Wien
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 23 EmptyНед Яну 06, 2013 6:16 pm by Дейвид Гордън

» Изоставеният цех
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 23 EmptyЧет Дек 15, 2011 7:08 pm by Ник Даркъс

» Анита Блейк
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 23 EmptyПон Дек 12, 2011 8:41 pm by Касиди Андрюс

» Промяна на лик
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 23 EmptyНед Дек 11, 2011 7:52 pm by Freaky

» Спам Без Срам Vol. 2
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 23 EmptyНед Ное 27, 2011 2:04 pm by Edvard Targaryen

» Алеята около гората
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 23 EmptyВто Ное 22, 2011 5:24 pm by Edvard Targaryen

» ...другарче за РП
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 23 EmptyПон Ное 14, 2011 1:12 pm by Freaky

» Кейти Фоус
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 23 EmptyСъб Ное 12, 2011 9:52 pm by Freaky

» Да броим до.... Vol.1.
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 23 EmptyСъб Ное 05, 2011 12:36 pm by Freaky

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 28, на Чет Ное 23, 2017 4:30 pm
Статистика
Имаме 149 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Ема Хънт

Нашите потребители са написали 7309 мнения in 364 subjects
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Победители от конкурси
Победителите от конкурса за модератори са : Макс Фрей (Глобален Модератор),Хелена Салвадор (Виена) и Ана Блейк (Всичко останало) ! Честито !
Affiliates
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 23 Pageviews=1

Спам Без Срам Vol. 2

+12
Анна дел Ла Вал
Лили Мюлер
Selena White
Доминик Уинтър
Джоузеф Шулц
Хелена Салвадор
Луциана-Мария Грайнер
Ана Уинтър
Владимир Корф
Джулиън Девънпорт
Helen Grave
Freaky
16 posters

Страница 23 от 27 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Next

Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 23 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Джулиън Девънпорт Чет Авг 25, 2011 6:32 pm

Ще се опитам да не заспя, а и така или иначе имаме гости. Виж обаче тази изтрита сцена от филма: клик
и ми кажи в прав текст, че всичко им е наред. Нямам търпение да излезе dvd-то с всички изтрити сцени(9-ти септември <3?) и да какво още са спестили.
Джулиън Девънпорт
Джулиън Девънпорт

Posts : 528
Join date : 26.06.2011
Age : 30

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 23 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Анна дел Ла Вал Чет Авг 25, 2011 6:47 pm

Сама си го поиска: Всичко им е наред *върти очи притеснено наляво-надясно*. Но все пак, възможно е да си въобразяваш. :!: Въпреки че когато излезе въпросното dvd ще се скрия някъде, за да не ми натякваш разни работи с победоносна усмивка. ;дд

О Боже, намерих видео(не точно, по-скоро снимки и доста покъртителни писъци на немски) с истинската обладана Емили Роуз(всъщност, истинското й име не е било това, германка е) и сега дълбоко се съмнявам, че тази нощ ще се спи. Особено около 3ч. Знаеш ли защо този част е любимия на демоните(специално те, а не вещици и духове, които се разхождат полунощ)? Защото тъй като Иисус е умрял в 15ч., злите сили са решили да се подиграят и да се появяват най-често в сходния час ,само че по тъмно. А-а-а-аз ще се побъркам, със сигурност.
Анна дел Ла Вал
Анна дел Ла Вал

Posts : 146
Join date : 29.07.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 23 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Джулиън Девънпорт Чет Авг 25, 2011 6:54 pm

О, Мортишо, това са само внушения. Нищо няма да ти стане. Аз си имам дух в апартамента; обича да си е в моята стая, мести разни работи, дори веднъж го усетих как ми лъха до ухото//а нямаше течение или някакви такива работи//. Нещото, което обитаваше предишната ни квартира бе по-притеснително; може би бяха няколко, защото понякога наистина ставаше психо със странните и необясними шумове, когато е тихо. Стига да не ги кръщаваш няма да се правят на истински, Рей Бредбъри защитаваше подобна теория в един разказ.
По-притеснително е това, че в момента в един епизод от анимацията, която гледам пингвин снесе яйце, от което се излюпи светеща и летяща розова котка със сърчице на челото.
Джулиън Девънпорт
Джулиън Девънпорт

Posts : 528
Join date : 26.06.2011
Age : 30

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 23 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Анна дел Ла Вал Чет Авг 25, 2011 7:03 pm

О, ама аз сега наистина ще си тегля куршума преди да е настъпило Голямото Побъркване! Ти, ти, ти, ти...Чакай да си поема въздух, че нещо ми се сви трахеята. Ако бях на твое място сигурно вече щях да съм се скрила в някой отдалечен, католически(да, нека е още по-строг) манастир, за да отправям молитви към Господ Бог. Не наистина, не ми ги говори тия работи, ще взема да си повярвам на лудостта и да се лепна на първия жив човек, който видя. Аз имам лабилна психика, това е някакъв вид проклятие(наред с бледите пророчески напъни, които ми се водят като дарба в ранен стадий ;дд).

Ъм, това притеснително ли е? На мен ми звучи сладко(идиотско, но все пак сладко). <3
Анна дел Ла Вал
Анна дел Ла Вал

Posts : 146
Join date : 29.07.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 23 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Чет Авг 25, 2011 7:07 pm

Боже мой... Каква е тази анимация, татко. Това е същински филма на ужасите с рисувани герой и предназначен за деца. Аз все още се ядосвам, защот тъкмо когато реша, че всичко ще завърши с щастлив край в този филм, някой се появява и разваля всичко. Остават им още десет минути и ако дотогава не оправят всичко, то ще обърна гръб на целия екип без актьорите, които само са принудени да следват установения план.
И аз имам проблеми с духове... Редовно като си легна и над нас се чува как се отварят ракли, тряскат врати, а ние сме послдния етаж и над нас е само вратата към покрива, но наскоро гледах някакви предаване, в което изследваха подобни мистични явления и вече е научно доказано, че стените могат да поемат мирис и шумове, затова ако някой живее в къща, която преди е била църква, то е нормално да мирише на тамян, а не е от духове. При нас е същото, шумът не е чужд, а просто поето отражение на шума, който се издава от моята ракла, но се чува след дни или часовете и звучи малко по-различно. ;д
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 23 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Джулиън Девънпорт Чет Авг 25, 2011 7:10 pm

Наистина не разбирам защо я цялата тази паника ;D Просто някакви неща, които са си там и които вероятно не разбирам и бла-бла-бла. Понякога е страшничко, но иначе е особено интересно. А и се свиква, какво толкова. На тяхно място ако бях нямаше да съм щастлива от паникьосващи се деца и припадъци ;Д
И анимацията дъще наистина е болна. И перверзна, повярвай ми. И това нещо го излъчват по Cartoon Network.
Ох, евала, няма вече гости. Ще си легна, ще си лееегна <3 //това значи, че ви напускам//
Джулиън Девънпорт
Джулиън Девънпорт

Posts : 528
Join date : 26.06.2011
Age : 30

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 23 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Анна дел Ла Вал Чет Авг 25, 2011 7:21 pm

Трябва да се научиш да разбираш децата и техните припадъци! Има и такива хора - свръхчувствителни(във филма беше казано, че точно те най-често биват обладавани от всякакви ужасии, защото съзнанията им стоят по-оголени за Онзи свят.. Искам при мама!)

Дъще, моля те, и ти ли!? Защо продължавате да ми доказвате, че съществуват подобни сили, след като аз толкова упорито се опитвам да ги отрека? Хлъц-хлъц.

Гомез, Мортиша идва да споделя леглото с тебе(а аз, в ролята на нейното още по-психясало отражение, ще си тракам със зъби до 5ч. поне). Добре че вдъхновението за героинята ми се върна. Сега остава само да приеме някаква форма на мижава идея, иначе пак ще има да блея в гаргите.
Анна дел Ла Вал
Анна дел Ла Вал

Posts : 146
Join date : 29.07.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 23 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Пет Авг 26, 2011 7:09 pm

Какво затишие има в тази тема...
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 23 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Джулиън Девънпорт Пет Авг 26, 2011 7:10 pm

Нали? Доста е гробовно..
Джулиън Девънпорт
Джулиън Девънпорт

Posts : 528
Join date : 26.06.2011
Age : 30

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 23 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Пет Авг 26, 2011 7:29 pm

Та да, Мортиша най-сетне е у дома си, въпреки че домът й вече представлява почти необитаемо гробище(но то ни отива на нашето семейство <3). След малко ще гледам "Тор", но естествено от време на време ще ви навестявам. ^^

И до тук с хубавите новини...Мама утре пристига. *едноминутно мълчание в памет на загиналите в името на собствената си свобода(a.k.a вашата обична съпруга и майка)* Това означава, че освен една частично отрицателна и другата напълно погълната от злото аура, ми се домъква и тяхна посестрима. Ще е като в менгеме. О Боже, помилуй!(говорих на универсалния, а не на Гомез, но той не би открил разликата...;дд)
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 23 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Съб Авг 27, 2011 10:01 am

Моите съболезнования, мамо. Наистина ти съчувствам, въпреки че ми е малко трудно да си представя това, през което преминава в момента цялата ти психика. Все пак се надявам, че няма да ни забравиш и все някога ще се завърнеш сред нас. Дори и да е със сетни сили.
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 23 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Анна дел Ла Вал Съб Авг 27, 2011 10:19 am

Алоха! Дъще, в момента в къщата е настанало затишие пред буря. Обстановката е спокойна, но всеки момент се очаква да дойде Тя. Рано-рано съм станала(преди десет минути), за да пусна една прахосмукачка, та поне да имам някакъв факт да й навирам в лицето, че не съм чак толкова мързелива(но Тя няма да ми повярва, защото ме познава и знае, че ако не беше нейното посещение още щях да тъна в прах и паяжини ;дд). Но за нищо на света няма да си сменя пижамата с нормални дрехи! Все пак, на всеки от нашта рода му е известно, че това ми е любимия тоалет и много рядко се преобличам с нещо друго. Така че са свикнали дори членовете на Мафията(баба и мама).

Иначе, как си, щерко моя, къде се губиш в последно време? Гледаш филми ли? Ох, аз днес ще трябва да догледам вчерашния и да се опитам да пусна още три. Няма да ми е лесно.
Анна дел Ла Вал
Анна дел Ла Вал

Posts : 146
Join date : 29.07.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 23 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Съб Авг 27, 2011 11:56 am

Аз съм се запасила с още хиляди филми, които желая да гледам и дори започвам с един, а продължавам с друг и ги гледам на три части.. ;д
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 23 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Анна дел Ла Вал Съб Авг 27, 2011 12:30 pm

Аааааааа! *пищи и обикаля в кръг в опит да създаде портал и да се телепортира в някое друго измерение* Тя дойде! Тя е тук! Аз съм обречена и вече съм труп! Семейство, беше ми изключително приятно да си семейнича с вас, но ми останаха броени дни. Молете се за мен, амин. И нека Господ Бог е благосклонен!
Анна дел Ла Вал
Анна дел Ла Вал

Posts : 146
Join date : 29.07.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 23 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Джулиън Девънпорт Съб Авг 27, 2011 1:11 pm

Молете се и за мен, трябва да излизам и не е ясно как ще приключи всичко и защо... вероятно ще има алкохолни примеси.
Джулиън Девънпорт
Джулиън Девънпорт

Posts : 528
Join date : 26.06.2011
Age : 30

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 23 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Анна дел Ла Вал Съб Авг 27, 2011 8:25 pm

Хах, днес цял ден не съм се отдалечавала от иконата. Гомез, където и да си сега, знай че жена ти ти пожелава възможно най-лекия махмурлук!

Очевидно си пиша сама, но се чувствах длъжна след официалното ми завръщане на компютъра(е, аз пак си блуждаех из него, но по други места и онлайн пространства)да посетя флууда. Нека този мой пост влезе в сила чак когато някой член на семейството се появи. До тогава е невидим, за да не изглежда като монолог и да не ми се смеят хората. Внимавайте какво гледате!(спирам че самотата явно води до лудост...) ;дд
Анна дел Ла Вал
Анна дел Ла Вал

Posts : 146
Join date : 29.07.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 23 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Нед Авг 28, 2011 6:47 pm

Скуката води до лудост. Вчера съм прекарала три часа в безцелно лежане и въртене на стола, гледайки тавана, защото нямаше какво да правя. Дори готвих, за да си намеря работа, а най мразя да ме карат да пържа нещо. Виждам, че и двамата ви гонят големи проблеми, така ще пропусна да се оплаквам от моите, въпреки че в последни дни не мога да живея и ден без да изглеждам някой анимиран филм като имам в предвид нещо от сорта на Рио... Спирам преди да съм започнала да обяснявам колко обичам анимирани животни и как полудявам при вида на катеричките от рекламата на Мтел.
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 23 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Анна дел Ла Вал Нед Авг 28, 2011 7:11 pm

Ох, а аз имам толкова неща да правя...Да превеждам едно любовно писмо на мама(километрично е, а аз съм зле по английски...), да си довърша героинята(май й свърших характера и остана само историята. Уморително е! Не знам вече от колко дни съм я засъздавала...). Ами това е. Всъщност, не е много, но е трудно за вършене. И да, и на мен, дъще ми е ужасно скучно. Днес Мортиша цял ден търпеше майка си и разглеждаше стари албуми от отчаяние. Като малка нито съм била с руса коса, нито със светло кестенява. По-скоро златиста. Успях също да видя няколко снимки на козите и яретата от детството ми(отглеждахме ги в двора) и сега ми е толкова мъчно, че ги няма...Изпаднала съм в посттравматично състояние на депресия. ;(

И в момента гледам X-Men 2 и се ядосвам на една...айде, да не казвам каква! Не заслужава гаджето си!

А ти, щерко моя, какво правиш? ;дд
Анна дел Ла Вал
Анна дел Ла Вал

Posts : 146
Join date : 29.07.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 23 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Джулиън Девънпорт Нед Авг 28, 2011 7:16 pm

Гомез се появява за малко преди да се срине от изтощение!
Като гледам... семейството ми е в ужасно състояние. Мортишо още ли не си готова с героинята, уа? Ще се пенсионирам а да знаеш, че дори няма да доживея този период от живота си. Дъще, защо такава скука? Можем ли да помогнем?
Не, всъщност не поемам никаква отговорност. Онзи ден приключи малко натоварено, но не и прекалено алкохолно, днес пък бях на далеч, на пикник и преядох като свиня със свински ребра, утре пък пак трябва да правя някакви неща и... ще се побъркам. И отброяването до ЛЕ ГРАНДЕ заминаването на родителите ми(10дена) официално започва от утре. О, на 2-ри територията е чиста и някакви хора започват да се нанасят <3
Тази седмица трябва да намеря време да пиша, имам идеи за едни разкази, да се подстрижа и боядисам(реших да се боядисам в червено, да, не знам защо), да купувам някакви продукти и да запасявам хладилника, да отмразя кулинарните си дарби и да се приготвя да храня гладни и луди гърла виртуозно... и да чистя. И подреждам.
Искам да имра... ::ридае от изтощение::
Едит: О, богове, Мортиша наистина гледа трилогията x-men? ЗА ДЖИИН ГОВОРИШ, НАЛИ?И онова келеме Скот, проклетия цайсър...
Джулиън Девънпорт
Джулиън Девънпорт

Posts : 528
Join date : 26.06.2011
Age : 30

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 23 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Анна дел Ла Вал Нед Авг 28, 2011 7:25 pm

О, Гомез, а си мислих, че моето ежедневие е натоварено...Само не издъхвай, моля ти се, трябва да доживееш деня, в който ще източа онзи немец и ще заживеем още по-охолно(щях да кажа алкохолно...вината е твоя!;дд Но да, може и по-алкохолно да заживеем. Нали аз щях да ти пращам колети с водка..) Като стана въпрос за спиртни напитки...Днес си решавах един фейсбук тест и виж ми само резултата: Явно не ти стига времето дори да се наядеш както трябва. Купоните и пиенето са в кръвта ти, но май е време за малко почивка. Остани си един ден в къщи и се отдай на мързелуване.
Така, mon cher, напълно съм убедена, че това си била ти временно вселена в моето тяло. Не ми се оправдавай!

Героинята...ами, и аз се изнервям! Междувременно пускам някакви "трейлъри" на една приятелка и тя каза, че ако това беше филм щеше да обере малинките. За миг си помислих, че трябва да почвам от начало, но не съм чааак такъв мазохист. Гадна, гадна фр! И аз искам да умра! Защо героинята ми е такова хахо!?Защо аз съм такова хахо!?

Ааа, дъще, "Рио" е гадно, клиширано и безинтересно! Аз уж съм се наканила да гледам "Хортън", но...Май "Лисицата и хрътката" е хубаво филмче(преди време съм го гледала на видеокасета). ^^
Анна дел Ла Вал
Анна дел Ла Вал

Posts : 146
Join date : 29.07.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 23 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Нед Авг 28, 2011 7:44 pm

Аз, ами аз започнах да гледам осмологията на Хари Потър от скука, въпреки че имам още дузина филми. Аз пък ще заминавам на 3-ти и чак на 6 или 7-и съм си вкъщи отново. Не, че няма да се мъкне и компютъра или няма да се открие такъв при братовчедка ми, но това е друг проблем, защото стъпи ли се там и няма измъкване от целодневната програма, която ни е приготвена.
О, татко, червеното е хубав цвят, даже ще се връзва със сините ми кичури, които планувам да си направя.. Само се надявам боята да те хване и после искаме снимки на тази осъществена идея.. Да не забравиш за снимките и ти предавам моите велики готварски умение по телепатичен път.

Моля ви, не ме убивайте... Утре ще пиша и героинята си ще пусна, която има нужда само от един последен преглед и вероятна лека редакция.
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 23 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Анна дел Ла Вал Нед Авг 28, 2011 7:53 pm

Как ще е келеме!? Ама той е много готин! Поне засега...Какво му става, че го мразиш толкова? Всъщност, аз много уважавам Върколака, но имам чувството, че Джийн ще вземе да изневери на Скот, а не искам той да страда...

О, семейство, трябва да ви покажа нещо, което в момента ме кара да се търкалям въображаемо от смях...
Spoiler:

Като говорим за промени...Днес си намерих(не на улицата естествено...в дълбините на гардероба) едни страшни прашчици! Колко си ги харесвам и как нямам търпение да ги надена...Само да разгадая тайната на пералнята и да натикам вътре някакви дрехи! Снимки после ще искате ли? :lol: За съжаление, на мен не ми е позволено да се боядисвам. Поне не още. Мама е фюрера вкъщи!
Анна дел Ла Вал
Анна дел Ла Вал

Posts : 146
Join date : 29.07.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 23 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Джулиън Девънпорт Нед Авг 28, 2011 8:01 pm

Но аз мразя Скот! Само Въколака, ухуу! <33
И добре, ще ви пратя по снимка, само ми напомнете, ще изключа. Ох, в момента си хаквам psp-то, пожелайте успешен завършек !
Джулиън Девънпорт
Джулиън Девънпорт

Posts : 528
Join date : 26.06.2011
Age : 30

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 23 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Анна дел Ла Вал Нед Авг 28, 2011 8:26 pm

Успех, Гомез, хакни животното, с теб съм! Какво е psp?(май се сещам, но го бъркам с PC, iPod, iPhone... Въпреки че мога да се похваля с това, че знам какво означават изброените механо-щуротии! Само последните две в моята глава са вид синоними...)

А аз ще ви пратя снимка чак когато се сдобия с цифров фотоапарт...До тогава за вас съм класическата Мортиша - бледа кожа, дълга черна коса и любимата ми тясна рокля(наистина много я харесвам тая дреха!)Пропуснах ли яркочервеното червило? О, простете, моя грешка! Сега си ме представяйте на воля. ;дд

Ох, сега се чудя с героинята ли да се занимавам или с поредното бъкано от романтика и сантименталност писмо на мама...Май ще предпочета първото(въпреки че ще се занимая с второто, за да не ми държат конско). О Боже мой, сънувах как убивам героинята си с копито на еднорог! Вкъщи не ми се намират никакви съновници...

Анна дел Ла Вал
Анна дел Ла Вал

Posts : 146
Join date : 29.07.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 23 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Пон Авг 29, 2011 1:40 pm

Някоя жива душа, която да ми прави компания в тези тежки времена, в които се боря с гърлобола...
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 23 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 23 от 27 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите