Wien
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 21 EmptyНед Яну 06, 2013 6:16 pm by Дейвид Гордън

» Изоставеният цех
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 21 EmptyЧет Дек 15, 2011 7:08 pm by Ник Даркъс

» Анита Блейк
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 21 EmptyПон Дек 12, 2011 8:41 pm by Касиди Андрюс

» Промяна на лик
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 21 EmptyНед Дек 11, 2011 7:52 pm by Freaky

» Спам Без Срам Vol. 2
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 21 EmptyНед Ное 27, 2011 2:04 pm by Edvard Targaryen

» Алеята около гората
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 21 EmptyВто Ное 22, 2011 5:24 pm by Edvard Targaryen

» ...другарче за РП
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 21 EmptyПон Ное 14, 2011 1:12 pm by Freaky

» Кейти Фоус
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 21 EmptyСъб Ное 12, 2011 9:52 pm by Freaky

» Да броим до.... Vol.1.
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 21 EmptyСъб Ное 05, 2011 12:36 pm by Freaky

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 28, на Чет Ное 23, 2017 4:30 pm
Статистика
Имаме 149 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Ема Хънт

Нашите потребители са написали 7309 мнения in 364 subjects
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Победители от конкурси
Победителите от конкурса за модератори са : Макс Фрей (Глобален Модератор),Хелена Салвадор (Виена) и Ана Блейк (Всичко останало) ! Честито !
Affiliates
Спам Без Срам Vol. 2  - Page 21 Pageviews=1

Спам Без Срам Vol. 2

+12
Анна дел Ла Вал
Лили Мюлер
Selena White
Доминик Уинтър
Джоузеф Шулц
Хелена Салвадор
Луциана-Мария Грайнер
Ана Уинтър
Владимир Корф
Джулиън Девънпорт
Helen Grave
Freaky
16 posters

Страница 21 от 27 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27  Next

Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 21 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Джулиън Девънпорт Вто Авг 23, 2011 9:06 pm

Гомез е отново тук. След като администраторският разговор прерастна в нещо друго се стопих в сумрака и се нагуших качествено в компанията на сериала, по който точа лиги от много много много време(но чак сега имам възможността да изгледам изцяло). Ха, беше за кратко. Разбутаха ме, разсъниха ме и всичко в името на десетте дни, които ще прекарам сама вкъщи и ще имам наематели от различни по досадност притятелски обединения.
И понеже сте почнали, искам и аз да си направя списък за утре:
- да се мотивирам да пиша в нормално време и да спра да се вдъхновявам между четири и пет сутринта.
- да оцелея след тежката нощ, която ми се очертава
- да мрънкам за фризьор, защото косата ми е прекалено дълга. Ха, искам да си виждам прекрасният врат и още по-прекрасните рамене а не някакво нещо да ми се пречка.
- да пестя пари но да пуша много, нервно ми е
- да ви опявам още за семейство-Адамсовите ни герой.
И слагам точка. Кой ще ме гръмне? Реших да пиша пост но се топя при случайното преоткриване на песен, която обожавам. И певец който също обожавам.
Ех... ох, Brian Molko. Мерси за поздрава жено.
Джулиън Девънпорт
Джулиън Девънпорт

Posts : 528
Join date : 26.06.2011
Age : 30

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 21 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Вто Авг 23, 2011 9:19 pm

О, Гомез, а аз се опитвам да си пусна косата дълга, но явно това никога няма да се случи(Вселената е кучка, а генът ми вероятно и той е едно неудачно копеле!), тъй като тя пази една и съща дължина от години - в сухо състояние малко над раменете, а в мокро малко под тях. И всичкото това, защото е досадно чуплива докато е сресана и очарователно накъдрена докато е рошава. Но за съжаление не мога да се разкарвам като изнасилена кокошка по улиците, така че съм принудена да я вкарвам в уж ред. Да, ама тази рождена чума си има и собствен обем, който си стои и не мърда. Като цяло ефектът е като при леко втриване на пяна, но за мен си остава гадно. Винаги съм искала това, което нямам. ;дд

Леле, току-що в мен се роди един много странен мерак! Искам да е зима, да имам камина в стаята и да съм се сгушила в леглото в прегръдките на голямо плюшено мече. Около мене ще подскачат няколко пухкави котенца и едно определено бяло кученце с много грациозна походка. Ох, искам гуш! Толкова е уютно, цветно и понесто, че чак ми се плаче. ;дд

Гомез, спри да пушиш, моля те! Когато Гюнтер фон Хагенс те пластинира не искаме да ти гледаме черните дробове. ;дд
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 21 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Джулиън Девънпорт Вто Авг 23, 2011 9:26 pm

О, защо не? Красиви дробове ще са. А и ако станат изцяло черни ще мога да пия повече, улови тънката логика. Може дори да си ги сложиш на камината като ги подготвят за излагане, ще е приятничко.

Ба, моята коса също е чуплива и своенравна, но колкото по-дълга е толкова повече сама се изправя. А тя не спира да расте, прави го постоянно. Може би съм нов вид мутант, нова брънка в човешката еволюция. Много ме дразни обаче като е дълга... някаква такава пуфеста и лигава. Предпочитам я къса и къдраво-бухнала навсякъде... а преди пет-шест години(когато би трябвало да се падам шести-седми клас) ми стигаше до дупето че и надолу. Ужас, бяха като някакво хипи.

И не, няма да те гушна. Ще вземе да ти стане нещо от толкова любов.
Джулиън Девънпорт
Джулиън Девънпорт

Posts : 528
Join date : 26.06.2011
Age : 30

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 21 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Вто Авг 23, 2011 9:39 pm

На мен коса до кръста(а може и до дупето, нищо против и да е към надолу, но дори на мен ми се струва леко прекалено) ми е детска мечта. Но явно аз съм друг вид мутант - такъв, чиято коса вместо да расте си остава вечно на едно късо и дразнещо място. И е обемна, стърчаща, на масури понякога, чуплива, трудна за разресване и изглаждаща всички мозъчни гънки, ако реши. Може би в миналия си живот съм извършила някакъв грях. Тежък ще е да е бил.

О, Гомез, не ти трябва и цироза на черния дроб! Като онзи случай с Анатолий, който ви предоставих с дъщерята. И след смъртта си трябва да сме здрави!(аз по настоящем не съм изцяло, но ако Хадес е в добро настроение ще ме дари с това, което ми е липсвало приживе - уравновесена психика)

А няма, обещавам! От толкова разправии и ядове вкъщи ударна доза любов ще ми дойде доста добре и ободряващо! <3
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 21 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Джулиън Девънпорт Вто Авг 23, 2011 10:01 pm

Ох, жено, обясни ми защо всичката ми творческа енергия отива в Юри? Ти прочете ли го като персонаж?
//между другото в зайчето те надуших на подсъзнателно ниво преди да си поискаш сета от щерката :3 Тя пък се издаде веднага с "Прасковка" //
Джулиън Девънпорт
Джулиън Девънпорт

Posts : 528
Join date : 26.06.2011
Age : 30

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 21 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Вто Авг 23, 2011 10:20 pm

Прочела съм го, та само той ти е в устата! ;дд И между другото, прекрасен е, колкото и да ме лишава от редовната ти компания във флууда. Светна ми и от къде ти хрумна да ми предложиш името Анет. Нищичко, ама нищичко не ми убягва! muxaxaxa
О да, това с Прасковка беше толкова очевидно! А тебе те разбрах когато си пусна темата с графиките - те не се бъркат <3.
Ох този форум със зайчето и тази героиня...никога няма да я прежаля, никога няма да простя на електрическото захранване в това нещастно село. От всички възможни часове, токът избра да спре точно докато се устремявах да натисна "Send". Идваше ми да си изям задника и да си изкарам очните ябълки, а после да ги търкалям по пода и да ги бода с ръждясали вилици. И в този тежък момент след загубата на герой, милата ми майка се обажда, заповядвайки ми да хващам рейса за Пловдив на мига. Тогава можех да виждам само голямата ножица на бюрото, с която така добре бих извършила самоубийството си - ама право във вратната артерия! Последва едно безумно писане на тъгъдък с треперещи ръце. Не, не пожелавам на никой да му се случи подобна трагедия! Всичко, всичко си отиде! *клати се върху въображаем люшкащ се стол и също толкова въображаемо си бръсне косата*
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 21 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Джулиън Девънпорт Вто Авг 23, 2011 10:26 pm

Четох оплакванията ти и ти съчувствах искрено... но за кратко, после Юри се загнезди и нямаше как. Чак ме е срам колко силно привързана се чувствам към него, думите просто валят и ми е приятно наистина да се разпиша. Отдавна не ми се бе случвало наистина наистина по такъв начин да ми идва вдъхновението. Обикновенно е за много герои и събития наведнъж... но сега е силно центрирано. Сигурно е от подбора на музика напоследък. //песента в темата с "какво слушате.." е поздрав <3 //

И все пак госпожица К. ми допада, в момента следя с интерес товва, което пишете с милата Ал.
Джулиън Девънпорт
Джулиън Девънпорт

Posts : 528
Join date : 26.06.2011
Age : 30

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 21 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Вто Авг 23, 2011 10:36 pm

Мерси, мерси, мъжо! Но още преди да ме поздравиш аз вече я бях изслушала. Е, няма такава телепатия и духовна привързаност! <3

Хаха, бедната фамилия на въпросната госпожица беше заради липсата ми на всякакви идеи. А имах варианти - много при това. Но колкото повече варианти - толкова по-голямо колебание и скубене на коси. Та, за това си остана така(ох, горката, направо я съжалявам - няма си фамилия, няма си свястна история, сляпа е, изстрада покрай стопанката си, а дори е българка). А това, което пишем с Ал...Падна ми се да рп-поствам точно в период на най-голямата черна дупка в историята на музата ми като цяло. И е бавно, и мъчително, и боли, и се леят сълзи и кръв...

Между другото, и аз се опитвам да следя вашите писания(Юри и Рюга), но признавам си - отнема време, въпреки че е много интересно. Но странно, аз по-кратките постове на чужди герои пропускам, защото те ми се струват по-трудни и флегматични.
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 21 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Джулиън Девънпорт Вто Авг 23, 2011 10:47 pm

Няхахаха, ще се оправите. Ти ще се оправиш. Ще излезеш от дупката като една добра съпруга. А и е здравословно да се леят сълзи и кръв, добре е.

О, ще става все по-интересно! С Ал сме им планирали много тежка съдба, просто нямам търпение да разиграем миналото им и да започнем настоящето. Красота <3 А и взаимоотношенията им са много интересна тема.
Джулиън Девънпорт
Джулиън Девънпорт

Posts : 528
Join date : 26.06.2011
Age : 30

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 21 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Вто Авг 23, 2011 11:07 pm

В момента ти чета последния километричен пост и след като оприличи бъдещата ми героиня по външен вид с тази Анет ми стана зле. А знаеш ли, че въпросното девойче има няколко снимки с яркочервено червило и черна очна линия? Не не, тя не е кучка и няма да ме депресираш, колкото и да ти се иска! Все пак очаквам муза, не искам да си правя подобни асоциации. ;дд

А ти, Гомез, съпруже, дори ми беше обещал съвместна връзка между Елена и Джулс...Но ти прощавам, тъй като сегашното ти занимание не е безмислено. Виж колко добра и готова на компромиси съпруга съм само!

Muxaxaxa, тъй като зарядното не иска да изсъхва(течността по него е мазна и лепи. Има вероятност да не е било точно парфюм, но шишенцето е анонимно)утре не се очертават никакви обаждания от досадната ми майка, която няма на кой друг да си прехвърли псевдо-влюбените емоции. Аз съм клетата жертва и няма да съм на нейно разположение - йей!(Бай дъ уей, не биваше да разглеждам снимки на Хитлер. Много страшен човек е.)
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 21 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Джулиън Девънпорт Вто Авг 23, 2011 11:16 pm

Ако си мислиш, че Анет е кучка чакай да видиш шефката й Маргьорит. Между другото, те двете са двойка. Реших че си нямам женска гей двойка, така че те ще са първите и сигурно последните. Нях.

Но Джулс е на Елена! Само... само да ми дойде музата. Обещаното си е обещано.

Пхахаха, о, жено, водиш по-сложен живот и от моя. Поне са еднакво нелепи, щом става въпрос за социални контакти. Жал ми е само за нешата, които нашето мило дете е наследило.
Джулиън Девънпорт
Джулиън Девънпорт

Posts : 528
Join date : 26.06.2011
Age : 30

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 21 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Вто Авг 23, 2011 11:33 pm

О моля те, нашето дете е шедьовър на Майката Природа! И обещавам, че майка му няма да му звъни всеки ден и да му опява за някакви германци-психолози(това бях ли го споменала? Въпросният Райнър е кошмарно умен, а също и притежава седмо[или шесто, не съм сигурна какво беше]чувство. Това второто не го отстъпвам! Ще стане грозно!). А ако знаеш само какви им са дълги писмата и колко описания съдържат. Мама двайсет реда описва само колко приятно е уравновесен немеца, а той на свой ред пак толкова обемно разправя как забелязва всяко нейно ново червило или прическа. Ако има нещо, което да ненавиждам повече от очевидните неща, които ненавиждам, то това е лигавата романтика тип "Корабът на мечтите"(ако не си гледала тези филми, по-добре си остани непросветена!)

Добре, ще ти чакам музата определена за някой слънчев ден, а до тогава ще нагъвам грозде. Искаш ли?(не е особено младо и красиво, но задоволява мързеливия ми задник, който отказва да посети хладилника, който по ирония на съдбата е лишен от всякакви шоколади и стомашни удоволствия)

Я, кой не одобрявал гей връзките! Ау, ау, това е събитите! ;дд

Не, нееееееееееееееееееее! Искат да избират Бен Барнс да играе ролята на Дмитрий Беликов от Академията(не може да не си я чела). Искам да кастрирам или стерилизирам всяко едно сбъркано същество посмяло да одобри този почти официален грях. О, Господи, не и Дима, не и той! Той не бива да поема съдбата на Едуард, не бива поредицата да се превръща в поредната тийн мания. Това беше нож в гърба на най-голямата фенка. Да не говорим за избора за Роуз...Има ли справедливост на тоя свят!?
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 21 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Джулиън Девънпорт Вто Авг 23, 2011 11:44 pm

A, аз нямам нищо против да звъниш на щерка ни и ида й говориш за мен. Не позволявам подобни неща само ако си намериш любовник.
Не че го вярвам де, от мен няма отърване. Никакво.
Но тоя германец... сигурно е сериен убиец.

Вече ядох, при това много хубаво. Червено, от сорта с големите големи зрънца <3 Беше освежаващо, но сега искам да пуша. Не съм пушила от... колко часа станаха от напускането ми на чата?

Напротив, одобрявам ги всякакви. Знаеш, че предпочитам мъжките, към женските изпитвам лека резервация. За протокола, в миналото съм излизала и с момичета.

Ма аз харесвам Барнс, очарователен е. И не, не съм я чела.
Джулиън Девънпорт
Джулиън Девънпорт

Posts : 528
Join date : 26.06.2011
Age : 30

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 21 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Сря Авг 24, 2011 12:04 am

Не, не е сериен убиец. Добра душа е, но ми лази по нервите с всичките тези обяснения(всъщност, мама е по-голям спец в тази област). ;дд И все пак, не е лош, но още не ме е заслужил за доведена дъщеря(поне той няма деца. Ерген около късните тридесет)

Не знам колко часа са станали, но по необясними причини изобщо не ми се спи. Май е заради идиотските предложения за роли в Академията. И Барнс може и да е сладък, но не е подходящ за Дмитрий. В никакъв случай! Дмитрий е Сергей Крапивенцев и точка! И между другото, подкрепи ме - Емилия Кларк(онази от Игра на тронове) трябва да играе Роуз! Имам предчувствие, че в крайна сметка ще те оставя да хулиш онова девойче на спокойствие и ще избера нея за лик на бъдещата ми героиня(въпреки че в миналото ми беше противна).

Това не те оправдава - ти си най-широко скроения човек, който познавам по отношение на всякакви групи и обединения. Аз съм расистка, националистка, хомофобка и т.н. (е, и трите неща са "леко" пресилени за моя милост, така че си имат изключения и никога не са официални. С времето може и да стана по-толерантна, въпреки че и сега съм - цели седем години съм учила сред цигани-дразнители и още не съм убила мъчително нито един от тях, а съм имала доста основателни причини, за да го направя)

Не си чела Академията!? Ти си първата, която ми го казва! Заболя!
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 21 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Джулиън Девънпорт Сря Авг 24, 2011 12:11 am

Дори не знам коя е Роуз ;D Хаха, в metro' вече имам героиня с Емилия Кларк :3 Мисля, че си обречена. Или можеш да отвориш listall и да си намериш някоя класация с нестандартни модели и ще си харесаш девойче. Сигурна съм.

О, колко сладко, ще го взема за комплимент. И ти ш'са оправиш и ш'станеш човек. Всичко ш'са оправи. Ох, пълна липса на акъл в момента но хич не ми се спи и на мен. А утре ще е тежък ден. Може би ще пуша и ще си легна и ще се въртя като пумпал. О боже, добре че по някакъв начин ме подсети, трябва да си заредя iPod-а и да набутам малко музика вътре. Добре че се сетих, днес излизах без музикален фон =_=

Дори не знам какво представлява, честно.
Джулиън Девънпорт
Джулиън Девънпорт

Posts : 528
Join date : 26.06.2011
Age : 30

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 21 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Сря Авг 24, 2011 12:25 am

О да, определено съм обречена! Бях забравила колко хиляди герои си създала... ;дд

Дано 'сса опрай 'сичко, дано!(но това с циганите - не! Врагове до гроб!)

Не ми говори за музикални фонове! Моите ще са в действие чак след близо два месеца. Сега го карам тихо и носталгично. Обичах си плейъра, защо трябваше да се разваля!? ;(

Охх...Ами, ако случайно решиш да я прочетеш, не чети анотацията предварително - бозава е и отблъсква. Гарантирам ти обаче, че ще се влюбиш безусловно, а от края на третата книга до началото на петата ще ревеш, ама истински. Няма друг вариант - обречена си.

Усещаш ли как водим няколко различни теми, но все пак ги свързваме в един пост? Странно е, но е забавно и не смятам, че страдам от раздвоение на личността(не и в конкретния случай) ;дд
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 21 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Хелена Салвадор Сря Авг 24, 2011 5:38 am

Добро утро, семейство. Виждам, че за мен сте си говорили снощи, докато вашата щерка се опитваше да си пребори главоболието, което се надявам днес да не се завърне. Странно, днес имам огромно вдъхновение за героя си. Ще видим до кога ще бъде този път, но се надявам поне малко да напиша, защото все нови и нови идеи ми идват... Даже за лика започнах да се колебая, но май няма да се стигне до повторна дилема или трилема.
Хелена Салвадор
Хелена Салвадор

Posts : 558
Join date : 29.05.2011
Age : 29

http://followthelight.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 21 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Ана Уинтър Сря Авг 24, 2011 6:46 am

Добро утро... (прозява се и се тръшва на стола пред компа)! Като гледам, няма нужда да питам как е, а? xD Ех и з имах вдъхновение, ама не за герой, а за един клип и го завърших. ПОне ми пилееше времето за един ми г минаха 4 часа, че чак майка ми ми крещи да си лягам иначе ще ме сервира алангле за утре вечер О.о
Ана Уинтър
Ана Уинтър

Posts : 166
Join date : 26.05.2011
Age : 28
Location : In the Hell xD ^^

http://rpg-vampire-knight.forumotion.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 21 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Джулиън Девънпорт Сря Авг 24, 2011 8:35 am

Добро утро. Нека всички се направим на изненадани, когато се оплача, че отново ме събудиха по телефона и трябваше да водя един половинчасов разговор и да сея любов, човекът от другата страна на линията много ми трябваше и 'ич не го бях чувала и виждала от началото на август. Бррр. Още един абонамент за нанасяне когато родителите ми се изнесат за десет дни след няколко седмици.
Джулиън Девънпорт
Джулиън Девънпорт

Posts : 528
Join date : 26.06.2011
Age : 30

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 21 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Сря Авг 24, 2011 10:05 am

Добро утро и от легналата в 5:30 ч. Мортиша, която в момента не знае чие тяло обитава и дали то е в достатъчно добро здравословно състояние, че да й издържи чудовищното главоболие. И ах, познайте, не мога да пия хапче за глава, тъй като прескъпата ми бабушка го е скрила умишлено. Не, не ми се тършува из цялата къща отново, ще умирам бавно и по стечение на обстоятелствата трудно.

А как са всички присъстващи? ;дд
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 21 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Джулиън Девънпорт Сря Авг 24, 2011 10:10 am

Мортишо, прости ми, че зачезнах снощи, но пуших и после просто съм заспала.
Ха, аз съм в истерия. Кикотя се от около час над това, че от някъде ми намериха две покани за довечершната премиера на сниманият в България чужд филм по Конан Варварина и след филмовото мероприятие. Цялата ситуация е адски налудничава, наистина. Никой не разбира защо ми е толкова смешно обаче, но поне ще е забавно. Вече си уредих и компания.
Джулиън Девънпорт
Джулиън Девънпорт

Posts : 528
Join date : 26.06.2011
Age : 30

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 21 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Сря Авг 24, 2011 10:19 am

Мърда ми се някаква Златка в каст листа на тоя филм, но не съм сигурна(некфа руса или черна...не ги знам тях, всички ми стоят изкуствени ;дд). Та, радвам се за тебе и за приповдигнатия ти дух, кикоти се колкото си щеш. На мен не ми пречи, нали? Ям си вчерашното грозде и се правя, че не те чувам. ;дд

А аз не си спомням как съм спала, но някъде по пътя към кухнята(за да си налея вода) най-вероятно съм си изгубила разсъдъка и ми дойде налудничавата мисъл, че ако легна може и да не се събудя(виж само какви неща мисли човек на прага на лудостта). И затова киснах цели десет минути над мивката да си мокря лицето, защото наистина беше страшно. Не знам каква извратена част от подсъзнанията ми беше решила, че сънят на празен стомах е опасен. Почти бях изпаднала в истерия, но после си казах, че нямам някакви хронични болести в късен стадий, така че с всички усилия се насочих към спалнята. Боже, никога вече няма да си лягам толкова късно! Не ми действа добре. ;дд

Ох, снощи си скъсах задника да търся лик на героинята ми и отново се натрупах с много варианти и никаква идея. Най-мразя като имам да избирам между няколко неща - изморително е.
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 21 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Джулиън Девънпорт Сря Авг 24, 2011 10:28 am

Офффф, току що се обадиха да ми кажат, че някакво бивше мое гадже участвало във филма като статист. Прелест, просто си умирам да го гледам на голям екран макар и за малко.

Не ти действа добре наистина. Аз лятно време страдам от безсъние, така че те разбирам. Изпадам редовно в състояния подобни на твоето.

Да помагам с избора?
Джулиън Девънпорт
Джулиън Девънпорт

Posts : 528
Join date : 26.06.2011
Age : 30

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 21 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Helen Grave Сря Авг 24, 2011 10:43 am

Ау, драми! Сега си се кикоти още повече, защото май и на мен ми досмеша. ;дд

Ох, безсънието наистина изглажда мозъчните гънки. За първи път спах все едно не съм(?). Легнах си аз в 5:30, отворих си едното око в 9 и после изведнъж - 1. Къде отидоха часовете? Дори не си спомням как съм спала. То просто ми се губи някъде времето. Ами, ако съм била отвлечена от извънземни? Гледала ли си онзи филм с Мила Йовович? ;дд

Сама се вкара в белята. Както искаш - ето ти кокошчици, над които да премисляш: Deborah Ann Woll(все още ми се струва твърде бледа), Christina Hendricks(красива е, но ми се струва...прекалено женствена?), Elena Satine(понамирисва ми на някаква испанска или мексиканска жилка в нея. Странна е.), Emma Stone(ами...приемлива, но не достатъчно), Rachel Leigh Cook(мисля че тази изобщо не биваше да я включвам в списъка), Katarina Fletcher(онази първоначалната, която хулиш в РП-то си). Ама аз продължавам да търся, не се предавам!*хваща се за главата, защото знае, че накрая ще снима баба си от отчаяние*
Helen Grave
Helen Grave

Posts : 582
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 21 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Джулиън Девънпорт Сря Авг 24, 2011 10:50 am

Май на мен вече не ми е смешно...

Ммм, всичките са хубавки, но не са ли малко комерсиални? Не знам, аз лично бих ти предложила нещо малко по-нестандартно(не че съм запозната с цялата идея за героинята ти) и като предложение поднасям Karen Elson и Ranya Mordanova. Една рижава и една чернокоса.
Джулиън Девънпорт
Джулиън Девънпорт

Posts : 528
Join date : 26.06.2011
Age : 30

http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Спам Без Срам Vol. 2  - Page 21 Empty Re: Спам Без Срам Vol. 2

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 21 от 27 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите