Wien
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 22 EmptyНед Яну 06, 2013 6:16 pm by Дейвид Гордън

» Изоставеният цех
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 22 EmptyЧет Дек 15, 2011 7:08 pm by Ник Даркъс

» Анита Блейк
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 22 EmptyПон Дек 12, 2011 8:41 pm by Касиди Андрюс

» Промяна на лик
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 22 EmptyНед Дек 11, 2011 7:52 pm by Freaky

» Спам Без Срам Vol. 2
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 22 EmptyНед Ное 27, 2011 2:04 pm by Edvard Targaryen

» Алеята около гората
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 22 EmptyВто Ное 22, 2011 5:24 pm by Edvard Targaryen

» ...другарче за РП
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 22 EmptyПон Ное 14, 2011 1:12 pm by Freaky

» Кейти Фоус
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 22 EmptyСъб Ное 12, 2011 9:52 pm by Freaky

» Да броим до.... Vol.1.
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 22 EmptyСъб Ное 05, 2011 12:36 pm by Freaky

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 28, на Чет Ное 23, 2017 4:30 pm
Статистика
Имаме 149 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Ема Хънт

Нашите потребители са написали 7309 мнения in 364 subjects
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Победители от конкурси
Победителите от конкурса за модератори са : Макс Фрей (Глобален Модератор),Хелена Салвадор (Виена) и Ана Блейк (Всичко останало) ! Честито !
Affiliates
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 22 Pageviews=1

Спам Без Срам Vol. 2

+12
Анна дел Ла Вал
Лили Мюлер
Selena White
Доминик Уинтър
Джоузеф Шулц
Хелена Салвадор
Луциана-Мария Грайнер
Ана Уинтър
Владимир Корф
Джулиън Девънпорт
Helen Grave
Freaky
16 posters

Страница 22 от 27 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 27  Next

Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 22 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Сря Авг 24, 2011 11:10 am

Да, точно това е гадното, че са комерсиални, но само това намирам в сайта, за който ми каза вчера(снощи). А и аз търся някакво определено излъчване, а не холивудска красота. Прибавям и твоите предложения към списъка, но Евгения Крюкова засега си остава фаворит(колебая се дали да не я запазя за Мортиша, много й отива ;дд). Лошото при нея е, че няма достатъчно снимки, които да разгледам, а после използвам.

Стига де, какво толкова като видиш бивше гадже на екрана? Отишла си на премиера и ще бъде хубаво. Точка.

Ау, зарядното е изсъхнало(може би, а може би е зрителна илюзия)! Сега съм принудена да си погледна пропуснатите повиквания. Ще бъде задушевно. ;дд

Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 22 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Джулиън Девънпорт Сря Авг 24, 2011 11:13 am

Остави я за Мортиша. Между другото, имам доста идеи за това как Адамсови да се появят в metro' но това е за друг път като обяснение.
Пхахаха, о, как мразя да си гледам пропуснатите обаждания и съобщения... и винаги ме надушват, последният път просто хората, които ме бяха търсили най-спешно в денонощието с изключен телефон просто дойдоха вкъщи да се наобядват. Изцяло тяхна инициатива. О, как нямам търпение да си имам съквартиранти в периода на родителска липса <3

Джулиън Девънпорт
Джулиън Девънпорт

Posts : 528
Join date : 26.06.2011
Age : 30

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 22 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Сря Авг 24, 2011 11:24 am

Адамсови в ролята на РП герои...Ах, толкова е лудо и гениално! Аз няма да спра да се хилочкам докато създавам Мортиша, то просто от сега ме избива на неудържим смях. ;дд

А дали ще ги побереш? Внимавай, родителската липса действа като опиат. Толкова е хубаво, че забравяш колко бързо лети времето. Но при мен щастието е само частично(лятната ваканция почти постоянно съм в периоди на родителска липса), тъй като си имам резервна смяна надзиратели. Сигурна съм, че се сещаш кои са и колко мноооооого ги обичам и боготворя. sickk
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 22 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Джулиън Девънпорт Сря Авг 24, 2011 11:30 am

Ами аз докато създавам Гомез? Хей, май не сме казали на щерката... гледай да я информираш.

Дали ще ги побера? Вкъщи е голямо, не бой се. За разлика от миналият ни апартамент, който беше две стаи и кухня тук всеки е самостоятелен и на широко. Триметрови тавани, хубаво ехо, в празният хол(все още не сме си купили диван) може да се танцува валс от поне три-четири двойки. За пръв път между другото ме оставят сама за десет дни, прекрасно е. И ще продължава да е все така прекрасно. След 15-ти отивам и на практика, последната практика(в края на 12-ти клас нямаме) и ще съм в Несебър <3333 О, красота.
Джулиън Девънпорт
Джулиън Девънпорт

Posts : 528
Join date : 26.06.2011
Age : 30

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 22 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Сря Авг 24, 2011 11:42 am

Ще я информирам, не се безпокой. Характерите определено ще са ми любимата част. О Боже, семейство Адамс ще се превърнат в икони в РП историята като цяло - от древното й начало до мрачното, садистично и семейно бъдеще.

О, блазе ти, Гомез! В Несебър е прекрасно и, ако времето се запази толкова хубаво до средата на Септември можеш и да се топнеш в морето.
Ах, а аз докато стана 12-ти клас...Може да открия трагичната си смърт от мозъчно преуморяване и скъсани нерви някъде по неравния път към Голямото Завършване. Или просто да се отчая и сама да си тегля куршума. Училището е последното нещо, на което искам да си посвещавам зеления мозък.
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 22 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Сря Авг 24, 2011 4:06 pm

За какво да ме информирате... Ама хич не е честно, семейните събрания винаги се провеждат при мое отсъствие, а после вие все трябва да ми предавате новоприетите решения. Muxaxa.. Чувствам се наистина адамсово, ако въобще има такъв израз, който да изрази типичното за нашето семейство настроение.
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 22 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Сря Авг 24, 2011 4:17 pm

О, мила, мама веднага ще ти обясни идеята на баща ти!
Така *прочиства си гърлото*:
Някой мрачен и изпълнен с писъци на отчаяние ден ще си създадем герои-еквиваленти на семейство Адамс(Гомез предложи да се натресат в неговия форум). И ще бъдем като едно истинско семейство - ще си имаме къща на самотен хълм, стая с мъчения(о, много ще бъдем изобретателни), гробище в двора и т.н. Майка ти даже вече май си избра лик за Мортиша, но ти дъще, съвсем спокойно можеш да използваш някоя от актрисите играли Уенсди, ако предпочиташ. И ще си развием сплотената история в РП вариант. Не е ли това чудесно? <3
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 22 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Сря Авг 24, 2011 4:46 pm

Каква велика идея! Нима горещината има и добро влияние освен ужасното главоболие, което докарва, щом ви е дарила с тази чудесна идея. Чувствам се толкова горда от вашата изобретателност, че направо нямам думи.
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 22 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Сря Авг 24, 2011 4:59 pm

На баща ти му хрумна и аз направо подивях - каква прекрасност! Толкова съм въодушевена...<33

Душко, ти създаде ли си герой в гомезовия форум? Аз познай над каква дилема съм се изправила - дали да го регистрирам на латиница или кирилица. И ще те помоля за помощ(нуждая се някой да ме побутва от време на време), защото си уморих съпруга от въпроси и ще ме е срам да го закачам вечно. Coraline или Коралайн?

Поздрав(зарибих се по тая песен, отърване няма)._. :
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 22 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Сря Авг 24, 2011 5:03 pm

Мамо, аз съм за кирилицата... Звучи толкова красиво с нашенски си букви.

Аз все още се тормозя с моя си герой. Толкова старание не съм влагала никога, но поне вече наистина имам само да дописвам, защото всичко ми е кристално до посленото изречение. Май повече се вълнувам от това как ще оживее още един мой прекрасен герой, отколкото от факта, че трябва да се допише всичко. Няма ли начин просто да казваш всичко и то само да се пише, щеше да е толкова лесно, но съм решила, че днес ще го пусна.
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 22 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Сря Авг 24, 2011 5:10 pm

О, добре тогава, майка ти тича да се регистрирва. ;дд

О, дъще моя, майка ти днес цял ден се чуди кой лик да използва(и не само днес) и сега уж съм го намерила. После дойде дилемата с името... Имам вдъхновение без идея. Това е толкова непоносима ситуация! Едно е сигурно - този мой герой ще се създава бавно и мноого мъчително.

И аз искам всичко само да се пише от само себе си, само след като се появи проблясъка. После някаква невидима сила според вдъхновението ще ми доразвива историята и т.н. А аз само ще си блея в гаргите и ще чакам търпеливо.
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 22 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Сря Авг 24, 2011 5:58 pm

В момента и аз изживявам подобен период. Гледам в отсрещната стена и започвам да се чудя дали да не го довърша утре, защото усещам как от толкова мързел ще претупам половината история. Как може да съм толкова завладяна от това същество, което ме кара единствено да заспивам на място. Не мога да го проумея.
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 22 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Сря Авг 24, 2011 6:10 pm

Аз моят герой сигурно ще го създавам с дни. Имам такова предчувствие. Просто искам този път да ми се получи наистина хубаво и да си се радвам самичка на себе си. ;дд Даже почти си избрах група(познай по какво [почти]я избрах...името й звучеше най-секси :lol: )

Между другото, вече не издържам. Ще пусна обява в Интернет, че издирвам що-годе редовно другарче за разходки в града ми. Просто ще ми прави компания и най-вероятно ще го настаня в избата при чуждите котки. Какво толкова, баба може всекидневно да го храни с грозде и хляб. И ще го използвам когато имам нужда да подишам малко чист въздух. Все пак е хубаво да си имам някой, който покорно да клати глава в знак на съгласие на всяка една моя изречена глупост. Писна ми от тая тишина и самота в малката ми миша дупка(стаята ми)!
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 22 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Сря Авг 24, 2011 6:55 pm

Аз си обичам моята дупка, но пък почти всеки ден излизам за малко, така че не страдам от липсата на разходки, но понякога ми се иска да страдам, защото все излизам и все е горещо и едва не диша, а да не говоря, че редовно се връщам в главоболие.
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 22 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Сря Авг 24, 2011 7:00 pm

Аз не искам да излизам сама. И един бръмбар за компания пак е някакво оправдание, че съм що-годе с всичкия си.

Дъще, мама след около десет минути ще цъфне отново, че сега отива да яде. Чао временно!(и пиши някакъв смислен или не чак толкова пост, че като се върна да мога да се включа в разговора отново ;дд)
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 22 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Сря Авг 24, 2011 7:18 pm

Ох, мамо, като ме изостави така позорно какъв посто очакваш. Вярно, че мога да си водя идеални монолози, но в момента другата ми страна от мозъка е прекалено неадекватна за подобен вид разговор, така че единствено мога да си представям, че си тук и да си говоря с теб. Всъщност ще те посъветвам и ти да направиш подобно нещо. Много е забавно да знаеш, че няма кой да прочете поста ти на мига, но все пак да пишеш и да пишеш, мислейки си, че някой е тук, за да го прочете. Още повече, че подобен опит ще ти е нужен след като отново напусна семейния дом, за да изгледам някой интересен филм. Заредила съм се с толкова много комедии, че дори не знам от коя да започна, но мисля, че късмет ще има тази, която се изтегли първа, а ако случайно не ми хареса и тъй като нямам други филми под ръка, докато не се изтеглия следващият по ред, то сигурно ще ти правя повторна компания по време на която се надявам да водим същите безсмислени разговори, след като аз наистина не мога да измисля нещо уникално смислено..
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 22 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Сря Авг 24, 2011 7:55 pm

Мортиша се завръща! Не се притеснявай дете мое, смисълът е нещото, което липсва в нашето семейство. Но така е по-сладко, не е ли? <3

След малко мама(моя милост) започва Големия Строеж(новата героиня). О Боже, ще ми изпие кръвчицата заедно със съдържащата се захар, сол и там каквото притежава червената течност.

И аз иска филм! И моли учтиво за предложения. 'Тиша иска филм!(не прозвучах особено майчински, но ми е прекалено скучно, за да се въздържам).
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 22 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Чет Авг 25, 2011 4:25 pm

Аз отново съм се отдала на филмова вълна и се чудя как форумни или истински сватби изникват покрай мен като гъби след дъжд. Боже, дори аз вече започнах да мисля за сватби, а това сериозно се отразява на филмите ми, защото последните са все някакви романтични комедии. Ако някой има някакви идеи за още комедии да предлага, защото определено дълго ще ме държи тая филмова треска. Също да се похваля, че ей сега си довършвам героя и може би ще успее да види бял свят днес... Или най-късно до края на седмицата. ;д
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 22 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Анна дел Ла Вал Чет Авг 25, 2011 5:03 pm

Днес изгледах общо два филма(и си поплаках хубаво и на двата, въпреки че единият беше чиста фантастика. Аз съм ревла от класа, доказано е), но не смятам да се отдавам на филмов маратон. Някак се депресирам когато си завра главата в KMplayer-a(единственият път, в който си го позволих изцяло беше с "Теорията за Големия взрив").

Не ми говори за герои, дъще. Моята муза пак ще дойде по никое време(2-3ч.) и пак ще остана с пръст в устата. Ъгх...

Форумни сватби!? Болна ли си!? Толкова ми са отвратителни тези събития...Отидеш уж на сватба(не че съм го правила, но съм ставала свидетел) пък всеки почва да си развива РП-то по отделно(в смисъл, еди-кой-си вижда еди-коя-си бивша и се почват едни лични драми, едни обяснения и мръсни сцени...Накрая никой не знае къде се намира и каква е била първоначалната идея). Кубинска сапунка.
Анна дел Ла Вал
Анна дел Ла Вал

Posts : 146
Join date : 29.07.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 22 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Джулиън Девънпорт Чет Авг 25, 2011 5:40 pm

Ур-а, най-после съм си вкъщи. И май няма, ама никак няма да излизам повече <3 Каква красота.
Като гледам вие двете не сте имали особено обширна дискусия ;D
Жено, на x-men ли си плакала уа?
Джулиън Девънпорт
Джулиън Девънпорт

Posts : 528
Join date : 26.06.2011
Age : 30

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 22 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Анна дел Ла Вал Чет Авг 25, 2011 6:04 pm

Ти сега ще ми се подиграваш ли(накрая проф. X си "загуби" краката. Това не е ли достатъчно, че да се разстроя)? Досега почти е нямало филм, на който да не съм плакала. Освен може би когато съм на кино. Тогава е леко неудобно, защото обикновено не ходя сама(логично). :silent: Между другото, препоръчвам ти "The Exorcism of Emily Rose". Филмът е по действителен случай и е такъв, над който обикновено се замисляш. Въздейства и то много.

Ами да, дискусията не беше обширна, защото щерката пак избяга нейде си. Карате ме да се чувствам самотна. ;(
Анна дел Ла Вал
Анна дел Ла Вал

Posts : 146
Join date : 29.07.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 22 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Джулиън Девънпорт Чет Авг 25, 2011 6:11 pm

Загубил си е краката? О, не само това. Те се разделиха, това е по-голямата драма. Професорът винаги си е бил в количка, като фен на комиксите съм свикнала. Но приятелство/романса им беше хубав... и още е. И винаги ще е. В трилогията, където са вече стари персони, пак са доста интересни, макар и да са вече врагове. Или нещо такова <3
И да, говорили са ми за този филм, но нямам вдъхновение да го гледам от поне година. Или две, нямам никаква представа. Предпочитам друг тип филми, които те карат да се замисляш.
//между другото, аз плача само на анимета. Това само по себе си е истинско постижение, принципно не съм ревлив тип.
Джулиън Девънпорт
Джулиън Девънпорт

Posts : 528
Join date : 26.06.2011
Age : 30

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 22 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Чет Авг 25, 2011 6:12 pm

Тук съм и все още страдам... Този филм не е за хора като мен, които прекалено много обичат животни и биха убили, ако някой им посегне. На x-men не съм ревала, но пък съм ги изгледала всичките. Екзорсимът, също съм го гледала, но май беше по телевизията и ми се губят някой моменти, защото го бъркам с Екзорсистът, а като заговоря за тези два филма се сещам за класиката за Дракула, но това е страничен въпрос. Сега мисля да се поразведря малко с някоя истинска комедия при това с някакви куче, така че пак ще ви изоставя, но след като този филм не се слави с голяма сериозност, може и да наминавам, за да следя разговора.
А баща ми, къде си била?
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 22 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Джулиън Девънпорт Чет Авг 25, 2011 6:15 pm

По живот, чадо мое, отново. Този път поне не бе проклета гала-премиера на Конън Варваринъ.
Блях.
Отивай дете, отивай да се забавляваш. Аз се опитвам да се държа будна, но заспивам права.
Джулиън Девънпорт
Джулиън Девънпорт

Posts : 528
Join date : 26.06.2011
Age : 30

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 22 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Анна дел Ла Вал Чет Авг 25, 2011 6:24 pm

Ама, ама филмът си струва, а актьорската игра е на доста високо ниво! Пропускаш Гомез!(пропускаш една-две безсънни нощи...на подсъзнателно ниво още ме е страх. Не, не и отново тая депресия!)

Какъв романс? Те бяха като братя(нали, нали, НАЛИ!?). Теб само това ти е в главата, пречисти я някъде. ;дд

Ах, това звучи цветисто, дъще!Къде е била бащата... :lol: Между другото, напоследък не намирам никакви свестни комедии. Сигурно си късметлийка.

Ох, моля те не заспивай, mon cher! Какво ще правя след тази екзорсистична(мортишово прилагателно е това) травма? Обречена съм на продължителни психо мъки. Дано удържа фронта до сутринта, за да си спя спокойна през деня.

Анна дел Ла Вал
Анна дел Ла Вал

Posts : 146
Join date : 29.07.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 22 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 22 от 27 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 27  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите