гомез, това е на границата между гениално и отвратително, като бие повече към второто. ;дд
Анна дел Ла Вал
Анна дел Ла Вал

Posts : 146
Join date : 29.07.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 25 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Джулиън Девънпорт Вто Авг 30, 2011 5:14 pm

Жено, обиждаш ме! В дома ми има само кулинари-червоугодници, те не биха яли мравки. Имам обаче една приятелка, която обожава да яде мравки и го смята за деликатес; много го обичам това момиче <3

И отново, поредното нещо за героинята ти, което няма да разбера скоро ;D
Джулиън Девънпорт
Джулиън Девънпорт

Posts : 528
Join date : 26.06.2011
Age : 30

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 25 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Вто Авг 30, 2011 5:37 pm

Да, те и скакалците са деликатес, но нямам достатъчно смелост да ги вкуся. Все още се водя естетка(по стандартите на семейство Адамс), така че не знам дали в скоро време ще изпитам непреодолимото желание да повръщам. ;д

Опитвам се, не ме пришпорвай, опитвам се! *трака по клавиатурата диво и я избива пот по челото* Не виждаш ли мъжо, всичкото това го правя заради тебе, още малко и ще се разкървавя от напрежение! *проверява си календарчето, което, между другото, не е при нея* Тази вечер съм си обещала, че няма да спя, за да завърша проклетницата , но не мога да съм категорична, че няма да се пльосна бездиханна по средата на цялата олелия(последните ми думи сигурно ще са много семейни на фона на драматичната агония) Продадох безценното си време и блед зародишен талант на твоя форум, заслужавам поне малко респект! ;дд

Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 25 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Джулиън Девънпорт Вто Авг 30, 2011 5:48 pm

Пхахахаа, о, добре де, ще получиш някаква награда в края на пътя и начинанието. За сега можеш само да се трудиш усилено...
Джулиън Девънпорт
Джулиън Девънпорт

Posts : 528
Join date : 26.06.2011
Age : 30

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 25 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Настя Вто Авг 30, 2011 6:00 pm

Здравейте с-во Адамс... как сте??
Настя
Настя

Posts : 39
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 25 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Вто Авг 30, 2011 6:02 pm

И на всеки пет минути си сейфам написаното, за да не стане така, че да спре тока и...страх ме е да довърша изречението, просто защото ме боли докато си го мисля. Ужасна, ужасна мисъл, махни се от главата ми!

Гомез, тази вечер духа вятър. Това е важен фактор и те моля утре да ми го напомниш, ако случайно взема да ти разправям за срещи с духове. Така че каквото и да ти говоря знай едно - имало е вятър и той ми е продухал мозъка, като преди да го направи е накарал дясната ми ръка да изтръпне.

Между другото, гледала ли си "Перфектният домакин"(май така се казваше...)? Някакъв пресен леко психарийски филм и е много хвален. Веднага си го изтеглих, естествено. ;дд

Ооо, Коси! Мортиша е добре и се опитва да изпревари мисълта си като я напише в Уърда преди въпросната мисъл да е решила да си тръгне по околовръстното. Водя някаква телепатична борба с бъдещото си чадо. ;дд Ти как си?
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 25 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Настя Сря Авг 31, 2011 12:01 pm

Да ми се пише РП и да няма с кой... издивявам.................
Настя
Настя

Posts : 39
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 25 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Анна дел Ла Вал Сря Авг 31, 2011 12:13 pm

Успокой се, ще дойдат и по-добри времена*. ;дд

Добър ден, между другото! Днес съм изненадващо щастлива и се хиля като умопобъркана на всяко едно нещо. Може би съм яла: Bilka - едно парченце и си там. ;дд

ЕДИТ: *имена - ВРЕМЕНА. Ох.
Анна дел Ла Вал
Анна дел Ла Вал

Posts : 146
Join date : 29.07.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 25 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Джулиън Девънпорт Сря Авг 31, 2011 12:18 pm

Ура, и аз съм тук. Косата ми е постригана и съм горда от това, харесва ми как се получи. Остава само боядисването, но преди това трябва да чистя клетката на милият ми домашен любимец.
Мортишо, чак се стреснах като ти видях героя. Беше нещо неочаквано... после ще го чета обаче, сега трябва да бъда добър стопанин.
Джулиън Девънпорт
Джулиън Девънпорт

Posts : 528
Join date : 26.06.2011
Age : 30

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 25 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Анна дел Ла Вал Сря Авг 31, 2011 12:24 pm

Даже се бави с четенето възможно най-много. Крайният резултат на Великата ми Идея ме разочарова. Изобщо не се получи така както си го бях замислила в главата. Може би от толкова дълго създаване ми е омръзнало...Сега се чувствам като парцал. Снощи съм писала(по-скоро мислила) до 4ч. И бях тръгнала още тогава да я пускам...ама , както се очакваше, се проснах полу мъртва. ;дд

Много поздрави на свинчето от мен! Като по чудо съм в добро настроение...И честита ти прическа, само внимавай с кой цвят ще се боядисваш!(май споменаваше нещо за червено, ама не помня ;дд)
Анна дел Ла Вал
Анна дел Ла Вал

Posts : 146
Join date : 29.07.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 25 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Джулиън Девънпорт Сря Авг 31, 2011 12:30 pm

Da, тъмно червено е. Да видим дали ще ми отива... вие с дъщерята не искахте ли снимка? Може и да получите.

Ще видим, може пък на мен да ми хареса. Моето мнение е по-важно все пак ;D
Джулиън Девънпорт
Джулиън Девънпорт

Posts : 528
Join date : 26.06.2011
Age : 30

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 25 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Анна дел Ла Вал Сря Авг 31, 2011 12:36 pm

О да, да снимка! Ще пращаш, няма къде да ходиш. И аз уж щях да си показвам физиономията, ама се оказа, че нещастния ми телефон не може да включи задна камера(тя без другото е едни нищо и никакви два мегапиксела, а предната да не говорим...). Ами, ще чакате немеца да ми подари фотоапарат. Това ще да е някой мноооого слънчев ден. ;дд

О, твоето мнение! *крие се под стола, за да не я настигне Мнението* Така ще се депресирам още повече, Гомез, моля ти се. ;дд
Анна дел Ла Вал
Анна дел Ла Вал

Posts : 146
Join date : 29.07.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 25 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Настя Сря Авг 31, 2011 12:47 pm

Новия герой в Метрополис твой ли???

Ако да, моите чест и почитания! Невероятен е...

::Коси прави поклон::
Настя
Настя

Posts : 39
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 25 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Джулиън Девънпорт Сря Авг 31, 2011 12:52 pm

O, Коси, драстиии!
ПХАХАХАХА, о, в момента чакам някакви там минути с боята наклепана в косата и... направих грешката да се погледна в огледалото. Като достоверно почти скалпиран труп съм, адски е забавно. И кърваво. О, прелест.
Джулиън Девънпорт
Джулиън Девънпорт

Posts : 528
Join date : 26.06.2011
Age : 30

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 25 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Анна дел Ла Вал Сря Авг 31, 2011 1:01 pm

*Мортиша гледа настрани срамежливо* Мерси за признанието, но не съм го заслужила напълно. И говоря съвсем сериозно, можеше да бъде и по-добре, ама...ама. ;дд

Гомез, защо не се снимаш сега? Знаеш, че нашето семейство сме фенове на подобни кървави гледки, ще оценим визията подобаващо. ;дд
Анна дел Ла Вал
Анна дел Ла Вал

Posts : 146
Join date : 29.07.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 25 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Настя Сря Авг 31, 2011 1:03 pm

Хайде Джулсс.. направи такава снимка заради доброто старо време ;дд

Аз се обличам и излизам. Ще пиша после ;**
Настя
Настя

Posts : 39
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 25 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Джулиън Девънпорт Сря Авг 31, 2011 1:09 pm

Не, не, не, Гомез е суетна натура, няма да стане. Когато, тогава.
Бай бай Коси, мерси че ми напомни, че и аз трябва да излизам и да черпя. О, между другото, умирам си от кеф, родителите ми заминават със сигурност... и то ще ги няма от 2-ри до 11-12ти <3
Джулиън Девънпорт
Джулиън Девънпорт

Posts : 528
Join date : 26.06.2011
Age : 30

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 25 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Анна дел Ла Вал Сря Авг 31, 2011 1:14 pm

Чао, Коси! ^^

Честита ти почивка, Гомез! Сигурна съм, че и за тебе ще е такава. Нали в дома си щеше да събираш някаква гладна армия приятелски особи... ;дд

Току що се случи онова, което никога не исках да се случва. Нали знаеш, мъжо, колко обича жена ти да си изкълчва крайниците..Е, току що май го направи с кутрето на десния крак. Не съм сигурна, но стъпването е трудно начинание, да не говорим, ако се опитам да раздвижа пръста...Не, не искам, не искам! *удря си главата о бюрото* хлъц-хлъц Дано до довечера да е само спомен, че иначе ще се депресирам.
Анна дел Ла Вал
Анна дел Ла Вал

Posts : 146
Join date : 29.07.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 25 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 25 от 27 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите